Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Mini Moto
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Moto

  Mini Moto per femi

  Tiranë Sot, 13:21
  350 €
 • 2 foto
  Ne gjendje te mir
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ne gjendje te mir

  Nxitohuni

  Tiranë Dje, 18:15
  270 Lek
 • 3 foto
  Biciklete Bianch original.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete Bianch original.

  Shitet bicikleta e shkelqyer komplet carbon me pesh diku tek 7 kg e ardhur nga italia ne gjendje pe

  Tiranë Dje, 11:58
  400 €
 • 0 foto
  Shitet piaggio si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio si

  Shitet piaggio si ne gjendje te mire pune nr 0676170007

  Tiranë Dje, 09:53
  280 €
 • 2 foto
  Aprilia Sr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia Sr

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up 👍Cmimi i

  Tiranë 21 janar 18:01
  850 €
 • 4 foto
  Shitet aprilia scarabeo 2008( me letra)
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet aprilia scarabeo 2008( me letra)

  Shitet aprilia scarabeo 2008 me 23 mije kilometra Sherbime te sapo bere (bateri, frena, vaj etj) L

  Tiranë 20 janar 16:56
  600 €
 • 2 foto
  Shitet Motorr Elektrik i ri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Motorr Elektrik i ri

  Shes keta 2 lloje Motorrash elektrik . Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpen

  Tiranë 20 janar 11:28
  850 €
 • 0 foto
  Shes kosh femijesh per biciklet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes kosh femijesh per biciklet

  Shes kosh femijesh per ne biciklet 1000lek

  Tiranë 18 janar 18:52
  1.000 Lek
 • 10 foto
  Pk75cc vespa
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Pk75cc vespa

  Per te apasionuarit e Vespa\'s Ka nevojë per pak gjera Shitet per arsyje emigrimi

  Tiranë 14 janar 21:15
  450 €
 • 5 foto
  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION

  shes motorra me bateri.super ekonomike.nuk ka nevoje per karburant as patente.i pershtatshem per Mes

  Tiranë 13 janar 11:58
  850 €
 • 2 foto
  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide

  Shiten tricikla elektrike, 0 km perdorur, viti 2017, perfshire karikuesin. Per cdo karikim mund te b

  Tiranë 10 janar 11:28
  2.100 €
 • 3 foto
  Shitet motor elektrik me bateri
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motor elektrik me bateri

  Motor elektrik me bateri Për dy persona Shumë I fuqishëm Karikohet nga priza e thjeshtë Kontakt: +35

  Tiranë 2 janar 16:48
  1.000 €
 • 3 foto
  Shiten piaggio
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shiten piaggio

  Shesim piaggio te modeleve te ndryshme SI & BRAVO & CIAO ne gjendje shume te mire me vajator

  Tiranë 22 dhjetor 18:25
  1 €
 • 3 foto
  Shitet piaggio zip 49cc 4t
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piaggio zip 49cc 4t

  Shitet piaggio zip 4t 49cc ne gjendje shum te mir i ardhur nga italia me dogane te paguar gati per t

  Tiranë 30 nëntor 19:14
  70.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklet 26 marka seryouz
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet 26 marka seryouz

  Bicikleta ka ardhur na Gjermania

  Tiranë 1 nëntor 21:13
  200 Lek
 • 0 foto
  Tirane, shes Makine Motorrai 500 Euro
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tirane, shes Makine Motorrai 500 Euro

  Shiten 3 Motora argetimi per femije Shiten dhe tek e tek Motora argetimi per femije me bateri ecen

  Tiranë 31 tetor 16:09
  500 €
 • 6 foto
  Okazion shiten Motorra me bateri 1500 w 20Ah
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Okazion shiten Motorra me bateri 1500 w 20Ah

  Shiten Motorra me bateri ,,SI dhe karikuesi I vet origjinal.Motorrat Jane te rinje ne qese ,nuk ndot

  Tiranë 20 tetor 11:16
  1.000 €
 • 2 foto
  Okazion shitet.
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Okazion shitet.

