Materiale ndertimi në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 11 foto
  Dyer te blinduara
  Materiale ndertimi

  Dyer te blinduara

  Shesim dhe montojme dyer te blinduara me çmime te volitshme shpejt dhe sigurte. Bejme; Heqjen e dere

  Prishtinë Sot, 02:48
  250 €
 • 11 foto
  Dritare & Dyer te plastikes
  Materiale ndertimi

  Dritare & Dyer te plastikes

  Firma jone uv-ejsi Grup ben prodhimin e dritareve dhe dyerve te plastikes, me plastike Gjermane SALA

  Prishtinë Sot, 02:48
  70 €
 • 11 foto
  Uvejs Group
  Materiale ndertimi

  Uvejs Group

  ●Uvejs Group Ekipë professionale● -Renovim të banesave - : ▪Dritare dhe dyer të plastikës â

  Prishtinë Sot, 02:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Laminat&Dritare pvc dyer etj...
  Materiale ndertimi

  Laminat&Dritare pvc dyer etj...

  SHESIM DHE MONTOJME LAMINAT GJERMAN EGER DHE KRONO ME TRASHËSI 8 MM , 9 MM , 12 MM, ÇMIMI I LAMINATI

  Prishtinë Sot, 02:47
  88 €
 • 11 foto
  Renovime
  Materiale ndertimi

  Renovime

  Bejme renovimin e banesave duke filluar nga dera e blinduar deri te pjesa me e vogel: Heqjen e gjera

  Prishtinë Sot, 02:47
  500 €
 • 3 foto
  Sanitari per banjo
  Materiale ndertimi

  Sanitari per banjo

  Shitet sanitaria per banjo ( bojleri, tush kabina,...) e perdorur por ne gjendje te mire. Qmimi sipa

  Prishtinë Dje, 23:04
  200 €
 • 5 foto
  Nivelizim te dyshemeve
  Materiale ndertimi

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Fushë Kosovë Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Materiale ndertimi

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Prishtinë Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE
  Materiale ndertimi

  NIVELIZIME IZOLIM TE DYSHEMEVE

  ofrojm keto sherbime nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me q

  Prishtinë Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️
  Materiale ndertimi

  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht made in Cyri

  Fushë Kosovë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Prishtinë Dje, 17:46
  15 €
 • 0 foto
  Rng fasada gled nivelizim ndrrim me vetur
  Materiale ndertimi

  Rng fasada gled nivelizim ndrrim me vetur

  Rng punojm me fasada gled nivelizim knauf dyre dhe dritare pvc dhe keramik marrim edhe kompenzim

  Prishtinë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli
  Materiale ndertimi

  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli

  Ofrojm skele me qera bejm montimin edhe qmontim e tyren ne te gjith teritorin e kosoves me qmime t

  Gllogoc Dje, 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates MonoFaze

  Prishtinë Dje, 15:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter
  Materiale ndertimi

  Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter

  Tregtoj Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter 3ne 1. komponentet jan te rij dhe jepen me garanci. cmimi 25

  Prishtinë Dje, 15:23
  25 €
 • 3 foto
   Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet )
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet )

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa

  Prishtinë Dje, 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Salvavita 40A/60A
  Materiale ndertimi

  Salvavita 40A/60A

  Tregtoj Salvavita 40A/60A te reja me garanci. Cmimi 15 euro copa posta Falas . Cel 069 73 09 899 Na

  Prishtinë Dje, 15:22
  15 €
 • 0 foto
  Automat 4Polar (80A/100A/125A)
  Materiale ndertimi

  Automat 4Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar (80A/100A/125A) te Ri. Cmimi 35 Euro copa. Dergesa falas me post pagesa behe

  Prishtinë Dje, 15:22
  35 €
 • 0 foto
  Cerada
  Materiale ndertimi

  Cerada

  Shesim cerada me dimensione 12×4

  Fushë Kosovë Dje, 14:30
  30 €
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Fushë Kosovë Dje, 14:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Gllogoc Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Materiale ndertimi

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.
  Materiale ndertimi

  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.

  Leshoj shtylla me qera .Te 4.metrav.Dhe.3.60.Numri i telefonit:044 285 065. Viber +38344285065

  Gllogoc Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Prishtinë Dje, 12:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara????
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara????

