Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Rahovec

 • 4 foto
  Shiten lugt Liebherr & Lenhoff
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten lugt Liebherr & Lenhoff

  Shiten lugt të tipit Lirbherr & Lenhoff. Lug liebherr gjërsia 80 cm. Lug liebherr gjërsia 1 mete

  Rahovec 11 nëntor 17:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dhomzor dhe kran per LIEBHER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Dhomzor dhe kran per LIEBHER

  dhomzor te diferencialit te liebherit per 912 922 dhe kran per liebher

  Rahovec 11 nëntor 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Liebherr 912
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr 912

  Bageri eshte i viti 1991 eshte ne gjendje shum te mir

  Rahovec 11 nëntor 13:44
  14.000 €
 • 5 foto
  Diferencial per 3 aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Diferencial per 3 aks

  Diferencial per kamion 3 aks

  Rahovec 11 nëntor 13:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjes per Liebher litronic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjes per Liebher litronic

  pjes per bager liebher litronic per 912 922 dhe dhomzor te reduktorit dhe dhomzor te diferencialit

  Rahovec 11 nëntor 13:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Linde Hd40
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Linde Hd40

  Shitet Linde Hd40 ne gjende shum te mir me goma te reja

  Rahovec 11 nëntor 08:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piruner FIAT D25 -01
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner FIAT D25 -01

  Piruner FIAT D25 Lartesia 3.70 M Viti i prodhimit : 2001 Motori : Diesel Levizje hidraulike ( Tjer

  Rahovec 9 nëntor 19:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Piruner STILL R70
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner STILL R70

  Piruner STILL R70 Lartesia 3.70 M Levizje Hidraulike Motori : Diesel ( Tjera ) ORARI I THIRRJEV

  Rahovec 9 nëntor 19:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328G -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328G -04

  Eskavator (Bager) BOBCAT 328 G Viti i prodhimit : 2004 Pesha : 2939 Kg Ore Pune : 4417 Korpa : 1 Mo

  Rahovec 9 nëntor 19:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser vet ngarkus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser vet ngarkus

  Shite Mikseri vet ngarkus

  Rahovec 9 nëntor 11:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 -11
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 -11

  Eskavator (Bager) NEUSON 38z3 Viti i prodhimit : 2011 Pesha : 3630 Kg Ore Pune : 3108 Korpa : 3 Mo

  Rahovec 8 nëntor 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ??

  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ne gjendje te mir ! Pesha e ngritjes 10 ton !!! Info:

  Rahovec 8 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eskavator Bager NEUSON 1503RD -02 1705Kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator Bager NEUSON 1503RD -02 1705Kg

  Eskavator (Bager) NEUSON 1503RD Viti i prodhimit : 2002 Pesha : 1705Kg Ore Pune : 4255 Korpa : 3 Mot

  Rahovec 5 nëntor 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen T4 Me Klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen T4 Me Klim

  Volkswagen T4 Me Klim

  Rahovec 5 nëntor 09:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Offer of loan fasts and reliable
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Offer of loan fasts and reliable

  I am an individual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the shor

  Rahovec 22 tetor 16:08
  1.000 €
 • 9 foto
  2007 CATERPILLAR 432E
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2007 CATERPILLAR 432E

  WhatsApp: +447442764196 Traktorë bujqësorë : Claas, Fendt, Fiat, New Holland, John Deere, Case, Kom

  Rahovec 18 tetor 14:16
  7.700 €
 • 7 foto
  1995 DYNAPAC CA 251D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  1995 DYNAPAC CA 251D

  WhatsApp: +447442764196 Traktorë bujqësorë : Claas, Fendt, Fiat, New Holland, John Deere, Case, Kom

  Rahovec 18 tetor 14:16
  6.400 €
 • 3 foto
  Shitet dhe ndrrohet Kamijon 9/14 me kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet dhe ndrrohet Kamijon 9/14 me kran

  Shitet kamijoni 9/14 me kran mundsi ndrrimi

  Rahovec 18 tetor 09:04
  5.500 €
 • 10 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 430HAG -05
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 430HAG -05

  Eskavator (Bager) BOBCAT 430 HAG Viti i prodhimit : 2005 Pesha : 3631 Kg Ore Pune : 5291 Korpa : 3

  Rahovec 17 tetor 11:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 75z3 RD -11
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 75z3 RD -11

  Eskavator (Bager) NEUSON 75z3 2 RD Viti i prodhimit : 2011 Pesha : 7690 Kg Ore Pune : 4130 Korpa :

  Rahovec 17 tetor 10:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kran kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kran kiper

  shitet ndrrohet iveco kran kiper ne gjnedje te rregull +38649437223 dogan homoligim veq tabelat me

  Rahovec 28 shtator 14:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen T4 me klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen T4 me klim

  Volkswagen T4 2001 me klim i ardhur nga zvicra

  Rahovec 28 shtator 08:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Liebherr922-&-914
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Liebherr922-&-914

  Shitet Liebherr 922-&-914

  Rahovec 25 shtator 11:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Piruner MATRAL DM 165
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner MATRAL DM 165

