Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Gjakovë

 • 1 foto
  Motorqiklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorqiklet

  shes motorqikleten YAMAHA ne gjendje teper te mire me frena edhe drita

  Gjakovë Dje, 22:21
  288 €
 • 7 foto
  BICIKLET  SCOT  AMERIKANE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLET SCOT AMERIKANE

  SHES BICIKLETEN SCOT SHUM E RUJTUR ESHT PERDOR FARE PAK SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI ESHT KREJTESI

  Gjakovë Dje, 21:57
  280 €
 • 4 foto
  Tomos Automatik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tomos Automatik

  Shitet RKS Gjendje shume perfekte , me nje fjale i ri. I perdorur vetem nga nje pronar

  Gjakovë 21 shtator 08:43
  850 €
 • 10 foto
  Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta

  Shitet Bicikleta SCOTT 29er Amortizer me bllokad ne timon dhe kilometrash ne timon Shpejtesi Shimano

  Gjakovë 18 shtator 22:07
  450 €
 • 6 foto
  Aprilia scarabeo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia scarabeo

  Shitet skuteri nga zvicra me dogan, me 7000 kilometra funksionon si iri,hargjimet shum te vogla. Sku

  Gjakovë 17 shtator 21:09
  780 €
 • 0 foto
  2 Goma edhe 1 rezervar per motor qikell
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  2 Goma edhe 1 rezervar per motor qikell

  Shesh gomen e par edhe te mramen per motorr qikell.edhe ni rezervar..25 ero trijat bashk

  Gjakovë 7 shtator 18:01
  25 €
 • 10 foto
  Biçiklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçiklet

  Shum e mir nrregull gjethshka vetem shala pak e grisne perndryshe muni me ardh mi kqyr edhe vet. Kon

  Gjakovë 6 shtator 01:22
  225 €
 • 4 foto
  Shitet YAMAHA AEROX MBK
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet YAMAHA AEROX MBK

  Shitet YAMAHA AEROX MBK 49cc, me dokumenta dogan homologim serviset e kryera maskat str8 arrin shpej

  Gjakovë 1 shtator 18:12
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Tomosi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Tomosi

  Shitet tomosi n gjendje t rregullt

  Gjakovë 24 gusht 14:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skuter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter

  shitet , ne gjendje te rregullt teknike per info kontaktoni ne numrin 043720923

  Gjakovë 23 gusht 17:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Motorri Puch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Motorri Puch

  Ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 20 gusht 16:54
  150 €
 • 0 foto
  Eden
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Eden

  Yamaha aerox 50cc ngjendje tmir I mungojn dokumentat

  Gjakovë 19 gusht 17:13
  350 €
 • 3 foto
  motorciklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorciklet

  shes motorin sachs ne gjendje shum te mir qmimo 250 euro Nr... +38343885351

  Gjakovë 18 gusht 08:30
  250 €
 • 5 foto
  Mini matorr a
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini matorr a

  Gjendje te rregull ndrrim me matorr ma te mdhaj me marrveshje

  Gjakovë 17 gusht 14:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Interbike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Interbike

  Biciklet e posaardhur nga zvicra shum e mir dhe e rujtne

  Gjakovë 30 korrik 01:36
  300 €
 • 5 foto
  Tomos Automatik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tomos Automatik

  Shitet Tomos Automatik Gjendje perfekte , punon shume mire

  Gjakovë 29 korrik 23:08
  250 €
 • 0 foto
  shitet tomos tori
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet tomos tori

  shitet tomosi tori ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 18 korrik 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet tomos tori
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet tomos tori

  tomosi esht n gjendje te rregullt ska defekt

  Gjakovë 18 korrik 14:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Motorr Skuter Yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes Motorr Skuter Yamaha

  Shes Motorr Skuter Yamaha 50 kubik ne gjendje tmir punes me dogan homologim te kryer.Dhez ne Qils.Ko

  Gjakovë 17 korrik 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes scoterin
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes scoterin

  Shes scoterin 40cc ne gjendje perfekte per me shum kontaktoni ne nr ose whatsApp

  Gjakovë 13 korrik 19:16
  120 €
 • 4 foto
  Shitet skuteri Honda 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet skuteri Honda 50cc

  Shitet skuteri ne gjendje perfekte i ardhur nga CH me dokumenta dhe dogan te paguar.Shlemi vjen me s

  Gjakovë 13 korrik 13:37
  300 €
 • 3 foto
  skuter me dokomenta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter me dokomenta

  ne gjendje shum të mirti

  Gjakovë 13 korrik 02:22
  250 €
 • 2 foto
  Scooter Yamaha aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Scooter Yamaha aerox

  Gjendje Regult, ka Dokumenta plus shelm gratis . Po 49ccm Viber, wahtsapp: + 383 46132157

  Gjakovë 11 korrik 19:13
  320 €
 • 2 foto
  Yamaha aerox 49ccm
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha aerox 49ccm

  Shihet scooteri gjendje Te Regult me Dokumenta dhe shelm, Cmimi fundit 380 Euro

  Gjakovë 10 korrik 13:50
  380 €
 • 0 foto
  skuter rks urgjent
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter rks urgjent

  skuter rks ngjendje trregullt urgjent

  Gjakovë 8 korrik 23:04
  500 €
 • 0 foto
  50cc rks urgjent
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  50cc rks urgjent

  ngjendje trregull

  Gjakovë 8 korrik 23:04
  500 €
 • 7 foto
  Skuter 50cc RKS
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter 50cc RKS

