Durrës

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Durrës

 • 8 foto
  Honda Silver Wing 600 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Silver Wing 600 viti 2002

  Honda Silver Wing 600 viti 2002, km34000 e sapo ardhur nga Italia ,Gomat e reja origjinale , ferrot

  Durrës Sot, 01:00
  2.500 €
 • 5 foto
  Suzuki Burgman 650 Executive 2013
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 650 Executive 2013

  Suzuki Burgman AN650Z Executive viti fundi 2013. Gomat e reja, vaj filtra të bëra. Në gjëndje të sh

  Durrës Sot, 00:41
  6.900 €
 • 4 foto
  Vespa P125X (Seria e Pare)
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa P125X (Seria e Pare)

  🛵Shitet Vespa P125X VNX1T 🛵 ✅Viti 1978 (Seria e Pare pa sinjale e PX) ✅Grupi i motorrit 125cc.

  Durrës Sot, 00:18
  3.500 €
 • 5 foto
  Yamaha shume ekonomik dhe i fort. Dok te paguara
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha shume ekonomik dhe i fort. Dok te paguara

  Shitet yamaha nuovo elegance 135cc. Modeli i Cryptonit vetem se ky eshte pa marshe vetem me gaz. Shu

  Durrës Dje, 20:31
  1.500 €
 • 0 foto
  Motorr 125 me 5 marshe
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 125 me 5 marshe

  Shes motorr 125 me freksion radiator ne gjendje t mire

  Durrës Dje, 16:00
  800 €
 • 3 foto
  T Max 500
  Motore (mbi 50 cc)

  T Max 500

  Shitet Yamaha T max i 2003 me gjendje shum te mir me dokumenta

  Durrës 16 nëntor 20:39
  20.100 €
 • 2 foto
  Softail springer
  Motore (mbi 50 cc)

  Softail springer

  Softail springer 1345 cc (s&s)

  Durrës 16 nëntor 20:39
  14.000 €
 • 11 foto
  Electra Glide Anniversay
  Motore (mbi 50 cc)

  Electra Glide Anniversay

  Motorr Harley Davidson Electra Glide FLHTCUI Ultra Clasic. Model 105 Vjetor me ngjyre dhe numer te l

  Durrës 16 nëntor 15:37
  18.000 €
 • 6 foto
  Suzuki Burgman Executive
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman Executive

  Suzuki Burgman Executive. Viti 2005 . 20500 km Origjinale ABS Pasqyrat elektrike xhami ulet dhe ngr

  Durrës 16 nëntor 07:36
  3.300 €
 • 2 foto
  Shitet nderrohet me makin
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet nderrohet me makin

  Yamaha dragstar custom bobber i modifikuar ne gjendje perfekt shitet nderrohet.+355666007077 viber w

  Durrës 16 nëntor 00:11
  3.000 €
 • 5 foto
  Kawasaki zx10r
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki zx10r

  Kawasaki zx10r, marmita + kolektor titani akrapovic, goma te reja, 24000 km, pompe frena brembo src,

  Durrës 15 nëntor 15:24
  5.300 €
 • 7 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Shes motorr Honda deawville 700 .shum ne gjendje te mir. Me letra te prepa deri ne mars . Motorri ka

  Durrës 15 nëntor 07:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Harley Davidson
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson

  Harley Davidson 1450cc. Vit prodhimi 2006. 35.000 milje. Made in USA. Dokumenta shqiptare te rregull

  Durrës 8 nëntor 10:14
  10.500 €
 • 4 foto
  Shitet.Beverly. 250 4t. 2007
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet.Beverly. 250 4t. 2007

  Shitet. Motorri beverly 250 4t. Viti. 2007. Motorri esht n gjendje shum te mir ska asnji lloj sherb

  Durrës 3 nëntor 20:20
  900 €
 • 4 foto
   HONDA CB 400 1979
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA CB 400 1979

  Shitet honda cb /400 kubik /me 3000 km / super gjendje / marmita extra / me dokumenta te paguara per

  Durrës 31 tetor 22:33
  2.400 €
 • 4 foto
  HONDA CB 125 X MODEL CAFE RACER
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA CB 125 X MODEL CAFE RACER

  Honda cb 125 x / ngjyre gri e erret / komplet punim dore / cafe racer / viti 1981 / I restauruar

