Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kaçanik

 • 9 foto
  DAF XF 105. EUR 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DAF XF 105. EUR 5

  shitet daf xf 105 eur 5 viti 2007. retarder frigorifer klima. ne gjendje te rregullt..cmimi sipas

  Kaçanik Sot, 12:32
  1 €
 • 3 foto
  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m

  Shitet bigga per pesha te renda gjatsia 3.30m qmimi 120

  Kaçanik Sot, 10:55
  120 €
 • 5 foto
  Shitet GOMA 235.75.17.5 MICHELIN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet GOMA 235.75.17.5 MICHELIN

  Shitet goma 235.75.17.5 e re me gjith ba dash MICHELIN e re pa perdor qmimi 160€ Tel 043 929 743

  Kaçanik Sot, 10:54
  1 €
 • 4 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Shitet,Rimorkio vp1996 né gjendje shum tê mir teknike

  Kaçanik Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scani. 3. Aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scani. 3. Aks

  Scani 112- 3 Aks Origjinal kiper.Deferecial Evrop Gjendje shumë të mir. Nr. Kont.044235688. Emrushi

  Kaçanik 26 mars 22:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes VALKUN 12 ton Dhe KAMJONIN urgjent LIRË
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes VALKUN 12 ton Dhe KAMJONIN urgjent LIRË

  SHES VALAKUN 10 TONË me dy RREHJE DV-60 Ne gjendje shumë shumë të mirë Dhe shes kamionin VOLVO p

  Kaçanik 26 mars 15:53
  9.500 €
 • 4 foto
  Schmitz 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Schmitz 2000

  Shitet rimorikio schmitz 2000 E ulet Pa dokumenta Goma 50% Me qelsa kontinjeri Viber 37746177314

  Kaçanik 26 mars 15:11
  1.650 €
 • 5 foto
  Fadrom O & K L25
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom O & K L25

  O & K L25 Vitit;1998 Motor:112KW Ore Pune:14.600H Pesha:13.400kg Luga 2.5m3

  Kaçanik 23 mars 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pmi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pmi

  Shitet bageri PMI 34 ton,eshte ne gjendje shum shum te mir pune,boj edhe ndrrim me shka tum konvenon

  Kaçanik 22 mars 20:59
  23.000 €
 • 3 foto
  Shitet kamjoneta t4 ne gjendje te mir
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamjoneta t4 ne gjendje te mir

  Shitet kamjoneta t4 ne gjendje te mir pune viti prodhimit 93 servisat e kryer per me shum kontakto

  Kaçanik 22 mars 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN F 2000 Steter 10m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN F 2000 Steter 10m3

  MAN F 2000 Steter 10m3 Vitit:1999 I sapo Importuar

  Kaçanik 21 mars 09:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lug bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lug bageri

  Shitet luga e bagerit,esht ne gjendje perfekte .luga esht per bager Liber .Per info:+38344789610

  Kaçanik 16 mars 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

  Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 120€ copa me.gjith bandash

  Kaçanik 15 mars 16:26
  120 €
 • 11 foto
  Goma kamioni na zvicrra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni na zvicrra

  Goma te kamionit te ardhura nga zvicrra te perdorura.Nga brendet me te njohura Michelin,Continental,

  Kaçanik 13 mars 21:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FORD TRANSIT 2.2. DIZEL 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  FORD TRANSIT 2.2. DIZEL 2007

  Ford transit 2.2. disel 2007 viti...295.000 km ford transit tash i ardhun me tabela n

  Kaçanik 12 mars 16:26
  3.400 €
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ ACTROS 4448
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES BENZ ACTROS 4448

  MERCEDES BENZ ACTROS Actros 4448 MP IIl Euro 5 BLUETEC AD BLUE Power:480PS Mulden Tiper 5 Axes 10

  Kaçanik 11 mars 09:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ ACTROS  Actros 4448 MP IIl Euro 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES BENZ ACTROS Actros 4448 MP IIl Euro 5

  MERCEDES BENZ ACTROS Actros 4448 MP IIl Euro 5 BLUETEC AD BLUE Power:480PS Mulden Tiper 5 Axes 10

  Kaçanik 11 mars 09:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 MPll
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros 3241 MPll

  Mercedes-Benz Actros 3241 MPll Year:2005 Eps gear box-3 pedal Tyres-80% Very good truck Concretemi

  Kaçanik 11 mars 08:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco DAILY  35 C-Vete Shkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco DAILY 35 C-Vete Shkarkues

  Iveco DAILY 35 C 15 Vitit:2011 Km:109.000 Klim Sandek 3m 7 ulese per puntor

  Kaçanik 7 mars 06:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter

  Shitet Mercedes Benz Sprinter Gjendja shum e rregullt , rks i skaduar Viti: 2003 Lenda Djegse: di

  Kaçanik 4 mars 20:49
  3.750 €
 • 9 foto
  Kamion Man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Man

  Shitet kamion Man gjendja shum perfekte

  Kaçanik 3 mars 17:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2007 New Holland B110
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2007 New Holland B110

  Viti 2007 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Kaçanik 23 shkurt 00:43
  6.700 €
 • 5 foto
  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

  Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-73

  Kaçanik 30 janar 00:40
  50 €
 • 2 foto
  Gypa te hekurit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Gypa te hekurit

  Shes 3 gypa te hekurit me keto dimensione: 1) 3.15 x 700 x 8 mm.

  Kaçanik 17 dhjetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ngarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkues

  Shes Garkues 1100C viti i prodhimit 1984 ..Por ne gjendje te re teknike dhe me goma te reja .

