Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  PIAGGIO
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PIAGGIO

  SHITET PIAGGIO PUCH Ne gjendje shume te mire. cmimi 60 000 lek per me teper informacion telefononi

  Shkodër 25 qershor 17:42
  60.000 Lek
 • 3 foto
   Motorr HONDA PX-R 50CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr HONDA PX-R 50CC

  Shes honda 50 kubik motori super gjendje. Ndezje me motorin me bateri.

  Shkodër 24 qershor 08:03
  500 €
 • 3 foto
  Ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ciao

  Shitet piaggio ciao eshte ne gjendje shum te mire. Motorrin a ka shum te mire dhe pjeset xhenerike.

  Shkodër 17 qershor 13:45
  250 Lek
 • 1 foto
  Shitet piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio si

  Per arsye mosperdorimi.

  Shkodër 16 qershor 17:33
  150 Lek
 • 3 foto
  PIAGGIO SI.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PIAGGIO SI.

  PIAGGIO SI

  Shkodër 12 qershor 13:56
  400 €
 • 0 foto
  Piagio SI dopio freksion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piagio SI dopio freksion

  Shitet Piagio SI dopio freksionsh (2 freksionsh) gjendje te mir pa asnje lloj defekti.. Çmimi 250mij

  Shkodër 6 qershor 19:28
  250 Lek
 • 1 foto
  piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio

  Ne gjendje te mire pune

  Shkodër 3 qershor 16:27
  170 Lek
 • 0 foto
  Gjendja shum e mire
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Gjendja shum e mire

  Gjendja shum e mire grupi i ri freksion i ri boja e rw

  Shkodër 1 qershor 12:59
  300 Lek
 • 1 foto
  pjagjo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  pjagjo

  shiten biqikleta me grup pjagjo super ne gjendje

  Shkodër 31 maj 08:33
  250 Lek
 • 1 foto
  Yamaha 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha 50cc

  Motorri eshte ne gjendje te mir pa letra

  Shkodër 29 maj 15:42
  230 Lek
 • 4 foto
  Shiten piagjo ne super gjendje
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten piagjo ne super gjendje

  Motorrat jan ne gjendje te mir Jan gati per çdo lloj prove Adresa:pran karburant alpet lulishta paz

  Shkodër 26 maj 23:25
  1 €
 • 3 foto
  Shitet motorr Piaggo 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorr Piaggo 49cc

  Shitet piaggo viti 1996,,,,,pa letra,,,,,,nuk ka nevoje per patente ,,,,,49 cc,,,,sapo i eshte bere

  Shkodër 20 maj 10:58
  29.990 Lek
 • 2 foto
  Shitet piaggio ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio ciao

  Shitet piaggio ciao eshe ne gjendje shum te mir kur eshte i interesuar nr cel.

  Shkodër 18 maj 20:58
  250 Lek
 • 1 foto
  Yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha

  Skuter Yamaha 50 kubik ne gjendje te mir pune. Çmimi i diskutueshem

  Shkodër 15 maj 21:03
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Honda
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Honda

  Shitet ose ndrrohet, ka nje problem te vogel nuk ndez

  Shkodër 27 prill 11:13
  1 Lek
 • 0 foto
  Biciklete Mtb
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Mtb

  Biciklete sporti marka exs,pjeset shimano, frenat shimano mineral oil.

  Shkodër 26 prill 08:21
  250 €
 • 1 foto
  I diskutueshem
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  I diskutueshem

  N gjendje te mir

  Shkodër 14 prill 12:15
  160 Lek
 • 1 foto
  ne gjendje shum te mire
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  ne gjendje shum te mire

  te gjitha sherbimet e bera

  Shkodër 14 prill 12:14
  160 Lek
 • 6 foto
  piagjo ne super gjendj
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piagjo ne super gjendj

  shiten piagjo ne super gjendje mund te vini ti shikoni çmimi i diskutueshem

  Shkodër 11 prill 12:23
  1 €
 • 0 foto
  shiten piagjo ne super gjendje
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shiten piagjo ne super gjendje

  shiten pjagjo ne super gjendje per me shum kontaktoni 0693115104 Me marveshje

  Shkodër 8 prill 21:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr Puch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr Puch

  Motorri eshte ne gjendje shume te mire.

  Shkodër 4 prill 10:36
  600.000 Lek
 • 0 foto
  yamaha tzr 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  yamaha tzr 50 cc

  Shitet Yamaha tzr 50 cc 2kohesh shum ekonomik gjendje perfekte pune shum Pak demtime goma ne gjen

  Shkodër 4 prill 10:28
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet piaggio Si.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio Si.

