Mobilje
Skënderaj

Mobilje në shitje në Skënderaj

 • 4 foto
  MOBILE
  Mobilje

  MOBILE

  Shes Mobilet shum Pak te perdorura Per shkak kam Ble t reja Mobile Te interesuarit 049135029 Edhe Mo

  Skënderaj 13 dhjetor 22:46
  130 €
 • 2 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet komoda për TV, është në gjendje shum të mir siq shihet në foto. Madhesia 110cm.

  Skënderaj 13 dhjetor 13:21
  115 €
 • 4 foto
  Shiten 2 kauqa shum pak te perdorur
  Mobilje

  Shiten 2 kauqa shum pak te perdorur

  Shiten dy kauqa shum pak te perdorur qmimi i volitshem

  Skënderaj 12 dhjetor 20:48
  120 €
 • 6 foto
  Shes krevatin prodhim Slloven
  Mobilje

  Shes krevatin prodhim Slloven

  krevati ne gjendje shum te mir posedon dy dysheka nja i mungon asht Slloven pak i perdorur si i ri b

  Skënderaj 10 dhjetor 20:16
  120 €
 • 3 foto
  Shiten karrikat per Frizer
  Mobilje

  Shiten karrikat per Frizer

  Shiten karrikat per Berber me qmim minimal

  Skënderaj 10 dhjetor 10:12
  3 €
 • 2 foto
  Shitet komoda
  Mobilje

  Shitet komoda

  Shes Komöden shum e rujt per TV

  Skënderaj 8 dhjetor 20:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet komoda per TV shum pak e perdorur shum e rujtme

  Skënderaj 8 dhjetor 10:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten mobilet,
  Mobilje

  Shiten mobilet,

  Shiten mobiljet, dy 3she, nje 2she, nje 1she qmimi sipas marrveshjes

  Skënderaj 5 dhjetor 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy 3 ,një 2 , një 1
  Mobilje

  Shiten dy 3 ,një 2 , një 1

  Shiten mobiliet ne foto, qmimi me marrveshje

  Skënderaj 4 dhjetor 15:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten Raftet dhe paisjet tjera per Butik
  Mobilje

  Shiten Raftet dhe paisjet tjera per Butik

  Shiten Rafte dhe paisje tjera per Butik ngjendje shume Te mire pothuajse te reja qmimi 550 pa Rroba

  Skënderaj 2 dhjetor 20:36
  550 €
 • 4 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Inventar per kafiq Seti i kuq 360x4 Seti i zi 270x2 Separea 880x1

  Skënderaj 30 nëntor 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Gilindera te drurit
  Mobilje

  Shes Gilindera te drurit

  Shes gilindera te drurit ne gjendje te mir pak te perdorura

  Skënderaj 29 nëntor 00:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dyr per dhoma +38344367196
  Mobilje

  dyr per dhoma +38344367196

  likuidim

  Skënderaj 28 nëntor 20:19
  55 €
 • 3 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Shiten tavolinat tel 044960931

  Skënderaj 25 nëntor 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Der e hymjes
  Mobilje

  Der e hymjes

  Der e hymjes e drurit e perdorur ne gjendje te rregully me 2 qelsa Dera eshte kualitet i lart dhe e

  Skënderaj 23 nëntor 20:16
  200 €
 • 3 foto
  Shes krevetat 3/2/1
  Mobilje

  Shes krevetat 3/2/1

  Krevetat 3/2/1

  Skënderaj 19 nëntor 14:50
  130 €
 • 3 foto
  Shes krevetat
  Mobilje

  Shes krevetat

  KRevetat 3/2/1

  Skënderaj 19 nëntor 14:50
  130 €
 • 3 foto
  3/2/1
  Mobilje

  3/2/1

  Krevata 3/2/1

  Skënderaj 19 nëntor 14:17
  130 €
 • 1 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  Shitet komod pothuajse ere me qmim te volitshem vetem 59e Nr 049131059

