Motore (mbi 50 cc) në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Atv 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 250cc

  Shes motorrin atv 250 cc. Viti 2010

  Gjakovë Sot, 08:13
  1.300 €
 • 2 foto
  Motorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorri

  Shes motorrin 4 rrotesh 250cc, viti 2010. 4 shpejtesi,gazi ndor.

  Gjakovë Sot, 08:09
  1.400 €
 • 2 foto
  Suzuki Touring (800cc) me doganë 1998
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Touring (800cc) me doganë 1998

  Suzuki Touring (800cc) me Doganë viti 1998. 044 801 101

  Gjakovë Dje, 21:05
  1.999 €
 • 0 foto
  motorri ne shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  motorri ne shitje

  ne gjendje te mir pa defekt hiq me dokumeta me dogan pa regjistrim vetem te 18.000 km te kaluara

  Gjakovë 25 qershor 18:11
  450 €
 • 7 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Skuteri esht i ardhur nga zvicra 125cm si me kon i ri 7700 km te kalune muj i 7 2015 per ma shum in

  Gjakovë 25 qershor 15:43
  1.350 €
 • 4 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Shitet skuter .... Viber +38344145598

  Gjakovë 25 qershor 10:40
  400 €
 • 3 foto
  KAWASAKI ER5 (500cc)
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI ER5 (500cc)

  Shitet Kawasaki 500 cc ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera dhe me regjistrim deri

  Gjakovë 25 qershor 08:31
  1.250 €
 • 4 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Honda jazz

  Gjakovë 25 qershor 08:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki

  Kawasaki 454 ltd me dogane te paguar viti 1996 me 30.000 km servisin e kryer është ne gjendje të mi

  Gjakovë 24 qershor 20:11
  1.600 €
 • 2 foto
  Yamaha neos 4t 2017
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha neos 4t 2017

  Shitet yamaha neos 50 kubiksh 4 takt 2017 5800 t’kalume,ngjendje perfekte , regjistrim edhe 1 vjet

  Gjakovë 24 qershor 19:11
  1.650 €
 • 3 foto
  skuter 50cc rks
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter 50cc rks

  skuter 50cc dogan homologim tabela rks

  Gjakovë 24 qershor 17:59
  500 €
 • 4 foto
  motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr

  shes motorr me r rrota

  Gjakovë 23 qershor 20:38
  450 €
 • 3 foto
  YAMAHA Virago 535 isapo ardhur nga zvicra.
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA Virago 535 isapo ardhur nga zvicra.

  Gjendje perfekte i ardhur nga zvicra me 24 prill 2019 ka dogan te paguar me ni fjal osht shum i rujt

  Gjakovë 21 qershor 23:56
  2.000 €
 • 0 foto
  Klr 600
  Motore (mbi 50 cc)

  Klr 600

  Shes/Blej pjes vetem per KLR 600 cc. Viber /whatsuup 00355672050983

  Gjakovë 21 qershor 18:04
  55 €
 • 6 foto
  peugeot
  Motore (mbi 50 cc)

  peugeot

  peugeot speedfight2 50cc

  Gjakovë 21 qershor 17:52
  540 €
 • 11 foto
  Shitet motorri Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri Yamaha

  Shitet motorri Yamaha TDM 900 Motorri eshte ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga Zvicrra I ka veq

  Gjakovë 21 qershor 10:42
  5.500 €
 • 5 foto
  Honda CBR 600RR LimitEdition
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda CBR 600RR LimitEdition

  per ma shum info 044 620 455

  Gjakovë 20 qershor 12:49
  3.900 €
 • 3 foto
  Areox 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Areox 50cc

  shitet areox ngjendje tmir pa dokumenta

  Gjakovë 20 qershor 11:56
  330 €
 • 3 foto
  200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  200cc

  Shinarey 200cc

  Gjakovë 20 qershor 10:59
  900 €
 • 2 foto
  Honda shadow 125cc per pjes
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda shadow 125cc per pjes

  Shitet honda shadow vt 125cc per pjes, maqinen ngjendje perfekte

  Gjakovë 18 qershor 20:00
  1 €
 • 3 foto
  Shes skuterin
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin

  Mondial 150 kubik ne gjendje shumë te mire Pa dokomente

  Gjakovë 17 qershor 19:59
  430 €
 • 2 foto
  motorr 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr 150cc

  shesh motorr 150 cc ne gjendje te rregull

  Gjakovë 17 qershor 19:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet ose ndrrohet mondiali
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet ose ndrrohet mondiali

  shes ose ndrroj mondial R 150 Cc asht me libres veq rexhistrimin me ja bo ka investim 70euro nto me

  Gjakovë 15 qershor 22:30
  300 €
 • 3 foto
  scuter
  Motore (mbi 50 cc)

  scuter

  Shes skuterin Aprilia leonardo 150cc ne gjendje te rregullt me dogan dhe homologim te paguar

  Gjakovë 15 qershor 12:24
  500 €
 • 5 foto
  Suzuki intruder 1400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki intruder 1400cc

  Motori asht prej Zvicres me dugan ne rks motorri osht shum I rujten ka servisat e kryer komplet

  Gjakovë 14 qershor 00:45
  2.999 €
 • 1 foto
  Shitet suzuki k61000cc 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet suzuki k61000cc 2006

