Tiranë

Materiale ndertimi në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi

  Derrasa paleta Tuba Elektrike hidraulike Vaj makinerish 2000 litra 300l litri Puntela 15 mije lek co

  Tiranë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punime Duralumini
  Materiale ndertimi

  Punime Duralumini

  Ofrojme punime duralimini te te gjitha llojeve,,montime riparime,,Vetrata,Dritare,Dyer,Grila,, Gjend

  Tiranë Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!
  Materiale ndertimi

  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!

  Tulla antike te shumeeeellojeshme dhe mbi 100 lloje artikujsh me Cmime konkuruese ju ofrojme.

  Tiranë Dje, 13:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kabëll Trefazor
  Materiale ndertimi

  Kabëll Trefazor

  Shitet kabllo trefazor cilesia me e mire dhe qe eshte kundra nxehtesise eshte ne gjendje shume te mi

  Tiranë Dje, 13:17
  1.400 Lek
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë Dje, 10:58
  195.000 €
 • 0 foto
  Shtylla ndricimi
  Materiale ndertimi

  Shtylla ndricimi

  Shes shtylla ndricimi me lartesi 8 dhe 9 metra!Styllat jane me spresor te trashe dhe kane mbajtesen

  Tiranë 13 shtator 23:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 13 shtator 22:02
  2 €
 • 9 foto
  Tulla, oxhaqe, furra artistike.
  Materiale ndertimi

  Tulla, oxhaqe, furra artistike.

  Tulla, furra, oxhaqe, blloqe, llac zjarrdurues, hell per pjekje, shumellojshmeri materialesh artisti

  Tiranë 13 shtator 17:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tulla per dekorim??
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim??

  Tulla te shumellojeshme me cmime konkuruese ju ofrojme! Ju lutem na kontaktoni ne nr. 0673134256 N

  Tiranë 13 shtator 17:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN TULLA 10000 COPE
  Materiale ndertimi

  SHITEN TULLA 10000 COPE

  jane te pastruara,jane ne total 10000 cope,shiten me 100 leke copa

  Tiranë 13 shtator 14:20
  100 Lek
 • 4 foto
  shitet gjenerator super silent
  Materiale ndertimi

  shitet gjenerator super silent

  ne gjendje perfekte , shum pak i perdorur . esht blere me vlere 12.000€ , shitet per arsye mos perdo

  Tiranë 13 shtator 11:34
  4.500 €
 • 0 foto
  Blej makina apartamente me klering
  Materiale ndertimi

  Blej makina apartamente me klering

  Jemi te interesuar te punojme me klering me makina ose apartamente gjithashtu dhe troje Kleringu i

  Tiranë 12 shtator 22:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tulla te vjetra, antike dhe te reja.
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra, antike dhe te reja.

  Tregetojme tulla te ndryshme, ngjyra, forma dhe permasa, me cmime konkuruese. Mbi 100 lloj artikujs

  Tiranë 12 shtator 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Materjale
  Materiale ndertimi

  Materjale

  Shes nje lavaman me dy gropa dhe kulluesen,nje lavaman inoks me nje grope,nje kolitir elektrik ,nje

  Tiranë 12 shtator 14:31
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Porte metalike
  Materiale ndertimi

  Porte metalike

  Porte metalike me hapje ( dere e madhe dere e vogel) 245 cm gjeresi 225 cm lartesi

  Tiranë 11 shtator 14:28
  140 €
 • 3 foto
  PRIZA GJERMANE 100
  Materiale ndertimi

  PRIZA GJERMANE 100

  PRIZA GJERMANE TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE PORCELANI COPA PER 100 . https://www.