  Shitet motorr 49 kubik ne gjendje shum te mire motorrike .

  Tiranë 16 tetor 20:56
  500 €
 • 4 foto
  papaq
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  papaq

  shitet motori eshte super gjendje cdo gje fuksjonale sa jane bete dhe letrat ndezja me motorino goma

  Tiranë 16 tetor 19:15
  680 Lek
 • 2 foto
  Shes biciklete Ideal karbon me alumin 300€
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes biciklete Ideal karbon me alumin 300€

  Shitet biciklete kursi Ideal Onroad 7005. Piruni dhe qafa prej karboni dhe trupi alumin. Te gjitha p

  Tiranë 11 tetor 15:49
  300 €
 • 0 foto
  shitet Honda 49 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet Honda 49 cc

  shitet Honda 50cc ne gjendje te shkelqyer ,shitet per arsye mosperdorimi . shitet 30000 te reja i pa

  Tiranë 9 tetor 09:16
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Motorr Elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Motorr Elektrik

  Shitet motorr elektrik i perdorur. ne gjendje te mire pune. cmimi i diskutueshem 0686200916

  Tiranë 7 tetor 21:26
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklet PUCH
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet PUCH

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë 4 tetor 10:00
  250 €
 • 2 foto
  Shitet piagio Si
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet piagio Si

  Shitet piagio Si ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 3 tetor 20:12
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet biciklet BMX
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklet BMX

  Shitet biciklet bmx e ardhur nga gjermania. Bicikleta eshte profesionale dhe shume pak e perdorur. S

  Tiranë 28 shtator 17:35
  140 €
 • 2 foto
  Peugeot
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot

  Peugeot 49cc esht e vitit 80 e cas gjendje te mire ka ca sergullime te vogla shitet 150 mij lek esh

  Tiranë 28 shtator 15:57
  150.000 Lek
 • 5 foto
  Honda sky 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Honda sky 49cc

  Honda sky 49cc me letra esht prodhuar per 50 vjetorin e hondes jan prodhuar shum pak ne bote

  Tiranë 28 shtator 15:56
  500 €
 • 0 foto
  Shitet MTB 9000 lek I padiskutueshem
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet MTB 9000 lek I padiskutueshem

  Shitet MTB 9,000 Iek I padiskutueshem, blere para Dy javesh tek Siri kodra. Shitet per mosperdorim p

  Tiranë 27 shtator 20:34
  9.000 Lek
 • 0 foto
   OKAZION...Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  OKAZION...Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!

  Shitet per arsye mos perdorimi.Ideal strobe 29 er.viti prodhimit 2018.masa M.3×8 marshe.te gjitha pj

  Tiranë 27 shtator 14:30
  370 Lek
 • 3 foto
  shitet rizzato
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shitet rizzato

  shitet motor rizzato ne gjendje perfekte

  Tiranë 27 shtator 09:51
  300 €
 • 0 foto
   OKAZON !!!Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  OKAZON !!!Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!

  Shitet per arsye mos perdorimi ideal strobe 29 viti prodhimit 2018.bicikleta eshte ne gjendje shum t

  Tiranë 26 shtator 15:01
  3.700 Lek
 • 0 foto
   OKAZON !!!Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  OKAZON !!!Shitet ideal strobe 29 er viti 2018 !!!

  Shitet per arsye mos perdorimi.ideal strobe 29 er viti prodhimit 2018.bicikleta eshte ne gjendje shu

  Tiranë 26 shtator 12:52
  370 Lek
 • 0 foto
  Shitet motorr elektrit city coco i sapo ardhur
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motorr elektrit city coco i sapo ardhur

  Shitet motorr city coco me bateri ne gjendje shum te mir pune me blutooth me muzik me anti furt bll

  Tiranë 26 shtator 10:13
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklete

  Shitet biciklete ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 25 shtator 18:01
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Motor papaq honda
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motor papaq honda

  Shitet motor honda me letra te rregullta deri ne maj tvitit 2020.Eshte shume i mire ne perdorim,ska

  Tiranë 25 shtator 13:41
  500 €
 • 1 foto
  Biçiklet 28\" 10.000 lek
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biçiklet 28\" 10.000 lek

  Biciklet 28\" cross bike,ka nevoj vetem per levat e marshave.Çmimi eshte i padiskutueshem.