  Kaçanik 17 dhjetor 13:50
  15.000 €
 • 8 foto
  Mercedes sprinter Kipper CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter Kipper CH

  Shes Sprinterin 515 kiper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike dhe optike, viti i p

  Kaçanik 22 nëntor 19:55
  12.000 €
 • 8 foto
  Man 26.403 me kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 26.403 me kran

  Shitet ose nderrohet . Man 26.403 silent me kran 5.5 ton me dy dalje hidraulike viti i prodhimit 1

  Kaçanik 17 nëntor 19:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VOLVO FH13 440 EURO 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VOLVO FH13 440 EURO 5

  SHITET VOLVO FH13 440 EURO 5 AUTOMAITIK / TIPTRONIK N GJENDJE SHUM T MIRE DHE I RUAJTUR GOMAT E TRAP

  Kaçanik 11 tetor 21:29
  14.500 €
 • 5 foto
  O&K L25-2.5m3 Luga
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K L25-2.5m3 Luga

  👌👌 🆕🆕 O&K L25-2.5m3 Bucket Motor: Deutz 913 Power:112 KW Bucket: 2,5 m³ Weight: 14 t

  Kaçanik 26 shtator 15:17
  235 €
 • 4 foto
  LIEBHER 554 Luga 4m3-Klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 554 Luga 4m3-Klim

  👌 🆕 LIEBHER 554 ✅Marka :LIEBHER 554 Korpa 4m3 ✅Model:554 ✅VITI : 2006 ✅Pesha :20.500 kg ✅M

  Kaçanik 26 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA

  JU OFROJM MAKINERI NDERTIMORE TE PERDORURA TE SAPO IMPORTUARA -Bagera Eskavator -Fadroma -Miksera -P

  Kaçanik 25 shtator 11:21
  123 €
 • 3 foto
  LIEBHER 554 - 4m3-2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 554 - 4m3-2006

  I SAPO IMPORTUAR👌👌 🆕🆕 ✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3 ✅Model:554 ✅Vitit : 2006 ✅Pesha:20.500 kg â

  Kaçanik 25 shtator 06:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CIFA 47m Pomp Betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CIFA 47m Pomp Betoni

  #FORSALE-#SHITET-#SEPRODAVA Concretepump CIFA 47m 140m3/h Year:2004 Euro 3 Milage:277.000 Tubacion

  Kaçanik 21 shtator 12:35
  137.000 €
 • 5 foto
  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper

  🆕 ARITJET E REJA 👌👌 🆕🆕 #MANTGS18440HIDRODRIVE Vitit:12/2013 Km:523.000 Origjinal Kiphidraulik siste

  Kaçanik 19 shtator 08:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibus 2.8 hdi 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus 2.8 hdi 2001

  Shitet minibusi ne gjendje te rregullt me 17 ulse

  Kaçanik 10 shtator 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me bager dhe kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bager dhe kamion

  Punojm gjitha punt me bager dhe kamion

  Kaçanik 10 shtator 01:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET VOLVO FH13 440
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET VOLVO FH13 440

  SHITET VOLVO FH13 440 automatik

  Kaçanik 4 shtator 22:39
  23.000 €
 • 4 foto
  bartse e rimorkios urgjentt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bartse e rimorkios urgjentt

  shitet bartesja e rimorkios per pasha t rana koshnicat me ajr n shum gjendje t mir me sinjalizues me

  Kaçanik 31 gusht 18:10
  1.800 €
 • 4 foto
  SERVIS PJESË POMP BETONI&MIKSER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SERVIS PJESË POMP BETONI&MIKSER

  NTB PJESË KËMBIMI POMP BETONI&MIKSER NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER Spare parts Concre

  Kaçanik 28 gusht 08:27
  123 €
 • 6 foto
  Shitet volvo me kolic per maqina
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet volvo me kolic per maqina

  Kamioni eshte 2003 600 klm me dogan Kolica 2005 me dogan me top gjendje te mire nga zvicerra

  Kaçanik 25 gusht 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Wacker neuson
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker neuson

  Ngjeshes (papuqe) Benzin

  Kaçanik 19 gusht 22:14
  850 €
 • 3 foto
   Bageri Komotsu mundsi Ndrrimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri Komotsu mundsi Ndrrimi

  Shitet Bageri Komatsu Pc 30 4 Tona viti 1995 nè qendje te mirè i gatshem per punè mundsi ndrrimi

  Kaçanik 18 gusht 13:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Sprinter 515 kipper 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 515 kipper 2008

  Shes benzin 315 kipper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike , viti i prodhimit:2008

  Kaçanik 15 gusht 20:55
  12.000 €
 • 3 foto
  MAN 27.343 6x4 Liebherr Mikser
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 27.343 6x4 Liebherr Mikser

  MAN 27.343 6x4 Liebher

  Kaçanik 14 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat

  Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat

  Kaçanik 13 gusht 13:12
  4.500 €
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Kaçanik 12 gusht 18:52
  975 €
 • 2 foto
  MAN TGS 35.440 STETER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 35.440 STETER

  👌🆕 New MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/200

  Kaçanik 7 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MANTGX18440 #EURO6
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MANTGX18440 #EURO6

  👌👌 #MANTGX18440 #EURO6

  Kaçanik 6 gusht 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Unë jam një individ që u jep hua të gjithë atyre që kanë nev

  Kaçanik 6 gusht 20:12
  63.232 €
 • 4 foto
  rimorkjo Schmitz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkjo Schmitz

  shotet prikolica Schmitz modeli mega 108 meter me guma te mira e registrume

  Kaçanik 4 gusht 21:49
  Me Marrveshje