Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 2 foto
  mini motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  mini motor

  motorr i vogel per femije ...shume i fuqishem...e provuar shkon deri ne 70 kmh cmimi i diskutueshem

  Durrës 24 shkurt 16:31
  200 €
 • 1 foto
  Papaq Yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Papaq Yamaha

  Shitet papaq ne gjendje shum te mir,shum i fuqishem 49 cc

  Durrës 30 janar 13:12
  550 Lek
 • 3 foto
  Bicikleta elektrike me qera / e bike rent Durresi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta elektrike me qera / e bike rent Durresi

  Jepen bicikleta elektrike me qira ne bulevardin Dyrrah. E- bikes for rent in Durresi Bici afito Durr

  Durrës 4 janar 16:23
  200 Lek
 • 1 foto
  piaggo si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggo si

  motori eshte ne gjendje te mir ..

  Durrës 9 tetor 13:29
  250 €
 • 1 foto
  Scot 28
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Scot 28

  Shitet biciklet scot 28 , shum pak e perdorur pothujse e re ,te gjith pjeset origjinale!!

  Durrës 25 shtator 13:21
  350 €
 • 1 foto
  Piaggio bravo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio bravo

  Ne gjendje shum te mir

  Durrës 22 shtator 22:16
  350 €
 • 2 foto
  Piaggio liberty 49cc 2T
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio liberty 49cc 2T

  Motorri ne gjendje shum te mire pune Dokumenta te rregullta siguracion gati Pajisur me Bagazh ekst

  Durrës 19 shtator 14:30
  530 €
 • 4 foto
  Skuter original xhiamo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter original xhiamo

  I bler ne gjermani me bateri I pa diskutushem

  Durrës 18 shtator 14:09
  250 €
 • 1 foto
  SHITET MOTORR YAMAHA 50 CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHITET MOTORR YAMAHA 50 CC

  MOTORRI ESHTE ME LETRA modeli C50 , MOTORRI ESHTE BLERE NE ITALI DHE NE SHQIPERI NUK KA BERE KM.

  Durrës 14 shtator 13:27
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Biciklet femijesh
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet femijesh

  biciklet e vogel femijesh shitet per arsye mosperdorimi ka nevoj per pak rregullim tek frenat dhe t

  Durrës 13 shtator 11:34
  500 Lek
 • 2 foto
  Shitet motorr Piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorr Piaggio

  Shitet motorr Piaggio.

  Durrës 13 shtator 08:33
  100 €
 • 6 foto
  Motorr Gilera 49 cc me libreze italiane
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr Gilera 49 cc me libreze italiane

  Shitet motor Gilera 49cc e paisur me libreze italiane . Motorri eshte ne gjendje te mire shendeteso

  Durrës 10 shtator 13:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet skuter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet skuter

  shitet skuter .. viti 2006 .... motorri esht shum ekonomik ... . 49cc i gatshem per cdo lloj prove .

  Durrës 4 shtator 10:53
  280 Lek
 • 5 foto
  Biçiklet cursi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçiklet cursi

  Biçiklet cursi

  Durrës 3 shtator 11:30
  250 €
 • 1 foto
  Shitet biciklet e re blear €680
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklet e re blear €680

  Okasioooooo

  Durrës 1 shtator 18:07
  250 €
 • 0 foto
  Skuter Peguot 49cc me letra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Peguot 49cc me letra

  Skuter Peguot 49cc me letra ne gjendje sh te mire

  Durrës 1 shtator 11:57
  550 Lek
 • 2 foto
  Bmc Bike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bmc Bike

  Biciklete Bmc Teammachine Slr01 Gjendje perfekte Vit prodhimi 2017 Cmimi 1600 € pak i diskutushem

  Durrës 28 gusht 18:41
  1.600 €
 • 3 foto
  piaggio i sapo ardhur nga italia
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio i sapo ardhur nga italia

  piaggio grillo i sapo ardhur nga italia me pulexho .. shijak .. 340 milek

  Durrës 28 gusht 15:11
  340 Lek
 • 4 foto
  piaggio i ardhur nga italia
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio i ardhur nga italia

  piaggio grillo .. i sapo ardhur nga italia .. motorrit i jan ndruar vetem dy kapertonat .. super gje

  Durrës 26 gusht 13:42
  400 Lek
 • 5 foto
  piaggio i ardhur nga italia
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio i ardhur nga italia

  shitet piaggio me pulexho .. i sapo ardhur nga italia .. i gatshem per cfardolloj prove .. cmimi 340

  Durrës 25 gusht 12:08
  340 Lek
 • 1 foto
  Gilera runer
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Gilera runer

  Motorri esht ne gjendje te mir pa dekomenta esht ne gjendje te mir pune

  Durrës 24 gusht 12:33
  300 €
 • 1 foto
  Aprilia sr 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia sr 50 cc

  Motorri esht me letra shqiptare , siguracioni ka 1 jave qe ka mbaru , motorri esht ne gjendje te mir

  Durrës 24 gusht 11:25
  400 Lek
 • 0 foto
  Motor
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor

  ....

  Durrës 18 gusht 19:04
  150 Lek
 • 2 foto
  Biciklet kursi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet kursi

  Biciklet kursi disqe 28 me marsha eshte ne gjendje shume te mire .e sa po ardhur nga italia.

