Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Shitet motorri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorri

  Shitet motorri ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Sot, 07:37
  400 €
 • 7 foto
  Shitet Biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Biciklete

  Shitet Biciklete alumini sportive,29 e ardhur nga italia. Cmimi 450euro

  Tiranë Sot, 00:35
  450 €
 • 6 foto
  Piaggio zip 49 me letra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio zip 49 me letra

  shitet motrri në gjendje të mirë me letra për nje vit motorri eshte 2T me targë të vogel 49 dokument

  Tiranë Dje, 23:58
  350 €
 • 3 foto
  SUPER MEGA OKAZION
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SUPER MEGA OKAZION

  Shitet Piaggio Liberty ne gjendje pune shume te mire. Letra + siguracion deri ne 2021. I jepet me pa

  Tiranë Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Suzuki Burgman 250cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Suzuki Burgman 250cc

  shitet Suzuki burgman me letra ,ne gjendje te mir 0682372282

  Tiranë Dje, 21:22
  1.200 €
 • 1 foto
  scooter eletrik super gjendje
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  scooter eletrik super gjendje

  Shitet motorr elektrik me dy bateri dy vendesh. 50-60 km me nje karikim rreth 5 ore karikim 70 km/or

  Tiranë Dje, 19:43
  900 €
 • 3 foto
  motorrçiklet shimano cmimi i arsyshem
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorrçiklet shimano cmimi i arsyshem

  Ne gjendje shum te mire pune

  Shkodër Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr Elektrik. Shitet ose nderrohet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr Elektrik. Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet motorri elektrik.

  Tiranë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Malaguti Madison 200cc 4T
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Malaguti Madison 200cc 4T

  Malaguti Madison 200cc 4T ne gjendje shume te mire . Disponon valixhe mbrapa , xham te madh dimeror

  Tiranë Dje, 15:18
  1.200 €
 • 4 foto
  Vespa 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Vespa 49cc

  Shitet vespa ne gjendje shum shum te mire, 49cc pa letra

  Pogradec Dje, 14:53
  400 €
 • 7 foto
  motorr sport
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  motorr sport

  super motorr i ri gati si ne dyqan shum i bukur e i shpejt ndez shpejt shum i fuqishem drita frena

  Elbasan Dje, 14:03
  2 Lek
 • 4 foto
  Biciklete Ciklizmi Decanthion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Ciklizmi Decanthion

  Shitet biciklete ciklizmi decanthion Ne gjendje perfekte Goma te reja 100% asnje dit te perdorura

  Fier Dje, 12:57
  400 Lek
 • 2 foto
  Minareli 1979 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Minareli 1979 50cc

  Minareli 1979 50cc Shitet ose nderrohet 300 euro i diskutueshem Durres

  Durrës Dje, 12:38
  300 €
 • 3 foto
  Shitet bicikleta gjendja 10/10
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet bicikleta gjendja 10/10

  Shitet biciklete 26\" marka Scott, ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur. Blere e re para 1

  Tiranë Dje, 11:33
  16.500 Lek
 • 11 foto
  Shitet Biciklete Merida Scultura pro 905!!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Biciklete Merida Scultura pro 905!!!

  Shitet biciklete kursi Merida Scultura Pro 905!! Frena Shimano Ultegra para dhe prapa!!! Libri Shima

  Tiranë Dje, 11:09
  930 €
 • 4 foto
  Piaggio puch
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio puch

  Motorri ne gjendje te perfekt gjithqka funksonal ndezja me motorrin goma te reja shum ekonomik vetem

  Shkodër Dje, 10:08
  550 €
 • 5 foto
  Biçikleta nga Zvicrra
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçikleta nga Zvicrra

  Biçiklete 28 e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re

  Durrës Dje, 09:25
  120 €
 • 1 foto
  Kerkoj te blej motorr piaggio pa defekt okazion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Kerkoj te blej motorr piaggio pa defekt okazion

  Kerkoj te blej motorr piaggio pa defekt okazion Te kete boje originale Ne gjendje te mire me goma

  Tiranë Dje, 08:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Esh e ardhur nga gjermanija
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Esh e ardhur nga gjermanija

  Shitet per arsyje se do ik jash dhe ska kush. E perdor .i ka pjeset. Shimano

  Tiranë 11 gusht 20:45
  300 €
 • 4 foto
  Vespa 2012 49 super gjendje me dogan te paguar!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Vespa 2012 49 super gjendje me dogan te paguar!

