Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Dibër

 • 5 foto
  Biciklet 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet 26

  Shitet biciklet 26 ne gjendje shume te mire ka edhe parapeta dhe zgar per me shume na kontaktoni

  Dibër 30 maj 21:23
  140 Lek