Ferizaj

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Ferizaj

 • 2 foto
  Shes kros husqvarna 450cc full dhez ne qels
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes kros husqvarna 450cc full dhez ne qels

  Shes kros husqvarna full 450cc dhez ne qels ne gjendje shum te mir posedon edhe shlemin me kamer

  Ferizaj 15 gusht 10:15
  1.700 €
 • 2 foto
  Kymco 300
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 300

  Kymco Downtown 300cc Viti i prodhimit 2012 i rigjistruar tabela rks Per ma shum info +383 49 80 72 2

  Ferizaj 14 gusht 19:14
  2.700 €
 • 3 foto
  125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  125cc

  Matorri osht n\'Gjendje te mir Prej Zvicrres Doganen e ka

  Ferizaj 14 gusht 10:24
  700 €
 • 0 foto
  Gjendtje te rregullt me doga
  Motore (mbi 50 cc)

  Gjendtje te rregullt me doga

  Gjendje te rregull esht me doga

  Ferizaj 13 gusht 22:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shes matorrin yahama dt 125 ne gjendje perfekte. Motorri esht i ardhur nga Ch.

  Ferizaj 13 gusht 21:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes skuter piagjo me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  shes skuter piagjo me dogan

  shes skuter piagjo 50 kubik me dogan ndrrim nuk baj

  Ferizaj 13 gusht 10:34
  500 €
 • 5 foto
  Shiten biciklat
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten biciklat

  Shiten biciklat nr kontaktues 045544408

  Ferizaj 12 gusht 19:00
  70 €
 • 1 foto
  Suzuki 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki 110cc

  shitet skuteri suzuki 110cc n gjendje t rregullt me librez ks viber +383 45 572 145

  Ferizaj 12 gusht 18:40
  450 €
 • 3 foto
  Suzuki rmz 450
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki rmz 450

  Shitet Suzuki Rmz450 ne gjendje shum te mir me tesha komplet

  Ferizaj 12 gusht 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mondial ei
  Motore (mbi 50 cc)

  mondial ei

  ne gjendje te rregullt me dokumenta pres blers serioz

  Ferizaj 11 gusht 18:41
  320 €
 • 4 foto
  Skuter 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125 cc

  Shitet skuter piago 125 cc i ardhun nga ch me dogan te paguar ne gjendje super te mire fuksional me

  Ferizaj 11 gusht 10:41
  800 €
 • 1 foto
  Aprlia 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprlia 50cc

  Shesim aprilia 50cc i doganuar e homologuar verejtje motori ka nejt 2 vite pa u dhez ne garazh tas

  Ferizaj 9 gusht 12:24
  380 €
 • 2 foto
  shes skuter 150cc ne gjendje te rregullt me dokume
  Motore (mbi 50 cc)

  shes skuter 150cc ne gjendje te rregullt me dokume

  shes skuter 150 kubik ne gjendje te rregull me dokumenta per me shum info 045 55 47 41

  Ferizaj 9 gusht 10:07
  380 €
 • 7 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shitet matorri yamaha 125cc viti 2009 me dogan shum i ruju. 16000km te kalume i ardhu nga zvicrra

  Ferizaj 8 gusht 18:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Suzuki Rmz 450
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Rmz 450

  Suzuki Rmz450 injektion viti 2011 ne gjendje perfekte komplet me tesha qizme kapuq

  Ferizaj 8 gusht 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej yamaha 125 i
  Motore (mbi 50 cc)

  Blej yamaha 125 i

  blej si kta ne foto viber +38345602190 me dogan

  Ferizaj 7 gusht 22:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Malaguti 250 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Malaguti 250 cc

  Shitet motoqikleta Malaguti me dogan, homologim dhe sigurimin e kqyr ka mbetur vetum me regjistru,

  Ferizaj 7 gusht 22:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Skuter Honda 125 cc nga CH
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Honda 125 cc nga CH

