Kurbin

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kurbin

 • 5 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Motorri ka 31000 Km Viti 2004 nje muaj ka qe I esht bo dogana dhe letrat dhe esht ne gjendje shum te

  Kurbin Dje, 10:49
  1.700 €
 • 6 foto
  biciklet ne shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  biciklet ne shitje

  Bicikleta eshte e re me bateri

  Kurbin 19 gusht 16:11
  1.500 €
 • 0 foto
  Ose ndrohet me benc te vjeter
  Motore (mbi 50 cc)

  Ose ndrohet me benc te vjeter

  Shitet yamaha xt 600 cc per qmim mos merni ne tel aq dhe ska ulje dhe per me pyt kot a esht ne gnenj

  Kurbin 19 gusht 03:44
  700 €
 • 2 foto
  Munci ndrimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Munci ndrimi

  Shitet pa dokomenta me qrregjistrim greqi yamaha xt 600

  Kurbin 11 gusht 12:13
  700 €
 • 4 foto
  Honda Cbr 1000
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Cbr 1000

  Motorri asht me pak kilometra origjinale 23 mij kilometra te vetat jo humje kohe pranoj naj ndrim

  Kurbin 8 korrik 21:50
  3.000 €
 • 2 foto
  HONDA CBR
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA CBR

  Shes Honda CBR 600cc Motorri eshte ne gjendje shume te mirë Dogana e paguar Viti 2001 Motorri esht

  Kurbin 4 korrik 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes H/D e vitit 207 me vetem 12 mije km
  Motore (mbi 50 cc)

  shes H/D e vitit 207 me vetem 12 mije km

  ngjyre e zeze,marmita screming eagle,normalisht vetem nje perdorues,motorri eshte ne lac

  Kurbin 4 korrik 14:48
  5.500 €
 • 4 foto
  Motorr 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110cc

  Shitet motorr 110cc grup lifan viti 2007 ne gjendie te mir ka nevoj per disa sherbime te vogla Mot

  Kurbin 15 qershor 19:42
  400 Lek
 • 3 foto
  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)

  Shiter motor karkalec 86 cc me trup me te vogel se karkalecat normal.grup lifan me 4 marshe me freks

  Kurbin 29 prill 09:09
  280 €
 • 3 foto
  Yamaha R1(me letra te rregullta)
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1(me letra te rregullta)

  Vaj filtra dhe ferrota te bera gomat e reja akull Look 2005 me letra te prera dhe siguracion per nj

  Kurbin 1 prill 18:47
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet motorri Honda sportiv.
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri Honda sportiv.

  Shes motorrin Honda sportiv. Eshte ne gjendje shume te mire. Ka pak km. Nr cel:0682079503. Cmimi i

  Kurbin 1 prill 14:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i

  Shitet motorri.grupi lifan 100 cc i vendosur i ri ne shtator te 2018.ne gjendje perfekt me te gjitha

  Kurbin 1 prill 09:24
  450 Lek