Ferizaj

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  KTM 400 EXC
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 400 EXC

  Shitet KTM 400 EXC i sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte, Viti 2004, NDRRIME NUK BEJME Cmimi

  Ferizaj 6 qershor 23:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KTM 525 EXC
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 525 EXC

  Shitet KTM 525 EXC i sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte, Viti 2004, Auspuh Akrapovic. NDRRI

  Ferizaj 6 qershor 23:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter peugeot
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter peugeot

  Shes skuter peugeot 50cc ne gjendje mjaft te mir . Me servise te kryera , drita dhe dokumenta te ber

  Ferizaj 5 qershor 19:36
  300 €
 • 2 foto
  Honda 250 Cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 250 Cc

  Shes motorin honda 250 cc ne gjendje shum te mir i regjistruar ne rks me viti i prodhimit 1995 regji

  Ferizaj 5 qershor 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet skuteri ymaha 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet skuteri ymaha 125 cc

  shitet skuteri ymaha 125 cc gjith qka ne rregull sht pa as ni defekt pres blers serioz te

  Ferizaj 5 qershor 17:44
  310 €
 • 2 foto
  Audi A8 ~Edhe Ndrrim
  Motore (mbi 50 cc)

  Audi A8 ~Edhe Ndrrim

  Audi A8 Disel 4.0 275ps Start/stop engine Likur,karrika me nxemje me rrym ,Navi ,6CD ........ Ndrr

  Ferizaj 5 qershor 12:03
  8.000 €
 • 2 foto
  Matorr Kavasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Matorr Kavasaki

  SHes motorrin kavasaki sa ka ardhur nga zvicrra ne gjendje teper te rregull nuk ka defekt askund pre

  Ferizaj 3 qershor 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Majesty 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Majesty 125cc

  Shitet motori ne gjendje teper t mir dhe shum i rujten ftohjen me uj 10mi Km Ka kuferin helmeten R

  Ferizaj 3 qershor 23:02
  920 €
 • 4 foto
  Mondial 150 cc bojm ndrrim
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150 cc bojm ndrrim

  Shes ose ndrroj mondial 150 cc ne gjendje te rregullt bojm ndrrim

  Ferizaj 2 qershor 23:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Yamaha r6
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha r6

  Shitet motori ne gjendje te shkelqyer me tabela rks

  Ferizaj 2 qershor 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atv Polaris 330cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv Polaris 330cc

  Atv Polaris 330cc Automatik - (benzin) - Pa Doganim x Ngjendje perfekte Qmimi i diskutushem Per me

  Ferizaj 2 qershor 16:51
  3.800 €
 • 4 foto
  Shitet biciklla urgjend
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet biciklla urgjend

  E sapo ardhur nga zvicrra

  Ferizaj 1 qershor 16:21
  70 €
 • 5 foto
  Skuter CPI 50 cc i ardhun nga ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter CPI 50 cc i ardhun nga ch

  CPI esht ne gjendje perfekte fhe nuk ka asnje defekt i rujshem shum. Punon perfekt doganen e ka te

  Ferizaj 1 qershor 14:31
  680 €
 • 0 foto
  Shes Motorr Aprilia 1000cc sapo ardhur nga zvicra
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Motorr Aprilia 1000cc sapo ardhur nga zvicra

  Motorr aprilia 1000cc I sapo ardhur nga zvicra Doganen e paguar gjithcka ne regull Gjitha servis

  Ferizaj 1 qershor 13:12
  3.000 €
 • 5 foto
  shes skuter 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shes skuter 50cc

  shes skuter 50cc i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir me te gjitha dokumentet

  Ferizaj 1 qershor 10:41
  320 €
 • 3 foto
  Aerox
  Motore (mbi 50 cc)

  Aerox

  Me dokumeta 49CC Ngjendje te Mir

  Ferizaj 31 maj 19:20
  650 €
 • 4 foto
  Skuter KYMCO 50 cc nga CH
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter KYMCO 50 cc nga CH

  Skuteri esht i ardhun nga ch ne gjendje perfekte pa asbje defekt shum i rujt shum i shtrengum me dog