  Skuter 50cc Cpi Ngjendje Trregullt TipTop Skuteri Ka Dogan Homologim Edhe Regjistrim Krejt Nrregull

  Gjakovë 8 korrik 22:52
  600 €
 • 5 foto
  Honda 49c
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Honda 49c

  shitet

  Gjakovë 1 korrik 10:59
  350 €
 • 3 foto
  Matorr me pedale piagjo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Matorr me pedale piagjo

  Shitet motorri me pedale piagjo. Ne gjendje te rregullt. Hargjime te vogla. Shihet ne video

  Gjakovë 28 qershor 22:02
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Yamaha Aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Yamaha Aerox

  Shitet Yamaha Aerox 49cc ngjendje trregullt. Me Dokumenta doganen pagune. Viber, wahtsapp: 04613215

  Gjakovë 27 qershor 11:30
  550 €
 • 3 foto
  SCOTT ndrrohet me telefon
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SCOTT ndrrohet me telefon

  SHITET SCOTT n\'gjendje te rregullt hec mir veq me i gra osht firm origjinale ose ndrohet me telefon

  Gjakovë 25 qershor 19:43
  100 €
 • 3 foto
  Piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio

  Shitet ne gjendje shum te mir

  Gjakovë 22 qershor 20:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini Cross
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Cross

  Mini cross ne gjendje te rregullt i ardhur nga ch i vitit 2014

  Gjakovë 17 qershor 23:04
  180 €
 • 3 foto
  Mini Cross
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Cross

  Mini Cross per femije 50cc ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 17 qershor 23:04
  170 €
 • 1 foto
  Kids kros
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Kids kros

  Kids Kros

  Gjakovë 16 qershor 15:59
  180 €
 • 2 foto
  BICIKLETA. O.BIKE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLETA. O.BIKE

  Shitet bicikleta pa shpejtesi si me kan e re pa goma te mrenshme dritat i punojn me mbushje diellit

  Gjakovë 12 qershor 21:10
  149 €
 • 3 foto
  PiaggioNrg
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PiaggioNrg

  Shitet Piaggio Nrg 50cc ne gjendje shum te mir Qmimi 250 euro

  Gjakovë 5 qershor 10:51
  250 €
 • 0 foto
  Aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aerox

  Shitet motorri gjendje te mir perfekte

  Gjakovë 31 maj 02:57
  600 €
 • 1 foto
  Shitet Bicikleta ne gjendje shume te mire
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta ne gjendje shume te mire

  Shes Bicikketen ne gjendje te mire Kontakt: +38649/483/395 whatssap Qmimi: Me marreveshje

  Gjakovë 26 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes skuterin -spin explorer 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes skuterin -spin explorer 49cc

  Shes skuterin spin explorer 49 cc , i ardhur nga gjermania ( pa dogan )ne gjendje shume te mire

  Gjakovë 26 maj 07:48
  350 €
 • 3 foto
  Motorr per femije
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr per femije

  Shitet motorr per femije , i ardhur nga Zvicra ,gjendje perfekte , funksional me gjitha opsionet , p

  Gjakovë 25 maj 20:25
  180 €
 • 0 foto
  Biçilketë e importuar nga Zvicra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçilketë e importuar nga Zvicra

  044 801 101

  Gjakovë 25 maj 10:51
  120 €
 • 4 foto
  Biçikletë e importuar nga Zvicra "Scot Usa".
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçikletë e importuar nga Zvicra "Scot Usa".

  044 801 101

  Gjakovë 25 maj 10:49
  330 €
 • 9 foto
  Peugeot Ludix
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot Ludix

  Peugeot Ludix blaster 2006 , ngjendje shum tmir me dogan , posedon sistemin e ftohjes , dhe te gjjth

  Gjakovë 20 maj 22:27
  650 €
 • 2 foto
  Skuter gilera runeer
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter gilera runeer

  ne gjendje shum te mir per meshum info kontakt nr.

  Gjakovë 20 maj 11:03
  500 €
 • 5 foto
  Shitet Biciklla scoot genius 10 full carbon
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Biciklla scoot genius 10 full carbon

  Shitet biciklla scoot genius 10 full carbon

  Gjakovë 14 maj 16:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  puch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  puch

  shes motorin puch ne gjendje shum te mir 50cc per ma shum info Nr...044453342

  Gjakovë 12 maj 15:56
  350 €
 • 11 foto
  Shiten bicikletat te ardhuranga gjermanija
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten bicikletat te ardhuranga gjermanija

  Shiten me marraveshje bicikletat te ardhura nga gjermanija per me shum info viber. +38345540014 njer

  Gjakovë 28 prill 21:25
  1 €
 • 0 foto
  PUCH MAXI 49CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PUCH MAXI 49CC

  Shitet puchi ne gjendje jo te mire por mund te ndreqet. PUCH,TOMOS,SKUTER,MOTORR,

  Gjakovë 28 prill 14:05
  40 €
 • 1 foto
  Biciklet ne gjendje shum te mir
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet ne gjendje shum te mir

  Shitet bicikleta ne gjendje shum te mir e ardhur nga gjermania qe 1muaj Per mashum kontakto nr tel 0

  Gjakovë 21 prill 00:54
  Me Marrveshje