Materiale ndertimi në shitje në Skënderaj

 • 8 foto
  kreveta shtreter dysheka +38345498554
  Materiale ndertimi

  kreveta shtreter dysheka +38345498554

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Skënderaj Sot, 15:01
  70 €
 • 11 foto
  kreveta shtreter 180x200 045498554
  Materiale ndertimi

  kreveta shtreter 180x200 045498554

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Skënderaj Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  tavolina karrika separe +38345498554
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika separe +38345498554

  punime nga druri separe kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyra te ndryshme +38345498554

  Skënderaj Sot, 12:40
  160 €
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja ta arave oborreve e parcellave te ndryshme me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dh

  Skënderaj Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe tavolina ulse +38345498554
  Materiale ndertimi

  separe tavolina ulse +38345498554

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat me kualitet te lart +38345498554

  Skënderaj Dje, 14:25
  160 €
 • 3 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Bejm montimin ne gjithe kosoven ju mirpresim

  Skënderaj 26 maj 16:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet ndrrohet   t 4
  Materiale ndertimi

  shitet ndrrohet t 4

  T 4 viti 94 dizell regjitrim ska ndrrim mayerial ndertimor

  Skënderaj 24 maj 22:07
  1 €
 • 0 foto
  shitet ndrrohet kombi t 4
  Materiale ndertimi

  shitet ndrrohet kombi t 4

  Dizell 2.4 94 viti

  Skënderaj 24 maj 21:47
  1 €
 • 2 foto
  shes ndrroj 3 dyr t humjes  t drunit
  Materiale ndertimi

  shes ndrroj 3 dyr t humjes t drunit

  Dyrt jon komplet me gjame me rom 150 copa

  Skënderaj 24 maj 21:27
  150 €
 • 3 foto
  Shiten Qeremidet ( tjegullat )
  Materiale ndertimi

  Shiten Qeremidet ( tjegullat )

  Shiten Qeremidet ( tjegullat ) jan mbi 1500 cop , cmimi 0.25 per cop . Komuna Skenderaj

  Skënderaj 21 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Gurgdhendes Kosova
  Materiale ndertimi

  Gurgdhendes Kosova

  Bejm rregullimin e vorrezave me kualutet te lart te materialit dhe te punes, po ashtu punojm me Gran

  Skënderaj 18 maj 02:33
  1 €
 • 1 foto
  Meshalice
  Materiale ndertimi

  Meshalice

  Shume e ruajtur

  Skënderaj 15 maj 01:22
  170 €
 • 3 foto
  Ditare
  Materiale ndertimi

  Ditare

  shesh dritare me dim. te ndryshme! Me marrëveshje

  Skënderaj 13 maj 17:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gurt
  Materiale ndertimi

  Shiten gurt

  Shiten gurt qmimi me marveshje

  Skënderaj 11 maj 07:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Europanell me 10%zbritje
  Materiale ndertimi

  Europanell me 10%zbritje

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Skënderaj 10 maj 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Tjegulla

  Skënderaj 10 maj 19:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Shiten tjegullat te vitev 90’ 0,30cent copa

  Skënderaj 7 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TJEGULLA
  Materiale ndertimi

  TJEGULLA

  Jan 1700copa tjegulla. Qmimi 5cent copa per me shum kontakto numrin

  Skënderaj 29 prill 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rezervar per uje 1000litra
  Materiale ndertimi

  Rezervar per uje 1000litra

  Rezervar uji 1000Litra gjindemi ne skenderaj Te rexha 049435456

  Skënderaj 17 prill 11:14
  50 €
 • 0 foto
  Shiten qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet

  Skënderaj 11 prill 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet

  Skënderaj 11 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes deren e alominit
  Materiale ndertimi

  Shes deren e alominit

  Dera asht ne gjendje shum te mir per montim

  Skënderaj 8 prill 16:27
  90 €
 • 1 foto
  Shiten ose ndrrohen Gurë,
  Materiale ndertimi

  Shiten ose ndrrohen Gurë,

  Shiten ose ndrrohen Guret, me qka te me konvenon,, naj motorr, ATV. etj.

  Skënderaj 31 mars 22:28
  1 €
 • 4 foto
  Rrypa per shkall
  Materiale ndertimi

  Rrypa per shkall

  Reypa te shkurt per lidhjen e shkallve etj Tel 044-294-657 & 044-214-292 2.5€ copa

  Skënderaj 31 mars 22:20
  2 €
 • 8 foto
  Me Gur.
  Materiale ndertimi

  Me Gur.

  Te gjutha punet prej guri.

  Skënderaj 10 mars 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla
  Materiale ndertimi

  Tulla

  Shes tulla per ndertim te agjaqeve etje,edhe gure qmimi sipas marrveshnes te interesuarit te lajmroh

  Skënderaj 6 mars 19:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla
  Materiale ndertimi

  Tulla

  Shes tulla per ndertim te agjaqeve etje,edhe gure qmimi sipas marrveshnes te interesuarit te lajmroh

  Skënderaj 6 mars 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim zvicerran
  Materiale ndertimi

  Izolim zvicerran

  Bejm hidro dhe termoizolimin e terasave ballkonave bodrumave pishinave me materjal zvicerra te firme

  Skënderaj 5 janar 18:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kulmin
  Materiale ndertimi

  Kulmin

  Shes kulmin koplet Qeremide mortek drrasa Viber +38346143274 Tel 046143274

  Skënderaj 1 shtator 10:31
  1.000 €
 • 4 foto
  Polac Skenderaj
  Materiale ndertimi

  Polac Skenderaj

  Tjegulla 1800 copë Trena 4 dhe 6 metra (12-14 cm) Mertek 4 metra (10-12cm) Shipka,Shtafne,Llamperia

  Skënderaj 29 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dritaret dhe qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret dhe qeremidet

  Shiten qeremidet e perdorura dhe dritaret e drurit qmimi si pas marrveshjes

  Skënderaj 5 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dere per lokal
  Materiale ndertimi

  Dere per lokal

  Shes deren per lokal, ne gjendje shume te mire Dimensionet jane 4 x 2.40 m E pershtatshme per gjit

  Skënderaj 18 korrik 14:12
  540 €
 • 0 foto
  shes ndrrroj dyr dritare plstike
  Materiale ndertimi

  shes ndrrroj dyr dritare plstike

  t katsh

  Skënderaj 17 korrik 19:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kulemi
  Materiale ndertimi

  Shitet kulemi

  Shitet , kulemi, komplet me qeremide , qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 11 korrik 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qeremide
  Materiale ndertimi

  Qeremide

  Janë te ruajtura siç shihet dhe ne foto janë mbi 1500 copa kush është i interesuar thirr në numer

  Skënderaj 6 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Te perdorura çmimi me marrveshje

  Skënderaj 1 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtall urgjent
  Materiale ndertimi

  Shtall urgjent

  Dimenzionet 8 metra gat 5 metra gjan Komplet nuk ndahet Per informata ma shumm 049328128 Qmimi me ma

  Skënderaj 17 qershor 19:04
  1 €
 • 4 foto
  Shes hamar kosh te hekurt
  Materiale ndertimi

  Shes hamar kosh te hekurt

  Shes hamar prej druri te vjeter E shes shum lire vetem hajdeni merrne Kosh prej druri dhe kosh pr

  Skënderaj 6 korrik 20:49
  250 €