Kurbin

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  Motorr 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110cc

  Shitet motorr 110cc grup lifan viti 2007 ne gjendie te mir ka nevoj per disa sherbime te vogla Mot

  Kurbin 15 qershor 19:42
  400 Lek
 • 3 foto
  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)

  Shiter motor karkalec 86 cc me trup me te vogel se karkalecat normal.grup lifan me 4 marshe me freks

  Kurbin 29 prill 09:09
  280 €
 • 3 foto
  Yamaha R1(me letra te rregullta)
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1(me letra te rregullta)

  Vaj filtra dhe ferrota te bera gomat e reja akull Look 2005 me letra te prera dhe siguracion per nj

  Kurbin 1 prill 18:47
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet motorri Honda sportiv.
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri Honda sportiv.

  Shes motorrin Honda sportiv. Eshte ne gjendje shume te mire. Ka pak km. Nr cel:0682079503. Cmimi i

  Kurbin 1 prill 14:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i

  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i ri ne shtator te 2018.ne gjendje perfekt me te gjitha

  Kurbin 1 prill 09:24
  450 Lek