Ferizaj

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  KTM
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM

  Shitet KTM 450 exc ne gjendje shume te mire, motorri posedon: Goma te reja, zingjire dhe dhembezore

  Ferizaj 3 tetor 22:31
  2.700 €
 • 2 foto
  Urgjent shes piaggo ne gjendje të mire
  Motore (mbi 50 cc)

  Urgjent shes piaggo ne gjendje të mire

  Shes matorin piaggo i cili eshte ne gjendje te mire i ardhur nga zvicra me dogan te paguar eshte 12

  Ferizaj 1 tetor 21:08
  380 €
 • 5 foto
  Skuter SYM 50 CC nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter SYM 50 CC nga zvicrra

  Motorri esht ne gjendje perfekte dhe pa asnje defekt gjitha paisjet funksionale fuqin shum tmir dhe

  Ferizaj 28 shtator 10:24
  680 €
 • 1 foto
  honda
  Motore (mbi 50 cc)

  honda

  honda viti 2017 kupikaza 471 cc me dogan te pagume i ardhur nga zvicrra bejm ndrrim tel 04610502

  Ferizaj 25 shtator 21:23
  6.000 €
 • 2 foto
  Skuter 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125 cc

  Shitet skuteri yamha 125 cc i regj rks i skaduar shum ne gjendje te mire pune funksional te gjitha p

  Ferizaj 25 shtator 19:14
  750 €
 • 1 foto
  Cross
  Motore (mbi 50 cc)

  Cross

  Shitet igatshem per gjithqka

  Ferizaj 24 shtator 19:22
  450 €
 • 2 foto
  derbi 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  derbi 125cc

  ahitet derbi125cc ne gjendje te rregullt rks 05 rigjistrim i skadum qe 1 muj shitet ose drrohet \"ko

  Ferizaj 24 shtator 16:41
  600 €
 • 3 foto
  Shitet motorri SYM 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri SYM 125 cc

  Shitet motorri ne gjendje shum te mir me dokumeta dogan te pagune 2004 125cc kontakt vetem ne. Viber

  Ferizaj 23 shtator 19:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  moterra 125
  Motore (mbi 50 cc)

  moterra 125

  Shes motorrat gilera me ka 1 vit regjistrim servisin ekrym per ma shume tel +38349814422

  Ferizaj 23 shtator 18:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Yamaha 250k
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 250k

  Me dogan te paguar.

  Ferizaj 23 shtator 18:26
  1.400 €
 • 1 foto
  Shes motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motor

  Shes Motor Piago I rujten i doganun gjendje te Rregullt Te Interesuarit me Ket Numer Te Lajmrohen Be

  Ferizaj 23 shtator 16:11
  1 €
 • 1 foto
  Cross 450cm3
  Motore (mbi 50 cc)

  Cross 450cm3

  Shitet Full Cross 450cm2 2011 ngjendje te rregullt

  Ferizaj 23 shtator 15:17
  2.500 €
 • 2 foto
  SUPER KROS
  Motore (mbi 50 cc)

  SUPER KROS

  Shes krosin ne gjendje perfekte me dogan te kryer , krosi posedon gumat per mal dhe per osfall dhe s

  Ferizaj 23 shtator 12:48
  1.500 €
 • 3 foto
  Shes mk2
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes mk2

  Ne gjendje perfekte me shum informata thirrni ne tel

  Ferizaj 22 shtator 17:37
  1.500 €
 • 3 foto
  HONDA CHOPPER
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA CHOPPER

  Shitet Honda Copper me dokumente te gjitha ne rregull

  Ferizaj 21 shtator 13:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Aerox
  Motore (mbi 50 cc)

  Aerox

  Shes Yamaha Aerox 101cc ngjendje perfekte doganen e pagune ftofjen me ajr.

