Kategoria

Çmimi

Vendi

 • tjegulla ose qeremide te gjakoves te vjetra

  tjegulla ose qeremide te gjakoves te vjetra

  jon per afersisht 500 cop qeremide te vjetra shum fotot nuk jon orgjinale mirpo i kem marr sa me tregu se keshtu jan edhe ato te vjetra

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 shkurt 10:50
 • DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG

  DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG

  Shes dërrasa për prodhimin e kubëzave të makinës tezgyller 508, dërrasat janë të përdorura janë në gjëndje të mirë për punë, kemi rreth 700 copa, bëjm edhe ndërrim. Dërrasat kanë dimensione 70 x 1.15

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • shtylla te betonit 2.5m te gjata

  shtylla te betonit 2.5m te gjata

  shiten shtylla te betonit 2.5m te gjata per ndonje thurrje te ndonje oborri apo diqka tjeter i kam 50 shtylla. 045663246 çmimi sias marrveshjes

  Me Marrveshje
  Viti
  21 shkurt 16:44
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRTJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRTJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Istog
  21 shkurt 16:27
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  21 shkurt 16:25
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 11:44
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:44
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA PISHINA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 11:44
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA PISHINA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  21 shkurt 11:44
 • Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Klinë
  21 shkurt 11:25
 • Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Klinë
  21 shkurt 11:24
 • 2 Dyer te reja pa perdoruna

  2 Dyer te reja pa perdoruna

  Shiten 2 dyer te reja te pa perdoruna . Cmimi eshte 160 euro dhe jane te reja dhe moderne. Cmimi ne lokal eshte 200 euro per cope.

  160 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:48
 • Llasera per matje

  Llasera per matje

  Shes llasers per matjen e gjatsive gjdosendi Ikam 6 copa Jan tri tpaperdotun Jan prodhim gjerman Qmimi 65 ero copa numrat-kontaktues 044374233 049606331 milaimi milaimi milaimi

  55 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 09:54
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  21 shkurt 09:26
 • SHES DYERT E SOKAKUT LIR

  SHES DYERT E SOKAKUT LIR

  SHES DYERT E SOKAKUT LIR ME DEMENZIONE GJONSIJA 2, 90, NALTSIJA, 2,50, TEL, 044 870 685, GJILAN,

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 07:44
 • Papuqe per ngjeshjen e Kubzave .

  Papuqe per ngjeshjen e Kubzave .

  SHesh Papuqe per ngjeshjen e kubzave e ardhur nga gjermanija para 6 muajve pun me te ka vetem 6 or benzin , presioni i drdihjes , 1100 Kg , peshon 65 Kg ...

  450 €
  Vushtrri
  21 shkurt 01:27
 • Sigma raimondi teha shneka izolim italian

  Sigma raimondi teha shneka izolim italian

  ITAL TECH PERFAQSUS I SIGMES RAIMONDIT BATTIPAV FASSA BORTOLOmachina sigma machina deri ne dy metra per prerje te mermerit e granitit disqe te tipeve te ndryshem me cilsi vegla per pastrimdhe stukim

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 21:54
 • Shitet bot gazi 5000 litra

  Shitet bot gazi 5000 litra

  Shitet bot gazi ne gjendje te mire pune e kualiduar me gjithe pompe dhe aksesore shitet per arsye mbyllje te bisnesit

  3.000 €
  Elbasan
  20 shkurt 20:54
 • Lift per terheqjen e materialit

  Lift per terheqjen e materialit

  Lifti eshte i ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pune per terheqjen e materialit posedon mjetet per mu vendos ne shtyll 200 kg pesha ngritse 30M sajlla per me shum kontaktoni ne numrat e telefo

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:28
 • Okazion!shiten dy vibrator Rubin

  Okazion!shiten dy vibrator Rubin

  Vibrator Rubin me nje zorre

  350 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 19:35
 • Gips dekor artistik Ariesi

  Gips dekor artistik Ariesi

  Gips dekor artistik Ariesi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 18:46
 • Pomp ushqimore

