Materiale ndertimi në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Porta Hekuri
  Materiale ndertimi

  Porta Hekuri

  Shes porte hekuri me shine dhe dy fleteshe.Gjatesia nga 4 deri ne 7 m Cmimi ne varesi te asaj qe zgj

  Tiranë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla ndricimi
  Materiale ndertimi

  Shtylla ndricimi

  Shes shtylla ndricimi me lartesi 8 dhe 9 metra!Styllat jane me spresor te trashe dhe kane mbajtesen

  Tiranë Dje, 19:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Materiale ndertimi

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cati druri, tenda druri
  Materiale ndertimi

  Cati druri, tenda druri

  Ofrojme punime te cative dururi, tendave druri te te gjitha llojeve. Me eksperience te gjate ne kete

  Tiranë 16 nëntor 10:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë 16 nëntor 09:58
  195.000 €
 • 0 foto
  Blej makina apartamente me klering
  Materiale ndertimi

  Blej makina apartamente me klering

  Jemi te interesuar te punojme me klering me makina ose apartamente gjithashtu dhe troje Kleringu i

  Tiranë 15 nëntor 22:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 15 nëntor 21:02
  2 €
 • 1 foto
  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160
  Materiale ndertimi

  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160

  shiten tuba hekuri 160 spresor 5 0682026492 0698911953

  Tiranë 12 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI
  Materiale ndertimi

  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI

  SHITEN DYER TE JASHTME DHE TE BRENDSHME SI DHE DY VETRATA DRURI ME XHAM ME DRU MASIV BREDHI NGJYRE N

  Tiranë 9 nëntor 11:11
  100 €
 • 3 foto
  PRIZA GJERMANE 100
  Materiale ndertimi

  PRIZA GJERMANE 100

  PRIZA GJERMANE TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE PORCELANI COPA PER 100 . https://www.

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  100 Lek
 • 1 foto
  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues
  Materiale ndertimi

  ??Armature Betoni Flutura & Çeles Shtrengues

  🇩🇪OKAZION Per Armature Betoni 100 Cope Flutura per Armature Betoni & 3 Tre Çelesa Shtrengues,

  Tiranë 31 tetor 16:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas,
  Materiale ndertimi

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 25 tetor 16:54
  5.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 23 tetor 12:11
  30.000 €
 • 2 foto
  Dyer duroalumini termik,dopio xham.
  Materiale ndertimi

  Dyer duroalumini termik,dopio xham.

  Shes dyer duroalumini te paperdorura,te vena ne nje pallat te ri.Dyert jane te nje cilesie shume t

  Tiranë 21 tetor 23:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Materiale ndertimi

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  materiale ndertimi

  cmimi i diskutueshem shiten mbi 1000 puntela 60 cifte skela me vidat derrasa 10 4meter kub betaforma

  Kavajë 8 tetor 16:25
  14.000 €
 • 5 foto
  Materiale ndertimi me cmim okazion
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi me cmim okazion

  shiten mbi 1000 puntela 60 cifte skela me vidat derrasa 10 4meter kub betaforma te verdha dhe te zez

  Kavajë 8 tetor 16:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Tiranë 7 tetor 22:51
  50.000 €
 • 4 foto
  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur
  Materiale ndertimi

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur Teksti: POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW dhe RL te perdor

  Tiranë 7 tetor 17:19
  70 Lek
 • 0 foto
  POMPE UJI ME NAFTE ME MOTORR LAUNTOP 2 POL
  Materiale ndertimi

  POMPE UJI ME NAFTE ME MOTORR LAUNTOP 2 POL

  POMPE UJI ME NAFTE ME MOTORR LAUNTOP 2 POL

  Tiranë 3 tetor 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN TULLA 10000 COPE
  Materiale ndertimi

  SHITEN TULLA 10000 COPE

  jane te pastruara,jane ne total 10000 cope,shiten me 100 leke copa

  Tiranë 3 tetor 09:43
  100 Lek
 • 0 foto
  VIBRATOR PER TROTUARE C-50 T
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR PER TROTUARE C-50 T

  VIBRATOR PER TROTUARE C-50 T

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VIBRATOR PER TROTUARE C-90T
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR PER TROTUARE C-90T

  VIBRATOR PER TROTUARE C-90T

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VIBRATOR PER TROTUARE C-80T
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR PER TROTUARE C-80T