  Vespa ne super gjendje e sapo ardhur nga Belgjika 49 kubik me dogan te paguar! 15 mij km te bera!

  Tiranë 11 gusht 19:57
  2.000 €
 • 5 foto
  Frit bike orgjinale .gjermone
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Frit bike orgjinale .gjermone

  Shite per arsyje se do ik jash shqipris me jetu

  Tiranë 11 gusht 16:22
  300 €
 • 6 foto
  Super moto
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Super moto

  mshum i ri si ne dyqan me zinxhir

  Elbasan 11 gusht 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BICIKLETE \"24\" SUPER OKAZION!! VETEM 55 € ?
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLETE \"24\" SUPER OKAZION!! VETEM 55 € ?

  SHITET BICIKLETE \"24\" . TE GJITHA SHERBIMET TE SAPO BERA, CDO PJESE E RE. MARSHA 6x3 NE GJENDJE TE

  Vlorë 11 gusht 15:00
  55 €
 • 1 foto
  Super Scooter( XL ) Monopat
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Super Scooter( XL ) Monopat

  Super Scooter XL E ARDHUR NGA \" GJERMANIA \"

  Tiranë 11 gusht 10:19
  90 €
 • 1 foto
  Shiten motorra elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten motorra elektrik

  Shiten motorra elektrike (coco) Motorra te ri dhe te perdorur Shume cilsore dhe me bateri qe zgjat

  Tiranë 11 gusht 10:11
  850 €
 • 4 foto
  Piaggio Ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio Ciao

  Per me shume info 0698151258

  Durrës 11 gusht 09:05
  300 Lek
 • 4 foto
  Shitet nderrohet bicikleta kursi
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet nderrohet bicikleta kursi

  Shitet nderrohet kursi sherbimet te gjitha nga e para ska nevoj per asgje me pjese shimano orgjinale

  Fier 11 gusht 07:10
  140 €
 • 2 foto
  hoveboard ,bej ndrrim me motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  hoveboard ,bej ndrrim me motorr

  i blere i ri ne kuti te sky electronic tek tegu para 4 viteve ,shum pak i perdorun.ndodhet ne shkode

  Shkodër 10 gusht 23:41
  170 €
 • 9 foto
  Biciklet Adidas 26
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet Adidas 26

  Cmimi i diskutueshem te interesuarit te me kontaktojn ne WhatsApp Jepet edhe me 1 disk rezerv

  Mallakastër 10 gusht 17:44
  170 €
 • 1 foto
  Xiaomi M365
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Xiaomi M365

  MONOPATINA: Monopatina M365 Frena Mekanike. Ekran qe tregon nivelin e batetise dhe shpejtesine . Dr

  Fier 10 gusht 13:14
  320 €
 • 3 foto
  Shitet motorr elektrik me dy bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorr elektrik me dy bateri

  Shitet motorr elektrik me dy bateri dy vendesh. 50-60 km me nje karikim rreth 5 ore karikim 70 km/or

  Durrës 10 gusht 13:06
  1.000 €
 • 0 foto
  piaxho
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaxho

  i ber nga e para te gjitha te reja me vairator treq shum ndizet cakmak

  Tiranë 10 gusht 12:58
  600 Lek
 • 4 foto
  scooter electric
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  scooter electric

  Shitet scoote electric per arsye mosperdorimi. Per te moshuar ose per persona me aftesi ndryshe. Pun

  Mat 10 gusht 12:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  piaggio si

  shitet piaggio si me pulexho gjendje perfekte cdo gje funksionale i gatshem per cfardolloj prove

