Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 9 foto
  Sprinter 315 220 cdi viti 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 315 220 cdi viti 2010

  Sprinter 315 Motorr 220 nafte Kambio manuale Me dogane te paguar Vit prodhimi dhjetor 2010 Cmimi 9

  Kavajë Sot, 08:30
  9.200 €
 • 1 foto
  Kazan vaske 4 aks 8x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan vaske 4 aks 8x4

  Shes kazan vaske per kamion 4 aks I sapo ardhur Per me shum kontakt ne 0683235819

  Tiranë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma kamioni te perdorura
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni te perdorura

  Shten 12 goma kamioni te perdorura 6 cop jan 315 r 22.5 6 te tjerat jan 12 r 22.5

  Tiranë Sot, 08:13
  1.050 Lek
 • 3 foto
  Pirun CLARK OKAZION 1.5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun CLARK OKAZION 1.5 ton

  shitet pirun ngrites. 1.5 ton gjenja e shkelqyer. shum i mir.

  Tiranë Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazan MINERVA okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan MINERVA okazion

  Kazan Minerva 20mkub, shasi Aktros,

  Tiranë Sot, 08:07
  8.500 €
 • 4 foto
  CAT Gjenerator 365kva CAT OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT Gjenerator 365kva CAT OKAZION

  Gjenerator Caterpillar 5000ore pune, 365kva, gjendja shum shum e mir

  Tiranë Sot, 08:07
  16.000 €
 • 5 foto
  BETONJERE kantjeri 4mkub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONJERE kantjeri 4mkub

  Betonjere kantjeri 4mKub - ore pune 6800 - e ardhur nga italia me TVSH - ne gjendej shum te mir 📍Kam

  Tiranë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BETONJERE kantjere 3.5 mkub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONJERE kantjere 3.5 mkub

  Betonjere kantjeri 3.5 mKub - ore pune 4800 - e ardhur nga italia me TVSH - ne gjendje shum te mir 📍

  Tiranë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BOBKAT 843 viti 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BOBKAT 843 viti 2000

  OKAZJON. Bobkat 843 motorr isuzi gjenja shum i mir viti 2000 . gomat/50%

  Tiranë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Bobcat GEHL 5635 turbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bobcat GEHL 5635 turbo

  Shitet bobcat GEHL 5635 turbo , 4 pistonsh , motorr douch , ore pune 4800, goma 80% i ardhur mga ita

  Tiranë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet BOBCAT CASE 40 XT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BOBCAT CASE 40 XT

  Shitet bobcat CASE 40 XT , viti 2001 ,motorr isuzi , 4 pistonsh , pesha 2.5ton , ore pune 6000, gjen

  Tiranë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shmitz carcobull trailer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shmitz carcobull trailer

  shitet trajler shmitz carcobull me sponda me letra te sapo bera shasia e xingume ferrotat te reja te

  Tiranë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedez Atego 1018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Atego 1018

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 07:24
  22.000 €
 • 3 foto
  Shitet JCB 8055 viti 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet JCB 8055 viti 2010

  Shtite Jcb 8055 viti 2010 Pesha 5.5 ton ore pune 4600 shum gjendje te mir me paisje kove me sistem

  Tiranë Sot, 07:04
  3 €
 • 2 foto
  Jcb 3 CX viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3 CX viti 2004

  Jcb 3cx viti 2004 shum gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike 8000 ore Pune letra siguracjon te p

  Tiranë Sot, 07:04
  30.000 €
 • 2 foto
  Kov skrapate gjendja e re
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kov skrapate gjendja e re

  Shitet kov e re skrapate tele 0684000447

  Tiranë Sot, 07:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99

  Atego 230ks Kran Palfinger 7001 Mund të zëvendësohet

  Tiranë Sot, 00:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99

  Atego 13-23 Kran Hiab 071 408.000 km Nga Gjermania

  Tiranë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  BEJME TRASPORTE TE NDRYSHME ME KAMION ME VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE.ME LICENSE .CMIME TE ARSYESHME

  Tiranë Dje, 21:50
  1 €
 • 6 foto
  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE ME FATURE TE RREGULLT DHE CMIME TE ARSYES

  Tiranë Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveko cursor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko cursor

  Shes kamionin iveko cursor 13 viti 2003 me letra frena intarder me 6 shkall ne gjendje prefekte goma

  Tiranë Dje, 21:17
  35.000 €
 • 2 foto
  Berryl CIFA per makina betoniere
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Berryl CIFA per makina betoniere

  Berryl \"CIFA \" per makina betoniere se bashku me fashetat mberthyese e pa perdorur. Cmimi :

  Kavajë Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Autobuza Iveko Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuza Iveko Okazion

  SHITEN 10 COP IVECO M50! Viti 2004.Letrrat sapo jane prere.Iveco-t jane ne gjendje te perkryer.vaj f

  Tiranë Dje, 19:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion

  Autobuza sapo kane ardhur , me dokumenta te sapo prera dhe sherbimet e bera te gjitha pa perjashtim.