  Skuteri esht shum i rujt dhe i shtrengum , gjitha paisjet funksionale pa asnje defekt. Skuteri ka e

  Ferizaj 7 gusht 16:42
  780 €
 • 3 foto
  KTM 450c 2010
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 450c 2010

  Shitet ktm 450c viti 2010 Ne xhendje shum te mir Goma te reja zinxhir dhomzor te ri Gurtne te reja

  Ferizaj 6 gusht 17:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KTM 450
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 450

  Ktm 450 SX-F viti 2015 ne gjendje te rregullt cmim i diskutushem perpara matorrit I ardhur nga fra

  Ferizaj 5 gusht 17:58
  3.200 €
 • 2 foto
  Shes motorrin
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorrin

  Kavasaki 1100 me Dogan te paguar ne gjendje tip top I ardhur nga zvicrra para 2 muaj Numri:+3834969

  Ferizaj 5 gusht 13:31
  1.700 €
 • 7 foto
  Hyosung 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Hyosung 125 cc

  Motorri gjendet ne gjendje gati te Re. Importuar nga Gjermania personalisht. I doganuar dhe i regjis

  Ferizaj 5 gusht 11:21
  1 €
 • 1 foto
  mondial rf
  Motore (mbi 50 cc)

  mondial rf

  punon shum mir dokumenta nuk ka

  Ferizaj 3 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tesha edhe paisje tjera
  Motore (mbi 50 cc)

  Tesha edhe paisje tjera

  Shiten tesha per kros jan te reja krejt numrat 32 34 36 edhe paisje tjera qmimi me marrveshje nes

  Ferizaj 3 gusht 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aprilia 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia 50cc

  Shitet Aprilia 50cc ne gjendje perfekte

  Ferizaj 31 korrik 14:59
  350 €
 • 6 foto
  Yamaha super tenere me dogan 98 lire
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha super tenere me dogan 98 lire

  Motorri eshte vp 98 me dogan gjendja teknike e tij eshte shume e mire me motorr e ndrrues ftofjen me

  Ferizaj 31 korrik 10:39
  750 €
 • 6 foto
  Husaberg FE 350, KTM 350 EXC
  Motore (mbi 50 cc)

  Husaberg FE 350, KTM 350 EXC

  Shitet Husaberg Fe 350, Viti 2013, Ne gjendje extrem t\'mire, i sapoardhur nga Zvicrra, Ftohse, Amor

  Ferizaj 30 korrik 19:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gilera Nexus 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Gilera Nexus 500cc

  Shitet gilera nexus 500cc me defekt

  Ferizaj 30 korrik 14:27
  650 €
 • 3 foto
  Shes kros suzuki 125 medefekt shitet per pjes 170€
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes kros suzuki 125 medefekt shitet per pjes 170€

  Shitet suzuki 125 kubik me defekt maqinen shitet per pjes komplet 170€ per info 044228400

  Ferizaj 30 korrik 08:39
  170 €
 • 4 foto
  Derbi
  Motore (mbi 50 cc)

  Derbi

  Shitet derbi 125 cc osht ne gjedje shumm te rregullt nr 049786312 osht me igjestrim me sigurim me du

  Ferizaj 29 korrik 15:07
  400 €
 • 2 foto
  Shes bicileten
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes bicileten

  Eshte ne gjendje te rregullt po ashtu dhe bicikel sportive E ardhur nga zvicra

  Ferizaj 29 korrik 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet canyon
  Motore (mbi 50 cc)

  Biciklet canyon

  Ka keshnica ka diska esht ne gjendje te mir

  Ferizaj 29 korrik 10:06
  1.100 €
 • 3 foto
  Bicikell
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikell

  Bicikella esht ne gjendje shum te mir pjese shimano i ka bej ndrrim eshe me skuter nese mkonvenon s

  Ferizaj 28 korrik 18:26
  220 €
 • 3 foto
  Atv Polaris 330
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv Polaris 330