  Pomp ushqimore

  Pomp per levizje lendesh ushqimore qumesht vaj e tjer

  5.000 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 18:34
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  20 shkurt 17:46
 • Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  Prodhojm dyer e dritare me zbritje BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Prizren
  20 shkurt 17:45
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  20 shkurt 17:45
 • Dyer e dritare me 3 guma ne zbritje BEKA-DEKOR

  Dyer e dritare me 3 guma ne zbritje BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  20 shkurt 17:44
 • JAPIM SKELE ME QERA

  JAPIM SKELE ME QERA

  japim skele me qira bejm montimin edhe qmontim e tyren ne te gjith teritorin e kosoves me qmime te volitshme numra per kontakt 044-362-483 049-871-759 flm per mirkuptim

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 shkurt 17:25
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  20 shkurt 15:46
 • SKELE ME QERA 1euro-m2

  SKELE ME QERA 1euro-m2

  JAP SKELE ME QERA Jap skele me qera m2 vetem 1 euro Bejm montimin dhe qmontimin e tyre Skelet jan shum te mira posedoj 1500m2 Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten Skelet i

  1 €
  Gjakovë
  20 shkurt 14:29
 • Skele me Qera 1Euro M2

  Skele me Qera 1Euro M2

  JAP SKELE ME QERA Jap skele me qera m2 vetem 1 Euro-m2 Bejm montimin dhe qmontimin e tyre Skelet jan shum te mira posedoj 1500m2 Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten Skelet

  1 €
  Pejë
  20 shkurt 14:29
 • MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËR

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Gjakovë
  20 shkurt 11:25
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  20 shkurt 11:25
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Gjakovë
  20 shkurt 11:25
 • Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Podujevë
  20 shkurt 10:51
 • Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Gllogoc
  20 shkurt 10:51
 • Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Istog
  20 shkurt 10:51
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Obiliq
  20 shkurt 10:50
 • Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbrijteSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Gjakovë
  20 shkurt 10:50
 • Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 10:50
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Suharekë
  20 shkurt 10:26
 • dyer te hymjes

  dyer te hymjes

  Shes dyer te hymjes pa vesh

  15 €
  Prishtinë
  19 shkurt 22:46
 • Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni. kryejm edhe pun ndertimtarie te ult. pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber kocka kubza rregullim oborri

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 22:28
 • Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni. kryejm edhe pun ndertimtarie te ult. pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber kocka kubza rregullim oborri

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 22:25
 • Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  Prodhojm dritare me tre guma 85eu BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 20:50
 • ISOBOY prerese stiropori

  ISOBOY prerese stiropori

  Bejme shitjen e makinave per prerjen e stiroporit me kualitet te larte, Makinat bejne prerje nga 0 - 45 - 90 shkall, trashesi deri 25cm gjithashtu me porosi deri ne 30cm. GARANCION !!! 6 + 6 = 12 mua

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 20:44
 • Shiten

  Shiten

  Shiten 0.20

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 shkurt 18:29
 • Rifa Metal Punues

  Rifa Metal Punues

  Punojm te gjitha me Metal bejm objekte Auto larje garazhda per vetura Gilindera Po ashtu shfajsitum edhe Mejete Te renda gjendemi te kroni mbretit rruga prishtin pej ju mir presum nr 0037744313998 ose

  1 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:48
 • DYER E DRITARE ME QMIME ME TE LIRA NE TREG

  DYER E DRITARE ME QMIME ME TE LIRA NE TREG

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE: 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet k

  85 €
  Gjakovë
  19 shkurt 14:46
 • Vegla pune .te ardhura nga italia pjese per serv..

  Vegla pune .te ardhura nga italia pjese per serv..

  Okazion....Furnizim i ri .. Dyqani ndodhet ne sukth.....10 min nga autostrada.... Shiten materiale pune . pjese per servise. etj... Shiten computer... monitore..Navigatore...pjese per dj. Lojra per

  6.000 €
  Durrës
  19 shkurt 13:34