Obiliq

Materiale ndertimi në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Skele me qera me qmim shum te volitshem. Me shumicë dhe pakic +38345601854

  Obiliq Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shtrata tavolina separe 044945648
  Materiale ndertimi

  shtrata tavolina separe 044945648

  punojm shtrata separe tavolina dyer dritare nga druri me kualitet te mir ju mipresum 044945648

  Obiliq 15 tetor 08:35
  160 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094

  dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim

  Obiliq 11 tetor 09:57
  60 €
 • 8 foto
  Keramika ICO Profesional
  Materiale ndertimi

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike

  Obiliq 9 tetor 21:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur
  Materiale ndertimi

  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur

  Shes 500m2 skele me pare Kesh ose ndrroj me vetur qe me konvenon. Skelet jan shum ne xhendje te mir

  Obiliq 29 shtator 15:25
  13 €
 • 11 foto
  DYER ME MONTIM +38345327459
  Materiale ndertimi

  DYER ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Obiliq 28 shtator 19:40
  70 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare me montim 045327459

  Pumojm dyer me te gjitha dimenzjonet dhe me ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 28 shtator 19:40
  70 €
 • 10 foto
  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954
  Materiale ndertimi

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954 prodhoj shes dyer per dhoma me sup

  Obiliq 9 shtator 18:54
  60 €
 • 5 foto
  tavolina separe 045327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe 045327459

  Separe dhe tavolina me qmime te volitshme edhe me cilsi te lart ju mirpresum 044945648

  Obiliq 5 shtator 18:59
  160 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Obiliq 5 shtator 17:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Shitje me marrveshje

  Obiliq 23 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gilidera
  Materiale ndertimi

  Gilidera

  Rrethoja gilindera 6 copa dimenzione 1x2.5 metra komplet me shtylla

  Obiliq 23 gusht 12:51
  55 €
 • 0 foto
  separe tavolina karriga 044363733
  Materiale ndertimi

  separe tavolina karriga 044363733

  shes separe tel.044363733

  Obiliq 21 gusht 17:39
  160 €
 • 11 foto
  separe tavolina karrika +38345823581
  Materiale ndertimi

  separe tavolina karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 21 gusht 13:18
  160 €
 • 11 foto
  extra Dyer.
  Materiale ndertimi

  extra Dyer.

  Prodhojm te gjitha masat dyr me qmime nga 60euro

  Obiliq 15 gusht 16:46
  70 €
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Obiliq 1 gusht 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314

  PUNOJM; Dyer dhe dritare prej drurit me qmime duke fillu nga 60euro punojm me ngjyra te ndryshme 045

  Obiliq 31 korrik 02:23
  60 €
 • 2 foto
  Rama dhe roleta per lokal
  Materiale ndertimi

  Rama dhe roleta per lokal

  Shiten ramat per lokal me gjith roleta dimezjonet 4.70 ×2.30 dhe 3.40 ×2.30 .me marveshje

  Obiliq 20 korrik 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina karriga +38344986971
  Materiale ndertimi

  tavolina karriga +38344986971

  tavolina separe

  Obiliq 20 korrik 14:04
  160 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Obiliq 18 korrik 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qeremide
  Materiale ndertimi

  Qeremide

  Shes qeremide

  Obiliq 15 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karriga per oborr komplet 044986971
  Materiale ndertimi

  karriga per oborr komplet 044986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Obiliq 12 korrik 07:22
  160 €
 • 9 foto
  prodhojm separe tel.045805512
  Materiale ndertimi

  prodhojm separe tel.045805512

  separe

  Obiliq 22 qershor 09:02
  150 €
 • 11 foto
  zbriteje kauqa te jashtit viber +38344945578
  Materiale ndertimi

  zbriteje kauqa te jashtit viber +38344945578

  shes separe viber +38344945578

  Obiliq 13 qershor 14:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578
  Materiale ndertimi

  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578

  separe viber +38344945578

  Obiliq 13 qershor 14:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578
  Materiale ndertimi

  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Obiliq 13 qershor 13:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma me montim 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 7 qershor 17:30
  70 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri me qmime te volitshme si dhe me dimenzjone te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 6 qershor 21:56
  60 €
 • 0 foto
  Meshalic
  Materiale ndertimi

  Meshalic

  e perdorur

  Obiliq 6 qershor 18:03
  250 €
 • 8 foto
  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //

  dyer 60 - 125 euro

  Obiliq 26 maj 11:38
  60 €
 • 9 foto
  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314
  Materiale ndertimi

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314 dyr 60 deri 120 euro

  Obiliq 25 maj 15:23
  60 €
 • 1 foto
  Qeremide kanisht
  Materiale ndertimi

  Qeremide kanisht

  Shiten qeremidet kanisht pak te erdorura

  Obiliq 24 maj 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83
  Materiale ndertimi

  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83

  dritare 60

  Obiliq 21 maj 18:26
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Obiliq 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 3 foto
  Shes Qeremide qmimi
  Materiale ndertimi

  Shes Qeremide qmimi

  Shes Qeremide

  Obiliq 18 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor
  Materiale ndertimi

  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor

  Per ma shum na kontaktonii ne numer po ashty edhe ne viber

  Obiliq 6 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  RAM i hekurit

  Obiliq 29 prill 22:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 20:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer me montim transporti gratis +38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim transporti gratis +38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 17:06
  60 €
 • 1 foto
  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë
  Materiale ndertimi

  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë

  Shiten 2 par dyer te garazhdave me dimenzione 3.60 gjatesia me 2.20 lartesia . Jane te perdorura per

  Obiliq 19 prill 19:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  zbriteje e madhe me montim 044945578
  Materiale ndertimi

  zbriteje e madhe me montim 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Obiliq 9 prill 07:33
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj
  Materiale ndertimi

  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj

  shes dyer te dhomav 60-120 euro te hymjes 100 dhe 120 euro dritare 30 euro edhe i montojm viber +383

  Obiliq 9 prill 01:40
  60 €
 • 11 foto
  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578
  Materiale ndertimi

  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578

  shesum dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber 044945578

  Obiliq 9 prill 01:40
  60 €
 • 11 foto
  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581
  Materiale ndertimi

  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581

  dyer me shum modele e dritare viber +38345823581

  Obiliq 6 prill 16:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fasada
  Materiale ndertimi

  Fasada

  Punojm keti pune Mallter me Maqin stiropor fasada glet knauf ngjyra

  Obiliq 4 prill 07:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dritare te plastikes
  Materiale ndertimi

  Shiten dritare te plastikes

  Shiten dritare të plastikes ngjyre te kafet, 1 dritare 2.2 x 2.6 7cm + roletat veneciane 1 dritare

  Obiliq 4 prill 07:08
  450 €
 • 1 foto
  Shiten afer 2 mi copa qeremide
  Materiale ndertimi

  Shiten afer 2 mi copa qeremide

  Shes afer 2 mi copa qeremide

  Obiliq 4 prill 01:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesim dritare
  Materiale ndertimi

  Shesim dritare

  I shesim dritaret e perdorura 4dritare nese i merr krejt ka 10 euro nese ndahen ka 15 140x140 jan 2

  Obiliq 4 prill 00:00
  10 €
 • 0 foto
  Punojm dyer shesum dhe Montojm
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer shesum dhe Montojm

  Punojm dyer shesum dhe Montojm 60-120 euro

  Obiliq 3 prill 19:53
  Me Marrveshje