Motore (mbi 50 cc) në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  SSSUPER
  Motore (mbi 50 cc)

  SSSUPER

  SHITET TDM 900 FULL EKSTRA 25 MIJ.GOMA TE REJA METZELER z8

  Tiranë Sot, 07:35
  5.800 €
 • 7 foto
  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

  Shutet . Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera peri

  Tiranë Dje, 23:16
  1.600 €
 • 6 foto
  Ducati Streetfighter FULL CARBON
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati Streetfighter FULL CARBON

  Shitet Ducati Streetfighter 848 Full Carbon..Motorri eshte i bere me porosi dhe te gjitha pjeset i k

  Tiranë Dje, 22:45
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Honda Hornet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Honda Hornet

  Shitet motorri,Honda Hornet cbf 600 cc.marmit extra Mivv,portotarg extra,filter ajri BMC sportiv,gom

  Tiranë Dje, 22:25
  2.700 €
 • 3 foto
  SHITET APRILA LEONARDO
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET APRILA LEONARDO

  APRILA LEONARDO NE GJENDJE SUPER TE MIRE,CMIMI I DISKUTUESHEM

  Tiranë Dje, 22:08
  700 €
 • 2 foto
  BMW S1000R
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW S1000R

  Bmw s1000r viti 2014.ka 13000km.sherbimi i fundit eshte bere ne gjermani.ka abs.tracion control.3 op

  Tiranë Dje, 19:21
  11.000 €
 • 2 foto
  kymco grande dink 250 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  kymco grande dink 250 cc

  shitet kymco grande dink 250 cc me letra te rregullta per nje vit

  Tiranë Dje, 19:17
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Suzuki burgman 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Suzuki burgman 250cc

  Shitet Suzuki burgman 250cc ne gjendje te mir me dekumenta. per me shum inf nr tel (0696346838)

  Tiranë Dje, 19:11
  1.400 €
 • 1 foto
  Yamaha tmax
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha tmax

  shitet yamaha t-max ne gjendje shum te mir me letra te paguara.0694413113.2000euro

  Tiranë Dje, 18:56
  2.000 €
 • 4 foto
  BMW F800R
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW F800R

  Marka : BMW TIPI : F800R Ngjyra : Gri Ezez Viti : 12/2012 KM : 7500 Ori Importuar nga SHBA Moto

  Tiranë Dje, 18:43
  6.500 €
 • 0 foto
  Shitet motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori

  Shes motor. Ne gjendje shum te mir per mundesi deliveri. Me sherbime dhe dekumenta te rregullta. Ngj

  Tiranë Dje, 14:53
  800 Lek
 • 8 foto
  OKAZION HARLEY DAVITSON VITI 97 NDERROHET
  Motore (mbi 50 cc)

  OKAZION HARLEY DAVITSON VITI 97 NDERROHET

  SHITET OSE NDERROHET HARLEY VITI 97 1380 KUBIK.NE GJENDJE PERFEKTE.DOKUMENTA TE PRERA.GOMA TE REJA.S

  Tiranë Dje, 14:34
  6.500 €
 • 5 foto
  OKAZION..!! Kawasaki 900cc viti-2009 me 9100..km
  Motore (mbi 50 cc)

  OKAZION..!! Kawasaki 900cc viti-2009 me 9100..km

  Ardhur nga kanadaja me dogan te paguar 9100..km Motori eshte Pothuajse i ri Cmimi i padiskutushem nu

  Tiranë Dje, 14:23
  4.999 €
 • 6 foto
  Yamaha 1300 cc. VXS
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 1300 cc. VXS

  Yamaha VXS Motorri ka 13150 milje.1300ccMe dogane te paguar i ardhur nga Amerika

  Tiranë Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw RT 1200
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw RT 1200

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te p

  Tiranë Dje, 12:26
  7.500 €
 • 0 foto
  Xhamlliku
  Motore (mbi 50 cc)

  Xhamlliku

  Shitet lambreta tv 175 viti 1959 me dokumenta te rregullta dhe ne gjendje te mir dhe i gjithi i rest

  Tiranë Dje, 12:25
  9.000 €
 • 11 foto
  Harley-Davidson 1200 C    1903-2003
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley-Davidson 1200 C 1903-2003

  Harley-Davidson Viti 2003 , I sapo arrdhur dogan e paguar ,ne super gjendje me 36,800 Km .Goma te re

  Tiranë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2018 KTM 1290 Adventure S 160 HP
  Motore (mbi 50 cc)

  2018 KTM 1290 Adventure S 160 HP

  UNRIVALLED PERFORMANCE Whether it’s cracking the throttle wide open out of an exhilarating corner,

  Tiranë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kymco 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Kymco 150 cc

  Shitet Kymco Agility ne gjendje shume te mire perdorimi Te gjitha sherbimet e bera vaj filter i sapo

  Tiranë Dje, 10:38
  1.300 €
 • 2 foto
  Yamaha Majestic
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majestic

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet.

