Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  Clark H 20 Plin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Clark H 20 Plin

  Pirrun * Pirrunngrites * Viluskar * Viluskari * Modeli : Clarl 20 Pesh ngritja : 2000 Kg . Posedon k

  Vushtrri Sot, 22:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

  Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 120€ copa me.gjith bandash

  Kaçanik Sot, 22:06
  120 €
 • 3 foto
  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m

  Shitet bigga per pesha te renda gjatsia 3.30m qmimi 120

  Kaçanik Sot, 22:06
  120 €
 • 6 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  kombi i ardhur prej zvicres gjitheqka ne gjendje perfekte me liber te servisit me kilometea te gara

  Gjilan Sot, 22:03
  5.000 €
 • 5 foto
  Punojm me Bagera dhe mini bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me Bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera bejm edhe transportin e dheut me kamiona te mdhej dhe te vogel

  Prishtinë Sot, 22:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Sot, 22:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  T4 VW TDI me te kaltert
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  T4 VW TDI me te kaltert

  Shes T4 TDI me te kaltert viti I prodhimit 2000 165000 km motorri 2.5 Me dogan dhe regjistrim E Ard

  Viti Sot, 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komande ajrore per Krana (vinqa) te Ndertimit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Komande ajrore per Krana (vinqa) te Ndertimit

  Komanda ajrore per komandimin e Kranit te ndertimit, Kranit levizes, Vinqave , Liftave. etj.. Qmimet

  Fushë Kosovë Sot, 21:48
  700 €
 • 3 foto
  MOLER 0.5 m² RENOVIME +38344271219
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MOLER 0.5 m² RENOVIME +38344271219

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Sot, 21:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ZINGJIR I GOMES PER MINI BAGER 1.5 EDHE 2 TONAV
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ZINGJIR I GOMES PER MINI BAGER 1.5 EDHE 2 TONAV

  ZINGJIR I GOMES I RI I PA PERDORUR 2 TON 600 EURO ZINGJIR I GOMES I PERDORUR PAK 1.5 TON 350 E

  Klinë Sot, 21:39
  380 €
 • 2 foto
  KORPA PER BAGERA 4.5.6 TONAVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA PER BAGERA 4.5.6 TONAVE

  Shes korpen per bager 4.deri 7 tonave Korpa esht shum e rujtme

  Klinë Sot, 21:39
  650 €
 • 4 foto
  Bager Kubota Kh-130
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Kubota Kh-130

  shes bagerin ne gjendje teper tmir sa i ardhun nga zvicra i ka 2 korpa 80cm edhe 40cm bageri sk

  Pejë Sot, 21:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KORPA PLLANIRK PLUS E KANALLAVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA PLLANIRK PLUS E KANALLAVE

  Shiten 2 korpa e gjera edhe e ngushta Sistem i shpejt mundet te ndryshohet edh per sistem tjeter te

  Klinë Sot, 21:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet MAN LE 8.180.Viti 2005 me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet MAN LE 8.180.Viti 2005 me dogan

  Shitet MAN KE 8.180 viti 2005 i ardhur nga gjermania me dogan ne gjendje te mir teknike gjatsia sana

  Ferizaj Sot, 21:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE

  Shitet kamjoni VOLVO F6 viti 1999 me dogan sapo ardhur nga gjermania per bartjen e kafsheve goma te

  Ferizaj Sot, 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  QELSIN PER RROTA nr 27.30.32.33
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  QELSIN PER RROTA nr 27.30.32.33

  Shes qelsin e rrotave origjinal i ardhir nga gjermania 27.30.32.33 qmimi 100 € fix

  Ferizaj Sot, 21:19
  100 €
 • 10 foto
  MAN LE 8.140 frigo me dogan dhe faktur me TVSH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN LE 8.140 frigo me dogan dhe faktur me TVSH

  Shitet MAN LE 8.140 ME Frigo i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe faktur per firma me

  Ferizaj Sot, 21:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet 2 diska DHE GURTNE per MAN 8.180 VITI 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet 2 diska DHE GURTNE per MAN 8.180 VITI 2005

  Shitet 2 diska te trapit te mram edhe gurtnet e reja te ardhur nga gjermania jan pa perdor per MAN

  Ferizaj Sot, 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kamionin 814 me frigo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamionin 814 me frigo

  Shes kamionin 814 ne gjendje shum te mir qe ftof ose bajm Edhe ndrrim nr 044196663 ne viber

  Vushtrri Sot, 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 CDI

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jasht viti 2001 ne gjendje shum te mire me goma te dimrit me libe

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shpuesi Hilt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Shpuesi Hilt

  Shitet Shpuesi Hilt bashke me pajisjet percjellese dhe burginë. I ardhur nga Zvicrra, ne gjendje shu

  Ferizaj Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten instrumente bashkë me këmbët
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten instrumente bashkë me këmbët

  Shiten instrumentet per matje ne ndertimtari, bashke me pajisjet percjellese. Gjendja e tyre eshte m

  Ferizaj Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjes per Liebher litronic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjes per Liebher litronic

  pjes per bager liebher litronic per 912 922 dhe dhomzor te reduktorit dhe dhomzor te diferencialit

  Rahovec Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Diferencial per 3 aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Diferencial per 3 aks

