Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Shitet Suzuki Burgman 250cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Suzuki Burgman 250cc

  shitet Suzuki burgman me letra ,ne gjendje te mir 0682372282

  Tiranë Sot, 08:46
  1.200 €
 • 6 foto
  Piaggio zip 49 me letra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio zip 49 me letra

  shitet motrri në gjendje të mirë me letra për nje vit motorri eshte 2T me targë të vogel 49 dokument

  Tiranë Sot, 07:28
  350 €
 • 7 foto
  Shitet Biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Biciklete

  Shitet Biciklete alumini sportive,29 e ardhur nga italia. Cmimi 450euro

  Tiranë Sot, 01:23
  450 €
 • 4 foto
  Vespa 2012 49 super gjendje me dogan te paguar!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Vespa 2012 49 super gjendje me dogan te paguar!

  Vespa ne super gjendje e sapo ardhur nga Belgjika 49 kubik me dogan te paguar! 15 mij km te bera!

  Tiranë Sot, 00:32
  2.000 €
 • 9 foto
  Biciklete Racer Cross City 28\'. Super Gjendje!!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Racer Cross City 28\'. Super Gjendje!!!

  Shes bicikleten Racer Cross 5000 e importuar nga zvicra. Goma 28 masa e trupi L. Pjeset shimano Deor

  Tiranë Dje, 20:14
  500 €
 • 6 foto
  biciklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biciklet

  shitet biciklet e 2019 pothuajse e re

  Tiranë Dje, 20:12
  600 €
 • 3 foto
  Biciklet EGAM
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet EGAM

  Shitet biciklet EGAM 26 ngjyr e zez me gjitha sherbimet koma reja

  Tiranë Dje, 13:37
  90 Lek
 • 3 foto
  Shitet bicikleta gjendja 10/10
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet bicikleta gjendja 10/10

  Shitet biciklete 26\" marka Scott, ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur. Blere e re para 1

  Tiranë Dje, 12:48
  16.500 Lek
 • 3 foto
  Motorr papaq 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr papaq 49cc

  Shitet motorr papaq yamaha 49cc ne gjendje te mire teknike me letra te rregullta.Taksat dhe siguraci

  Tiranë Dje, 12:28
  650.000 Lek
 • 1 foto
  Papaq
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Papaq

  Shitet papaq 125 eshte ne gjendje super grup te ri

  Tiranë Dje, 12:16
  900 €
 • 1 foto
  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)

  SKY LIFE electronics

  Tiranë Dje, 11:59
  95.000 Lek
 • 1 foto
  Minicross okazion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Minicross okazion

  minicross ne gjendje shum te mir,me reduksion sportiv,

  Tiranë Dje, 11:52
  200 €
 • 2 foto
  Aprilia Sr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia Sr

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up 👍Cmimi i

  Tiranë Dje, 10:22
  850 €
 • 5 foto
  Shitet super monopat elektrike.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet super monopat elektrike.

  Monopat elektrike me 3 nivele shpejtesi qe ecen deri 120 km/h . Kohezgjatja e baterise 80-100 km . B

  Tiranë 3 gusht 21:42
  800 €
 • 5 foto
  Citycoco
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Citycoco

  Shes motorr citycoco ne gjendje shume te mire.! I perdorur dy jave. Eshte blere ne qese dhe e shes p

  Tiranë 3 gusht 11:25
  80.000 Lek
 • 1 foto
  Super Scooter( XL ) Monopat
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Super Scooter( XL ) Monopat

  Super Scooter XL E ARDHUR NGA \" GJERMANIA \"

  Tiranë 2 gusht 23:27
  90 €
 • 4 foto
  shitet piagio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet piagio

  shitet piagio ne gjendje shum te mir cmimi:350000 mij lek

  Tiranë 2 gusht 20:13
  350.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet biciklete e ardhur nga zvicra ??
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklete e ardhur nga zvicra ??