  Tiranë 10 shtator 18:43
  100 Lek
 • 0 foto
  Depozita plastike 1000 L
  Materiale ndertimi

  Depozita plastike 1000 L

  FREDI GJENERATOR

  Tiranë 10 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Depozita plastike 2000 Litra horizontale dhe verti
  Materiale ndertimi

  Depozita plastike 2000 Litra horizontale dhe verti

  FREDI GJENERATOR

  Tiranë 10 shtator 10:46
  26.000 Lek
 • 1 foto
  DERE E JASHTME
  Materiale ndertimi

  DERE E JASHTME

  Shitet Dere e jashtme Hekuri. Dera eshte me hapje secili kanat esht 1.55cm. Permasat —- 3.10cm x

  Tiranë 10 shtator 10:25
  25.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET QEPEN
  Materiale ndertimi

  SHITET QEPEN

  Shitet Qepen ne gjendje shume te mire me te gjitha aksesoret e kompletuar. Ngjyra e Qepenit eshte pa

  Tiranë 10 shtator 10:25
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Qepen
  Materiale ndertimi

  Shitet Qepen

  shitet qepen ngjyre pana me permasa 3m*3m cmimi 30.000 i diskutueshem

  Tiranë 10 shtator 10:24
  30.000 Lek
 • 10 foto
  Tulla per dekorim ambjentesh te ndryshme!
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim ambjentesh te ndryshme!

  Furnizim i ri me Tulla, blloqe, mbulesa muri dhe shkallesh, llac zjarrdurues, oxhaqe, furra dhe shum

  Tiranë 9 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndruçues te varur linear
  Materiale ndertimi

  Ndruçues te varur linear

  Ndricuesa linear per: Magazina Depo Ndermarje Parkinge Salla

  Tiranë 8 shtator 23:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur
  Materiale ndertimi

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur

  POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW plus RL e pa perdorur Teksti: POMPE UJI PEDROLLO 0.37 KW dhe RL te perdor

  Tiranë 8 shtator 09:53
  70 Lek
 • 0 foto
  Rrjete Teli metalike
  Materiale ndertimi

  Rrjete Teli metalike

  Shes rrjete teli metalike te perdorur, ne gjendje te mire me permasa tre metra lartesi dhe gjatesi

  Tiranë 6 shtator 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI
  Materiale ndertimi

  OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI

  SHITEN DYER TE JASHTME DHE TE BRENDSHME SI DHE DY VETRATA DRURI ME XHAM ME DRU MASIV BREDHI NGJYRE N

  Tiranë 3 shtator 22:27
  100 €
 • 0 foto
  Tulla per dekorim ambjentesh!
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim ambjentesh!

  Tek ne gjeni mbi 100 artikuj cilesore dhe me cmime te arsyeshme. Tulla, blloqe, mbulesa shkallesh, m

  Tiranë 3 shtator 19:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tulla te vjetra dekorimi.
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra dekorimi.

  Tulla te ndeyshme, te vjetra, zbukuruse ambjentesh, zjarrduruese, me forma, permasa dhe ngjyra te nd

  Tiranë 3 shtator 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla te vjetra e artistike per dekorim ambjenti
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra e artistike per dekorim ambjenti

  Tulla dekoruese te formave, ngjyrave dhe permasave te ndryshme, oxhaqe, furra, blloqe, mbulesa shkal

  Tiranë 3 shtator 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla te vjetra e artistike per dekorim ambjenti
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra e artistike per dekorim ambjenti

  Tulla dekoruese te formave, ngjyrave dhe permasave te ndryshme, oxhaqe, furra, blloqe, mbulesa shkal

  Tiranë 3 shtator 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tulla dekoruese ambjentesh te ndryshme!
  Materiale ndertimi

  Tulla dekoruese ambjentesh te ndryshme!

  Shesim, tulla te permasave, formave dhe ngjyrave te ndryshme, mbulesa muri, blloqe, oxhaqe, furra, p

  Tiranë 3 shtator 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  K
  Materiale ndertimi

  K

  Përshëndetje Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projek

  Tiranë 2 shtator 11:52
  5.000 €
 • 1 foto
  Shitet pom hidromasazhi
  Materiale ndertimi

  Shitet pom hidromasazhi

  Shitet pomp hidromasazhi, Pomp presoni perdoret per vaska ose xhakusi Hidromasazhi me sistem nxefj

  Tiranë 1 shtator 20:07
  100 €
 • 1 foto
  Sobe me gas dhe energy
  Materiale ndertimi

  Sobe me gas dhe energy

  Shitet sobe me gas dhe energy 2 vatra gazi &2 vatra me korent Furren me gas Shum pak e perdor

  Tiranë 1 shtator 19:07
  60 €
 • 2 foto
  Nivelues lazer & dedektor per tuba e kabllo.
  Materiale ndertimi

  Nivelues lazer & dedektor per tuba e kabllo.