  Shitet Atv Polaris 330 kubik Benzin Qmimi 3400€ ( i diskutushem ) Per me shum info viber +383 44 77

  Ferizaj 27 korrik 19:23
  3.400 €
 • 2 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Shitet mondiali 150 cc ngjedje trregullt viti 2008 me dokumeta te interesuarit nr 049 892 418 ose v

  Ferizaj 27 korrik 11:02
  260 €
 • 10 foto
  Beta rr300
  Motore (mbi 50 cc)

  Beta rr300

  Beta rr300 2t Viti 2015 Me dokumenta Motorri eshte ne super gjendje. Servis te krym para 10 ore me

  Ferizaj 26 korrik 20:31
  4.600 €
 • 3 foto
  Viktori
  Motore (mbi 50 cc)

  Viktori

  Motori asht shkup

  Ferizaj 26 korrik 15:31
  1 €
 • 2 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shes yamaha skuter 300cm i gatshem per qdo prove ju mir pres

  Ferizaj 26 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Mini Kros Per Femijë 49cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Mini Kros Per Femijë 49cc

  Shes Motorr per femij mini kros ne gjendje perfekte Cmimi 170€ 044 668 518

  Ferizaj 26 korrik 09:00
  170 €
 • 3 foto
  Mondial HS 150 cc ekstra
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial HS 150 cc ekstra

  shitet skuteri mondial 150 kubik ne gjendje shum shum te mir dhe i rujshem ka drita led poziciona le

  Ferizaj 25 korrik 23:10
  430 €
 • 3 foto
  Atv Polaris 330cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv Polaris 330cc

  Shitet Atv Polaris 330 Kubik - Benzin - Ngjendje perfekte Qmimi i diskutushem Per me shum info Vibe

  Ferizaj 22 korrik 22:41
  3.400 €
 • 1 foto
  Skuteri shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuteri shitet

  Skuteri shitet. ne gjendje te rregull. shum i rujten. Doganen e pagume. 50cc Por ma shum konkakton

  Ferizaj 22 korrik 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet motori Atv me dogane te paguar
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori Atv me dogane te paguar

  Shes motorin me dogane te paguar ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,mundesi ndrrimi me ndon

  Ferizaj 22 korrik 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET HONDA 125cc 96
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET HONDA 125cc 96

  Skuteri është shum ngjendje tmirë. Ftohjen me ujë Me dogan të paguar gomat e reja servisin e kryer.

  Ferizaj 22 korrik 02:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet B TWIN
  Motore (mbi 50 cc)

  Biciklet B TWIN

  Biciklet B TWIN Korniza prej aluminit Posa e ardhur nga jashte Ne gjendje te shkelqyer

  Ferizaj 21 korrik 23:46
  260 €
 • 3 foto
  Mondial 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150 cc

  Shitet mondiali 150 cc ngjedje trregullt me dokumeta boj edhe drrim veq te interesuarit // viber

  Ferizaj 21 korrik 22:46
  280 €
 • 2 foto
  Aprila rs
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprila rs

  Shes aprilen 50cc ngjendje te rregull me dokumenta baj edhe ndrrim

  Ferizaj 21 korrik 20:38
  950 €
 • 3 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Honda i sa po ardhur nga zvicra te gjitha i ka te paguara per informata me te hollsishme me kontakto

  Ferizaj 21 korrik 19:38
  7.000 €
 • 2 foto
  KTM 520 EXC
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 520 EXC

  Shitet Ktm 520 exc Enduro, i sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje shume tmire, Elektro dhe kick Starte

  Ferizaj 21 korrik 10:37
  1.900 €
 • 0 foto
  Motoqiklet per fitnesTUNTURI
  Motore (mbi 50 cc)

  Motoqiklet per fitnesTUNTURI

  Biqikleta esht ne gjendje te rregullt E sapo ardhur nga Austria

  Ferizaj 20 korrik 21:51
  150 €