  Shitet ne gjendje te mir. Cmimi 250 mij lek(te vjetra)

  Shkodër 4 prill 09:45
  250 Lek
 • 4 foto
  Shes ciklomotorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes ciklomotorr

  I bere vete ne gjendje shum te mire me te gjitha te reja 60cc shpejcia 80-90 km/h

  Shkodër 4 prill 02:03
  230 €
 • 3 foto
  Shes Piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes Piaggio

  Shitet 45000 cmimi diskutueshem

  Shkodër 4 prill 00:53
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio si

  Motorri shum ne gjendje te mir as edhe nje gje mangut paket elektonike dopio freksojn

  Shkodër 3 prill 23:53
  300 €
 • 3 foto
  shes 2 piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shes 2 piaggio

  Shes 2 piaggio sii tek dhe dopjo freksion me platina motorrat Jane ne gjendje te mire I ziu 110 eu

  Shkodër 3 prill 20:47
  180.110 €
 • 1 foto
  piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio

  Shitet piaggo ne gjendje super te mir shum ekonomik matorri ne gjendje te shkelqyer ...model i vjet

  Shkodër 3 prill 20:37
  150.000 Lek
 • 3 foto
  Piaggio 49cc. 20.000 lek
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio 49cc. 20.000 lek

  Shitet piaggio 49 cc. Cmimi 20.000 leke. Kontakt 0692148435.

  Shkodër 3 prill 18:19
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Fantic Motor Issimo 50
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Fantic Motor Issimo 50

  Fantic Motor Issimo 50 Te gjitha sherbimet e kryera. 4 kuzhineta e reja,fasho e piston te reja GOMAT

  Shkodër 3 prill 12:56
  450 Lek
 • 7 foto
  Shitet biciklet kursi Fondriest full carbon
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklet kursi Fondriest full carbon

  Shitet bicikleta fondriest akull e re full carbon qdo pjes e saja eshte origjinale e rrall shum ne m

  Shkodër 3 prill 10:17
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet biçiklet kursi Merida
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biçiklet kursi Merida

  Bicikleta eshte e mbajtur shum mir e pothuajse e re gjith pjeset origjinale shimano Vetem telefona

  Shkodër 3 prill 10:17
  330 €
 • 4 foto
  Shitet biciklet kursi Focus
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklet kursi Focus

  Bicikleta eshte e re Eshte carbon me pjeset e saja origjinale shimano Vetem telefonata serioze

  Shkodër 3 prill 10:17
  680 €
 • 4 foto
  Skuter 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter 50 cc

  Motori shum ne gjendje te mir motorrike goma te reja i gatshm per qfardolloj prove gjendja perfekt s

  Shkodër 3 prill 07:24
  450 Lek
 • 2 foto
  Malaguti f12 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Malaguti f12 50cc

  Malaguti f12 50cc pa letra ne gjendje tmir

  Shkodër 3 prill 00:44
  250 Lek
 • 4 foto
  Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta

  ...

  Shkodër 2 prill 12:14
  250 €
 • 3 foto
  Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta

  28 tshe

  Shkodër 2 prill 12:13
  150 €
 • 2 foto
  Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta

  28 tshe

  Shkodër 2 prill 12:13
  199 €
 • 0 foto
  Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr

  Ne gjendje shum

  Shkodër 2 prill 11:02
  60.000 Lek
 • 2 foto
  MOTORR
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  MOTORR

  Ne gjendje shum te mire pune, me letra .

  Shkodër 2 prill 11:00
  600 Lek
 • 1 foto
  Peugeot 49cc Okazion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot 49cc Okazion

  Shitet motorri ne gjendje perfekte 49cc cmimi 250 euro

  Shkodër 2 prill 04:00
  250 €
 • 2 foto
  Pegoo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Pegoo

  Motorri ne super gjendje te gjitha funksonale i gatshem per qdo lloj prove

  Shkodër 2 prill 03:26
  450 Lek
 • 2 foto
  Motor me bateri per invalid -14
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor me bateri per invalid -14

  Motor me bateri per invalid -14 viti i prodhimit 2014 i perdorur per invalid -per te mushuar shum pe

  Shkodër 2 prill 03:15
  1 Lek
 • 0 foto
  Motorr per pjese
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr per pjese

  Scooter per pjese 0694744000

  Shkodër 1 prill 17:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   2 Vespa 50 Special
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  2 Vespa 50 Special

  Vespa 50 special me letra te rregullta

  Shkodër 1 prill 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet matorr 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet matorr 50cc

  Shitet matorr 50cc ne gjendje shum te mir me letra te marume 2 vjet Cmimi i diskutushem

  Shkodër 1 prill 16:25
  500 €
 • 1 foto
  Shitet piagio i ri dhe i vecante
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piagio i ri dhe i vecante

  Eshte shume i mirembajtur me shal per 2 persona dhe ne shal ka tip koshit per te futur sende, ne gje

  Shkodër 1 prill 16:10
  350 €
 • 0 foto
  Shitet ne gjendje te mir
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet ne gjendje te mir

  Shitet ne gjendje te mir punet

  Shkodër 1 prill 08:29
  100 €
 • 0 foto
  shitet skuter 50 cc viti 2011
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet skuter 50 cc viti 2011

  shitet skuter 50cc viti 2011 ne gjendje te mir

  Shkodër 1 prill 05:28
  300 €
 • 5 foto
  Super mega ofer
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Super mega ofer

  Biciklet bitwin ne gjendje te shkelqyre e bukur me cdo gje ne rregull e ardhur nga italia per vetem

  Shkodër 1 prill 01:04
  140 €