  Durrës 10 gusht 12:10
  360 Lek
 • 9 foto
  Skuter elektrik me bateri Te rinj
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter elektrik me bateri Te rinj

  Motorrat jane prodhim i vitit 2020 dhe te rinj ,ne qese. Me 5 ore karikim ben deri ne 30km autonomi

  Fier 10 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Skuter elektrik me bateri 2020
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter elektrik me bateri 2020

  Motorrat jane prodhim i vitit 2020 dhe te rinj ,ne qese. Me 5 ore karikim ben deri ne 30km autonomi

  Tiranë 10 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  City coco Harley 2020 me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  City coco Harley 2020 me bateri

  Harley me bateri . Viti 2020 . ngjyrat e zeze ,blu , e verdhe e kuqe .30km autonomi , me 5 ore karik

  Tiranë 10 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet BMX ne gjendje super
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet BMX ne gjendje super

  Shitet BMX ne gjendje shume te mire. Cdo gje origjinale, kolltukun te ri me lazer me zile me kembze

  Korçë 5 gusht 21:45
  150 Lek
 • 10 foto
  Biciklete GT
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete GT

  Biciklete GT MTB Amortizator FOX Kampanjoli Shimano XTR Libri 1x9 Aks Tub Shimano SLX + Tensionus (

  Tiranë 5 gusht 20:47
  500 €
 • 6 foto
  Manufaktur E-bike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Manufaktur E-bike

  Shitet E-bike Manufaktur pjeset xt viti 2018 me 960km sistemi Brose 25km/h shpejtesia Per me shum i

  Shkodër 5 gusht 19:55
  1.800 €
 • 3 foto
  infinity japones 110
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  infinity japones 110

  shitet motorri infiniti 110 akull i ri sapo jane hequr qeset i vitit 2019 me 700 km .motorri nuk esh

  Elbasan 5 gusht 19:14
  1.100 €
 • 5 foto
  Piaggio Vespa C16
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio Vespa C16

  Shitet Piaggio Vespa C16 Me te gjitha sherbimet e kryera Motorri ka targe te madhe qe dmth mund te

  Tiranë 5 gusht 17:06
  110.000 Lek
 • 1 foto
  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)

  SKY LIFE electronics

  Tiranë 5 gusht 15:53
  95.000 Lek
 • 6 foto
  biciklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  biciklet

  shitet biciklet e 2019 pothuajse e re

  Tiranë 5 gusht 15:33
  600 €
 • 2 foto
  MOTORR ME BATERI CITYCOCO
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  MOTORR ME BATERI CITYCOCO

  Motorrat jane prodhim i vitit 2020 dhe te rinj ,ne qese. Furnizimi do te jete ne dyqan rreth dates

  Tiranë 5 gusht 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet alfa 28
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet alfa 28

  Ne gjendje te mire alfa

  Elbasan 5 gusht 12:26
  160 €
 • 2 foto
  Shitet biciklete e ardhur nga zvicra ??
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklete e ardhur nga zvicra ??

  Shitet biciklete 26 e ardhur nga zvicra. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire . E pajisur me dr

  Tiranë 5 gusht 11:20
  100 Lek
 • 9 foto
  Biciklete Racer Cross City 28\'. Super Gjendje!!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Racer Cross City 28\'. Super Gjendje!!!

  Shes bicikleten Racer Cross 5000 e importuar nga zvicra. Goma 28 masa e trupi L. Pjeset shimano Deor

  Tiranë 5 gusht 09:55
  500 €
 • 4 foto
  moto cross mini
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  moto cross mini

  shitet per aryse mosperdorimi grup 49cc shume i fuqishem arrin deri ne 60 kmh me prove ka nevoje vet

  Durrës 4 gusht 19:56
  150 €
 • 2 foto
  dikotoni tel
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  dikotoni tel

  cmimi i dishkutushum

  Shkodër 4 gusht 14:49
  180 Lek