  Shitet biciklete 26 e ardhur nga zvicra. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire . E pajisur me dr

  Tiranë 2 gusht 19:42
  100 Lek
 • 3 foto
  SHES HONDA 49CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHES HONDA 49CC

  Shes motocikleten Honda me motorr 49 kubik me letra te rregullta,Gjendja teknike eshte e mire,

  Tiranë 2 gusht 14:17
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Puch model Austriak 49 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Puch model Austriak 49 cc

  Shitet motorr puch model austriak 49cc 2 kohesh. Motorri ka 1800 km pothuajse i ri . I ardhur nga it

  Tiranë 2 gusht 12:19
  550 €
 • 4 foto
  SCOOTER ELEKTRIK
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SCOOTER ELEKTRIK

  Scooter me bateri 36v 12ah Teper praktik mund te paloset per tu futur ne makine Shoqorohet me kariku

  Tiranë 1 gusht 21:10
  300 €
 • 1 foto
  Shitet mopadi elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet mopadi elektrik

  Shiten mopade elektrik shume cilesore te markes xiaomi Mopadet jane te pa perdorur, te paisur me amo

  Tiranë 1 gusht 15:44
  485 €
 • 1 foto
  Shiten motorra elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten motorra elektrik

  Shiten motorra elektrike (coco) Motorra te ri dhe te perdorur Shume cilsore dhe me bateri qe zgjat

  Tiranë 1 gusht 15:43
  850 €
 • 10 foto
   Biciklete GT MTB (okazion)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete GT MTB (okazion)

  Shitet GT MTB Amortizator FOX Kampanjoli Shimano XTR Libri 1x9 Aks Tub Shimano SLX + Tensionus (cha

  Tiranë 31 korrik 19:44
  500 €
 • 7 foto
  Skuter Elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Elektrik

  Okazion Viti 2019_2020 sistem anti vjedhje dy celsa+kokore+karikus te veta orgjinale me vend karikus

  Tiranë 31 korrik 14:55
  1.100 €
 • 2 foto
  Shes bicikleten 26.5 Superbros
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes bicikleten 26.5 Superbros

  Shes bicikleten 26.5 e sapo ardhur nga gjermania , Trup alumini, Pjese origjinale shimano, Frenim me

  Tiranë 31 korrik 14:07
  250 Lek
 • 2 foto
  MOTORR ME BATERI CITYCOCO
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  MOTORR ME BATERI CITYCOCO

  Motorrat jane prodhim i vitit 2020 dhe te rinj ,ne qese. Furnizimi do te jete ne dyqan rreth dates

  Tiranë 27 korrik 10:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  City coco Harley 2020 me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  City coco Harley 2020 me bateri

  Harley me bateri . Viti 2020 . ngjyrat e zeze ,blu , e verdhe e kuqe .30km autonomi , me 5 ore karik

  Tiranë 27 korrik 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Piaggio Si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Piaggio Si

  Shitet piaggio si me vajato ne gjendje te mir

  Tiranë 27 korrik 07:41
  450 €
 • 5 foto
  Piaggio Vespa C16
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio Vespa C16

  Shitet Piaggio Vespa C16 Me te gjitha sherbimet e kryera Motorri ka targe te madhe qe dmth mund te

  Tiranë 26 korrik 10:21
  110.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet motorr garelli
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorr garelli

  Shitet motorr garelli ne gjendje te mir dhe ekonomik grup 49 .per arsye mos perdorimi

  Tiranë 25 korrik 23:55
  435 €
 • 2 foto
  biçikletat city
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biçikletat city

  shiten biçikletat city origjinale çmimet okazion vetem 90 euro Tirane 0697256638

  Tiranë 25 korrik 22:03
  90 €
 • 2 foto
  Shitet biciklete e re 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklete e re 26

  Shitet biciklete e re.vetem nje muaj e perdorur 180 mij lek 26.

  Tiranë 25 korrik 13:38
  18.000 Lek
 • 3 foto
  Yamaha 49cc motorr antik????
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha 49cc motorr antik????