  Durrës 4 gusht 14:15
  10.000 Lek
 • 4 foto
  she\'s motor skuter piagio me dogan te peer 400 eur
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  she\'s motor skuter piagio me dogan te peer 400 eur

  She\'s motor skuter piagio me dogan te peer cmimi 400 euro

  Durrës 31 korrik 09:46
  400 €
 • 4 foto
  piaggio i ardhur nga italia
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio i ardhur nga italia

  shes piaggion .. motorri ka ardhur nga italia .. boja shum e paster .. ndez shum shpejt .. cdo gje f

  Durrës 22 korrik 13:01
  250 Lek
 • 2 foto
  biciklet 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biciklet 26

  Eshte ne gjendje te mir ..

  Durrës 20 korrik 21:44
  50 Lek
 • 3 foto
  Shes biciklete origjinale
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes biciklete origjinale

  Shes biciklet rockrider 2013 e blere ne angli shum e mbajtur Cmimi 320 mij Per me shum kontaktoni

  Durrës 20 korrik 16:51
  320 Lek
 • 3 foto
  Shiten okazjon per arsyje mos perdorimi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten okazjon per arsyje mos perdorimi

  Okazjon shum cilesore

  Durrës 19 korrik 07:46
  6 Lek
 • 2 foto
  Gjenerator mini
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Gjenerator mini

  Eshte i ri i pa perdorur fare

  Krujë 17 korrik 14:27
  75 €
 • 0 foto
  motorkarro
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorkarro

  ne gjendje shum te mir..grupi 100..

  Durrës 16 korrik 08:57
  300 €
 • 5 foto
  Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorr vespa eshte i ri gati per cdo lloj prove vendodhja shijak !

  Durrës 1 korrik 19:26
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Honda !
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Honda !

  Motorri ka grup honda 50cc origjinal ne gjendje perfekte.

  Durrës 20 qershor 13:45
  250 Lek
 • 3 foto
  motorr me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorr me bateri

  shes motorr me bateri .. gjendje shum te mir ..motorri esht per te gjitha moshat .. dy baterit jan

  Durrës 15 qershor 12:14
  250 €
 • 2 foto
  Motorr Piago Si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr Piago Si

  Shitet motorr Piagio Si Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit Faleminderit

  Durrës 2 qershor 18:52
  30.000 Lek
 • 4 foto
  piaggio ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio ciao

  shitet piaggio ciao .. okazion vetem sot 150€ .. me pulexho ..

  Durrës 29 maj 08:12
  150 €
 • 3 foto
  motor lifan...
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motor lifan...

  lifan viti 07 grup 75 me dekumenta te regullta shitet per arsye mbyllje biznesi..

  Durrës 25 maj 17:57
  600 €
 • 3 foto
  piaggio ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio ciao

  piaggio ciao me pulexho .. grupi i ardhur nga italia i pa hapur mund t vini ta shikoni dhe ta kontro

  Durrës 16 maj 20:27
  250 Lek
 • 2 foto
  Durres
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Durres

  Motorri ka ardhur nga italia . Nuk esht i hapem nanjiher si grup . kam nderrru karburator te ri i k

  Durrës 16 maj 17:56
  260 €
 • 2 foto
  Shitet piaggo 200 milek
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggo 200 milek

  Shitet piaggo 200 milek ne gjendje shum te mir pune

  Durrës 13 maj 22:53
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Piaxho zipo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaxho zipo

  Shitet piaxho don vetm karburator fasho piston kandele i ka te gjitha te reja

  Durrës 12 maj 23:19
  80 Lek
 • 2 foto
  skuter nrg 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter nrg 49cc

  skuter pa letra super gjendje .. ftofje me uj .. ekonomik .. shitet 250 milek

  Durrës 3 maj 15:12
  250 Lek
 • 1 foto
  piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio

  piaggio si me variator

  Durrës 20 prill 22:00
  450 Lek
 • 6 foto
  Biciklet ?? CRUISER 2017 ??
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet ?? CRUISER 2017 ??

  🇺🇸 CRUISER 🇺🇸 ) Cafe Race Fat Bike 2017 Shume e vecante dhe e rehatcme , pjeset SHIMANO ( Origjinale

  Durrës 20 prill 00:36
  230 €
 • 2 foto
  Garrelli Vip n
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Garrelli Vip n

  Shitet!!! Garelli vip n ...shum i mir me sherbime te kryera ... motorri esht ne gjendje pune dhe shu

  Durrës 19 prill 21:25
  170 Lek
 • 2 foto
  piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio si

  shitet piaggio si me pulexh , elktronik i saponardhur nga italia .. gjendje pune shum te mire

  Durrës 9 prill 10:34
  320 Lek
 • 1 foto
  Shitet Piaggio Ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Piaggio Ciao

  Piaggio eshte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera te gjitha,goma te reja dhe freksion rezerve.

  Durrës 7 prill 22:01
  200 Lek
 • 8 foto
  Biciklet ceklizmi olmo carbon
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet ceklizmi olmo carbon

  Biciklet Olmo karbon ne gjendje shum t mire

  Durrës 4 prill 11:10
  300 €
 • 3 foto
  piagio si me vajrator
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piagio si me vajrator

  shitet piagio si me vajrator ne gjendje te mir pune fasho piston te sapo bera....shitet per arsye mo

  Durrës 4 prill 09:34
  300 Lek
 • 2 foto
  Yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha

  Motorri esht ne gjendje shm te mir ska nevoj per as nji sherbim . Ka grup 72 . Arrin gati 80 km . I

  Durrës 4 prill 07:40
  330 Lek