  Ferizaj 20 shtator 22:14
  800 €
 • 3 foto
  Shitet Yamaha MT07 Tracer, viti 2017
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Yamaha MT07 Tracer, viti 2017

  Shitet Yamaha MT07 Tracer, viti 2017, 28000km, i regjistruar, i mirembajtur tek perfaqesuesi i Yamah

  Ferizaj 20 shtator 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Husqvarn
  Motore (mbi 50 cc)

  Husqvarn

  Shes husqvarn 450c ose baj ndrrim me qa tum komvenon

  Ferizaj 20 shtator 19:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet honda shadow 750cc 1998 i regjistruar
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet honda shadow 750cc 1998 i regjistruar

  Shitet honda shadow 750cc v.p1998 RKS

  Ferizaj 20 shtator 16:44
  4.300 €
 • 2 foto
  Shes Honda Repsol
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Honda Repsol

  Shitet Honda Repsol 1000rr 2009 pa dogan per mashum info +38349958251 viber

  Ferizaj 19 shtator 23:00
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet Sym 125cc ne gjendje te mir
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Sym 125cc ne gjendje te mir

  SYM

  Ferizaj 19 shtator 14:40
  480 €
 • 1 foto
  Skuter Rodeo 150 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Rodeo 150 CC

  Shitet skuteri ne gjendje shume te mire pune 150 kubik , shpenzime te vogla , s\'njeh kolona ... Sh

  Ferizaj 19 shtator 10:09
  425 €
 • 3 foto
  Shitet honda crf 450 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet honda crf 450 cc

  Honda crf 450 cc ne gjendje të rregullt. Krosi ësht prej dorës parë me 60 orë punë. Krosi është i v

  Ferizaj 18 shtator 20:11
  3.800 €
 • 4 foto
  Shes GILERA Runners sp 50 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes GILERA Runners sp 50 cc

  Shes gilera runners sp ne gjendje perfekte me te gjitha dokumentet numri telefoni 044117836

  Ferizaj 17 shtator 19:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Shes skuterin Sym viti i prodhimit 2011 me dogan te paguar i ardhur prej ch ne gjendje te rregullt.

  Ferizaj 17 shtator 15:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter peugeot speedfight2
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter peugeot speedfight2

  Shes skuterin ngjendje perfekt dhez nqels me dokumenta dogan dhe sigurim te paguar per me shum viber

  Ferizaj 17 shtator 13:46
  480 €
 • 7 foto
  SUZUKI GSR600A
  Motore (mbi 50 cc)

  SUZUKI GSR600A

  SUZUKI GSR600A 2010 044 353 278

  Ferizaj 17 shtator 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha MT-07 Tracer
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha MT-07 Tracer

  Yamaha MT-07 Tracer, 28000km, Dorezat me nxemje, Cantat e saj prej fabrike. Dhambezori, zingjiri, go

  Ferizaj 16 shtator 18:27
  1 €
 • 2 foto
  skuter aprilia viti 2013 me dogan nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter aprilia viti 2013 me dogan nga zvicrra

  Skuter aprilia scarabeo viti prodhimit 2013 me dogan te paguar i ardhur nga zvicrra ne gjendje ahum

  Ferizaj 15 shtator 09:21
  1.700 €
 • 6 foto
  Shitet skuteri i ardhur prej ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri i ardhur prej ch

  Shitet Gilera runner 49cc 2010 ne gjendje perfekte me dogan te paguar i ardhur prej Ch

  Ferizaj 14 shtator 23:08
  850 €
 • 2 foto
  Motor. MTR K5
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor. MTR K5

  Shitet Motori MTR K5 150 cc Viti 2011 Me dogane Tel 049968153

  Ferizaj 14 shtator 22:28
  500 €
 • 4 foto
  KTM
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM

  Shitet motocross KTM ne gjendje te rregullt 350c nr045212144 045366620

  Ferizaj 12 shtator 22:24
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet moto krosi 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet moto krosi 125 cc

  Shitet motokrosi 125 cc viti prodhimit. Në gjendje të rregullt me dokumentacion të rregullt.

