Peqin

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Peqin

 • 6 foto
  motor
  Motore (mbi 50 cc)

  motor

  shitet motorri i ardhur nga italia viti 2012 me 945 km origjinale me dogan te paguar

  Peqin 11 maj 22:03
  1.500 €
 • 6 foto
  Super okazion 170 euro
  Motore (mbi 50 cc)

  Super okazion 170 euro

  Shitet super okazion 170 euro...esht origjinale...e gjitha prej alumini...goma te reja te trasha...m

  Peqin 3 prill 08:22
  170 €
 • 2 foto
  shitet okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet okazion

  shitet okazion bicikleta nr 26. ..esht origjinale e gjitha prej alumini. goma te reja te trasha.

  Peqin 2 prill 12:36
  210 Lek
 • 3 foto
  shitet bicikleta
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet bicikleta

  shitet bicikleta...esht origjinale e ardhur nga italia ..nr26. ..e gjitha prej alumini dhe disjet..

  Peqin 1 prill 21:12
  240 Lek
 • 7 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Kymco viti 2009 me dogan te paguar ....

  Peqin 1 prill 18:09
  1 €
 • 4 foto
  Zuzuki burgman okazion 150cc 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Zuzuki burgman okazion 150cc 2002

  Motorri esht ne gjendje shum te mir nje muaj ka qe ka ardhur nga italia me dogan te paguar shitet p

  Peqin 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazin 250cc 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazin 250cc 2012

  Motorri esht thuajse i pa perdorur fare 800km ne Total ka ardhur nga italia me dogan te paguar nuk e

  Peqin 1 prill 07:20
  1.600 €
 • 4 foto
  Shitet kawasaki zxr6 per pjes
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet kawasaki zxr6 per pjes

  Shitet kawasakii zxr6 per pjes motorri ka car testaten edhe cilinderin grupi eshte ne rregul motorri

  Peqin 10 mars 13:45
  550 Lek