Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Gjilan

 • 5 foto
  Bolduzer TG 90
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bolduzer TG 90

  Bolduzeri eshte ne gjendje te rregullt I gatshem per punë

  Gjilan Sot, 15:30
  4.500 €
 • 1 foto
  Mercedes 1845
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 1845

  Mercedes 1845 viti 2013 i sapo doganuar

  Gjilan Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes

  Mercesdes 1844 viti 2007 te kaluara 570000 km ne gjendje shume te mire.I ka te gjitha klime intarde

  Gjilan Sot, 14:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kamion MERCEDES ACTROS 1841
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion MERCEDES ACTROS 1841

  KAMION MERCEDES ACTROS 1841,viti 2005,klim,retarder,kamer,distanc. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis per te gjitha llojet e Bagerave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Servis per te gjitha llojet e Bagerave

  Servis profesional per te gjitha llojet e Bagerave , Bullduzherave , Grejderave , kamionave etj. 31

  Gjilan Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri

  Punojmë Dhëmzor , boshte si dhe shume elemente tjera nga hekuri me kalitje 100 % dhe me garancion,

  Gjilan Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS

  Servisoj dhe kam pjese per motorra CUMMINS , jam i çertifikuar nga Kompania CUMMINS ne Amerike. Kual

  Gjilan Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Osovina 7.50 - 16C
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Osovina 7.50 - 16C

  shes osovinen e kamionit zastava 640 me goma 90% te reja 7.50-16C

  Gjilan Sot, 13:34
  250 €
 • 3 foto
  Kombi Citroen 2.8
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kombi Citroen 2.8

  Citroen 2.8 n gjendje te regullt

  Gjilan Sot, 12:54
  3.500 €
 • 4 foto
  Shes Bagerin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Bagerin

  Shes bagerin hutter 5.5 ton viti 1990 ne gjendje shum te mir i ka tri lug hidrolike njo 70 cm dhe 4

  Gjilan Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me Bagera dhe Kamiona

  Bëjmë kryerjen e gjitha punëve me bager. Hapjen e kanaleve, temeleve thyerjen e betoneve dhe gurëve

  Gjilan Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN 19-281 Miller Kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 19-281 Miller Kipper

  Viti i prodhimit: 1985 Ne Gjendje shum të mir për punë Gumat e mira Fabrikisht Miller Kipper ne tri

  Gjilan Sot, 11:30
  5.900 €
 • 6 foto
  man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  man

  shitet mani 8.162 viti 89 kiper shum negjendje perfekte posedon gomat ereja bojm ndrrim

  Gjilan Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager Universal
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Universal

  Shitet Bageri Universal.Eshte ne gjendje te rregullt,bejme edhe nderrim me veture.

  Gjilan Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO BARTJE 24/7 ME MJETE TE PERSOSURA “AUTO BULI”
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO BARTJE 24/7 ME MJETE TE PERSOSURA “AUTO BULI”

  Bejm bartjen e gjdo lloji te auto mjeti me makina me te sigurta kategori e lart cilsi dhe gjithashtu

  Gjilan Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Renault Midlum 220-12 EL 4.8 diesel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault Midlum 220-12 EL 4.8 diesel

  Shitet Kamioni ne gjendje perfekte , viti i prodhimit 2008 , kilometra 92.000. Gjindet ne Zvicer me

  Gjilan Dje, 20:37
  19.500 €
 • 6 foto
  Kamion Awd 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Awd 4x4

  Shitet kamioni American 4x4 ne gjendje shum te mir motorin perkinz Gomat 4+1 Rezerv te reja.

  Gjilan Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pirunar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  pirunar

  shes pirunar dores mbushes 24 vedhe 36 v

  Gjilan Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  goma pirunar rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  goma pirunar rimorkio

  044250469 /049 shes 2 copa per pirunar rimorkio 6.90/6,00-9 nr i gomes eshte 9 she

  Gjilan Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pirunar shtapler mbushes 24v,,,30 a
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirunar shtapler mbushes 24v,,,30 a

  shes mbushsin per pirunar 24v 30 amper 220 eu

  Gjilan Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes rimorkio per transport veturav shlep 550 eu 044250469,/049

  Gjilan Dje, 09:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes rimorkio per transport mini bager deri 2,5 ton eka ika 2 kamt mrapa per mbatjtje stabile, 1 e

  Gjilan Dje, 09:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio e doganume
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio e doganume

  shes rimorkio e doganume nr tel 044250469 qmimi 950 eu

  Gjilan Dje, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  rimorkio per transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport

  shes 2 rimorkio per transport 320 eu

  Gjilan Dje, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  rimorkio transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio transport

  shes rimorkio 2.10 me 1.20 me frenim 430 eu

  Gjilan Dje, 09:47
  430 €
 • 11 foto
  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valak bomag wacker papuqe agregat pump ujit

  shes mjete per ngjeshjen e zhavorit oborreve ,kanalizime,temele ,etj ,,,, kemi pllakat qe montohen

  Gjilan Dje, 09:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio per transport bager 5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio per transport bager 5 ton

  shes rimorkio per transport eshte eshmontune duhet me montu edhe ka pak pune me punu sipas nevojav