  Tiranë Dje, 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë Dje, 17:25
  9.000 €
 • 5 foto
  Iveco Stralis me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Stralis me tabela te Suedise

  Shitet Iveco Stralis euro 3, me 3 osovina, me tabela te Suedise. Kamioni ndodhet ne Maqedoni

  Tiranë Dje, 17:25
  4.500 €
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Tek firma Auto S-I Trucks cranes munt te beni porosi per karrotrec pe parameter sipas kerkese

  Kavajë Dje, 16:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  U Shit Mercedes-Benz MUNDESI NDRIMI ME VETURE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  U Shit Mercedes-Benz MUNDESI NDRIMI ME VETURE

  Shitet Mercedes-Benz karrotrec viti 98 me dogane te paguar gati per cdo lloj prove per m

  Kavajë Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Auto S-I Trucks cranes lider ne sistemet hidhaulike montime vincash ..karrotrec sipas ke

  Kavajë Dje, 16:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec sipas kerkeses per cdo lloj mjeti ..
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses per cdo lloj mjeti ..

  Firma Auto S-I Trucks cranes lider ne sistemet hidhaulike ..ne prodhojme pjata karotreci per cd

  Kavajë Dje, 16:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Karrotrec sipas kerkeses tuaj per cdo lloj marke
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj per cdo lloj marke

  Auto S-I Trucks cranes pranon cdo lloj porosie per cdo lloj kamion per ristrukturimit e karrotreceve

  Kavajë Dje, 16:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION

  Shitet sprinter 311, viti 2008 18 vende, tek gome e gjate, maxi Gjendje e mire, sherbime te kryera T

  Tiranë Dje, 15:44
  11.500 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION

  Shitet mercedes sprinter 311, viti 2008 18 vende ,me letra shqiptare. Cmimi okazion per pak dite 11.

  Tiranë Dje, 15:44
  11.250 €
 • 9 foto
  shitet sprinter 515 cdi viti 2008 me 21 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet sprinter 515 cdi viti 2008 me 21 vende

  shitet sprinter 515 cdi viti 2008 me 21 vende ,kondicjoner,sob ngrohje,goma 80% , me te gjitha sherb

  Tiranë Dje, 13:44
  15.000 €
 • 10 foto
  Shiten iveko euro citi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten iveko euro citi

  Shiten iveko euro city me she pa kondicjoner viti 2005 dhe 2006 me kondicjoner shkojn ke 13500 euro

  Tiranë Dje, 13:43
  13.500 €
 • 8 foto
  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,dopio gome dhe ne gjendje 90%.Autobuzi

  Tiranë Dje, 13:00
  9.900 €
 • 3 foto
  Okazion rimorkio karotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion rimorkio karotrec

  Shitet rimorkio karotrec i sa po ardhur nga gjermania me dogan

  Tiranë Dje, 12:52
  2.700 €
 • 5 foto
  Okazion!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion!

  Shitet Ifa L60 4x4 ne gjendje shume te mire ,me arganell, Shitet per arsye mos perdorimi , pa le

  Tiranë Dje, 12:32
  6.000 €
 • 1 foto
  Krik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Krik

  Shitet krik 20 ton i ri paperdorur fare

  Tiranë Dje, 11:59
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Mushama tend mbulese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mushama tend mbulese

  Mushama tend mbules. te gomuara kundra shiut kundra plakjes nuk zbehet nga dielli. ka permasa te nd

  Tiranë Dje, 11:52
  2.000 Lek
 • 0 foto
  MAN 14-280 NGARKESA 100M3-PESHA MBAJTESE 18t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 14-280 NGARKESA 100M3-PESHA MBAJTESE 18t

  KAMION MAN 14-280 -VITI I PRODHIMIT 2002 -FUQIA MOTORRIT 280 HP -PESHA MBAJTESE 7TON RIMORKIO--- -V

  Tiranë Dje, 11:39
  16.900 €
 • 2 foto
  Shitet karrotrec benz 814 0682420653 !!ndrrohet!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet karrotrec benz 814 0682420653 !!ndrrohet!!!

  Shitet karrotrec benz 814 manual viti 1991,me platforme te levizshme,me syze per transportin e makin

  Tiranë Dje, 11:37
  11.000 €
 • 7 foto
   Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117

  Shesim Autobuze Urban te Markes Iveco Euro City me kamje manual dhe Heulieze me kamje automat GX117

  Tiranë Dje, 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz 411 cdi kamiocin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 411 cdi kamiocin

  shitet Mercedez benz kamiocin 3.5 ton.viti i prodhimin 2004 me dokometa te rregullta letrat e te pag

  Tiranë Dje, 10:18
  970.000 Lek
 • 1 foto
  Thika zgjatuese per pirun ngrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Thika zgjatuese per pirun ngrites

  SHES THIKA ZGJATUESE PER PIRUN. JAN ME GJATESI 2 M DHE PESHMBAJTJA 4 TON.

  Tiranë Dje, 10:06
  300 €
 • 3 foto
  KAMA BENZIN+GAZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMA BENZIN+GAZ

  Kama Benzin+Gaz Me 0km Viti i prodhimit 2018 Me impjant origjinal Garanci 1 vjecare DEDJA Sh.P.K St

  Kavajë Dje, 09:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz vario 815
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz vario 815

  Shitet vario 815 vende 29 viti 2000 2 dyer elektrike . Cmimi i diskutushem

  Kavajë Dje, 09:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Autobus mercedes benz 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus mercedes benz 814

  Shitet mercedes benz vario 814 vende 29 me kondicioner. Cmimi i diskutushem

  Kavajë Dje, 09:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Autobus toyota caetano optimo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus toyota caetano optimo

  Shitet toyota caetano optimo viti 2004 vende 25 , der elektrike, televizor dvd, kondicioner. Cmimi i

  Kavajë Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  furgon nisan primastar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  furgon nisan primastar

  furgon primastar 1.9 03 me te gjitha sherbimet

  Kavajë Dje, 08:57
  3.500 €