Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kurbin

 • 8 foto
  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

  Shes Vito -04 Ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnje lloj problemi kamje automatike motorr 220 ngjyre

  Kurbin Dje, 21:35
  7.000 €
 • 7 foto
  Kazan 4 AKSI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan 4 AKSI

  Shitet kazan 4 Aksi shum i fort i pershtatshem per gur dyshemeja dopjo .anash ka shirita nga brenta

  Kurbin Dje, 16:40
  3.500 €
 • 6 foto
  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE NE TRI KRAHET VIT PRODHIMI 1994 ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT NE

  Kurbin Dje, 12:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ATEGO 12-18 FRIGORIFER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER VIT PRODHIMI 2004 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR HAPJE E POR

  Kurbin Dje, 11:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  410 Veteshkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  410 Veteshkarkues

  410 veteshkarkues ne tri krahet me letra te paguara per nji Vit. VIT prodhimi 1994 ne gjendje s

  Kurbin 16 shtator 16:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RENAULT MASTER VETESHKARKUES
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  RENAULT MASTER VETESHKARKUES

  RENAULT MASTER VETESHKARKUES NE TRI KRAHET VIT PRODHIMI 1998 NE GJENDJE SHUME TE MIRE LETRA TE PAGU

  Kurbin 13 shtator 20:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike

  Shitet vinc palflinger me 2 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin 13 shtator 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazana te permasave te ndryshme
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazana te permasave te ndryshme

  Kazana te permasave te ndryshme. Adresa Kryqezimi i Patokut Lac

  Kurbin 13 shtator 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc Ferrari Me 4 Dalje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Ferrari Me 4 Dalje

  Shitet vinc ferrari me 4 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin 13 shtator 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  16-25 4x4 Vetshkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  16-25 4x4 Vetshkarkues

  Kamion 16-25 4x4 me reduktor vete shkarkuese ne tri krahet. Vit prodhimi 1989 6 goma te reja bate

  Kurbin 13 shtator 19:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VINC PALFINGER ME 4 DALJE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE HIDRAULIKE NE GJENDJE TE MIRE ME ARGANELLE PESHA MAKSIMALE MBAJTESE 485

  Kurbin 13 shtator 19:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues

  Kamion 17 17 4x4 me vinc Hiab me 2 dalje hidraulike Vetshkarkues ne tri krahet me letra te paguar

  Kurbin 13 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mini eskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini eskavator

  Mini eskavator 1.6 ton mitsubish viti 94 ne gjendje shume te mire me pompe te re ardhe me porosi nga

  Kurbin 10 shtator 12:57
  5.000 €
 • 6 foto
  410 VETESHKARKUES +VINC PALFLINGER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  410 VETESHKARKUES +VINC PALFLINGER

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE NE TRI KRAHET ME VINC PALFLINGER 30001 ME 2 DALJE HIDRAULIKE VINCI ME

  Kurbin 25 gusht 23:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jcb 3cx
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3cx

  Shitet jcb 3cx vit prodhimi 1990 ne gjendje super esht pa letra ka krah teleskopik me zgjatje

  Kurbin 24 gusht 12:13
  8.000 €
 • 5 foto
  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike

  Kamjon 17 22 me vinc deri ne 32 metra lartesi eshte shum I mire per hypje ne kate te larta tulla dh

  Kurbin 15 korrik 13:32
  19.000 €
 • 10 foto
  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735

  Shitet per arsyje mosperdorimi, 2 dhoma me nga 6200 Litra me pompe te rregullt shtytese dhe thithese

  Kurbin 15 korrik 13:24
  12.000 €
 • 5 foto
  Bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager

  Mini eskavator 1.6 ton deatsu japonez viti 94 ne gjendje shume te mire motor tre pistonsh ka dy kva

  Kurbin 19 maj 10:15
  6.000 €
 • 3 foto
  Kamjoncine Renault
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjoncine Renault

  Shes kamjoncine renault.Viti 1999 pa dogane.

  Kurbin 3 prill 12:37
  1.500 €
 • 5 foto
  122
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  122

  Minieskavator kamatsu 3.2 ton ne gjendje te mire i shpejte dhe i fuqishem me zinzhira metali te ves

  Kurbin 3 prill 06:45
  8.500 €
 • 4 foto
  Me letra te paguara
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Me letra te paguara

  Ne gjendje perfekte dhe me sherbimet e bera

  Kurbin 3 prill 01:07
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Mercedes 410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 410

  .Me taksa te paguar deri me nentor 2019 dhe me sherbime te bera ne kohe. e gatshme per prove

  Kurbin 3 prill 01:02
  35.000 Lek
 • 4 foto
  122
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  122

  Mini eskavator Kamatsu 3.2 ton ne gjendje te mire i fuqishem dhe shume ishpejte me zinxhira met me g

  Kurbin 2 prill 11:42
  7.500 €
 • 5 foto
  Kamion Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Mercedes

  Kamionqin 6+1 viti 86 motor 2400 akull i ri,,,ne gjendje shum te Mire motorike dhe gjenerike e mbaj

  Kurbin 1 prill 22:48
  2.600 €
 • 3 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Shitet mercedes sprinter 616. Ne gjendje shum te mire. Me dopio gome dhe te gjitha gomat 90 perqind.

  Kurbin 19 mars 09:47
  8.500 €