  Yamaha 49cc cdo gje origjinale i sapoardhur nga zvicra 🇨🇭

  Tiranë 24 korrik 22:26
  600 €
 • 0 foto
  Kerkoj te ble scooter 49cc me letra max 300 milek
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Kerkoj te ble scooter 49cc me letra max 300 milek

  Kerkoj te ble scooter me letra 49cc te jete me targe te vogel max 300 milek

  Tiranë 24 korrik 18:05
  300 Lek
 • 1 foto
  Shitet motor elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motor elektrik

  shes motor elektrik,ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur,Eshte blere i ri para nje viti.

  Tiranë 24 korrik 14:35
  600 €
 • 5 foto
  SCOTT 29
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SCOTT 29

  Biçiklete scale 29.Cmimi 630 €.I DISKUTUESHEM!! Me nje gome tjeter te re...Ne gjendje perfekte me pj

  Tiranë 24 korrik 09:06
  630 €
 • 4 foto
  Shitet Aprilia Amico GL 49cc 2T
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Aprilia Amico GL 49cc 2T

  Motorri esht ne gjendje super Motorri nuk ka letra Shitet per arsye mos perdorimi

  Tiranë 23 korrik 23:25
  320 €
 • 2 foto
  biciklete 28
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biciklete 28

  Biciklete 28 city origjinale ne gjendje perfekte cdo gje funksjonale trup alumini dhe pjeset alumini

  Tiranë 23 korrik 19:16
  240 Lek
 • 4 foto
  Piaggio boxer 2
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio boxer 2

  Shitet piaggio BOXER 2 viti 1962 49 cc gjendje akull me pulexho me mishel vajator.Motori ska nevo

  Tiranë 23 korrik 12:15
  550 €
 • 2 foto
  Karroce invalidi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Karroce invalidi

  Shitet karroce invalidi. Eshte ne gjendje shume te mire, eshte me bateri dhe ecen vete. Ka 5 korsi s

  Kavajë 23 korrik 12:03
  600 Lek
 • 6 foto
  Skuter Elektrik 2020 Super Ekonomik Super Cmim
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Elektrik 2020 Super Ekonomik Super Cmim

  Skuter elektrik Viti i prodhimit 2020 Shume ekonomik, vetem 20 lek per 100 km Nje nder versionet m

  Tiranë 23 korrik 08:52
  1.350 €
 • 2 foto
  Shitet 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet 26

  Biciklet 26 e zez85 mije e kuqja 120

  Tiranë 23 korrik 00:50
  70 €
 • 4 foto
  Shitet biciklet Bwtin 115€.  0684012089
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklet Bwtin 115€. 0684012089

  Shitet biciklet Bwtin gjermane e sapo ardhur ..nr tel.0684012089 me gjendje shume te mire...

  Tiranë 22 korrik 22:00
  115 €
 • 3 foto
  Malaguti F10
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Malaguti F10

    Modeli Model Tjeter Shitet Malaguti F10 Me Letra Te Rregullta , e siguracion deri ne 15/08/2020

  Tiranë 22 korrik 19:01
  340 €
 • 4 foto
  Liberty 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Liberty 49cc

  Piaggio Liberty 49cc viti 2009 8500km . Me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne Nentor 20

  Tiranë 22 korrik 18:21
  800 €
 • 3 foto
  Biciklete elektrike deri ne 45 k/h
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete elektrike deri ne 45 k/h

  Shitet biciklete zviceriane ne gjendje perfekte +355684555936 vetem ne Wa

  Tiranë 22 korrik 17:11
  3.500 €
 • 6 foto
  Nderrohet me motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Nderrohet me motorr

  Biciklet Scott 27 5 chum e paster si e re e nderroj me skuter sister piagio kok me kok

  Tiranë 22 korrik 07:48
  350 €
 • 4 foto
  Piaggio 49cc 2009
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio 49cc 2009

  Shitet piaggio ne gjendje shume te mire OKAZION ME LETRA DERI NE MARS 2021 bmw.citroen.peugeot,mer

  Tiranë 20 korrik 23:02
  450 €
 • 2 foto
  Biciklet Cube Okazzzzion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet Cube Okazzzzion

  Super biciklet cube 3+10 Full shimano slx Hamortizatori rock shok me bllokim ne timon Masa 27.5

  Tiranë 20 korrik 17:21
  360 €