Shqipëri

Materiale ndertimi në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Mates Energjie Elektrike(Sahat)
  Materiale ndertimi

  Mates Energjie Elektrike(Sahat)

  Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh. Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci. Mates Monofaz

  Durrës Dje, 22:46
  30 Lek
 • 4 foto
  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)
  Materiale ndertimi

  Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

  Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader sh

  Durrës Dje, 22:45
  30 Lek
 • 5 foto
  Fluke 325 True Rms (I Ri)
  Materiale ndertimi

  Fluke 325 True Rms (I Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Cmimi 185 Euro. Cel 069 73 09 899

  Durrës Dje, 22:45
  185 €
 • 3 foto
  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A
  Materiale ndertimi

  Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A

  Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven n

  Durrës Dje, 22:44
  15 Lek
 • 6 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga

  Durrës Dje, 22:44
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni
  Materiale ndertimi

  Sonoff Wireless( 4 Kanale) Ndezje nga Telefoni

  Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.

  Durrës Dje, 22:44
  30 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Materiale ndertimi

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen v

  Durrës Dje, 22:43
  25 Lek
 • 2 foto
  Automat 4Polar (80A/100A/125A)
  Materiale ndertimi

  Automat 4Polar (80A/100A/125A)

  Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme. Automat 4 Polar 80A - 30 mij lek te vjetra. Autom

  Durrës Dje, 22:42
  30 Lek
 • 2 foto
  Shiten skela sovatimesh
  Materiale ndertimi

  Shiten skela sovatimesh

  Prsh kam për shitje këto skela suvatimesh me dërrasa vida lidhje komplet jan krejt pak të përdorura

  Shkodër Dje, 20:38
  1.500 €
 • 1 foto
  Dritare diral
  Materiale ndertimi

  Dritare diral

  Dritare dural e perdorur ne gjendje shume te mire dopio xham.permasat gjatesi114 lartesi 121

  Fier Dje, 19:59
  100 Lek
 • 7 foto
  Shumellojshmeri tullash, antike, te vjetra, etj...
  Materiale ndertimi

  Shumellojshmeri tullash, antike, te vjetra, etj...

  Cmime Konkuruese ne mbi 100 lloj tullash dhe artikujsh per dekorimin e Ambjentesh tuaja. Ju lutem, N

  Tiranë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tulla artistike, antike, te vjetra dhe te reja.
  Materiale ndertimi

  Tulla artistike, antike, te vjetra dhe te reja.

  Mbi 109 artikuj si:Tulla antike, shamat, zjarrduruese, me ngjyra, permasa, forma te ndryshme, blloqe

  Tiranë Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tulla per dekorim ambjentesh.
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim ambjentesh.

  Tulla te ndryshme, mbi 100 artikuj gjeni tek ne me Cmime te arsyeshme. Artistike, antike, te vjetra,

  Tiranë Dje, 14:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tulla per dekorim??
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim??

  Tulla te shumellojeshme me cmime konkuruese ju ofrojme! Ju lutem na kontaktoni ne nr. 0673134256 N

  Tiranë Dje, 14:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ndriçues led
  Materiale ndertimi

  Ndriçues led

  Cilindra led per arredime te ndryshme.

  Shkodër Dje, 13:17
  1.600 Lek
 • 1 foto
  Dyer (porta) te medha metalike
  Materiale ndertimi

  Dyer (porta) te medha metalike

  shiten 10 dyer (5cifte) te medha metalike .me permasa 4*3.dyert jane shume pak te perdorura ne nje k

  Shkodër Dje, 12:30
  200 €
 • 7 foto
  Gjenerator
  Materiale ndertimi

  Gjenerator

  Gjenerator 19 kv ne gjendje perfekte shume pak i perdorur trefazor dhe monofaze eshte blere 6500 Eu

  Durrës Dje, 10:15
  3.200 €
 • 2 foto
  Tuba & shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  Tuba & shtylla betoni

  Tuba per puse tuba per kanale puseta rrethore dhe katrore per ujra te zeza demisjone te ndryshme d

  Peqin Dje, 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  1 dere 2 dritare 1 qepen
  Materiale ndertimi

  1 dere 2 dritare 1 qepen

  shiten nje dere e brendeshme e kompletuar 90×212 cm kasa. e pa perdorur e montuar dhe e cmontuar, ma

  Durrës Dje, 08:26
  150 Lek
 • 2 foto
  tubo betoni shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  tubo betoni shtylla betoni

  tubo me permasa 20 30 40 50 60 80 100 120 shtylla vreshti shtylla sere me permasa 2m 2.5m 3m 3.5m t

  Lushnjë Dje, 01:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porta Hekuri
  Materiale ndertimi

  Porta Hekuri

  Shes porte hekuri me shine dhe dy fleteshe.Gjatesia nga 4 deri ne 7 m Cmimi ne varesi te asaj qe zgj

  Tiranë Dje, 00:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Materjale zink per sera italjane
  Materiale ndertimi

  Materjale zink per sera italjane

  Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi na

  Fier 17 shtator 21:42
  1 €
 • 2 foto
  Materiale dhe vegla ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materiale dhe vegla ndertimi

  *pompe suvatimi *helikopter betoni *vibrator betoni *betoniere benzine dhe korenti *tranxhe dhe bank

  Elbasan 17 shtator 21:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kallupe dekorative per allci
  Materiale ndertimi

  Kallupe dekorative per allci

  Shiten kallupet dekurative me punime allcie modele te ndryshme ::: korniza tavanore modele te ndrysh

  Elbasan 17 shtator 20:44
  2.500 €
 • 0 foto
  Blej makina apartamente me klering
  Materiale ndertimi

  Blej makina apartamente me klering

  Jemi te interesuar te punojme me klering me makina ose apartamente gjithashtu dhe troje Kleringu i

