Pejë

Materiale ndertimi në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Derrasa apo llamperi te gatshme.
  Materiale ndertimi

  Derrasa apo llamperi te gatshme.

  Shes 120 m2 llamperi te gatshme, pishe e vjeter me zdrukthime te veqanta. Mund te diskutojm per cmim

  Pejë Sot, 10:32
  300 €
 • 9 foto
  PRODHOJM DYER PER DHOMA 60Euro
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER PER DHOMA 60Euro

  Prodhojm dyer te gjitha masat qmimet nga 60euro +38346118885

  Pejë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER PER DHOMA nga 60Euro
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA nga 60Euro

  Prodhojm dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro +38346118885

  Pejë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Pejë Sot, 07:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Pejë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Panela solar per uj te nxehte
  Materiale ndertimi

  Panela solar per uj te nxehte

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë 15 gusht 19:30
  600 €
 • 11 foto
  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT
  Materiale ndertimi

  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT

  SHITEN DRITARE TE PLASTIKE DHE DRUNIT TE ARDHURA NGA ZVICRRA JON 70 COPA ME DIMENZJONE TE NDRYSHME

  Pejë 15 gusht 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kran Hiab 230 per Kamioneta
  Materiale ndertimi

  Kran Hiab 230 per Kamioneta

  shitet krani per kamjoneta me qmim te arsyeshem

  Pejë 15 gusht 07:38
  750 €
 • 2 foto
  urgjent dyrt oborrit
  Materiale ndertimi

  urgjent dyrt oborrit

  shes dyr me dimezjon nalsija 2 metra gjatsia 3.15 me qmim shum voliqshem qe 5 muj jan maru qmim

  Pejë 14 gusht 14:08
  140 €
 • 2 foto
  Punojm Dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer te dhomave

  Punojm Dyer te dhomave

  Pejë 14 gusht 00:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dyer per shtepi ne zbritje  044330954
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi ne zbritje 044330954

  dyer per shtepi ne zbritje 044330954 prodhojm dyr e dritare me n

  Pejë 8 gusht 22:18
  60 €
 • 0 foto
  Dyer dhe dritare
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare

  dyer dhe dritare 60euro

  Pejë 8 gusht 18:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  U OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST 80 mm GJERSI KY PROFIL ESHTE I QERTIFIK

  Pejë 7 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 6 gusht 22:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes aku prowork e ardhur nga jasht 18V
  Materiale ndertimi

  Shes aku prowork e ardhur nga jasht 18V

  Shes aku 18V ne gjendje perfekte

  Pejë 6 gusht 16:34
  40 €
 • 2 foto
  Shes Aku e ardhur nga jasht 18W
  Materiale ndertimi

  Shes Aku e ardhur nga jasht 18W

  Aku shum e mire

  Pejë 6 gusht 15:07
  40 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 6 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 5 gusht 22:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 5 gusht 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 5 gusht 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten dritare dhe dyre nga druri
  Materiale ndertimi

  shiten dritare dhe dyre nga druri

  shiten dritaret dhe dera e drurit ne gjendje te mire jumirepresim

  Pejë 4 gusht 00:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Izolim zvicerran
  Materiale ndertimi

  Izolim zvicerran

  Bejm hidroizolimin e terasave ballkonave pisbinave me materjal zvicerran me garancion 20 vite

  Pejë 3 gusht 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DYER PER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES AUTOMATIKE
  Materiale ndertimi

  DYER PER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES AUTOMATIKE

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Pejë 31 korrik 12:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - 049626758
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA - 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Pejë 31 korrik 12:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Materiale ndertimi

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Pejë 30 korrik 19:49
  9.754.265 €
 • 0 foto
  tavolina karrika 044363733
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika 044363733

  separe

  Pejë 29 korrik 19:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shallunga per ndertim per kreit muret e Betonit
  Materiale ndertimi

  Shallunga per ndertim per kreit muret e Betonit

  Shallunga te ardhun nga Zvicerr 260m2 kreit te kompletuar

  Pejë 29 korrik 18:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sshiten dritare dhe dera e drunit
  Materiale ndertimi

  Sshiten dritare dhe dera e drunit

  shiten 5 dritare dhe dera e hyrjes me qmim te arsyshem jane prodhim slloven jumirepresim

  Pejë 19 korrik 20:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sshiten 500 blloka giter dursit
  Materiale ndertimi

  Sshiten 500 blloka giter dursit

  shiten 500 blloka giter dursit me qmim te arsyshem jumirepresim

  Pejë 19 korrik 20:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Pejë 18 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ndertimtar
  Materiale ndertimi

  Ndertimtar

  Punoim Ndertimet sistem te zvicres Pervoj pune 16 vite ne Zvicer i kemi kreit materijalin E nderti

  Pejë 16 korrik 14:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bujupi-Raushiq
  Materiale ndertimi

  Bujupi-Raushiq

  Bejm punimin e shkallëve,lapidareve,tarasa,shank.etj

  Pejë 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Granit/Mermer-Raushiq
  Materiale ndertimi

  Granit/Mermer-Raushiq

  Punojmë: shkallë,lapidarë(permendore),terasa po ashtu edhe rrethoja nga alumini.

  Pejë 16 korrik 00:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qereminde
  Materiale ndertimi

  Qereminde

  Shiten qeremindet 2500 copa 0.15 cent

  Pejë 13 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer e dritare  viber +38345421986
  Materiale ndertimi

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  Pejë 12 korrik 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Materiale ndertimi

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra

  Pejë 12 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Materiale ndertimi

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet Motorra per dyer te oborrit Rampa etj

  Pejë 12 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DYER E DRITARE.... ZBRITJE E MADHE.... B-DEKOR NLE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.... ZBRITJE E MADHE.... B-DEKOR NLE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 12 korrik 11:57
  85 €
 • 11 foto
  ofert separe per kopsht +38344986971
  Materiale ndertimi

  ofert separe per kopsht +38344986971

  shes separe komplet viber 044986971

  Pejë 12 korrik 07:16
  160 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:39
  85 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:31
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:20
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:12
  85 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:06
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 09:24
  85 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 08:39
  85 €
 • 11 foto
  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 15:06
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 14:48
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 12:36
  85 €