  Gjilan Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  wacker bomag remax
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  wacker bomag remax

  shes remax wacker bomag

  Gjilan Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio

  Gjilan Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  rimorkio rampa 2 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio rampa 2 ton

  shes rimorkio 3 m me 1.50 2 ton

  Gjilan Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Setra 215
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 215

  Shes autobusin setra 215 ne gjendje shum te mir Motorrin 35 me klim menjaqin e thjesht me goma te mi

  Gjilan Dje, 08:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes Actros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese per Mercedes Actros

  Shiten keto pjese per Mercedes Benz Actros Kamion, Pjeset jan originale te ardhura nga Zvicra, 2- Ko

  Gjilan 24 maj 21:02
  10 €
 • 3 foto
  Pirunjer Fiat 2.5t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirunjer Fiat 2.5t

  Shitet pirunjer Fiat pesha ngritese 2.5T. Eshte ne gjendje te mire teknike

  Gjilan 24 maj 16:22
  2.300 €
 • 4 foto
  Makin per prerjen e bukes,mishit etj...
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makin per prerjen e bukes,mishit etj...

  Makin është e ardhur nga Gjermania është ne gjendje të rregull punon shum mirë perdoret neper restau

  Gjilan 24 maj 01:09
  150 €
 • 9 foto
  Shitet Kamjoneta IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamjoneta IVECO

  Shitet Kamjoneta IVECO Dally, 2.8, Viti i prodhimit 2002, Kamjoneta është në gjendje të rregullt

  Gjilan 23 maj 21:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion 7,5t IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 7,5t IVECO

  Shes Kamionin IVECO 7,5 ton, friz dhe frigorifer... Viti 2013 Km 60.000 Kontakti 044 375 980 + wibe

  Gjilan 23 maj 18:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pirun Toyota 3t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Toyota 3t

  Shitet piruni Toyota i ardhur nga Zvicra, peshe ngritje 3 ton, Automatik

  Gjilan 23 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Daf 480 & Rimorkio kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Daf 480 & Rimorkio kiper

  Shitet Daf xf 95 480 viti 2002 kiper, retarder, klim, frigorifer ne gjendje te mir , 2 rimorkio kipe

  Gjilan 23 maj 18:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Elt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Elt

  Shes Elt 35 ne gjendje te mir mergjistrim 1vit

  Gjilan 23 maj 17:32
  2.800 €
 • 0 foto
  Shitet Kamion MAN 19/403, Ndrrim i mundshem
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamion MAN 19/403, Ndrrim i mundshem

  Shitet Kamion Man 19/403,

  Gjilan 23 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN 8.163
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 8.163

  Shes man 8.163 viti 97 km 187433 i ardhur nga gjermania regjisreimi i par ne ks ne gjendje te regu

  Gjilan 22 maj 22:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Wacker valak rrytlla stampfa tamper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker valak rrytlla stampfa tamper

  044250469 shes rrytlla shtampfa,dizell ,benzin , wacker, bomag prej 88 kg, 91 kg, ,166 kg, 205 kg,

  Gjilan 22 maj 22:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per motora bagerav YANMAR , KUBOTA.....
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese per motora bagerav YANMAR , KUBOTA.....

  Pjese per motora bagerav YANMAR , KUBOTA , ISUZU , ISEKI , MITSUBISHI ETJ... NE GJENDJE DHE ME POROS

  Gjilan 22 maj 12:33
  1 €
 • 0 foto
  Pjese origjinal per Kamiona , Bagera, Bulldozhera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese origjinal per Kamiona , Bagera, Bulldozhera

  Ofroj te gjitha pjeset e lartecekura , origjinal dmth jo te kines as te turkut , kam pjese ne gjendj

  Gjilan 22 maj 12:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  nivelizim helikopter beton, ybercuk
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  nivelizim helikopter beton, ybercuk

  shes makinen per nivelizim,beton ,ybercuk etj,,

  Gjilan 21 maj 21:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAN TGS 33.480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 33.480

  Shitet MAN TGS 33.480 Viti : 2014 I Regjistruar per herë të parë ne vitin 2017 Krani viti 2015, 18T

  Gjilan 21 maj 21:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kompresor qekiq me ajr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kompresor qekiq me ajr

  shes qekiqin per kompresor me ajr, tjetri qekiq burgi me ajr

  Gjilan 21 maj 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkio kombi te 2 dopell kabin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio kombi te 2 dopell kabin

  shes hekrat per rimorkio te 2 dopell kabin 60 eu

  Gjilan 21 maj 20:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  kuk per rimorkio ,dorza
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kuk per rimorkio ,dorza

  shes kuka te ndryshme edhe dorza per rimorkio deri ne 3500 kg 044250469 /049

  Gjilan 21 maj 20:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zingjir per traktor sajlle, vinq,kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zingjir per traktor sajlle, vinq,kran

  shes zingjir per traktor 11,12,, edhe per kamiona autobus 12,22,5 per 19,5 per 17,5 edhe per xhipa ,

  Gjilan 21 maj 20:21
  Me Marrveshje