Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Gllogoc

 • 1 foto
  Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorri ne gjendje te rregullt Yamaha 50 cc ... 50 ne orë

  Gllogoc 1 korrik 21:29
  155 €
 • 1 foto
  Shes biciklen
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes biciklen

  Ne gjendje te rregullt me diska

  Gllogoc 18 qershor 20:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikel

  Shitet bicikla krejt ne rregull kurgjo si mungon

  Gllogoc 13 qershor 15:45
  135 €
 • 2 foto
  Shes motorrin piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes motorrin piaggio

  Piaggio shitet ka ni defekt tvogel nuk po ka fuqi shum me ec

  Gllogoc 13 qershor 09:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Bicikleta Bulls 28”
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta Bulls 28”

  Shitet kjo Biciklet Bulls 28”, origjinal bulls, eshte ne super gjendje edhe ne Kosov nuk eshte voz

  Gllogoc 12 qershor 16:12
  300 €
 • 2 foto
  Shes urgjent biçikleten
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes urgjent biçikleten

  Në gjendje të rregullt.

  Gllogoc 9 qershor 20:43
  50 €
 • 1 foto
  Matorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Matorr

  Motorr yamaha 50 cc ne gjendje ShumTmir automatik

  Gllogoc 9 qershor 11:09
  175 €
 • 2 foto
  Shes urgjent biçikleten
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes urgjent biçikleten

  Shes ose ndërroj me iphon 6 ose biçikletë tjetër, bicikleta është 24 po ban edhe për të mëdhenjë

  Gllogoc 7 qershor 19:35
  60 €
 • 2 foto
  Shitet YAMAHA BOOSTER 80 CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet YAMAHA BOOSTER 80 CC

  Ne gjendje shum tmire i rujtun dhez veq nkam dritat i punojn te gjitha posedon librezen helmeten . P

  Gllogoc 3 qershor 08:51
  350 €
 • 4 foto
  Shes motoqikleten
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes motoqikleten

  Shes motoqikleten

  Gllogoc 30 maj 18:18
  100 €
 • 6 foto
  biciklet me tri rrota
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biciklet me tri rrota

  bicikleta eshte ne gjendje te mir , eshte prodhim gjerman i ka 3 shpejtsi

  Gllogoc 23 maj 14:26
  150 €
 • 7 foto
  Bickel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bickel

  Jan te ardhne nga suedia, prodhim shum i mir gjysen e pjesve shimano (gumat keneda) dyjat jan 29

  Gllogoc 18 maj 16:12
  300 €
 • 6 foto
  Shes biqiklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes biqiklet

  Shes biqikletat capriolo shum pak te perdorura Frenimi dhe ndrruesi i shpejtsive shimano N gjendje

  Gllogoc 30 prill 02:43
  180 €
 • 3 foto
  Shitet BMX 20
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet BMX 20

  Shitet bmx e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt origjinale shitet per arsye mos perdorimi

  Gllogoc 26 prill 08:10
  60 €
 • 2 foto
  Bcikleta shum e mir dhe e let
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bcikleta shum e mir dhe e let

  Shitet bicikleta per shkak mos persorimi esht amerikane shum e let alomin dhe shume rujtne

  Gllogoc 25 prill 11:12
  110 €
 • 3 foto
  BMX 20 shitet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BMX 20 shitet

  Shitet bicikla e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt shum e rujtne bicikleta asht me guma 20

  Gllogoc 23 prill 20:53
  80 €
 • 4 foto
  Ndrrohet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ndrrohet

  Ndrroj me ndonje biciklet ose motoqiklet

  Gllogoc 21 prill 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 2 BIQIKLETA-Per femije
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes 2 BIQIKLETA-Per femije

  Shes 2 biqikleta per femije ne gjendje shume te mire,nderroj me ndonje Tel,apo Ipad,Tablet. Nr.konta

  Gllogoc 16 prill 16:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta

  Bicikla eshte e re siq shihet edhe ne foto e pa perdort,ka 21 shpejtesi Shimano ,frenimi me diska ,a

  Gllogoc 28 mars 22:44
  220 €
 • 0 foto
  shesh
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shesh

  shes dru per mashum viber +38346110824

  Gllogoc 27 shtator 07:47
  120 €
 • 3 foto
  motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorr

  per qdo detaj na kontaktoni ne 045648833

  Gllogoc 19 shtator 10:30
  130 €
 • 3 foto
  Bicikel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikel

  Shitet bicikleta Gomat 28\" Frenim te rregullt Nderrusit e shpejtesis ne rregull Masa e trupit xXx B

  Gllogoc 6 shtator 11:34
  110 €
 • 0 foto
  Mini Kros 50 kubik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Kros 50 kubik

  Shes mini kros 50 kubik gjendje te rregullt ndrrim ke telefon samsung iphon

  Gllogoc 19 gusht 15:05
  120 €
 • 3 foto
  Xx
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Xx

  Shes bicikleten ne gjendje perfekte e posa ardhur nga suedia prodhim i 2019, esht e aluminit, m

  Gllogoc 13 korrik 16:48
  210 €
 • 3 foto
  Biqikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biqikleta

  Shes Biqikleten 28 me shpejtsi shum e rujtne 044213729

  Gllogoc 12 korrik 11:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorri Negrini italian, 50cc prej maqinav ma t\'mira t\'prodhume najher, 1 Klipsh, 4.5l reze

  Gllogoc 10 korrik 14:30
  280 €
 • 1 foto
  Moped Italian 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Moped Italian 50cc

  Motor Negrini italian, prej maqinave edhe modelev ma te qendrueshme te prodhuara nga Motori Morini F

  Gllogoc 1 korrik 11:10
  270 €
 • 3 foto
  Negrini
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Negrini

  Motorr Negrini Italian, me maqine Motori Morini Franco po ashtu italian nder maqinat ma te forta qe

  Gllogoc 14 qershor 21:54
  350 €
 • 0 foto
  Skuter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter

  Shes Skuter 50cc me dokumeta gjermane. Skuteri ka nevoje me u rregullu pasi qe nuk ndezet.

  Gllogoc 8 qershor 23:01
  160 €
 • 2 foto
  shitet bicikleta ne gjendje te rregullt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet bicikleta ne gjendje te rregullt

  shitet bicikleta ne gjendje te rregullt shum e rujtne e ardhun nga gjermonia qmimi 110euro

  Gllogoc 4 qershor 21:59
  110 €
 • 3 foto
  2015 YAMAHA #YZF-R1#
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  2015 YAMAHA #YZF-R1#

  the bike is in great condition clear both outsides and insides connect me via at whats App +1 (819)2

  Gllogoc 13 dhjetor 08:19
  3.500 €