Mobilje

Mobilje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Tavoline Televizori me Rafte
  Mobilje

  Tavoline Televizori me Rafte

  Shes: Tavoline Televizori me Rafte, Ne gjendje shume te mire. Emaili im eshte: [email protected]

  Tiranë Sot, 11:48
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAISJE BUTIKU PER SHITJE
  Mobilje

  PAISJE BUTIKU PER SHITJE

  Shiten paisje butiku me cmim okazion. ne shitje jane 4 manekina, 2 mbajtese per manekinat 5 rafte te

  Tiranë Sot, 10:47
  1 Lek
 • 7 foto
  DYSHEKE GJERMANE
  Mobilje

  DYSHEKE GJERMANE

  dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtr

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  Mobilje

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Sot, 10:01
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  Mobilje

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Sot, 08:58
  50 €
 • 2 foto
  Kervati
  Mobilje

  Kervati

  Shitet kervat dopjo i pa perdor as edhe nje dit cmimi 180 euro idiskutushem

  Tiranë Sot, 08:03
  180 €
 • 0 foto
  Mobilje per kafe
  Mobilje

  Mobilje per kafe

  Mobilje qe jan perdorur per dyqan kafeje,super cilesore...cmim i arsyeshem

  Tiranë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tavoline per thonje
  Mobilje

  Shitet tavoline per thonje

  Shitet tavoline druri per thonje, ngjyre venge ne gjendje te mire

  Tiranë Sot, 07:10
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  Mobilje

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë Sot, 07:04
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Sot, 07:04
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Tavoline druri me 6 karrike e mirembajtur. Tavolina ka edhe xham mbrojtes 8 mm. ulset me material mi

  Tiranë Sot, 02:08
  33.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Luge argjendi
  Mobilje

  Luge argjendi

  Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope

  Tiranë Dje, 21:30
  70 €
 • 3 foto
  Krevat druri per femije
  Mobilje

  Krevat druri per femije

  Krevat druri i punuar me dore per femije nga mosha 0-4 vjec. Cmimi i tregut eshte 50,000 lek. Ne gje

  Tiranë Dje, 21:28
  20.000 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 20:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Poltrone Kolltuk
  Mobilje

  Poltrone Kolltuk

  poltrone e importuar nga suedia. Cmimi 27.000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 19:09
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste

  Tavoline rrethore 100% druri me gdhendje dhe suprine xhami. Modeli dhe stili eshte Rus. E blere ne R

  Tiranë Dje, 19:09
  18.400 Lek
 • 0 foto
  Krevat tek
  Mobilje

  Krevat tek

  Krevat tek me strukture metalike te zeze permasat e krevatit 90 x190 cm.

  Tiranë Dje, 18:29
  12.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shiten mobilje salloni (2 divane, 2 kolltuqe, tapet, tavoline mesi, televizor) ne gjendje shume te m

  Tiranë Dje, 17:36
  35.000 Lek
 • 2 foto
  VAZO ME LULE DEKORATIVE
  Mobilje

  VAZO ME LULE DEKORATIVE

  SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI V

  Tiranë Dje, 16:58
  500 €
 • 0 foto
  Kend per sallon
  Mobilje

  Kend per sallon

  kend me 4/5 vende ulje. gjeresia 315 cm gjeresia 150/160 cm thellesia 68/70 cm Eshte i përdorur. I

  Tiranë Dje, 16:49
  66.000 Lek
 • 2 foto
  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Divan Neoklasik.Pagesë me 3 këste.

  Divan dysh Neoklasik. Strukture Druri. Importuar nga Suedia. Përdoret në.sallone,butique,bare,shtepi

  Tiranë Dje, 16:49
  130 €
 • 4 foto
  Tirane, shes Krevat Marinari [Multi-age Super Cile
  Mobilje

  Tirane, shes Krevat Marinari [Multi-age Super Cile

  Shitet! krevat marinari [210x100 cm]shume cilesor dhe shume i mirembajtur. krevati posedon dhe 2 d

  Tiranë Dje, 14:37
  21.000 Lek
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  Mobilje

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë Dje, 13:01
  89 €
 • 5 foto
  Shitet set tavolinash xhami per apartament
  Mobilje

  Shitet set tavolinash xhami per apartament

  Shiten set. Tavoline ngrenie me permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e larte nga dyshemeja 74

  Tiranë Dje, 12:57
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.
  Mobilje

  Dysheke Suedeze. Pagese me 3 keste mujore.

