Kaçanik

Materiale ndertimi në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Tjegulla (Qeremide)
  Materiale ndertimi

  Tjegulla (Qeremide)

  Shiten qeremidet (tjegullat) mediteran jane antike per çdo mbulese dhe shume dekoruese. Posedojm m

  Kaçanik 3 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer me Xhom +38345911606
  Materiale ndertimi

  Dyer me Xhom +38345911606

  Punojm,Dyer per krejt shtepin me te gjitha permasat qe ju duhen gjitha ngjyrat dyer te dhomave,dyer

  Kaçanik 4 tetor 16:23
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare ne zbritje 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare ne zbritje 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Kaçanik 28 shtator 09:58
  60 €
 • 0 foto
  Gypa pllastikes f100
  Materiale ndertimi

  Gypa pllastikes f100

  Shiten gypa pllastikes f100 50 copa i kam 6 euro ne cop nuk jan te perdort te ri jan shiten me shum

  Kaçanik 20 shtator 20:04
  60 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Kaçanik 5 shtator 12:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Prodhojm Dyer & Dritare super zbritje
  Materiale ndertimi

  Prodhojm Dyer & Dritare super zbritje

  Prodhojm te gjitha masat dyr te dhomave dyr me xhom

  Kaçanik 22 gusht 20:58
  70 €
 • 9 foto
  dyer viber+38344330961
  Materiale ndertimi

  dyer viber+38344330961

  dyer viber+38344330961

  Kaçanik 18 gusht 22:24
  60 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma 044330954
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma 044330954

  dyer per dhoma 044330954 pro

  Kaçanik 12 gusht 08:29
  60 €
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Kaçanik 1 gusht 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Kaçanik 18 korrik 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer dhe dritare
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare

  dyer dhe dritare 60euro

  Kaçanik 12 korrik 13:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer e dritare  viber +38345421986
  Materiale ndertimi

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  Kaçanik 12 korrik 13:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  zbriteje ne garnitura komplet viber 044986971
  Materiale ndertimi

  zbriteje ne garnitura komplet viber 044986971

  shes separe viber +38344986971

  Kaçanik 5 korrik 15:37
  160 €
 • 11 foto
  garnitura komplet +38344986971
  Materiale ndertimi

  garnitura komplet +38344986971

  shes separe komplet 044986971

  Kaçanik 1 korrik 17:28
  160 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578
  Materiale ndertimi

  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578

  shes separe viber +38344945578

  Kaçanik 13 qershor 14:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer nga druri me ngjyra te ndryshme 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri me ngjyra te ndryshme 045327459

  punojm dyer te dhomav dyer te hymjes dyer per banjo dyer ballkoni si dhe dritare me te gjitha dimenz

  Kaçanik 6 qershor 21:26
  60 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Kaçanik 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te dhomave me zbritje e limituar
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave me zbritje e limituar

  Dyer per shtepi punojm krejt dimenzionet dhe modele te ndryshme me qmime duke fillu nga 60euro +3834

  Kaçanik 20 maj 02:23
  60 €
 • 11 foto
  dyer per shtepi me montim viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi me montim viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Kaçanik 18 maj 18:20
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Kaçanik 6 maj 20:51
  60 €
 • 11 foto
  Punojm dyer te mbrendshme
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Kaçanik 2 maj 15:41
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim 045823581
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim 045823581

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm punojm edhe me porosi viber +38345823581

  Kaçanik 16 prill 09:46
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer edhe i montojm 044945578
  Materiale ndertimi

  shes dyer edhe i montojm 044945578

  shes dyer te dhomav 60-120 euro dryer te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber

  Kaçanik 9 prill 01:09
  60 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet
  Materiale ndertimi

  Prodhojm Dyer per gjith Shtepin krejt Dimenzionet

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME

  Kaçanik 8 prill 22:02
  60 €
 • 1 foto
  PUNOJM DYER ME POROSi
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSi

  PUNOJM DYER ME POROSi 60 deri 100euro

  Kaçanik 3 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent
  Materiale ndertimi

  Shitje tjegullash, çmimi 0,85 cent

  Shes tjegulla Tondach me ngjyrë të zezë që kanë qenë të vendosura në kulm për afro 3 - 4 vite, mirë

  Kaçanik 3 prill 15:04
  1 €
 • 0 foto
  Vintillimi
  Materiale ndertimi

  Vintillimi

  shitet Vintillimi per ma shhum na kontaktoni ne numrin 44755335

  Kaçanik 2 prill 22:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY 049626758
  Materiale ndertimi

  DYER - EDI COMPANY 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve moderne me ngjyra dhe modele të ndryshme.

  Kaçanik 2 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German
  Materiale ndertimi

  Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German

  Posedojm te ghitha llojet e dyerve dhe nghyrat spas porosity Posedojm motrr per dyer te garazhav te

  Kaçanik 10 mars 06:24
  Me Marrveshje