  Tiranë Dje, 05:19
  900 €
 • 0 foto
  Motorin
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorin

  Shes motorin ne gjendje shum te mire. me sherbime dhe dekumenta te sakta. Mund te perdoret per deliv

  Tiranë 16 nëntor 23:57
  800 €
 • 3 foto
  SUPER OFERTAT YAMAHA - MT-700 /2019
  Motore (mbi 50 cc)

  SUPER OFERTAT YAMAHA - MT-700 /2019

  Nje nga KATEGORITE ME TE SHITURA YAMAHA - MT-700 ccm / 4 cilindra / ABS / - Viti -2019 Full Dig

  Tiranë 16 nëntor 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda 750C Shadow Spirit NDERROHET ME TMAX
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 750C Shadow Spirit NDERROHET ME TMAX

  MOTORI ESHTE I ARDHUR NGA USA DHE TARGUAR NE DHJETOR 2017 ARDHUR ME 0 MILJE I PA PERDORUR TANI KA 9

  Tiranë 16 nëntor 16:59
  6.800 €
 • 4 foto
  Madison 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Madison 150cc

  Malaguti madison 150cc..e zeze perle..38000km..eshte blere ne dyqan me zero km dhe esht mbajtur nga

  Tiranë 16 nëntor 13:26
  850 €
 • 0 foto
  KTM SUPERMOTO 950
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM SUPERMOTO 950

  KTM SUPERMOTO 950 ne gjendje te perkryer i blere ne koncesionar ne Itali me 6 mije kilometra tani ka

  Tiranë 16 nëntor 12:37
  4.900 €
 • 2 foto
  Piaggio x8. 200 cc. Viti 2004
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio x8. 200 cc. Viti 2004

  Shitet. Piaggio X8:200 kubik:viti i prodhimit 2004. Motori eshte ne gjendje shum te mire. Ska nevoj

  Tiranë 16 nëntor 12:11
  1.200 €
 • 0 foto
  Shitet motorr x 9 me letra deri ne 2020 899 euro e
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr x 9 me letra deri ne 2020 899 euro e

  Shitet mo

  Tiranë 16 nëntor 08:34
  899 €
 • 3 foto
  SHITET MOTOR 4 GOMSH NE GJENJE TE MIR 850 euro
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET MOTOR 4 GOMSH NE GJENJE TE MIR 850 euro

  Shitet motorr 4 gomsh 250 kubiksh me indjetro ne gjenje shum te mir bateri te re motorrin te re 850

  Tiranë 16 nëntor 08:33
  850 €
 • 1 foto
  SHITET MOTORR 4 GOMSH ME LETRA 1350 euro
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET MOTORR 4 GOMSH ME LETRA 1350 euro

  Shitet motorr 4 gomsh me letra ne gjenje shum te mir 4 gomet te reja nuk ka nevoj per sherbime 150 k

  Tiranë 16 nëntor 08:32
  1.350 €
 • 4 foto
  Motorr 50 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 50 cc

  Motorr me bateri per invalid(scuter eletrik)ne gjedje shume te mire si i ri eshte shume i lehte edhe

  Tiranë 16 nëntor 00:30
  1.000 €
 • 6 foto
  Shiten pjese per Aprilia Leonardo
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten pjese per Aprilia Leonardo

  Shitet pjese per Aprilia Leonardo, grup 150cc i sapo nderruar fasho piston, guarnicion, karburator,

  Tiranë 15 nëntor 19:26
  300 Lek
 • 2 foto
  Suzuki Burgman 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 250cc

  Shitet suzuki burgman 250cc ne gjendje te shkelqyer sherbime te gjitha te sapo bera

  Tiranë 15 nëntor 18:16
  1.300 €
 • 2 foto
  Piaggio Beverly 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Beverly 250cc

  Motorri eshte ne gjendje shum te mire pune. I sapo ardhur nga italia me dogane te paguar,gati per ta

  Tiranë 15 nëntor 16:04
  1.500 €
 • 0 foto
  Honda SH 300 cc,Viti 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda SH 300 cc,Viti 2009

  Motorr ne gjendje shume te mire.Te gjita sherbimet e kryera,Vaj+filtra.Kilometra 100.000