  Durrës 31 tetor 22:32
  1.200 €
 • 4 foto
  NIPONNIA ENVY 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  NIPONNIA ENVY 150 cc

  Shitet niponnia envy / 150 kubik /ngjyre e kuqe / me 0 km / viti 2008 / super /konsumi 2.5 litra per

  Durrës 31 tetor 22:32
  1.300 €
 • 7 foto
  SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

  Shiten Vespa dhe pjese per Vespa. Vespat jepen dhe me qera. Restaurojme Vespa. Per te gjithe te inte

  Durrës 20 tetor 14:26
  1 €
 • 6 foto
  Yamaha majestic 400 kubil vitit 2007 ndrrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majestic 400 kubil vitit 2007 ndrrohet

  Yamaha majestc 400 kubik viti 2007 me letra per nje vit gomat e reja 34 mi kilometra 1500 euro i pad

  Durrës 20 tetor 13:58
  1.500 €
 • 4 foto
  Okasion H-D 1600cc 6 marshe
  Motore (mbi 50 cc)

  Okasion H-D 1600cc 6 marshe

  Shitet sepse du te mar nji model tjeter Harley, motorri esht me targa shqiptare dhe letrra te prera

  Durrës 20 tetor 08:30
  13.500 €
 • 6 foto
  Harley Davidson 1800cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson 1800cc

  Shitet ose nderrohet! Per me teper informacion me kontaktoni ne Whatsapp ose Viber ne nr +3556976677

  Durrës 20 tetor 08:29
  9.900 €
 • 1 foto
  Piaggio 49 cc me dekometa te rregullta
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio 49 cc me dekometa te rregullta

  Ne gjendje shume te mire pune .e sapo kualiduar deri gusht 2019

  Durrës 18 tetor 12:15
  400 €
 • 2 foto
  Super oferte.... 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Super oferte.... 125cc

  Motorri eshte super ne gjendje.....me dokumenta shqiptare Motorra, BANESA, DHOMA, APARTMANE, GARSON

  Durrës 16 tetor 13:52
  1.111 €
 • 3 foto
  Hyosung gtr 650
  Motore (mbi 50 cc)

  Hyosung gtr 650

  Shitet hyosung gtr , 650 kubik , ngjyre e zeze ,viti 2007 , gjendje perfekte ,te gjitha sherbimet e

  Durrës 16 tetor 11:28
  120.000 Lek
 • 5 foto
  Honda CBR
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda CBR

  Motorri eshte ne gjendje perfekte goma 80% vaj filtra te ndrume motorri eshte per dogane eshte me cr

  Durrës 15 tetor 13:26
  2.000 €
 • 6 foto
  Lifan 200
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan 200

  Shitet:Motorr akull I ri fabrike me vetem 800 klm te kaluara me dogan te paguar pa targa. Cmimi1500€

  Durrës 9 tetor 14:13
  1.200 €
 • 5 foto
  Okazion : SUZUKI BURGMAN 400
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion : SUZUKI BURGMAN 400

  Shitet Suzuki Burgman 400 Viti 2002 me Letra te rregullta Per arsye mos perdorimi

  Durrës 9 tetor 03:49
  1.200 €
 • 0 foto
  Yamaha versity
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha versity

  Yamaha versity 300 me letrra te rregullta deri ne qeshor 2020 cmimi 1000 euro i diskutushem

  Durrës 4 tetor 16:38
  1.000 €
 • 3 foto
  Vespa PX125
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa PX125

  Ne gjendje shum te mir ne grup. I shoqeruar me te gjith aksesoret xham hekura. Cmimi i dikutueshem.

  Durrës 2 tetor 16:35
  75.000 Lek
 • 0 foto
  Honda silver wing 600 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda silver wing 600 cc

  Shitet Honda 600 cc ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera ne koh goma te sapovena te reja vaj

  Durrës 30 shtator 14:19
  2.800 €
 • 2 foto
  Shes Karburatorat per Suzuki SV
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Karburatorat per Suzuki SV

  Viber Whatsapp +38346161411

  Durrës 30 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj Grup per Suzuki Sv 650 v strom
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj Grup per Suzuki Sv 650 v strom

  Viber Whatsapp +38346161411

  Durrës 30 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piaggio Beverly 350ie ABS
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 350ie ABS

  Shitet Piaggio Beverly 350ie ABS viti_2012 super gjendje, 2 celesa , gomat e reja, baule, i blere ne