  Ferizaj 31 maj 11:43
  780 €
 • 4 foto
  Mondial 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150cc

  Shes mondial 150cc me dokumenta gjithqka n rregull serviset e kryme. Viber: +38344343072

  Ferizaj 30 maj 23:07
  280 €
 • 3 foto
  kawasaki 250
  Motore (mbi 50 cc)

  kawasaki 250

  shes krosin ne gjendje shumm te mir.. ndrrim nuk baj per me shummm info .045620418

  Ferizaj 30 maj 13:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 50cc - Urgjenttt !!!!
  Motore (mbi 50 cc)

  Peugeot 50cc - Urgjenttt !!!!

  Ne gjendje shum te mir me dokumenta me dogan Ndrrim me kros ose me skuter ma tmadh Shum shum mir pun

  Ferizaj 30 maj 12:37
  299 €
 • 5 foto
  Shitet vespa et4
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet vespa et4

  Shitet vespa et4 e ardhur nga zvicra Me dogan te paguar esht ne gjendje shumm te mir Nuk ka as nja

  Ferizaj 30 maj 11:08
  900 €
 • 0 foto
  Yamaha Aerox 49cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Aerox 49cc

  Shes yamaha aerox i inportuar nga zvicra Ne gjendie t mir teknike qmimi diskutueshem

  Ferizaj 29 maj 20:13
  480 €
 • 3 foto
  Urgjentttt !!!!! Peugeot 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Urgjentttt !!!!! Peugeot 50cc

  Peugeot 50cc Ne gjendje shum shum te mir I sapo ardhur nga zvicrra Me dogan

  Ferizaj 28 maj 18:14
  270 €
 • 3 foto
  Peugeot 50cc Urgjenttt !!!!!
  Motore (mbi 50 cc)

  Peugeot 50cc Urgjenttt !!!!!

  Ne gjendjee shum shum te mir Me dogan per mashum info kontaktoni ne viber +37744324287 ose +3834432

  Ferizaj 28 maj 18:14
  280 €
 • 5 foto
  shes skuter honda
  Motore (mbi 50 cc)

  shes skuter honda

  shes skuter honda ne gjendje shum te mir punon shum mir 50cc me te gjitha dokumentet

  Ferizaj 28 maj 17:54
  320 €
 • 1 foto
  Kawasaki 1100 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 1100 kubik

  Shes motorr kawasaki prodhim 2002 1100 cc Ësht në gjendje te rregullt para 5 dite ka mbrri prej zvi

  Ferizaj 28 maj 17:22
  2.200 €
 • 0 foto
  Shes Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Mondial

  Ngjendje t rrefullt

  Ferizaj 28 maj 12:51
  1 €
 • 5 foto
  KROS
  Motore (mbi 50 cc)

  KROS

  Shitet krosi Suzuki 125X në gjendje të rregullt.

  Ferizaj 28 maj 12:23
  1.100 €
 • 0 foto
  Mondial R
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial R

  Shes mondial R ngjendje t mir

  Ferizaj 27 maj 20:29
  1 €
 • 0 foto
  Shes mondial R
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes mondial R

  Ngjendje t, mir

  Ferizaj 27 maj 20:21
  1 €
 • 5 foto
  Aerox 49cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aerox 49cc

  Esht ne gjendje te rregullt me dokumenta

  Ferizaj 27 maj 17:52
  500 €
 • 4 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  yamaha Dt 125c

  Ferizaj 27 maj 17:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Motorr Honda 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Motorr Honda 125cc

  Shes Motorr Honda 125cc ne gjendje te mir Me dokumenta Cmimi 450€ 044 668 518 +37744668518

  Ferizaj 26 maj 20:41
  450 €
 • 0 foto
  Shitet motorii
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorii

  Motorri 125 kubig 2014 me llanjak me xhana treja doganen epagume shum irujten...