  Tiranë 25 shtator 11:58
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Skuter korean
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter korean

  shes se kam 2 vjet qe se perdor me kete skuter automatik 49cc i vecante ne llojin e vet.motori eshte

  Tiranë 24 shtator 09:48
  700 €
 • 4 foto
  Piaggio Ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio Ciao

  Ne gjendje 10/10 te gjitha sherbimet e kryera, boja origjinale

  Tiranë 23 shtator 18:51
  330 Lek
 • 1 foto
  elektrik okazion
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  elektrik okazion

  skuteri elektrik i perdorur ,disponon karikuesin 2 bateri te reja ,shpejtesi deri ne 30 km ore.....m

  Tiranë 23 shtator 14:28
  150 Lek
 • 4 foto
  Shitet Pegout
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Pegout

  Shitet Pegout Looxor , viti 2006, 49cc me targa te vogla. Shitet per arsye ekonomike. Motorri eshte

  Tiranë 23 shtator 13:48
  350 Lek
 • 4 foto
  Peugeot per arsye ekonomike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Peugeot per arsye ekonomike

  Shitet Pegout Looxor , viti 2006, 49cc me targa te vogla. Shitet per arsye ekonomike. Motorri eshte

  Tiranë 23 shtator 13:22
  350 Lek
 • 6 foto
  PIAGGIO BOXER 1971
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PIAGGIO BOXER 1971

  PIAGGIO BOXER 1971 CDO GJE ORIGJINALE I PA PREKUR ESHT MOTORR PER FIKSIMAXHI CMIMI I PA DISKUTUSHEM

  Tiranë 22 shtator 20:11
  500 €
 • 5 foto
  Piaggio si ne gjendje fabrike......
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio si ne gjendje fabrike......

  Shitet piaggio si i sapo ardhur nga italia ngjyra e zeze viti 1993 motorri esht elektronik ka sistem

  Tiranë 22 shtator 13:45
  900 €
 • 4 foto
  Shitet biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet biciklete

  Btwin rockrider 26 Aluframe Armotizim Gjendje shume e mire shume pak e perdorur

  Tiranë 22 shtator 12:23
  180 €
 • 7 foto
  Shitet Motorr Cilo 515 Italian
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Motorr Cilo 515 Italian

  Motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe ecen pa probleme ne cdo lloj terreni. Shpejtesia max esht

  Tiranë 19 shtator 18:02
  1.000 €
 • 0 foto
  Scott e ardhur nga gjermania
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Scott e ardhur nga gjermania

  Scott e ardhur nga gjermania shum e paster si biciklet

  Tiranë 18 shtator 22:10
  480 €
 • 0 foto
  Shtitet Pegout
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shtitet Pegout

  Shitet Pegout 2006 ne gjendje te mire, 49cc, ska nevoje per patente. I gatshem per cdo lloj prove .

  Tiranë 18 shtator 12:29
  350 €
 • 1 foto
  Chopper bicycle
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Chopper bicycle

  Chopper originally ,Orange County I mire perdorur dhe ne gjendje shume të mire vetem Nga nje per

  Tiranë 17 shtator 20:16
  300 €
 • 1 foto
  Motorr yamaha
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr yamaha

  Motorr yamaha 49cc ska nevoje per targa.Ne fjendje te shkeqyer.Ndezje me buton dhe me mazamot.Benzin

  Tiranë 17 shtator 16:49
  450 €
 • 0 foto
  Shitet Bicikleta
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta

  Shitet per arsye ekonomike

  Tiranë 17 shtator 14:27
  180.000 Lek