Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Istog

 • 1 foto
  Volvo FS10 6X4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo FS10 6X4

  Shes Volvo FS10 6X4 380kf. Ne gjendje shume te mire viti 90.

  Istog Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Beton punuese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Beton punuese

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 27m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Eskavator International-Yumbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator International-Yumbo

  Eskavator International Yumbo viti 1978 ne gjendje te mire me 3 luge

  Istog 12 korrik 12:54
  8.500 €
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 11 korrik 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piruner- shtapler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner- shtapler

  Piruner Clark

  Istog 10 korrik 11:05
  2.800 €
 • 11 foto
  Betonjerka
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betonjerka

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 8 korrik 11:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET MATRAPIKU /ÇEKIÇI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MATRAPIKU /ÇEKIÇI

  SHITET ÇEKIÇI PER BAGERA 3 DERI 5 TON NE GJENDJE TE MIRË

  Istog 7 korrik 22:19
  1.700 €
 • 5 foto
  Gurthyes- Nofull Langenthal Ammann
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Gurthyes- Nofull Langenthal Ammann

  SHITET NOFULLA LANGENTHAL - AMMANN shum pak e perdorur ne gjendje shum te mir .

  Istog 7 korrik 22:17
  8.300 €
 • 11 foto
  Pomp betoni Miksera betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp betoni Miksera betoni

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 6 korrik 15:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 3 korrik 13:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 cdi

  Sprinter 313 cdi me ramp “lift 750 kg” osht i ardhur nga suedia ne gjendje te mir pune pa dogane per

  Istog 1 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pomp dhe miksera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp dhe miksera

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 1 korrik 10:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina betoni

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 28 qershor 12:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Case cx135 SR sapo ardhur nga gjermania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Case cx135 SR sapo ardhur nga gjermania

  Case CX 135 SR Viti 2007 Ore 13000 Pesha 14800 1 lug

  Istog 27 qershor 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  O&K L45
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K L45

  Ngarkus O&K L45 Shum i mir Viti 1996 Ore pune 12000 Posedon klim 23. ton Etj

  Istog 27 qershor 21:42
  34.500 €
 • 5 foto
  Bager Yonmar B37
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Yonmar B37

  Yonmar B37 Viti 1995 Ore pune 6705 Zingjirt e ri Peshon 3972 kg 2 lugë

  Istog 27 qershor 21:40
  13.000 €
 • 11 foto
  Miksera dhe pomp betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Miksera dhe pomp betoni

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 26 qershor 13:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iveco korp 12m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco korp 12m

  Iveco korp 12m ne gjendje te rregullt,1 vit rexhistrim *perkthim i menjehershem* Ndrrim i mundshem P

  Istog 24 qershor 22:51
  4.000 €
 • 11 foto
  Pomp dhe Miksera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp dhe Miksera

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 22 qershor 21:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T5 2.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  T5 2.5

  Shitet T5 2.5 ngjendje te mir tabela te huja

  Istog 17 qershor 18:04
  4.500 €
 • 2 foto
  RIMORKIO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  RIMORKIO

  Shes rimorkion e ardhur nga Gjermania me dogan te paguar, pesha 10 ton, pesha per ngarkes 7.5 ton, g

  Istog 15 qershor 08:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ndertimtari
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ndertimtari

  Shiten makinat ndertimore per me shum info ju lutem kontaktoni tel: +38344198653

  Istog 14 qershor 21:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T4

  Shitet kamjoneta ne gjendje shum te mir Viber +383 45 573 799

  Istog 13 qershor 17:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T4

  Shite kamjoneta ne gjendje shum te mir Viber +383 45 573 799

  Istog 13 qershor 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T4

  Shitet kamjoneta ne gjendje te mir Viber +383 45 573 799

  Istog 13 qershor 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T4

  Shitet T4 ne gjendje t rregullt Viber +383 45 573 799

  Istog 12 qershor 21:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw T4

  Shitet kamjonete Ne gjendje te mir Viber+38345573799

  Istog 12 qershor 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Volkswagen T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen T4