  Diferencial per kamion 3 aks

  Rahovec Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dhomzor dhe kran per LIEBHER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Dhomzor dhe kran per LIEBHER

  dhomzor te diferencialit te liebherit per 912 922 dhe kran per liebher

  Rahovec Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Liebherr 912
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr 912

  Bageri eshte i viti 1991 eshte ne gjendje shum te mir

  Rahovec Sot, 20:35
  14.000 €
 • 2 foto
  Shitet Karcher
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Karcher

  Shitet Karsheri për autolarje. Është i ardhur nga Zvicra. Është edhe për me ujë të nxehtë, dhe me çm

  Ferizaj Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme shitjen e dheut
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme shitjen e dheut

  Bejme shitjen e dheut ne rajonin eGjakovs Per info viber +38345660637

  Gjakovë Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atlet PLP200 elektrik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atlet PLP200 elektrik

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Atlet Tipi : Plp200 v.p : 2006 Lifti : 300 mm (30c

  Ferizaj Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde T16 elektrike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde T16 elektrike

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : T16 Bateri : 24volt v.p : 2004 Lifti :

  Ferizaj Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde H40D-04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H40D-04

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H40D-04 Motor : 4 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde H35D-04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H35D-04

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H35D-04 Motor : 4 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde H30D-03
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H30D-03

  38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H30D-03 Motor : 3 cilinder perkins v.p :

  Ferizaj Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Hyster 2.50XM —2004—
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hyster 2.50XM —2004—

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Hyster Tipi : 2.50 XM V.P 2004 Motor : 4 cilinder pe

  Ferizaj Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Clark CDP 35
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Clark CDP 35

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Clark Tipi : CDP 35 Motor : 4 cilinder Ore pune

  Ferizaj Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes Actros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese per Mercedes Actros

  Shiten keto pjese per Mercedes Benz Actros Kamion, Pjeset jan originale te ardhura nga Zvicra, 2- Ko

  Gjilan Sot, 20:00
  10 €
 • 5 foto
  Iveco minibus 2.8 diesel 26 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco minibus 2.8 diesel 26 ulse

  Shes iveco mini bus eshte i rujatur i ardhur prej jashtit 26 ulse, posedon Retarder, ABS,Klimatronik

  Gjilan Sot, 19:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?SHITET MAQINA PER PRODHIM LEPAK FASAD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ?SHITET MAQINA PER PRODHIM LEPAK FASAD

  SHITET MAQINA PER PRODHIM LEPAK FASAD MALLTER GATSHUM ESHT GJENDJE RREGULL KA NJE PUN MIR SHUM KA KA

  Ferizaj Sot, 19:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shlepvaga-05-Dizell-2,2-Klime-I Pa Doganuar-3800
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlepvaga-05-Dizell-2,2-Klime-I Pa Doganuar-3800

  Shitet Pezho-Bokser funde-04-05-Dizell-2,2-i posa ardhur nga jashte posedon-Bord-Kompjuter-Klimen-Xh

  Vushtrri Sot, 19:46
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet ngarkuesi 5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ngarkuesi 5 ton

  Shitet ngarkuesi 5 ton ne gjendje te rregult viti 1986 per ma shum na kontaktoni 044205741

  Shtime Sot, 19:33
  5.500 €
 • 1 foto
  makina shpuse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  makina shpuse

  makin shpuse

  Gllogoc Sot, 19:29
  1.000 €
 • 8 foto
  Sprinter 413
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 413

  Shitet Sprinteri Merced Benz 413 , posedon klime , 19 ulese , viti i prodhimit 2000 , i posardhur n

  Prizren Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LIEBHERR 308 VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHERR 308 VITI 2001

  LIEBHERR 308 viti 2001 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Klinë Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  setra 315 gt hd
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra 315 gt hd

  shitet autobus setra 315 gt hd viti 2001 km 490.000 motorr euro2 me 382 ps ndrrusin automatik rotard

  Lipjan Sot, 17:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  minibus sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus sprinter 416

  shitet minibus sprinter 416cdi viti 2004 automatik tempomat deren me rrym ulse turistike qe shtrihen

  Lipjan Sot, 17:54
  1 €
 • 0 foto
  autobus MAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  autobus MAN

  shitet autobusi man viti 2000 motorr 460 ndrrusin 4+4 retarder interder tempomat klim frigo aparat k

  Lipjan Sot, 17:53
  1 €
 • 5 foto
  minibus iveco 50c18
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco 50c18

  shitet minibus iveco 50c18 viti 2007 ka klim para deren me rrym kamer mbrapa ne gjendje shum shum te

  Lipjan Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  minibus iveco iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus iveco iveko

  shitet minibus iveco viti 2008 motorrin 3.0 euro 4 km 230.000 me ndrrus automatik tellma rotarder kl

  Lipjan Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2015/ ME LEVIZJE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2015/ ME LEVIZJE

  MARKA : LINDE H 25 LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2015 LENDA DJEGESE : DIESEL TRAN

  Prishtinë Sot, 17:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 20\'/DIESEL/ VITI 1997/ DUPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 20\'/DIESEL/ VITI 1997/ DUPLEX

  MARKA : LINDE H 20 \'\'DUPLEX\" VITI I PRODHIMIT : 1997 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI : AUTOM

  Prishtinë Sot, 17:50
  Me Marrveshje