  Durrës 29 shtator 15:27
  3.700 €
 • 4 foto
  Yamaha majesty 2002 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majesty 2002 150cc

  Skuter yamaha majesty viti 2002 150 cc me letra te paguara deri 20.07.2020 me te gjith sherbimer e b

  Durrës 28 shtator 12:22
  650 €
 • 0 foto
  Valixhe dhe Zgare TMAX Origjinale
  Motore (mbi 50 cc)

  Valixhe dhe Zgare TMAX Origjinale

  Zgare origjinale TMAX dhe Valixhe pothuaj te reja!!! Çmimi i diskutueshem! 300 Euro

  Durrës 26 shtator 20:23
  300 €
 • 0 foto
  Piaggio Beverly 300ie
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 300ie

  Shitet me targa te rregullta,2 celesa,goma te reja,vaj filtra sapo nderruara,

  Durrës 26 shtator 15:13
  2.700 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë në 48 orë deri në 72 orë
  Motore (mbi 50 cc)

  Oferta e huasë në 48 orë deri në 72 orë

  Përshëndetje zonjë dhe zotëri Për të lehtësuar realizimin e projekteve tuaja dhe për të stabilizuar

  Durrës 26 shtator 14:20
  2.000 €
 • 3 foto
  Vespa 200 PX
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa 200 PX

  Me targa te reja, taksa te paguaranper nje vit. I restauruar nga e para. I gatshem per cdo prove

  Durrës 26 shtator 12:20
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet honda cbr
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet honda cbr

  Shitet honda cbr viti 2003 letrat per 1 vit

  Durrës 24 shtator 17:37
  2.000 €
 • 3 foto
  Burgman 2004
  Motore (mbi 50 cc)

  Burgman 2004

  Me letra te paguara ne gjendje te mir pune

  Durrës 24 shtator 08:49
  1.200 €
 • 6 foto
  Shitet kymko 500 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet kymko 500 cc

  Shitet ose nderrohet kymko 500 viti 2006 motorri esht ne gjendje te perkryer me dok te rregullt de

  Durrës 23 shtator 20:36
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet motorr kymco grand dink 250 cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr kymco grand dink 250 cc me dogan

  Shitet motorr kymco grand dink 250cc me letra te rregullta dogan shqiptare vaj filtra ferrota goma b

  Durrës 23 shtator 16:08
  1.100 €
 • 5 foto
  Yamaha Majesty 250cc -2004
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 250cc -2004

  Shes Yamaha Majesty 250 kubik i 2004 .. ne gjendeje te mir motorrike dhe xhenerike ..Motorri shitet

  Durrës 22 shtator 17:43
  850 €
 • 9 foto
  Motorr sportiv me 4 goma
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr sportiv me 4 goma

  Përshëndetje te gjitheve, Nese jeni te interesuar per nje motorr sportive me 4 goma, atehere ate mu

  Durrës 22 shtator 17:36
  5.500 €
 • 3 foto
  Tmax 530 sapoardhur
  Motore (mbi 50 cc)

  Tmax 530 sapoardhur

  Shitet tmax saloardhur me dogan te paguar gati per targa letra 100% te rregullta edhe per jasht shte

  Durrës 22 shtator 16:31
  5.900 €
 • 8 foto
  Motorr Kawasaki super gjendje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Kawasaki super gjendje

  Motorr “Kawasaki” viti 2000 Me letra te paguara deri 07-2019 E targuar per here te pare ne (AL)

  Durrës 21 shtator 11:52
  8.500 €
 • 0 foto
  Suzuki burgman 400
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki burgman 400

  Shes nderroh me makin suzuki burgman 400 gjendje tmir vp 2004 letra deri nentor cmim diskutushem ose

  Durrës 20 shtator 20:12
  1.600 €
 • 1 foto
  Burgman 400
  Motore (mbi 50 cc)

  Burgman 400

  Ne gjendje shum te mir me gjith sherbimet e bera .

  Durrës 20 shtator 08:13
  1.700 €
 • 5 foto
  Motorr piago 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr piago 125

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Durrës 19 shtator 11:10
  600 €
 • 0 foto
  Quod bike
  Motore (mbi 50 cc)

  Quod bike

  Shitet motormjet me 4 goma, i ardhur nga anglia ne vitin 2016, ne gjendje shum te mir pa asnje demti

  Durrës 18 shtator 16:37
  5.500 €