  Skënderaj 13 nëntor 14:20
  59 €
 • 1 foto
  Dyre
  Mobilje

  Dyre

  3 dyr te perdorura me qmim te volitshum 45e cop. Nr tel,049131059

  Skënderaj 10 nëntor 09:52
  45 €
 • 0 foto
  Shes nje bojler edhe kade te paperdorne
  Mobilje

  Shes nje bojler edhe kade te paperdorne

  Shes nje bojler edhe nje kade 044934938

  Skënderaj 9 nëntor 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dollapin
  Mobilje

  Shes dollapin

  Dollapi ne gjendje shume te mire

  Skënderaj 5 nëntor 14:57
  150 €
 • 4 foto
  Dollap
  Mobilje

  Dollap

  Shitet dollapi njekrahe 30 euro dhe paradhoma 60 euro per arsye nderrimi.

  Skënderaj 4 nëntor 12:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kreveta per femij
  Mobilje

  Kreveta per femij

  Kreveta per femij qmimi sipas marveshjes.

  Skënderaj 3 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KOMODA MEDIAPAN E RE PA E PERDORE
  Mobilje

  SHITET KOMODA MEDIAPAN E RE PA E PERDORE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 3 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KOMODA E DRURIT 100 % QMIMI I VOLITSHEM
  Mobilje

  SHITET KOMODA E DRURIT 100 % QMIMI I VOLITSHEM

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 3 nëntor 09:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyr
  Mobilje

  Dyr

  Dyre 10 copa dy me gjama 8 copa pa gjama por jan vetem dyrt pa vesh

  Skënderaj 30 tetor 16:03
  50 €
 • 4 foto
  Shtrat për fëmijë
  Mobilje

  Shtrat për fëmijë

  Shtrat për fëmijë/bebe

  Skënderaj 24 tetor 17:39
  80 €
 • 3 foto
  Me marrëveshje Shiten dyert
  Mobilje

  Me marrëveshje Shiten dyert

  Shiten 3 dyer druri në gjendje të rregullt Çmimi me marrëveshje

  Skënderaj 24 tetor 14:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm separe per oborrin tuaj
  Mobilje

  Punojm separe per oborrin tuaj

  punojm separeja,kreveta tavilona-karrike +38344920723

  Skënderaj 19 tetor 14:10
  160 €
 • 3 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Shitet komoda e re ,per me shume info me kontaktoni ne numer ose viber +38349535355.

  Skënderaj 17 tetor 18:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobile te perdorura
  Mobilje

  Mobile te perdorura

  Shiten mobilet, tavolina, si dhe tepihi pothuajse te reja

  Skënderaj 9 tetor 21:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobile te perdorura
  Mobilje

  Mobile te perdorura

  Shiten mobilet, tavolina, si dhe tepihi pothuajse te reja

  Skënderaj 9 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  invertar per sallon ondulimi
  Mobilje

  invertar per sallon ondulimi

  shiten paisjet per sallon ondulimi vetm nje muaj te perdorne. 2 karrika 1flok larse 2 tavolina me p

  Skënderaj 8 tetor 09:49
  1.999 €
 • 3 foto
  Garnitur 3321
  Mobilje

  Garnitur 3321

  Garnitura/kauqa 3321 jan me hapje per me fjet jan sjum te rujtum thujse te ri as dy vite te perdo

  Skënderaj 6 tetor 17:08
  350 €
 • 2 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Shiten krevetat te perdorur shum pak qmimi 130 euro mund te na kontaktoni ne viber

  Skënderaj 4 tetor 13:54
  130 €
 • 2 foto
  shitet urgjent
  Mobilje

  shitet urgjent

  shitet tavolina me 6 karrika

  Skënderaj 18 shtator 13:48
  30 €
 • 1 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shiten dyert e koridorit nje gjam osht i thyer vetem

  Skënderaj 18 shtator 13:44
  40 €