Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  YAMAHA XJR 1200, ME ose PA PAISJE EXTRA!
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA XJR 1200, ME ose PA PAISJE EXTRA!

  ÇMIMI LIROHET PREJ 4300€, në 3500€ 》》 Me të gjitha paisjet EXTRA, ose ... 2900€ 》》 vetëm Motorri,

  Prizren Sot, 12:15
  2.900 €
 • 2 foto
  Piaggio Beverly 250cc me dokumenta dhe regjistrim
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 250cc me dokumenta dhe regjistrim

  Ne gjendje perfekte shum i ruajtun per me shum info +38349247524

  Prishtinë Sot, 11:02
  1.900 €
 • 5 foto
  shitet kawasaki zx10r 2004-05 1000cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet kawasaki zx10r 2004-05 1000cc

  shitet kawasaki zx10r model 2004-05 1000kubik ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryne ed

  Ferizaj Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Yamaha R1 2006 bejme ndrrime
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1 2006 bejme ndrrime

  shitet yamaha r1 me dogane te paguar ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermania dogana e kry

  Ferizaj Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

  GHOST SPECIAL EDITION 9000 Pjeset te gjitha Shimano Deore XT Gomat SCHWALBE Madhsia e trupit L Disk

  Prishtinë Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piaggio Beverly 350cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 350cc

  15.330km Veq ni Plak e ka vozit

  Prishtinë Sot, 10:50
  4 €
 • 5 foto
  KTM six days 250 exc
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM six days 250 exc

  KTM six days 250 enduro per me shum info.. kontakto 045-438-889

  Kamenicë Sot, 10:42
  4.100 €
 • 5 foto
  skuter peugeot i po sa ardhur
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter peugeot i po sa ardhur

  skuter peugeot i po sa ardhur shum gjendje tmir per me shum viberi:+38349444471 049 444471

  Prishtinë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shinerai01
  Motore (mbi 50 cc)

  Shinerai01

  Shes motorr shinerai 250 kubik ne gjendje prefekte motorri ka 3200 km dhe i ka te gjitha seriset e k

  Prishtinë Sot, 10:18
  1.300 €
 • 1 foto
  PIAGIO LIBERTY 125
  Motore (mbi 50 cc)

  PIAGIO LIBERTY 125

  Shes Piagio Liberty 125 cc me dogan te Pagur ne gjendje shum te mir i servisuar Komplet per info +38

  Pejë Sot, 10:10
  1 €
 • 6 foto
  Dhezet me digitron
  Motore (mbi 50 cc)

  Dhezet me digitron

  Shum irujten esht dhezet me digiton baj nrrim ne naj vetur qe umkonvenon mu

  Prizren Sot, 10:10
  1 €
 • 3 foto
  KAWASAKI ER5 (500cc)
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI ER5 (500cc)

  Shitet Kawasaki 500 cc ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera dhe me regjistrim deri

  Gjakovë Sot, 10:04
  1.250 €
 • 6 foto
  Suzuki bandit gsx fa
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki bandit gsx fa

  Shum irujten esht dhez me digitron baj ndrrim edhe menaj vetur qe umkovenon mu

  Pejë Sot, 10:02
  1 €
 • 5 foto
  Suzuki bandit1250
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki bandit1250

  Shum irujten dhezet me digitron baj nrrim menaj vetur qe umkonvenon mu

  Prishtinë Sot, 10:02
  1 €
 • 4 foto
  YAMAHA X MAX 250cc 2011 me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA X MAX 250cc 2011 me dogan

  Yamaha x max scooter 250ccm 2011 Ne gjendje perfekte Per ma shum info ne ☎️☎️+38349 4444 20

  Pejë Sot, 09:51
  3.100 €
 • 6 foto
  Shitet skuteri mondiall 150 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri mondiall 150 kubik

  Shitet skuteri mondiall 150 kubik viti 2008 esht me librez i rigjistrum i qlajmrum punon mir veq ba

  Podujevë Sot, 09:50
  250 €
 • 5 foto
  Kymco agility 50cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco agility 50cc me dogan

  Skuter prodhim japan kymco 50cc i ardhur nga gjermania osht gjendje perfekte Dhez ne qelc ne kom