  Tiranë 17 shtator 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri Pllakash
  Materiale ndertimi

  Makineri Pllakash

  Makineri pllakash trotuari dhblloqe dhe burdire makina eshte ne gjendje te mire pune per 8 ore proll

  Kavajë 17 shtator 15:47
  35.000 €
 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin 17 shtator 14:20
  400 €
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë 17 shtator 10:58
  195.000 €
 • 4 foto
  SHITET SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  SHITET SALDATRICE

  Shitet saldatrice ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur

  Lushnjë 17 shtator 10:40
  250 €
 • 2 foto
  betoniere
  Materiale ndertimi

  betoniere

  betoniere italiane selinzoze 1 thesit

  Shkodër 17 shtator 09:55
  500 €
 • 6 foto
  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!
  Materiale ndertimi

  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!

  Tulla antike te shumeeeellojeshme dhe mbi 100 lloje artikujsh me Cmime konkuruese ju ofrojme.

  Tiranë 17 shtator 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Presje pllakash
  Materiale ndertimi

  Presje pllakash

  Shitet per mos perdorim

  Shkodër 17 shtator 01:44
  220 Lek
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 16 shtator 22:02
  2 €
 • 5 foto
  Shiten Nen kosto per arsye mbyllje aktiviteti
  Materiale ndertimi

  Shiten Nen kosto per arsye mbyllje aktiviteti

  Per arsye mbyllje aktiviteti shiten nen kosto artikujt si me poshte: Pllaka 6x10x20 gri, Pllaka 6x1

  Durrës 16 shtator 20:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj te Blej EURO PALETA 1200 X 800 mm
  Materiale ndertimi

  Kerkoj te Blej EURO PALETA 1200 X 800 mm

  Blejme euro paleta ne gjendje te mire. Pagese kesh ne momentin e ardhjes. Vetem dimensionet 1200 X

  Elbasan 16 shtator 18:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE PER PAK DITE
  Materiale ndertimi

  OFERTE PER PAK DITE

  Parket laminat 8mm Ac4 Class 33 Me reliev te ndjeshem. Me fuge v4. Me veshje vinyli ,kunder lagesht

  Tiranë 16 shtator 17:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE
  Materiale ndertimi

  OFERTE

  Parket laminat 8mm Ac4 Class 33 Me reliev te ndjeshem. Me fuge v4. Me veshje vinyli ,kunder lagesht

  Tiranë 16 shtator 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A
  Materiale ndertimi

  Kontaktora(Leshusa) 16A/20A/25A/40A

  Tregtoj Kontaktora (Leshusa) te amperazheve te ndryshme. Kontaktor 16A- 13 mij lek.(Te vjetra) Konta

  Durrës 16 shtator 13:51
  13 Lek
 • 2 foto
  Materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi

  Derrasa paleta Tuba Elektrike hidraulike Vaj makinerish 2000 litra 300l litri Puntela 15 mije lek co

  Tiranë 16 shtator 10:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndruçues te varur linear
  Materiale ndertimi

  Ndruçues te varur linear

  Ndricuesa linear per: Magazina Depo Ndermarje Parkinge Salla

  Tiranë 16 shtator 10:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Materiale ndertimi

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë 16 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur
  Materiale ndertimi

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur Teksti: POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW dhe RL te perdor

  Tiranë 15 shtator 21:41
  70 Lek
 • 3 foto
  DERE+KASE (150mije lek) & 2 DRITARE (50mije lek)
  Materiale ndertimi

  DERE+KASE (150mije lek) & 2 DRITARE (50mije lek)

  Shitet dere me permasa 210x90 cm. E shoqeruar me kasen e vet. Cmimi 150mije lek. Dy dritare me perma

  Vlorë 15 shtator 15:28
  150 Lek
 • 1 foto
  DERE ME KANATE RRESHKITESE + KASE 100mije lek
  Materiale ndertimi

  DERE ME KANATE RRESHKITESE + KASE 100mije lek

  Shitet dere me kamate rreshkitese, bashke me kasen e vet. Permasat 190x65 cm. Cmimi 100 mije lek. G

  Vlorë 15 shtator 15:28
  100 Lek
 • 5 foto
  Automat Per Nderrim Linje
  Materiale ndertimi

  Automat Per Nderrim Linje

  Tregtojm Automat per Nderrim Linje Automatike dhe Manuale: Automat Nderrim Linje 63A- 20 mij lek te

  Durrës 15 shtator 12:50
  20 Lek
 • 3 foto
  Okazion skela ne gjendje te shkelqyer
  Materiale ndertimi

  Okazion skela ne gjendje te shkelqyer

  Shiten skela material shum i mir xingato dhe te pa demtuar 450m² 4500€ i diskutushem

  Durrës 15 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe prerese hekuri dhe disqe pastrues 1mij lek
  Materiale ndertimi

  Disqe prerese hekuri dhe disqe pastrues 1mij lek

  Disqe prerese dhe disqe pastrues jan 120 cop pastrues dhe 200 cop preres .. 1 mij lek copa

  Durrës 15 shtator 01:17
  100 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Mirditë 14 shtator 18:58
  5.000 €
 • 6 foto
  Kabëll Trefazor
  Materiale ndertimi

  Kabëll Trefazor

  Shitet kabllo trefazor cilesia me e mire dhe qe eshte kundra nxehtesise eshte ne gjendje shume te mi

  Tiranë 14 shtator 13:17
  1.400 Lek
 • 1 foto
  Tiegulla vëndi
  Materiale ndertimi

  Tiegulla vëndi

  Shiten tiegullat jan te rregullta

  Fier 14 shtator 06:59
  100 Lek