  Shitet suzuki gsx-r 1000cc 2006 ne gjendje te rregulltu qmimi shum pak i neguciushem vetem blers se

  Gjakovë 13 qershor 19:05
  2.450 €
 • 2 foto
  Her chee 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Her chee 125cc

  Shtiet ngjendje perfekte me dogan tpaguar. qmimi i diskutushem

  Gjakovë 13 qershor 15:10
  500 €
 • 0 foto
  Chopper HONDA 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Chopper HONDA 125cc

  Shitet HONDA pothuajse i ri 6mi kilometra ne gjendje teper te mir teknike dhe optke, hec mir punon

  Gjakovë 11 qershor 22:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Malaguti ciak 125cc 4T 2004
  Motore (mbi 50 cc)

  Malaguti ciak 125cc 4T 2004

  malaguti ciak 125cc 4T. viti 2004 pa dogan. Motorri eshte ardhur nga italia dhe eshte motorr italian

  Gjakovë 11 qershor 01:24
  900 €
 • 3 foto
  Suzuki k6 1000cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki k6 1000cc

  shitet urgjent ngjendje te rregullt

  Gjakovë 10 qershor 15:43
  2.600 €
 • 2 foto
  Shitet ZC
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ZC

  Shitet mondial ZC 150cc skilett punon shum mirr as ni defektt see kaa krejt serviset e krymee dokom

  Gjakovë 10 qershor 01:20
  300 €
 • 3 foto
  aerox 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  aerox 50cc

  Ne gjendje teper te rregullt viber whatsapp

  Gjakovë 9 qershor 23:27
  400 €
 • 4 foto
  yamaha fz750
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha fz750

  shitet ose ndrrohet me qka tem konvenon ka pak defekt ama me pak pare nreqet ngreh shumm . Pa dokum

  Gjakovë 8 qershor 21:54
  430 €
 • 3 foto
  Peugeot 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Peugeot 50cc

  Ne gjendje teper te rregull sapo servisuar

  Gjakovë 7 qershor 13:10
  280 €
 • 1 foto
  Yamaha fz750
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha fz750

  shitet ose ndrrohet me qka tem konvenon ka pak defekt ngreh fort me pak pare rregullohet. Pa dokumen

  Gjakovë 7 qershor 08:33
  450 €
 • 3 foto
  Shes skuterin
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin

  Shes skuterin i ardhun prej ch me dogan

  Gjakovë 4 qershor 08:39
  600 €
 • 2 foto
  Cilinder per suzuki 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Cilinder per suzuki 125 cc

  Shes cilindrin ne gjendje shum te mire pa asnje demtim apo vije.per suzuki 125cc.

  Gjakovë 4 qershor 07:25
  60 €
 • 4 foto
  motorr yamaha R1
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr yamaha R1

  shes motorrin yamaha R1 viti 2003 me dugan te paguar 1000cc shum i ruajtur

  Gjakovë 3 qershor 22:33
  3.000 €
 • 4 foto
  Kymco super 9 50 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco super 9 50 cc

  Shes kymco 50cc me ftofje me uj ne gjendje shum shum te mir te gjitha i punojn servise i ka te gj

  Gjakovë 3 qershor 01:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha

  motirr yamaha R1 1000cc viti 2003 me dugan shum i ruajtur

  Gjakovë 2 qershor 20:40
  3.000 €
 • 3 foto
  Shkuteri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shkuteri

  shes skuterin e sapo ardhun prej ch me dogan te pagume

  Gjakovë 1 qershor 20:59
  550 €
 • 3 foto
  Kerkoj skuter me ble deri 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj skuter me ble deri 125 cc

  Piaggio yamaha malaguti honda etj Shkrujem viber

  Gjakovë 29 maj 18:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes motor suzuki full kros 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motor suzuki full kros 125cc

  Shes motor suzuki 2009, full kros 125cc 48 ps bashk me te edhe nje helmete me nje pale syze si dhe n

  Gjakovë 28 maj 12:31
  1.500 €
 • 0 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Shitet mondial 150 kubik ne gjendje perfekte shum pak i perdoren i ruajten shum me pak km pres blere

  Gjakovë 27 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kawasaki KLE 500 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Kawasaki KLE 500 cc

  Shitet motorri ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Cdo gje i punon perfekt. Serivisi i krye

  Gjakovë 27 maj 07:51
  2.700 €
 • 3 foto
  Kawasaki KLE 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki KLE 500

  Shitet motorri ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Cdo gje i punon perfekt. Serivisi i krye

  Gjakovë 26 maj 21:01
  2.900 €
 • 2 foto
  Shitet ducati 749s rks
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ducati 749s rks

  Shitet ducati 749s viti 2003 ne gjendje te rregullt 20mi kilometra motorri o ne gjendje shum te mir

  Gjakovë 26 maj 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kerkoj piaggio liberty 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj piaggio liberty 125

  Nese ka najkush te rujten shkrujem viber. Ose Honda nes 125 a 150

  Gjakovë 25 maj 16:05
  400 €
 • 2 foto
  Shes motorcikleten
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorcikleten

  Shes motorciekleten per pjes per me shum info:045654505

  Gjakovë 24 maj 16:54
  80 €
 • 0 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet motori ne foto.Eshte ne gjendje shum te mir.Qmimi me marrveshje.I ardhur nga zvicrra pa dogan

  Gjakovë 22 maj 07:01
  Me Marrveshje