Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Peqin

 • 8 foto
  mitcubishi 2.5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mitcubishi 2.5 ton

  shitet mitcubishi 2.5 ton me 2500 or pune shum i paster dhe i mbajtur sherbimet e te sapo bera pirun

  Peqin Dje, 12:30
  5.300 €
 • 11 foto
  OKAZJON
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZJON

  Okazjon ! Shitet MAN TGA viti 2005 me kamo automat trajlerin te 2002 sherbimet e bera gomat i ka 85

  Peqin Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mini Eskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini Eskavator

  Mini Eskavator Takeuchi viti 2008 ...5560 kg ...28.8KW ...33222 ore pune

  Peqin 29 qershor 10:43
  20.000 €
 • 5 foto
  Ure per kamiona 24 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ure per kamiona 24 ton

  Shitet ure servisi per kamiona ne gjendje shum te mir pothuajse e re e pa perdorur shum ,ura ngre d

  Peqin 29 qershor 09:03
  5 Lek
 • 2 foto
  Autobetonjere
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobetonjere

  Shitet autobetonjere 2 m3

  Peqin 26 qershor 17:21
  350.000 Lek
 • 7 foto
  Kamjon iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon iveco

  shitet kamion iveco me vinc dhe kove pesha qe nge 750 kg ne 21 meter/ lartesi. i sapo ardhur nga ita

  Peqin 25 qershor 15:04
  12.000 €
 • 2 foto
  shitet makine mbetjesh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet makine mbetjesh

  shitet makina e grumbullimit te mbetjeve ne gjendje shum te mire dokumentat i kan perfunduar por mun

  Peqin 25 qershor 15:02
  7.000 €
 • 6 foto
  iveco astrq 4x4 pa letra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco astrq 4x4 pa letra

  shitet iveco 4x4 pa letra

  Peqin 18 qershor 20:45
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi në 5 milion euro Unë ju informoj se unë jam n

  Peqin 18 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  okazjon iveco 4x4 pa letra i 89
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazjon iveco 4x4 pa letra i 89

  shitet iveco astra 4x4 i 89 pa letra cmimi i diskutueshem

  Peqin 17 qershor 13:36
  5 Lek
 • 4 foto
  Kamjon Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Mercedes

  Shitet kamjon Per me shum kontakt whatsapp ose cel 0683456628

  Peqin 16 qershor 15:52
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet Ford
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Ford

  Shitet Kamioncina Ford ne gjendje shum te mire, prodhim i vitit 1999 Kambio Manuale! shitet per arsy

  Peqin 5 qershor 11:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rrul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rrul

  ne gjendje pune ose skrap 12 ton

  Peqin 2 qershor 11:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjoncin Ford trazit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjoncin Ford trazit

  Shitet Ford tranzit e 02 vetshkarkuse ne gjendje super..

  Peqin 29 maj 20:44
  5.000 €
 • 3 foto
  Man 18.272 Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 18.272 Okazion

  kazan 7m3 super gjendje gati per cdo prov cmim okazion vinc me 3 dalje hidraulike ngre 1 ton ne big

  Peqin 20 maj 17:20
  1 €
 • 3 foto
  Grejder Fiatallis
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Grejder Fiatallis

  Grejder Fiatallis i sapo ardhur nga italia. Gjendje shum tmire. Shum pak ore pune. Shitet per arsy

  Peqin 20 maj 07:34
  31.700 €
 • 0 foto
  minieskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minieskavator

  minieskavator

  Peqin 17 maj 04:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  O&K L25-2.5m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K L25-2.5m3

  O&K L25-2.5m3 ✅Vitit: 1998 ✅Pesha :14.500 kg ✅Motor:100KW DEUTZ

  Peqin 11 maj 07:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eskavator atlas 1304
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator atlas 1304

  shes eskavatorin per arsye mos pasje pun eskavator atlas 1304 ne gjendej te mir pune esht dhe me imp

  Peqin 8 mars 18:49
  10.000 €
 • 0 foto
  Okazjon nderrohet me kamjoncin !!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazjon nderrohet me kamjoncin !!

  makina esht me letra te paguara shebimet e bera ka nevoj per pak estetik nderrohet me cfar do lloj k

  Peqin 7 mars 13:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinxh 170 ↘️ 5200 eu nderrohet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinxh 170 ↘️ 5200 eu nderrohet

  Shitet vinxh pm 170 4 dalje hidraulike 1 mekanike me organello me 4 koma hidraulike hapje mbyllje vi

  Peqin 6 mars 18:09
  5 €
 • 0 foto
  Rrul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rrul

  Rrul 12 ton

  Peqin 4 mars 17:49
  350.000 Lek
 • 3 foto
  Minieskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minieskavator

  viti 2000

  Peqin 3 mars 20:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mercedes-Benz Atego Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes-Benz Atego Okazion

  Shitet Mercedes-Benz Atego Viti i prodhimit: 2002 Makina eshte ne gjendje te mire vizuale dhe ne gje

  Peqin 3 mars 09:52
  5.000 €
 • 4 foto
  Vinxh 170 me 4 dalje !!! Okazjon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinxh 170 me 4 dalje !!! Okazjon

  Shitet kamjon astra i 87 4x4 vetshkarkues me vinxh pm 170 me organello me 4 dalje hidraulike 1 mekan

  Peqin 1 mars 14:19
  6 €
 • 5 foto
  LIEBHER 554 -2006 - KLIM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 554 -2006 - KLIM

  LIEBHER 554 -2006 - KLIM Vitit:2006 Ore Pune:12.300 Pesha:19.800KG •Klima, •Luga 3.5m3 I sapo Im

  Peqin 1 mars 13:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet iveco stralis 2002
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet iveco stralis 2002

  Shitet iveco stralis 480 2002 ne gjendje te mir gomat i ka te 6 te reja letrat te sapo paguara.

  Peqin 1 mars 12:47
  12.000 €
 • 3 foto
  Shitet komjoni mercedes benc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet komjoni mercedes benc

  Shitet kamjoni mercedes benc 25-35 ne gjendje te mir pune 2001 makina 2 vjet esht perdor ne shqiperi

  Peqin 28 shkurt 17:20
  17.000 €
 • 5 foto
  Kamion me vinc 1722
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion me vinc 1722

  Kamion 4x4 me vinc me reduktor shkrakron 3ane vinc 4 dalje kamioni ka ardhe nga gjermania 1 vite qe

  Peqin 20 shtator 16:52
  300.000 €