  VIBRATOR PER TROTUARE C-80T

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VIBRATOR BETONI
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR BETONI

  VIBRATOR BETONI

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VIBRATOR BETONI ME MOTORR RUBIN
  Materiale ndertimi

  VIBRATOR BETONI ME MOTORR RUBIN

  VIBRATOR BETONI ME MOTORR RUBIN

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HELIKOPTER BETONI
  Materiale ndertimi

  HELIKOPTER BETONI

  Helikopter betoni me pjate

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HELIKOPTER BETONI
  Materiale ndertimi

  HELIKOPTER BETONI

  Helikopter betoni

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BETONJERE ME ELEKTROMOTOR
  Materiale ndertimi

  BETONJERE ME ELEKTROMOTOR

  BETONJERE ME ELEKTROMOTOR

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BETONJERE
  Materiale ndertimi

  BETONJERE

  BETONJERE

  Tiranë 3 tetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC ELEKTRIK 500-1000 KG
  Materiale ndertimi

  VINC ELEKTRIK 500-1000 KG

  VINC ELEKTRIK 500-1000 KG

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC ELEKTRIK 2 T
  Materiale ndertimi

  VINC ELEKTRIK 2 T

  VINC ELEKTRIK 2 T

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC MEKANIK 2 T
  Materiale ndertimi

  VINC MEKANIK 2 T

  VINC MEKANIK 2 T

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vinc elektrik 400-800 KG
  Materiale ndertimi

  Vinc elektrik 400-800 KG

  Vinc elektrik 400-800 KG

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC 600-1200 KG
  Materiale ndertimi

  VINC 600-1200 KG

  VINC 600-1200 KG

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC ELEKTRIK 150-300 KG
  Materiale ndertimi

  VINC ELEKTRIK 150-300 KG

  VINC ELEKTRIK 150-300 KG

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PARANGO MEKANIKE 2 TON
  Materiale ndertimi

  PARANGO MEKANIKE 2 TON

  PARANGO MEKANIKE 2 TON

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC 2 TON 1.5 KW ELMAS
  Materiale ndertimi

  VINC 2 TON 1.5 KW ELMAS

  Vinc 2 ton 1.5 kw 220 volt elmas

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC 2 TON
  Materiale ndertimi

  VINC 2 TON

  Vinc 2 ton,230 v,50 hz

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PESHORE VINC
  Materiale ndertimi

  PESHORE VINC

  PESHORE VINC

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VINC 800 KG
  Materiale ndertimi

  VINC 800 KG

  Vinc 800 kg italian

  Tiranë 3 tetor 09:12
  85.000 Lek
 • 0 foto
  VINC 1000 KG
  Materiale ndertimi

  VINC 1000 KG

  VINC 1000 KG

  Tiranë 3 tetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PARANGO ELEKTRIKE 3 T
  Materiale ndertimi

  PARANGO ELEKTRIKE 3 T

  PARANGO ELEKTRIKE 3 T

  Tiranë 3 tetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PARANGO ELEKTRIKE 5 T
  Materiale ndertimi

  PARANGO ELEKTRIKE 5 T

  PARANGO ELEKTRIKE 5 T

  Tiranë 3 tetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PARANGO MEKANIKE 1 TON
  Materiale ndertimi

  PARANGO MEKANIKE 1 TON

  PARANGO MEKANIKE 1 TON

  Tiranë 3 tetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.'
  Materiale ndertimi

  Oferte falas.'

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 3 tetor 09:09
  5.000 €
 • 0 foto
  POMPE UJI ZHYTESE 1.5 KW
  Materiale ndertimi

  POMPE UJI ZHYTESE 1.5 KW

  POMPE UJI ZHYTESE 1.5 KW

  Tiranë 3 tetor 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTOMATIC POMP CONTROL
  Materiale ndertimi

  AUTOMATIC POMP CONTROL

  AUTOMATIC POMP CONTROL

  Tiranë 3 tetor 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRUP POMPE UJI SU-80
  Materiale ndertimi

  GRUP POMPE UJI SU-80

  GRUP POMPE UJI SU-80

  Tiranë 3 tetor 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI
  Materiale ndertimi

  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI

  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI

  Tiranë 3 tetor 08:40
  Me Marrveshje