  Gjilan Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha Majesty 400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 400cc

  *Yamaha Majesty 400cc *Viti prodhimit 2006 *Grandskuter automatik *Display *Doreza me nxemje *Boar

  Prizren Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ducati 749s rks
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ducati 749s rks

  Shitet ducati 749s viti 2003 ne gjendje te rregullt 20mi kilometra motorri o ne gjendje shum te mir

  Gjakovë Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Piagio Fly 2013
  Motore (mbi 50 cc)

  Piagio Fly 2013

  Shes Piagion Fly 125 cc 2013 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir i sa po ardhur nga zvicra per

  Pejë Sot, 09:33
  1.000 €
 • 4 foto
  Piagio Vespa 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Piagio Vespa 125

  Shes Paigio Vespa ET4 1998 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir i sapo ardh nga zvicrra per inf

  Pejë Sot, 09:33
  850 €
 • 5 foto
  Grand skuter shum ne gjendje te mir ME DOGAN
  Motore (mbi 50 cc)

  Grand skuter shum ne gjendje te mir ME DOGAN

  shes grand skuter shum ne gjendje te mir teknike me dogan te paguar per me shum na kon ne ket nr 04

  Mitrovicë Sot, 09:33
  750 €
 • 4 foto
  PIAGIO 125cc ME DOGAN 2006 EXTRA I PUNUM
  Motore (mbi 50 cc)

  PIAGIO 125cc ME DOGAN 2006 EXTRA I PUNUM

  Shitet piagio 125cc i doganuar me krejt servisat.i doganuar gjendje perfecte.xenon.guma treja.rypi n

  Pejë Sot, 09:32
  999 €
 • 2 foto
  Yamaha Grizzly 550 4X4 2011 1300 Km
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Grizzly 550 4X4 2011 1300 Km

  Yamaha Grizzly 550. 4x4 1300km Viber +4798460805

  Prishtinë Sot, 09:24
  6.000 €
 • 6 foto
  suzuki 1000 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki 1000 kubik

  049663662 044663662 045669616

  Lipjan Sot, 09:20
  2.900 €
 • 0 foto
  Shes kryt e motorrit per yamaha r6 2008
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes kryt e motorrit per yamaha r6 2008

  shitet kryt e motorrit per yamaha r6 2006-2010

  Viti Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt
  Motore (mbi 50 cc)

  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt

  blej motorra per pjess. blej matorra krosa sport . boj ndrrim....... udi.bmw

  Viti Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Suzuki DR 800 RKS TIPTOP
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki DR 800 RKS TIPTOP

  Shes Suzuki DR BIG 800S Single Cylinder ne gjendje perfekt 1 vjet regjistrim. guma te reja. gurtn

  Viti Sot, 09:09
  2.000 €
 • 8 foto
  Renault Twingo GARAV Ndrrim me Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Renault Twingo GARAV Ndrrim me Motorr

  Shitet Renault Twingo 1149cc 16v e gatshme per Gara... i pergaditur per kategorin e pare, grupa A,

  Viti Sot, 09:09
  1.250 €
 • 7 foto
  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..
  Motore (mbi 50 cc)

  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shws piaggio nrg me dogan edhe homologim tpagun
  Motore (mbi 50 cc)

  Shws piaggio nrg me dogan edhe homologim tpagun

  Shes piaggio nrg 50cc me dogan edhe homologim tpagun shpejtsia 50 kmh

  Mitrovicë Sot, 09:07
  500 €
 • 4 foto
  Shes piaggio x9 amalfi 180cc me dogan t\'paguar
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes piaggio x9 amalfi 180cc me dogan t\'paguar

  Shes piaggio x9 amalfi 180cc me dogan t\'paguar i ardhun nga zvicrra ,servis i posa kryer si ulen mo

  Mitrovicë Sot, 09:07
  1.300 €
 • 3 foto
  Motorr suzuki GSX 750
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr suzuki GSX 750

  Shitet Motorii GSX 750 Viti 1998 13400 kilometra +38349-796-055

  Podujevë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KAWASAKI - CHOPPER N500
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI - CHOPPER N500