  Ferizaj 12 shtator 21:43
  650 €
 • 0 foto
  Mondial HSI 2008 Me Dogan te paguar 150Cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial HSI 2008 Me Dogan te paguar 150Cc

  Mondial HSI 2008 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir cmimi 350€ 044 668 518 Viber +3774466851

  Ferizaj 12 shtator 10:31
  350 €
 • 4 foto
  Honda nes 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda nes 125 cc

  Shes skuterin ne gjendje te rregullt me dogan i regjistruar ne ks 05 Goma te reja Me radiator Alar

  Ferizaj 11 shtator 21:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skuter 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125cc

  Ne gjendje te rregullt me dokumenta dogan. Viber +38345885680

  Ferizaj 10 shtator 23:07
  480 €
 • 2 foto
  kross 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  kross 125cc

  shitet krosi 125cc ngjendje trregullt 4 shpejtsi ngjendje perfekte 4t mund te kontaktoni edhe ne vi

  Ferizaj 10 shtator 14:35
  350 €
 • 2 foto
  Shes Motor Kros 125Cc Suzuki
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Motor Kros 125Cc Suzuki

  Shes Motorr kros 125 Cc Suzuki ne gjendje te mir Cmimi 350€ 044 668 518

  Ferizaj 10 shtator 11:24
  350 €
 • 1 foto
  shiten reflektort 220 wat
  Motore (mbi 50 cc)

  shiten reflektort 220 wat

  + 377 44 877 929 viberi

  Ferizaj 10 shtator 01:26
  50 €
 • 2 foto
  Shtiter biciklla per te rritur
  Motore (mbi 50 cc)

  Shtiter biciklla per te rritur

  Kontaktoni 049100871

  Ferizaj 9 shtator 12:43
  70 €
 • 2 foto
  Shitet Biciklla BMX 90euro
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Biciklla BMX 90euro

  Bicikell BMX Kontaktoni 049100871

  Ferizaj 9 shtator 12:35
  90 €
 • 5 foto
  SHITET URGJENT MOTORR BORE - HONDA HCR M1100
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET URGJENT MOTORR BORE - HONDA HCR M1100

  ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE VETEM 6 ORE ESHTE I VOZIT HONDA HCR M1100 TE GJITHA DOKUMENTAT NE RREGULL

  Ferizaj 9 shtator 00:24
  7.890 €
 • 0 foto
  Kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros

  Shitet krosi gjithqka nrregull igatshem Per gjithqka

  Ferizaj 8 shtator 21:02
  450 €
 • 5 foto
  Atv Polaris
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv Polaris

  Shitet Atv Polaris 330Kubik Benzin Permban 2 Bagazha (Perpara) - (Permas) Nuk doganohet sepse ska ko

  Ferizaj 8 shtator 16:51
  2.900 €
 • 2 foto
  Kros yhamaa dt
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros yhamaa dt

  Shitet krosi i gatshem per gjithqka

  Ferizaj 7 shtator 21:33
  550 €
 • 6 foto
  KTM 525 EXC 2007
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 525 EXC 2007

  **** Shitet KTM 525 EXC, Viti 09.2007, Ne gjendje absolut perfekte i sapoardhur nga Zvicrra 🇨🇭 , kom

  Ferizaj 7 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  matorr 4 rrotsh
  Motore (mbi 50 cc)

  matorr 4 rrotsh

  250 / 2 klipsh boj ndrrim edhe me naj kros

  Ferizaj 7 shtator 09:32
  1.300 €
 • 6 foto
  suzuki Gs550M katana
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki Gs550M katana

  shitet motorri ngjendje shum te mir i modifikuar i ardhur nga jasht regjistrimi i par rks

  Ferizaj 6 shtator 02:22
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet qoperi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet qoperi

  Shitet qoperi ne gjendje trregullt me dokumenta

  Ferizaj 5 shtator 21:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha 125cc

  shitet skuteri yamaha cygnus 125cc i ardhur nga zvicrra me dogan te paguar gomat e reja filterat ule

  Ferizaj 5 shtator 16:11
  1.350 €