  Ne gjendje te rregullt Viber +38345573799 Qmimi i diskutueshem

  Istog 11 qershor 21:53
  2.000 €
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shiten makinat ndertimore per me shum info rreth tyre kontaktoni Tel: +38344198653

  Istog 11 qershor 13:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VwvT4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VwvT4

  Ne gjendje te rregullt Viber+38345573799

  Istog 10 qershor 20:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet T4

  Shitet kamjoneta T4 Ne gjendje te rregullt Viber +383 45 573 799

  Istog 9 qershor 21:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet kamjoneta T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamjoneta T4

  Shitet kamjoneta t4 Ne gjendje shum te mir Viber +383 45 573 799

  Istog 9 qershor 20:14
  2.250 €
 • 12 foto
  Makina ndertimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina ndertimi

  Shiten makinat ndertimore per me shume info kontaktoni tel: +38344198653

  Istog 9 qershor 12:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio per Terheqjen e kafshve
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio per Terheqjen e kafshve

  Shitet Rimorkio per Terheqjen e kafshve per ma shum information Telefononi ne Viber 0046735395467

  Istog 9 qershor 09:33
  1.700 €
 • 2 foto
  kamion mercedes benz 1524
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion mercedes benz 1524

  shitet kamioni ne gjendje te mire teknike me goma te reja bllokad menjaq me gjysa hybibin 2 ton

  Istog 6 qershor 22:57
  1 €
 • 12 foto
  Makina ndertimore
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina ndertimore

  Shiten makinat ndertimore per me shume info kontaktoni telefon: +38344198653

  Istog 3 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viber zhaba BOMAG
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Viber zhaba BOMAG

  Shitet vibratori bomag nr gjendje te mir pune Viti 2005 Kg 68 2.5 kw Benzin ##wacker#hilti#bo

  Istog 3 qershor 14:10
  930 €
 • 0 foto
  Shes ngarkusin per pjes ose per heker 30 cent kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes ngarkusin per pjes ose per heker 30 cent kg

  Ngarkuesi eshte i bllokum i ka 11 tona

  Istog 2 qershor 20:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Makina ndertimore
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina ndertimore

  Shiten makinat ndertimore per me shume info kontaktoni tel +38344198653

  Istog 30 maj 18:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Fiat

  Istog 29 maj 00:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kombi fiat shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kombi fiat shitet

  Ne gjendje te mire

  Istog 29 maj 00:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio Gjatsia 8.40

  Istog 25 maj 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 cdi

  Shitet sprinteri 313 cdi me lift Ne gjendje ekstrem te mir i ardhur nga jasht dhe pa dogan te intere

  Istog 23 maj 13:29
  5.500 €
 • 3 foto
  Greder O&K 106
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Greder O&K 106

  Greder O&K 106 Ne gjendje shum te mir Nuk ka punu ne kosovë

  Istog 20 maj 22:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Makina ndertimore
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina ndertimore

  Shiten makinat ndertimore per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit +38344198653

  Istog 18 maj 21:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kosa e barit!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kosa e barit!

  Shite kosa e barit me gjendje shum te mir per me shum info049293449

  Istog 16 maj 21:57
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Mercedesi 307
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedesi 307

  Shitet mercedesi 2.4 dizell viti 1985 Hajzeri 044 743 996

  Istog 14 maj 22:12
  1.600 €
 • 6 foto
  Man Mikser-3 Cope Direkt nga GJERMANIA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man Mikser-3 Cope Direkt nga GJERMANIA

  SHITEN 3 MIKSER PER TRANSPORT BETONI Man Tga-2005 -320.000 km Man FE 35.360-2004-304.000 km Man FE

  Istog 12 maj 14:25
  65.000 €
 • 6 foto
  MAN TGL 8 180
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8 180

  Marka-MAN,Tipi-TGL-8 180, Viti i prodhimit- 2006,Klim, Ramp (Hybebin), Goma te reja, Me dogane te pa

  Istog 11 maj 11:10
  1 €