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ,Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318, +383 49 503 318,

  Prishtinë Dje, 12:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Skele me qera t’sigurta 1€ metra katror ne e bejm montimin demontimin 044 56 26 07 (viber)

  Lipjan Dje, 11:43
  1 €
 • 2 foto
  Bejm.rrthoja te arave parcellave te ndryshme
  Materiale ndertimi

  Bejm.rrthoja te arave parcellave te ndryshme

  Punojm.rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modele te ndryshme te mrezhes te gjith

  Prishtinë Dje, 11:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Lipjan Dje, 11:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj

  Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modele te ndryshme te gjitha me material

  Fushë Kosovë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm rrethoja te parcellave arave etj
  Materiale ndertimi

  Punojm rrethoja te parcellave arave etj

  Punojm rrethoja te parcellave arave oborreve erj me shtylla betoni dhe mrezh modele dje dimensione t

  Fushë Kosovë Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dritare dhe Roletne nga plastika dhe alumini
  Materiale ndertimi

  Dritare dhe Roletne nga plastika dhe alumini

  Fabrika "Beka - AL- PVC " me tradite 19 vjeqare, ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika t

  Prishtinë Dje, 09:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE

  Gllogoc Dje, 08:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SKELE ME QERA
  Materiale ndertimi

  SKELE ME QERA

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA SKELET JANE SHUME TE MIRA PER PUNE NE E BEJM M

  Prishtinë Dje, 08:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SKELE ME QERA
  Materiale ndertimi

  SKELE ME QERA

  JAPIM SKELE ME QERA JAPIM SKELE ME QERA SKELET JANE TE SIGURTA PER PUNE NE BEJME M

  Prishtinë Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
     SKELE ME QERA
  Materiale ndertimi

  SKELE ME QERA

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA SKELET JANE

  Fushë Kosovë Dje, 08:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skele me qera per objekte
  Materiale ndertimi

  Skele me qera per objekte

  Ofrojm skele me qera per objekte afariste qe jan ne ndertim e siper sasija deri ne 1000m2 per perjud

  Gllogoc Dje, 06:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dyrt e tarasav
  Materiale ndertimi

  Shiten dyrt e tarasav

  Shiten dyrt e tarases 5 copa Gjersia 1m Lartesia2m Rami duhet mu rregullu

  Prishtinë 4 dhjetor 22:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme ju mipresim

  Novoberdë 4 dhjetor 20:19
  70 €
 • 6 foto
  Cisterna dhe bure
  Materiale ndertimi

  Cisterna dhe bure

  Shesim cisterna dhe bure per te gjitha nevojat e juaja. Cisternat jane te pasterta dhe mund te sherb

  Lipjan 4 dhjetor 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  zbritje ne dyer per dhoma 044945648
  Materiale ndertimi

  zbritje ne dyer per dhoma 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim 044945648

  Lipjan 4 dhjetor 18:12
  60 €
 • 3 foto
  Shiten gilinderat drunit
  Materiale ndertimi

  Shiten gilinderat drunit

  Gilinderat jon trujtun vetum kan nevoj mingjyros mimuntu tarasa edhe 15 metra katror ikom llampari

  Lipjan 4 dhjetor 17:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Skele me qera me qmim shum te volitshem. Me shumicë dhe pakic +38345601854

  Obiliq 4 dhjetor 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG
  Materiale ndertimi

  DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG

  Shes dërrasa për prodhimin e kubëzave të makinës tezgyller 508, dërrasat janë të përdorura janë në g

  Gllogoc 4 dhjetor 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Armstrong Pllaka Gipsi per Tavane
  Materiale ndertimi

  Armstrong Pllaka Gipsi per Tavane

  Ofrojm Pllaka Gipsi per Tavane me cmime shume te volitshme. Amstrong

  Prishtinë 4 dhjetor 11:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolime akustike per banim, lokale, studio
  Materiale ndertimi

  Izolime akustike per banim, lokale, studio

  Kemi izolim akustik prodhim Italian, per gjdo lloj banimi, lokale, studio etj po ashtu kemi panele i

  Prishtinë 4 dhjetor 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pllaka per ndertimin e garazhave
  Materiale ndertimi

  Pllaka per ndertimin e garazhave

  Pllaka te plastikes te ziera pllakat jan te pershtatshme per ndertimin e garazhave,pushimore dhe qfa

  Podujevë 4 dhjetor 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Epoksi
  Materiale ndertimi

  Epoksi

  epoksi hilti sherben per nxhitjen e shufrav te armatures ne beton

  Lipjan 4 dhjetor 08:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  stil
  Materiale ndertimi

  stil

  motorr per prerjen e metalit dhe betonit

  Lipjan 4 dhjetor 08:31
  1 €
 • 3 foto
  Renovime te mbrendshe dhe te jashtme
  Materiale ndertimi

  Renovime te mbrendshe dhe te jashtme

  Clermont finitions bejm renovime te jashtme dhe te mbrendshme fasada gled izolime ngjyra qmimet me

  Prishtinë 3 dhjetor 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Dritaret prodhim i LESNES
  Materiale ndertimi

  Shes Dritaret prodhim i LESNES

  Shes Dritaret prodhim i LESNES jane ne gjendje te rregullt me keto dimensione: 1) 180x140 cm jane 3

  Fushë Kosovë 3 dhjetor 17:32
  Me Marrveshje