  SHESË MOTORIN KAWASAKI CHOPPER N500 NË GJENDJE TË REGULLT

  Pejë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Daelim 125cc pa dogan-ndrrim
  Motore (mbi 50 cc)

  Daelim 125cc pa dogan-ndrrim

  Shes dhe ndrroj motorin daelim 125cc pa dogan ne gjendje shum te mir i mirmbajtun Bej ndrrim Per kon

  Vushtrri Sot, 08:49
  1.200 €
 • 5 foto
  Harley Davidson Road King 1450 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson Road King 1450 cc

  Motorri eshte ne gjendje te perkryer Full extra Goma te reja Lyerje shum e bukur Mundesi pagese me

  Durrës Sot, 08:38
  10.000 €
 • 2 foto
  Ducati 749s
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati 749s

  Shitet ose nderrohet Ducati 749s 2006 ekstra ,me marmita tergminoni karboni ,gome slick piste ,koron

  Tiranë Sot, 08:36
  3.500 €
 • 0 foto
  Honda forza 250cc super gjendje
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda forza 250cc super gjendje

  Honda forza 250cc viti 2006 super gjendje. Sherbimet e bera ne kohe dhe jam gati per cdo lloj prove.

  Tiranë Sot, 08:33
  1.900 €
 • 6 foto
  2009 Suzuki b-king, 1340cc 185 kuaj fuqi. Me ABS
  Motore (mbi 50 cc)

  2009 Suzuki b-king, 1340cc 185 kuaj fuqi. Me ABS

  Nderrohet me bmw gs 1200/f800 Ose yamaha tracer! I ardhur nga zvicra ne 2017 me dogane e letra te rr

  Tiranë Sot, 08:29
  6.500 €
 • 4 foto
  Shes suzuki 400 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes suzuki 400 cc

  Shitet motorri suzuki gn 400 27ps gjitha serviset e kryera n gjendje perfekte goma te reja plus 1 r

  Pejë Sot, 08:21
  950 €
 • 1 foto
  yamaha v star 650 viti 2006 nderrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha v star 650 viti 2006 nderrohet

  motorri eshte ne gjendje te shkelqyer 650 cc nderrohet me makine 12 mij km

  Fier Sot, 07:50
  5.800 €
 • 3 foto
  Kawasaki zx 9 900
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki zx 9 900

  shitet kawasaki zx 9 900 2000 2002 per pjes kembimi ose pjes pjes per vetem 400€ kam edhe keto te t

  Pogradec Sot, 07:49
  400 €
 • 3 foto
  YAMAHA TDM 900 -03/07
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA TDM 900 -03/07

  tani shitet. vet per pjes kembi yamaha tdm 900 2003 edhe 2007 per pjes kembimi ose pjes pjes cfar te

  Pogradec Sot, 07:49
  400 €
 • 1 foto
  Mbajtese per 3 bicikleta e ardh nga Gjermania ??
  Motore (mbi 50 cc)

  Mbajtese per 3 bicikleta e ardh nga Gjermania ??

  Mbajtese per 3 bicikleta e ardhur nga Gjermania Eshte universale per cdo makine . Cmimi 170€ Tel 068

  Tiranë Sot, 07:38
  170 €
 • 0 foto
   Kawasaki 300cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 300cc

  Motorr shum imir i rujshëm 110km

  Ferizaj Sot, 07:21
  8.000 €
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec Sot, 07:05
  8.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet motori ne foto.Eshte ne gjendje shum te mir.Qmimi me marrveshje.I ardhur nga zvicrra pa dogan

  Gjakovë Sot, 07:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vespa 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa 125 cc

  Shitet Vespa 125 cc e vitit 2000. Motorri eshte i paperdorur ne shqiperi , me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Sot, 06:59
  1.000 €
 • 0 foto
  Yamaha Mbk 250
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Mbk 250

  Yamaha Mbk 250 viti 2002 ne gjendje te shkelqyer sherbime te kryera vaj filtra rrip frrota gjitha sh

  Durrës Sot, 06:57
  1.100 €
 • 2 foto
  Suzuki Touring (800cc) me doganë 1998
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Touring (800cc) me doganë 1998

  Suzuki Touring (800cc) me Doganë viti 1998. 044 801 101

  Gjakovë Sot, 06:36
  1.999 €