  Ferizaj 26 maj 17:48
  1.650 €
 • 3 foto
  Peugeot 125i
  Motore (mbi 50 cc)

  Peugeot 125i

  Shitet skuteri ne gjendje te rregull .Te gjitha funkisionale dritat shmigovact stopat dhez ne qel

  Ferizaj 26 maj 10:58
  350 €
 • 3 foto
  Shes Skuter Yamaha 125cc Me Dogan te paguar
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Skuter Yamaha 125cc Me Dogan te paguar

  Shes skuter yamaha 125 kubik me dogan te paguar Gjithcka ne regull i ardhur prej zvicres Cmimi 5

  Ferizaj 25 maj 12:36
  550 €
 • 3 foto
  Shes piaggon 125cc ne gjendje shum te mir
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes piaggon 125cc ne gjendje shum te mir

  Shes piaggon ne gjendje shum te mir me dogan 125cc

  Ferizaj 24 maj 18:55
  410 €
 • 5 foto
  Skuter piaggio 50 cc nga ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter piaggio 50 cc nga ch

  Skuteri esht ne gjendje te shkelqyer fuqi ka gjitha paisjet funksionale i rujten shum. I ardhun nga

  Ferizaj 24 maj 11:53
  680 €
 • 4 foto
  Shes bicikleten 150
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes bicikleten 150

  Shes bicikleten Pony ne gjedje te mir,bicikleta palohet,3 shpejtesi dhe nje gumë te jashtme gratis!

  Ferizaj 21 maj 20:49
  150 €
 • 5 foto
  Skuter SM i ardhun nga CH
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter SM i ardhun nga CH

  Skuteri esht i ardhun nga ch ne gjendje perfekte dhe shum i rujshem te kaluara vetem 1547 km. Dogane

  Ferizaj 21 maj 16:03
  640 €
 • 5 foto
  Honda 125cc 2009 i doganuar ??????
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 125cc 2009 i doganuar ??????

  Honda 125cc 2009 fuqia motorit 10kw 14ps ne gjendje te shkleqyer per me shum 044 168 314

  Ferizaj 21 maj 13:22
  1.450 €
 • 8 foto
  Aprilia sr 50 viti 2011 idoganuar ??
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia sr 50 viti 2011 idoganuar ??

  Aprilia sr 50 ftohjen me uje ne gjendje te shkelqyer km 11154 i doganuar i sa po ardhur per me shum

  Ferizaj 21 maj 12:01
  1.200 €
 • 4 foto
  Mondial ei
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial ei

  Shitet mondial ei 150 cc ngjedje trregullt pa dokumeta veq te interesuarit nr 046133369 ose viber +3

  Ferizaj 21 maj 10:08
  260 €
 • 1 foto
  Llamell
  Motore (mbi 50 cc)

  Llamell

  Shitet llamella per skuter yamaha 125 cc llamella eshte shum pak e perdorur

  Ferizaj 20 maj 21:26
  30 €
 • 2 foto
  Shes piaggon ne gjendje shum te mir
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes piaggon ne gjendje shum te mir

  Shes piaggon ne gjendje shum te mir me dogan per me shum ne viber

  Ferizaj 20 maj 00:21
  420 €
 • 5 foto
  Shitet skuteri BMW 125 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri BMW 125 kubik

  Shitet skuteri 125 kubik gjendje perfektet ka klim abs dhe vendin me mbush telefonin dhe shum sende

  Ferizaj 19 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Honda shadow 600
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda shadow 600

  Honda shadow 600 kubik motori gjendet per momentin ne zvicer , per 1 jav vje ktu eshte ne gjendje pe

  Ferizaj 19 maj 14:41
  2.200 €
 • 1 foto
  Honda crf450 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda crf450 2009

  Shitet honda crf 450 2009 n gjendje te rregullt shum i rujtum me dokumenta per me shum : viber +3834

  Ferizaj 19 maj 13:01
  2.850 €
 • 8 foto
  Shitet Honda Chopper 750cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Honda Chopper 750cc

  Shitet Honda Chopper 750cc 1998 i regjistruar ne gjendje perfekte

  Ferizaj 18 maj 18:15
  4.300 €
 • 1 foto
  Motoqiklete 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motoqiklete 125cc

  Motoqikleta Yamaha 125cc eshte ne gjendje te rregullt. Shitet per arsye te mos vozitjes, nuk eshte v

  Ferizaj 17 maj 21:41
  320 €