Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Sarandë

 • 2 foto
  Super okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Super okazion

  Atego e 2006 e sapo ardhur nga gjermania me 260mij klm ne super gjendje vetshkarkuse ne tre ane me v

  Sarandë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamioncine Mercedes Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamioncine Mercedes Benz

  Tipi Vario i vitit 2000, me motorr origjinal 4000-sh plastik, me 4 pistona. Makine e paster dhe e rr

  Sarandë Dje, 17:06
  6.000 €
 • 5 foto
  SHITET IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET IVECO

  Shitet iveco 2004, 20+1 vende me kondisioner. Shitet per arsyje mos perdorimi.

  Sarandë 1 gusht 20:54
  9.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Actros PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros PUTZMEISTER

  PUTZMEISTER 28M 140m/h MERCEDES ACTROS 2632 MP II - ONLY 198321 KM - EURO 3 - TRACTION 6X4 -

  Sarandë 26 korrik 19:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET SPRINTER MERCEDES
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SPRINTER MERCEDES

  Shitet sprinter mercedes benz 416, viti 2001, 19+1 vende. Kondisioner para dhe pas , dokumenta te pa

  Sarandë 23 korrik 21:56
  15.000 €
 • 3 foto
  Mercedez Benz Atego 1018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Benz Atego 1018

  shitet Mercedez Benz Atego 1018 me dogan te paguar gati per targim me 260 mij km ne gjendje te shke

  Sarandë 20 korrik 15:08
  13.500 €
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 27m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Sarandë 19 korrik 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vario 818 autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Vario 818 autobus

  24 Vende 6 goma te reja Michelin Me orkodisioner Retarder Freksion i ri \" Sachs\" Motor 818 Vari

  Sarandë 12 korrik 11:28
  20.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende

  27+1+1 vende Viti : 2004 Retarder Me Jasteqe Orkodisioner i madh sutrak 6 goma te reja Michelin

  Sarandë 12 korrik 11:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  nissan L35 08
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  nissan L35 08

  nissan L 35 08 .me te gjitha sherbimet e bera . letrat i jane dorzuar me drejt rimarrjet.

  Sarandë 6 korrik 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Sarandë 4 korrik 14:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes benz actros 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz actros 2000

  Shitet mercedes benz actros ne gjendje shum te mir . Makina ka reth 7 dit qe ka ardh nga gjermania i

  Sarandë 25 qershor 20:00
  45.000 €
 • 6 foto
  VOLVO fh 12
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VOLVO fh 12

  Volvo fh 12 me kazan 20 m2 porte hidraulike goma te reja dokumenta fund 2020 makina eshte ne super

  Sarandë 9 qershor 23:31
  1 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benc 1935
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benc 1935

  Shitet kamjoni Mercedes-Benc 1935 (4x4) Mjeti eshte ne gjendje te mir Me te gjitha letrat ne rregul

  Sarandë 30 maj 16:02
  30.000 €
 • 7 foto
  Mercedes 1935
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 1935

  Mercedes-Benc 1935 (4x4) Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera me dekumenta

  Sarandë 30 maj 12:02
  30.000 €
 • 3 foto
  AUTOBUS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTOBUS

  Autobusat jane turistik

  Sarandë 28 maj 02:13
  1 €
 • 3 foto
   Vinç
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinç

  Mercedes 19-35 Viti i prodhimit:1989 Diferencial para mbrapa (4*4) Diferencial Evropa Me dokumenta d

  Sarandë 28 prill 23:55
  14.000 €
 • 5 foto
  Autobetonjere Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobetonjere Mercedes

  Mercedes Benc Actros Eshte me te gjithe dokumentacionin e rrgullt per Qarkullim

  Sarandë 28 prill 15:29
  35.000 €
 • 11 foto
  Mercedez 413 Vetshkarkus 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez 413 Vetshkarkus 2005

  Mercedez Benz Sprinter viti 2005 vetshkarkus ne te 3 krahet motorr 220 CDI, dokumenta der ne qershor

  Sarandë 22 prill 21:54
  11.000 €
 • 0 foto
  Rimorkio per veture
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio per veture

  Shitet rimorkio per te gjitha llojet e veturave... gjatesia 2metra, gjeresia 1meter, thellesia 50 cm

  Sarandë 22 mars 22:30
  500 €
 • 4 foto
  Makina Ford
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina Ford

  Shitet makine pune Ford.Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike dhe e gatshme per cdo lloj p

  Sarandë 8 mars 17:49
  7.000 €
 • 5 foto
  Cmim okazion!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Cmim okazion!!

  Shitet pirun ngrites, marka Clark ne gjendje shume te mire. Me shume pak ore pune.

  Sarandë 7 mars 12:40
  6.000 €
 • 4 foto
  SHITET CAT 428, D2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET CAT 428, D2005

  Shitet CAT 428, D2005 Dokumentat të paguara deri në Qershor 2020. Ka dy kova 80 -/ 40-/ C Me linjë

  Sarandë 16 janar 22:02
  33.000 €
 • 2 foto
  MAN - KAMION + VINÇ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN - KAMION + VINÇ

  Shitet Kamion + Vinç Marka Man Viti i prodhimit 1992 Kambio manuale Karburanti nafte Çmimi 1,600,000

  Sarandë 5 janar 18:20
  1.600.000 Lek
 • 3 foto
  Man 6x6
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 6x6

  Man viti 1995 6x6 me vinc palfinger 26000 me 6 biga hidraulike ne gjendje shume te mire pune

  Sarandë 26 gusht 07:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz 3535
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 3535

  OKAZION!!!shitet mercedes benz 3535 per arsye mosperdorimi makina ne gjendje shum te mir .gomat 70%t

  Sarandë 21 gusht 11:33
  10.000 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz 0404 autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 0404 autobus

  Shitet Autobus Mercedes Benz 0404, ne gjendje prefekte 49+1+1

  Sarandë 16 gusht 11:01
  15.000 €
 • 1 foto
  Eskavator + Cekic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator + Cekic

  O&K PMS 9 viti93 me kov 1.6m3 dhe cekic krupp 1000 .ne gjendje shum te mir Pune. Cmimi i diskutu

  Sarandë 25 qershor 12:52
  25.000 €