  Piruner Matral DM 165 Lartesia 5.50 M ( Tjera ) ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 19:00 www.npt-noli.co

  Rahovec 13 shtator 17:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piruner TCM FG25N5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner TCM FG25N5

  Piruner TCM FG25N5 Lartesia 3.60 M Motori : Benzins. ( Tjera ) ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 19:00

  Rahovec 13 shtator 17:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen Caddy 1.9 me Klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen Caddy 1.9 me Klim

  Volkswagen Caddy 1.9 me Klim

  Rahovec 13 shtator 10:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen Caddy
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen Caddy

  Volkswagen Caddy viti 2007

  Rahovec 13 shtator 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2005 JCB 3CX Super Sitemaster
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2005 JCB 3CX Super Sitemaster

  Viti 2005 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Rahovec 12 shtator 23:44
  6.000 €
 • 4 foto
  2007 Caterpillar 434E
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2007 Caterpillar 434E

  Viti 2007 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Rahovec 12 shtator 23:44
  7.000 €
 • 4 foto
  2009 Takeuchi TB250
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2009 Takeuchi TB250

  Viti 2009 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Rahovec 10 shtator 02:47
  4.900 €
 • 4 foto
  Bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager

  Shes bagerin me gjeth kamjon bageri asht komastu pc 40 kamjo

  Rahovec 8 shtator 19:12
  22.000 €
 • 4 foto
  Man 18 430
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 18 430

  2006 i doganuar ne gjendje perfekte bejm edhe ndrrim

  Rahovec 5 shtator 15:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Renault master
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault master

  Makina ne gjendje perfekte, Viti 2005, km 150mi, per Informata, viber +41767641065

  Rahovec 5 shtator 07:51
  5.400 €
 • 1 foto
  Opel vivaro 2.5 TD viti 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Opel vivaro 2.5 TD viti 2008

  Opel vivaro atomatik me senzora mrapa i ardhur prej zvicre Munsi ndrrim

  Rahovec 4 shtator 19:49
  3.700 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz 309 Kamion i lehtë
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 309 Kamion i lehtë

  Shitet Kamioni i lehtë Mercedes-Benz 309, viti i prodhimit 1988 ne gjendje shumë te mire ne motor ed

  Rahovec 31 gusht 19:54
  3.000 €
 • 4 foto
  bageri ne shitje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bageri ne shitje

  shitet bageri i ardhur nga zvicrra 3 tonsh

  Rahovec 28 gusht 16:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dhe bejm ndrrim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet dhe bejm ndrrim

  Shitet kamioni 9/14 me kran regjistrim deri fund vitit bejm dhe ndrrim

  Rahovec 26 gusht 07:16
  5.500 €
 • 2 foto
  maqine g4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  maqine g4

  maqine g4

  Rahovec 19 gusht 18:46
  2.200 €
 • 3 foto
  Kombi Krafter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kombi Krafter

  Kombi Krafter i po sa ardhun nga gjermania,viti prodhimit 2011 ,136 kw,gjatësia është e mesme,gjendj

  Rahovec 17 gusht 22:00
  6.399 €
 • 6 foto
  free
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  free

  IVITO 2007 KLIM Km te kaluara 174840 PËR ME SHUME NA KONTAKTONI

  Rahovec 13 gusht 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  daily 35c12
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  daily 35c12

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Rahovec 11 gusht 20:22
  1.800 €
 • 11 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 50Z3 RD -10
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 50Z3 RD -10

  Eskavator (Bager) NEUSON 50z3 2 RD Viti i prodhimit : 2010 Pesha : 5160 Kg Ore Pune : 2131 Korpa :

  Rahovec 4 gusht 13:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Eskavator (Bager) MH CITY -99 I SHITUR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator (Bager) MH CITY -99 I SHITUR

  Eskavator (Bager) MH CITY Viti i prodhimit : 1999 Pesha : 14.500 kg Korpa : 2 I SHITUR ORARI I THI

  Rahovec 27 korrik 12:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kemi lloje te ndryshme te gomave per kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kemi lloje te ndryshme te gomave per kamion

  Posedojme lloje te ndryshme te gomave . Gomat jan ne gjendje te mire te ardhura nga zvicrra . Per me

  Rahovec 25 korrik 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328 -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328 -04

  Bager

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Shitet Mercedes benz esht krejr nrregullt Regjistrim ka edhe 9 muj

  Rahovec 14 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes piruner per traktor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes piruner per traktor

  Shes piruner per traktor ne.gjendje te regullt

  Rahovec 14 korrik 17:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  piruner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  piruner

  Shes vilushken per traktor eshte ne gjendje te regullt vilushka montohet ne traktor

  Rahovec 27 qershor 20:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zingjir gome
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zingjir gome

  Zingjir gome , neuson , 80 dhembzor , per bager 7-7.5 ton

  Rahovec 23 qershor 20:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piruner TCM FG25N5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner TCM FG25N5

  Piruner TCM FG25N5 Lartesia 3.60 M Motori : Benzins. ( Tjera ) ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 19:00

  Rahovec 23 qershor 14:29
  Me Marrveshje