Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Sarandë

 • 4 foto
  Motorr Elektrik Bosch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr Elektrik Bosch

  E ri 1600 km Me karikim me bateri Max. Speed 50kmh Max. Distance 50km nje karikim Cmimi I bezito

  Sarandë 12 qershor 14:00
  1.100 €
 • 1 foto
  shiten 4 motora elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shiten 4 motora elektrik

  shiten 4 motora elektrik te perdorur 3 muaj dy te thjesht dhe dy me armotizator me bateri te zhven

  Sarandë 1 qershor 13:41
  2.300 €
 • 2 foto
  Tricikel ( kantine)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tricikel ( kantine)

  Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel di

  Sarandë 29 prill 09:36
  7.000 €
 • 1 foto
  motorra elektrik me bateri citycoco
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorra elektrik me bateri citycoco

  shiten motorra elektrik me bateri nuk duhet as patend as dokumenta as taksa thjesht karikohet ne nj

  Sarandë 16 korrik 18:03
  700 €
 • 0 foto
  citycoco motorra elektrik me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  citycoco motorra elektrik me bateri

  shiten motorra elektrik me bateri nuk duhet as patend as dokumenta as taksa thjesht karikohet ne nj

  Sarandë 16 korrik 17:46
  700 €