Kosovë

Materiale ndertimi në shitje në Kosovë

 • 11 foto
  dyer per shtepi ne zbritje 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi ne zbritje 049200094

  shesim dyer te dhomav dyer te hymjes dyer per banjo dyer per kuzhina si dhe dritare me te gjitha die

  Mitrovicë Sot, 09:27
  90 €
 • 11 foto
  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️
  Materiale ndertimi

  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht made in Cyri

  Fushë Kosovë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten gilinderat drunit
  Materiale ndertimi

  Shiten gilinderat drunit

  Gilinderat jon trujtun vetum kan nevoj mingjyros mimuntu tarasa edhe 15 metra katror ikom llampari

  Lipjan Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  DRITARE PLASTIKE 3 COP 160 me 140

  Prizren Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tela rrethoja kforit
  Materiale ndertimi

  Tela rrethoja kforit

  Shiten 43 copa tel qe nuk dryshket jan shum praktik per rrethoj 1.4 * 1 meter

  Ferizaj Sot, 08:45
  6 €
 • 10 foto
  DYER TE BRENDSHME - +38345911606
  Materiale ndertimi

  DYER TE BRENDSHME - +38345911606

  Punojm Dyer te gjitha permasat me qmime 60euro 70euro punojm dhe me porosi +38345911606

  Pejë Sot, 08:43
  60 €
 • 11 foto
  DRITARE DHE DYER,VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Materiale ndertimi

  DRITARE DHE DYER,VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Mitrovicë Sot, 08:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE HYRJES PER SHTEPIA
  Materiale ndertimi

  DYER TE HYRJES PER SHTEPIA

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE TE HYRJES PER SHTEPIA NGA PROFILI TROPLAST 70 mm TROPLAST 80 mm I QERTIFI

  Prishtinë Sot, 08:32
  300 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Ferizaj Sot, 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sanitari per banjo
  Materiale ndertimi

  Sanitari per banjo

  Shitet sanitaria per banjo ( bojleri, tush kabina,...) e perdorur por ne gjendje te mire. Qmimi sipa

  Prishtinë Sot, 08:31
  200 €
 • 1 foto
  Laminat
  Materiale ndertimi

  Laminat

  Shiten 60 metra katrore laminat i perdorur por ne gjendje shume te mire. Qmimi 4 Euro per meter katr

  Prishtinë Sot, 08:31
  4 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,D.RSHITSE ETJ
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,D.RSHITSE ETJ

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Pejë Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Armstrong Pllaka Gipsi per Tavane
  Materiale ndertimi

  Armstrong Pllaka Gipsi per Tavane

  Ofrojm Pllaka Gipsi per Tavane me cmime shume te volitshme. Amstrong

  Prishtinë Sot, 08:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,VITRINA ,MBYLLJE TE TERASAVE ETJ
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,VITRINA ,MBYLLJE TE TERASAVE ETJ

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MB

  Prishtinë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Prizren Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE HYRJES PER SHTEPI
  Materiale ndertimi

  DYER TE HYRJES PER SHTEPI

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE TE HYRJES PER SHTEPIA NGA PROFILI TROPLAST 70 mm TROPLAST 80 mm I QERTIFI

  Ferizaj Sot, 08:23
  300 €
 • 2 foto
  Shitet dera dhe dritarja
  Materiale ndertimi

  Shitet dera dhe dritarja

  Te metalit dimensionet dera :2.20cm me 1.40 cm dritarja 1.65 cm me 1.40 cm.Çmimi me marreveshje ,Ndr

  Lipjan Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Gjakovë Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEV,,D.RSHITSE ETJ
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEV,,D.RSHITSE ETJ

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Gjilan Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Traj-Lanë
  Materiale ndertimi

  Traj-Lanë

  Traj-Lanë Dimensionet 12 x 8 cm-6 m-50 copa Trajt jane te montum siq shihen ne foto

  Podujevë Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Traj-Lanë
  Materiale ndertimi

  Traj-Lanë

  Traj-Lanë per ndertimtari Te gjata 5m-30 copë

  Podujevë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrri

  Klinë Sot, 08:02
  70 €
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Materiale ndertimi

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrr

  Klinë Sot, 08:01
  70 €
 • 10 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha motorr dhe pa motorr Dyer industriale dim te ndryshme Dyer per oborre dhe motorra

  Gllogoc Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer automatike per Garazha 044-681-559
  Materiale ndertimi

  Dyer automatike per Garazha 044-681-559

  Shesim montojm dhe servisojm : -Dyer për garazha Automatike me motor- -Dyer Industriale- -Motora pë

  Prishtinë Sot, 07:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa mont Dyer per Garazha 044-681-559 Ofert Sp..
  Materiale ndertimi

  Kifa mont Dyer per Garazha 044-681-559 Ofert Sp..