  Shes Nivelues lazer & dedektor per tuba e kabllo marka Black&Decker.

  Tiranë 31 gusht 14:24
  120 €
 • 8 foto
  SHESIM & BLEJM
  Materiale ndertimi

  SHESIM & BLEJM

  Shesim dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare etj per me shum info contact:0684943171//0682777898

  Tiranë 29 gusht 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Der druri
  Materiale ndertimi

  Der druri

  Der druri Arrni i bardh çmimi i pa diskutueshem

  Tiranë 27 gusht 13:24
  40 €
 • 2 foto
  Shiten paisje per topograf si ne foto
  Materiale ndertimi

  Shiten paisje per topograf si ne foto

  Shiten paisje per topograf si ne foto. E kompletuar. Paisja kryesore e re

  Tiranë 27 gusht 08:03
  350 €
 • 2 foto
  Cati druri, tenda druri
  Materiale ndertimi

  Cati druri, tenda druri

  Ofrojme punime te cative dururi, tendave druri te te gjitha llojeve. Me eksperience te gjate ne kete

  Tiranë 26 gusht 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tulla dekorative, zjarrduruese, furra, oxhaqe!
  Materiale ndertimi

  Tulla dekorative, zjarrduruese, furra, oxhaqe!

  Tulla te formave, permasave dhe ngjyrave te ndryshme, zjarrduruese, furra, oxhaqe, blloqe, mbulesa m

  Tiranë 23 gusht 18:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh te ndryshme
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh te ndryshme

  Tulla per dekorimin e ambjenteve tuaja! Tek ne gjeni, Larmishmeri tullash ne forma ngjyra dhe permas

  Tiranë 23 gusht 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh!
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh!

  Tulla te vjetra dhe artistike, te permasave, formave dhe ngjyrave te shumellojeshme per dekorimin e

  Tiranë 23 gusht 18:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh!
  Materiale ndertimi

  Tulla te vjetra per dekorim ambjentesh!

  Tulla, te vjetra, antike, zjarrduruese per furra apo oxhaqe, per dekorimin e ambjenteve tuaja, mater

  Tiranë 23 gusht 18:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tulla, oxhaqe, furra, blloqe etj..
  Materiale ndertimi

  Tulla, oxhaqe, furra, blloqe etj..

  Tulla per dekorimim e ambjenteve tuaja! Forma, ngjyra dhe permasa te ndryshme, blloqe, oxhaqe, furr

  Tiranë 23 gusht 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompe uji zhytese
  Materiale ndertimi

  Pompe uji zhytese

  Shitet pompe uji zhytese e blere ne itali, 2 vite e perdorur, lartesi e shtytjes 20 m

  Tiranë 22 gusht 18:22
  400 €
 • 0 foto
  GRUP POMPE UJI SU-80
  Materiale ndertimi

  GRUP POMPE UJI SU-80

  GRUP POMPE UJI SU-80

  Tiranë 22 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI
  Materiale ndertimi

  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI

  GRUP POMPE 2 POL PRESIONI

  Tiranë 22 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRUP POMPE UJI SU-50
  Materiale ndertimi

  GRUP POMPE UJI SU-50

  GRUP POMPE UJI SU-50

  Tiranë 22 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  POMPE ZHYTESE UJI 2.2 KW
  Materiale ndertimi

  POMPE ZHYTESE UJI 2.2 KW

  POMPE ZHYTESE UJI 2.2 KW

  Tiranë 22 gusht 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  POMPE ZHYTESE UJI 1.1 KW
  Materiale ndertimi

  POMPE ZHYTESE UJI 1.1 KW

  POMPE ZHYTESE UJI 1.1 KW

  Tiranë 22 gusht 08:24
  Me Marrveshje