  Dysheke Suedeze. Modele dhe cilesi te ndryshme. Dysheke me zingjir qe lahet mbulesa. Dysheke pa ha

  Tiranë Dje, 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Dollap Garderobe IKEA. Pagesë me 3 këste.

  Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kris

  Tiranë Dje, 12:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.
  Mobilje

  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.

  Mensola me suprine mermeri dhe pasqyre. Antike e fundit te 1890 , fillimi i 1900. Marka Francese Lu

  Tiranë Dje, 12:08
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kredence Cheap and Dale. Pagesë me 4 këste.

  Super kredence me kanate dhe sirtare. prodhim i viteve 1935-1945. Super gjendje. Cmimi fillestar 140

  Tiranë Dje, 12:08
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.

  viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria. 100% dru me Gdhëndje. Statujat jane imazhi i Perendeshes Ven

  Tiranë Dje, 12:08
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë Dje, 11:56
  56.300 Lek
 • 0 foto
  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste

  Eshte e perdorur. Ne gjendje shumë te mirë Antike me dru Arrë. Çmimi 435 €. Panorama shitet ne vete

  Tiranë Dje, 11:56
  145 €
 • 4 foto
  Kristalier. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier. Pagesë me 3 këste.

  Shes një Kristalier me Dru Ahu. Eshte i përdorur por ne super gjendje. me kanate druri dhe xhami kr

  Tiranë Dje, 11:56
  370 €
 • 4 foto
  Abazhoure Toke per sallon.
  Mobilje

  Abazhoure Toke per sallon.

  Super gjendje. Super Abazhour per sallon. Cmimi 15.000 leke te reja. Cmimi diskutohet nga afer dhe j

  Tiranë Dje, 11:46
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë Dje, 11:46
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Abazhur IKEA
  Mobilje

  Abazhur IKEA

  Abazhure moderne . Cmimi 5000 leke te reja.

  Tiranë Dje, 11:46
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Abazhour Gjerman
  Mobilje

  Abazhour Gjerman

  Abazhour me strukture prej tunxhi dhe kupole prej cope me theke te varura. Unik ne llojin e tije. Pu

  Tiranë Dje, 11:46
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline 100% dru
  Mobilje

  Tavoline 100% dru

  Tavoline e madhe buke per 6 deri ne 8 persona Cmimi fillestar 55.000 leke te reja. Cmimi diskutohe

  Tiranë Dje, 11:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline me hapje
  Mobilje

  Tavoline me hapje

  Tavoline e RE. 140*80 cm me hapje. Cmimi fillestar 22.000 leke te reja

  Tiranë Dje, 11:45
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Tavoline/Kembalec me sirtar.
  Mobilje

  Tavoline/Kembalec me sirtar.

  Shes 1 tavoline kembalec qe përdoret për ne qoshe të dhomës. në mes të ambjentit te ndjenjës. ose

  Tiranë Dje, 11:45
  55 €
 • 4 foto
  Tavolinë Mesi
  Mobilje

  Tavolinë Mesi

  Tavolinë Mesi. Struktura Bronzi dhe Suprina Mermeri. Është e përdorur por ne super gjendje. Çmimi

  Tiranë Dje, 11:45
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Kolltuqe per ambjente te ndryshme
  Mobilje

  Kolltuqe per ambjente te ndryshme

  Kolltuqe pothuaj te pothuaj te paperdorura. Te pershtatshme per dhoma pritje ne biznes, ambjente zyr

  Tiranë Dje, 11:14
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline xhami me 6 karike
  Mobilje

  Tavoline xhami me 6 karike

  Shitet tavoline xhami me 6 karige

  Tiranë Dje, 10:54
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shafran
  Mobilje

  Shitet shafran

  Shitet Shafran cilesi e pare ardhur nga Irani. Gjithashtu kemi dhe vaj Shafrani, Tel.068 33 33 635

  Tiranë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevate & Dysheqe
  Mobilje

  Krevate & Dysheqe

  Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te le

  Tiranë Dje, 08:41
  300 €