Kurbin

Materiale ndertimi në shitje në Kurbin

 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin 19 tetor 08:45
  400 €
 • 4 foto
  Betoniere me benzin
  Materiale ndertimi

  Betoniere me benzin

  Betoniera ka motorr te ardhur nga Gjermania.E shes per arsye se se perdor ma.Esht shum e mir pasi es

  Kurbin 3 prill 19:54
  300 €
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Tuba Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Tuba Betoni

  Kotica Shpk me adrese Autostrada Lac-Mamurras Km2, vjen ne treg me produktin Tuba Betoni, te dimensi

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Blloqe Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Blloqe Betoni

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen ne treg me produktin Blloqe Betoni te permasa

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllaka Betoni/Kotica Shpk
  Materiale ndertimi

  Pllaka Betoni/Kotica Shpk

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen me modelet me te reja ne produktin pllaka bet

  Kurbin 23 janar 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.
  Materiale ndertimi

  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.

  HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmojmë të gjithë njerëzit me karakt

  Kurbin 4 dhjetor 14:40
  100 €