  Tiranë 15 nëntor 16:04
  2.000 €
 • 4 foto
  Honda vfr 800
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda vfr 800

  Shitet honda crossrunner viti 2011 me 22.000 km me abs.motorri eshte i sapo ardhur nga zvicra,me te

  Tiranë 15 nëntor 14:42
  6.500 €
 • 3 foto
  Suzuki sv650cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki sv650cc

  Shitet per nderrim kategorie. 650cc. Letra te paguara per nje vit.Goma te reja 100%.Vaj filtra kande

  Tiranë 15 nëntor 14:19
  2.300 €
 • 5 foto
  Vespa PK 50
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa PK 50

  Vespa pk 50 viti 1985 eshte ne gjendje te mire me dogane te paguar cel +355672120557

  Tiranë 15 nëntor 13:09
  150.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET SUZUKI BURGMAN 400
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET SUZUKI BURGMAN 400

  Shitet SUZUKI BURGMAN 400,viti i prodhimit 2004. Motorri ka goma te reja Mishelin,koshi GIVI me supo

  Tiranë 15 nëntor 10:13
  2.000 €
 • 7 foto
  Suzuki GSX-S 1000 ABS (2017)
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki GSX-S 1000 ABS (2017)

  Me letra dhe sherbime te rregullta të kryera në kohë. Extra: 1. Xhami mbrojtes para 2. Mbrojtese an

  Tiranë 12 nëntor 22:08
  8.000 €
 • 5 foto
  Suzuki GSX FA i 2014
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki GSX FA i 2014

  Motorr pothuajse i ri 3300Km te perkshruara 1250 CC Cmimi me dogane i diskutueshem

  Tiranë 12 nëntor 12:33
  7.200 €
 • 4 foto
  Honda integra 700
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda integra 700

  Shitet honda integra 700 me 14.000 km me abs,marmite extra akrapovic.me targa shqiptare i rregullt p

  Tiranë 12 nëntor 11:21
  5.500 €
 • 5 foto
  Triumph Boneville Limited Edition OKZION!!
  Motore (mbi 50 cc)

  Triumph Boneville Limited Edition OKZION!!

  Triumph Bonneville SE2 A2 2014 Limited Edition I blere me 0 KM ne Gjermani ne koncesjonar aktualis

  Tiranë 12 nëntor 10:08
  10.000 €
 • 12 foto
  2000 APRILIA PEGASO 650cc - Dokumenta e Taksa Pagu
  Motore (mbi 50 cc)

  2000 APRILIA PEGASO 650cc - Dokumenta e Taksa Pagu

  Aprilia Pegaso 650cc, viti 2000. Motori eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte importuar nga Ameri

  Tiranë 11 nëntor 21:19
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet Beverly 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Beverly 250cc

  Shitet Beverly 250cc ne gjendje te mir me dogan te paguar. Sa jan ndruar vaj +filter+kandele+ fer

  Tiranë 11 nëntor 13:04
  1.600 €
 • 9 foto
  Honda SH 150 injeksion
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda SH 150 injeksion

  Në gjendje perfekte. Shitet për arsye mospërdorimi.

  Tiranë 11 nëntor 11:36
  1.600 €
 • 3 foto
  gilera nexus 250 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  gilera nexus 250 2009

  gilera nexus 250cc viti 2009 me dogane te paguar sherbime te kryera gati per targa

  Tiranë 11 nëntor 11:29
  2.300 €
 • 4 foto
  malaguti centro 160i 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  malaguti centro 160i 2009

  malaguti centro 160i viti 2009 i sapo ardhur me dogan te paguar sherbime te kryera vaj filtra ferrot

  Tiranë 11 nëntor 11:29
  1.300 €
 • 5 foto
  honda sh 150i 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  honda sh 150i 2009

  honda sh 150i viti 2009 i sapo ardhur me dogan te paguar.injeksion dhe frenat e pasme me alkol.sherb

  Tiranë 11 nëntor 11:29
  2.000 €
 • 4 foto
  vespa gts 300cc 2008
  Motore (mbi 50 cc)

  vespa gts 300cc 2008

  piaggio vespa 300cc gts 2008 e sapo ardhur me dogane te paguar sherbime te kryera dokumenta te perkt

  Tiranë 11 nëntor 11:28
  3.500 €
 • 3 foto
  Honda shadow 750cc 2005 gjendje perfekte
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda shadow 750cc 2005 gjendje perfekte

  Shadow 2005, 15 mij km, letrat deri korik 2020 sherbimet vaj filtra kandele te sapo kryera Xhami dhe

  Tiranë 10 nëntor 16:57
  5.000 €