Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Sarandë

 • 3 foto
   Vinç
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinç

  Mercedes 19-35 Viti i prodhimit:1989 Diferencial para mbrapa (4*4) Diferencial Evropa Me dokumenta d

  Sarandë 15 nëntor 22:55
  14.000 €
 • 5 foto
  Autobetonjere Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobetonjere Mercedes

  Mercedes Benc Actros Eshte me te gjithe dokumentacionin e rrgullt per Qarkullim

  Sarandë 15 nëntor 14:29
  35.000 €
 • 2 foto
  MAN - KAMION + VINÇ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN - KAMION + VINÇ

  Shitet Kamion + Vinç Marka Man Viti i prodhimit 1992 Kambio manuale Karburanti nafte Çmimi 1,600,000

  Sarandë 12 nëntor 20:48
  1.600.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET CAT 428, D2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET CAT 428, D2005

  Shitet CAT 428, D2005 Dokumentat të paguara deri në Qershor 2020. Ka dy kova 80 -/ 40-/ C Me linjë

  Sarandë 10 nëntor 10:17
  33.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende

  27+1+1 vende Viti : 2004 Retarder Me Jasteqe Orkodisioner i madh sutrak 6 goma te reja Michelin

  Sarandë 9 nëntor 23:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vario 818 autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Vario 818 autobus

  24 Vende 6 goma te reja Michelin Me orkodisioner Retarder Freksion i ri \" Sachs\" Motor 818 Vari

  Sarandë 9 nëntor 23:14
  20.000 €
 • 1 foto
  mini eskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini eskavator komatsu pc50

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Sarandë 4 tetor 10:53
  2.300 €
 • 3 foto
  Man 6x6
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 6x6

  Man viti 1995 6x6 me vinc palfinger 26000 me 6 biga hidraulike ne gjendje shume te mire pune

  Sarandë 26 gusht 07:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz 3535
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 3535

  OKAZION!!!shitet mercedes benz 3535 per arsye mosperdorimi makina ne gjendje shum te mir .gomat 70%t

  Sarandë 21 gusht 11:33
  10.000 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz 0404 autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 0404 autobus

  Shitet Autobus Mercedes Benz 0404, ne gjendje prefekte 49+1+1

  Sarandë 16 gusht 11:01
  15.000 €
 • 1 foto
  oyota 7FDA500
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  oyota 7FDA500

  Forklift Toyota 7FDA50 Viti i ndërtimit: 2008 Lloji i kabinës: Mbyllur Nënvizuar: Kornizë ngjitur Pe

  Sarandë 15 korrik 20:33
  2.000 €
 • 1 foto
  Eskavator + Cekic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator + Cekic

  O&K PMS 9 viti93 me kov 1.6m3 dhe cekic krupp 1000 .ne gjendje shum te mir Pune. Cmimi i diskutu

  Sarandë 25 qershor 12:52
  25.000 €
 • 1 foto
  mini ekskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini ekskavator komatsu pc50

  Marchio: KOMATSU Modello: PC 50 MR-2 Stato: buono Ricondizionato, drenato, schermato Cabina, pneumat

  Sarandë 24 qershor 23:31
  2.300 €
 • 3 foto
  SHITET MERCEDES BENZ 410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MERCEDES BENZ 410

  Shitet Mercedes benc 410.Viti i prodhimit 1992 .Ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike .17

  Sarandë 20 qershor 12:37
  3.000 €
 • 0 foto
  Makina me ekrane led 6m2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina me ekrane led 6m2

  Shiten per arsye mos perdorimi 2 makina me nga 2 ekrane led 1 per secilen. Ekranet led jan secili ng

  Sarandë 27 maj 15:38
  22.000 €
 • 9 foto
  OKAZION❗️❗️
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION❗️❗️

  shitet eskavator komatsu 210 me kove dhe çekiç krup720 ne gjendje shume te mire per me teper telefon

  Sarandë 12 maj 16:34
  40.000 €
 • 1 foto
  Ekskavator Hitachi ZX50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ekskavator Hitachi ZX50

  Markë: Hitachi ZX50 Modeli: ZX 50 Numri i orëve të punës: 3521 Viti: 2009 Lloji i trupit: shasi e sh

  Sarandë 6 prill 15:11
  1.900 €
 • 5 foto
  O&K SHITET OSE NDROHET NE NJE ME GOMA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K SHITET OSE NDROHET NE NJE ME GOMA

  o&k

  Sarandë 4 prill 03:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 313 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 313 cdi

  Shitet fugon sprinter 313 viti 2001 me letra te rregullta ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

  Sarandë 3 prill 08:57
  5.000 €
 • 1 foto
  Caterpilar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Caterpilar

  Cat 325 LMNE

  Sarandë 3 prill 03:57
  33.000 €
 • 4 foto
  Excavator Caterpillar 320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Excavator Caterpillar 320

  SHITET EXCAVATOR CATERPILLAR 320 BL VITI 1999 ME CEKIC TE MARKES KRUP

  Sarandë 2 prill 14:53
  38.000 €
 • 3 foto
  Makin pune Kantin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makin pune Kantin

  SHITET! Citroen C25D Makinë punë Kantinë, në gjendje të mirë, me paisje brënda saj. Çmimi i diskutue

  Sarandë 2 prill 12:16
  3.500 €
 • 5 foto
  Autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus

  Volvo , V12 , 57 vende , me sistem ngrohje dhe ftohje ne gjendje perfekte. Te gjitha sherbimet te kr

  Sarandë 2 prill 06:37
  17.000 €
 • 5 foto
  AUTO VINÇ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO VINÇ

  AUTO VINÇ

  Sarandë 1 prill 23:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  EXCAVATOR 320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  EXCAVATOR 320

  SHITET EXCAVATOR CATERPILLAR 320.VITI I PRODHIMIT 2000.SHITET SE BASHKU ME CEKIC TE MARKES KRUPP. C

  Sarandë 1 prill 17:14
  30.000 €
 • 5 foto
  SHITET SPRINTER 412
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SPRINTER 412

  Shitet autobus benz mercedes viti 1998, 20 vende,me dokumenta te rregullta, me kondisioner,me ritard

  Sarandë 1 prill 15:35
  9.000 €
 • 4 foto
  Eskavator O&K + Çekiç (Okazion)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator O&K + Çekiç (Okazion)

  Eskavator + çekiç ne gjendje shume te mire pune.

  Sarandë 1 prill 13:20
  12.000 €
 • 3 foto
  Autobuz Mercedes Benz 0404
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuz Mercedes Benz 0404

  Shitet autobuz Mercedes Benz 0404, vit prodhimi 1996, ne gjendje perfekte. Te gjitha sherbimet/servi

  Sarandë 14 shkurt 22:47
  16.500 €
 • 10 foto
  AUTOBUZ IVECO NOGE TOURING
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTOBUZ IVECO NOGE TOURING

  Noge touring motor 430 kv, 22 l/100km, full opsion, kambio manual 8 marsha, ritarder/intarder,ABS, x

  Sarandë 1 shkurt 01:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet kamionçin benc 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet kamionçin benc 208

  shitet kamionçina me dok deri n gusht 2019.Ne gjendje te mire pune,viti 1989 Nr tel:0692244700

  Sarandë 20 janar 19:57
  3.000 €
 • 5 foto
  CAT 325 BLN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT 325 BLN

  Eskavator CAT 325 BLN ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet. I gatshem per cdo lloj prove i pa

  Sarandë 17 janar 20:55
  45.000 €