  Shesim montojm dhe servisojm : -Dyer për garazha Automatike me motor- -Dyer Industriale- -Motora p

  Prishtinë Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa mont dyer automatike 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa mont dyer automatike 044681559

  Dyer per garazha Dyer industriale Dyer rollo Dyer per oborre Dyer kunder zjarrit novo ferm Dyer

  Malisheve Sot, 07:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skele me qera per objekte
  Materiale ndertimi

  Skele me qera per objekte

  Ofrojm skele me qera per objekte afariste qe jan ne ndertim e siper sasija deri ne 1000m2 per perjud

  Gllogoc Sot, 07:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht
  Materiale ndertimi

  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( brusalicen - shllajfericen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100 w,pe

  Klinë Sot, 07:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Materiale ndertimi

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshj

  Klinë Sot, 07:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )
  Materiale ndertimi

  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )

  Shes 33 metra kabllo rryme - alumini ( tokesore ) prodhim i zajeqarit , 4x70mm2, qmimi 3.5€ per mete

  Malisheve Dje, 23:27
  4 €
 • 0 foto
  Dritare te plastikes
  Materiale ndertimi

  Dritare te plastikes

  Shiten dritaret e plastikes jan me dy krahe i kan roletat e montume jan te perdorta por ne gjendje t

  Prishtinë Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitete kabllo
  Materiale ndertimi

  Shitete kabllo

  E ardhur prej Gjermanis 2.5€ metra komplet me lidhese ne kete qmim

  Lipjan Dje, 22:48
  2 €
 • 3 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Prishtinë Dje, 21:15
  15 €
 • 2 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates MonoFaze

  Prishtinë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet )
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet )

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa

  Prishtinë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Keramika ICO Profesional
  Materiale ndertimi

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike

  Obiliq Dje, 20:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA
  Materiale ndertimi

  Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA

  Lista Dritareve-te DRURIT te REJA.Druri PISHA-SOLAR Dritare te Prodhuesit Slloven-LESNA-Jellovica,OR

  Ferizaj Dje, 20:07
  1 €
 • 0 foto
  Dyr aborri
  Materiale ndertimi

  Dyr aborri

  Dyr aborri Larsi 2.70 Gjersia 2.43 +38344817880

  Gjakovë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten qeremidet 1200 copa
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremidet 1200 copa

  Qmimi me marveshje

  Mitrovicë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Materiale ndertimi

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Prishtinë Dje, 19:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE
  Materiale ndertimi

  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE

  ofrojm keto sherbime nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me q

  Prishtinë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nivelizim te dyshemeve
  Materiale ndertimi

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Fushë Kosovë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten murtek te vjeter
  Materiale ndertimi

  Shiten murtek te vjeter

  Shiten afersisht 50 murtek te vjeter te madhesive te ndryshme

  Gllogoc Dje, 19:46
  450 €
 • 3 foto
  Panela solar per uj te nxehte
  Materiale ndertimi

  Panela solar per uj te nxehte

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë Dje, 19:30
  600 €
 • 0 foto
  Shitet dritarja e drunit 180x140 49 euro
  Materiale ndertimi

  Shitet dritarja e drunit 180x140 49 euro

  Shitet dritarja e drunit ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë Dje, 19:09
  49 €
 • 3 foto
  gilindera te perdorura
  Materiale ndertimi

  gilindera te perdorura

  gilindera te perdorura qmimi i volitshum jan rrethē 16_ 17metra

  Prishtinë Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amstrong
  Materiale ndertimi

  Amstrong

  Shitet Amstrongu me çmim te volitshem. Kontakto ne viber: +41762193027

  Prishtinë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Uvejs Group
  Materiale ndertimi

  Uvejs Group

  ●Uvejs Group Ekipë professionale● -Renovim të banesave - : ▪Dritare dhe dyer të plastikës â

  Prishtinë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renovime
  Materiale ndertimi

  Renovime

  Bejme renovimin e banesave duke filluar nga dera e blinduar deri te pjesa me e vogel: Heqjen e gjera

  Prishtinë Dje, 17:33
  500 €