Shkodër

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  motorr me 4 goma quad
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr me 4 goma quad

  Shes motorr me 4 goma.Motorri eshte ne gjendje perfekte i bere te gjitha serviset ne Shtator.Modeli

  Shkodër Dje, 23:26
  1.100 €
 • 3 foto
  suzuki burgman
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki burgman

  Shitet motorr suzuki burman 650 cc me letra viti 2005

  Shkodër Dje, 22:47
  2.200 €
 • 4 foto
  Burgman
  Motore (mbi 50 cc)

  Burgman

  Burgman 650

  Shkodër Dje, 21:35
  4.000 €
 • 2 foto
  Okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion

  Shitet yamaha 1000cc te gjitha sherbimet e sapo bera voj , kandela , bateri te sapo nderruara Letra

  Shkodër Dje, 12:44
  1.900 €
 • 1 foto
  MARMIDA DUKATIT
  Motore (mbi 50 cc)

  MARMIDA DUKATIT

  SHES MARMIDA DUKATI

  Shkodër Dje, 10:09
  50 €
 • 3 foto
  Vespa pk 50
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa pk 50

  Me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Motorri eshte pa letra Shitet ose nderrohet me sk

  Shkodër 21 shtator 12:04
  600 €
 • 4 foto
  Shitet Kymco People 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Kymco People 125

  Shitet Kymco People s125 i vitit 2005,me gjitha sherbimet e sapo bera.motori eshte 4ter kohesh. Esh

  Shkodër 21 shtator 11:03
  600 €
 • 3 foto
  Suzuki Intruder
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Intruder

  Motori i ka sherbimet e bera, eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye nderrim kategorie.(E

  Shkodër 21 shtator 09:58
  4.500 €
 • 7 foto
  ATV ADLY 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV ADLY 500cc

  Motor ADLY prodhim i markes SUBARU. Ne gjendje perfekte me vetem 6850 km. I sapo targuar te gjitha s

  Shkodër 21 shtator 09:58
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet motorr 150 cc tip harly
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr 150 cc tip harly

  Okazion shitet Harly 150 cc siq shihet ne foto motorri esht supr gjendje me goma te reja super fare

  Shkodër 21 shtator 09:02
  800 Lek
 • 4 foto
  Motorr 110c loncin
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110c loncin

  Cmimi eshte i diskutushem

  Shkodër 21 shtator 00:55
  300 €
 • 4 foto
  Xc 300
  Motore (mbi 50 cc)

  Xc 300

  Shitet yamaha xc 300 kubik

  Shkodër 20 shtator 18:44
  1.600 €
 • 4 foto
  Suzuki Burgman 400 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 400 cc

  Shitet Suzuki Burgman i vitit 2001 ne gjendje shume te mire.

  Shkodër 19 shtator 15:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda cbr 600 rr
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda cbr 600 rr

  Shitet motorri me letra te rregullta edhe per jasht shteti

  Shkodër 18 shtator 22:10
  2.600 €
 • 3 foto
  Honda shadow viti 2000
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda shadow viti 2000

  Honda shadow i ardhur nga Italia i sa po tarkuar ne gjendje perfekte

  Shkodër 16 shtator 20:14
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Scooter Kymco People s125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Scooter Kymco People s125

  Shitet scooter Kymco People S125 4ter kohesh,me te gjitha sherbimet e sapo bera,me dekomenta italian

  Shkodër 14 shtator 22:56
  700 €
 • 2 foto
  SUPER OKAZION !!!!!!!!
  Motore (mbi 50 cc)

  SUPER OKAZION !!!!!!!!

  Shes motorr SMS 500 ,,, Ne gjendje shum te mire ka shum pak kilometra i sapoardhur nga suedia ,, cmi

  Shkodër 13 shtator 22:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Suzuki vt 800cc viti2000
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Suzuki vt 800cc viti2000

  Shitet Suzuki vt 800cc viti 2000 ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike.motorri esht i punuar

  Shkodër 13 shtator 11:23
  2.000 €
 • 3 foto
  Ducati monster 600 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati monster 600 cc

  Shitet ducati monster 600 cc ne super gjendje Gjitha sherbimet e kryera( vaj filter goma) dhe letra

  Shkodër 12 shtator 11:28
  1.800 €
 • 3 foto
  Shitet motorr dayang
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr dayang

  Shitet motorr dayang ne gjendje shum te mire.Cmimi I diskutueshem.Shitet per arsye mosperdorimi.

  Shkodër 11 shtator 19:08
  300 Lek
 • 1 foto
  Aprila 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprila 150cc

  aprila scarabeo 150cc shitet per vetem 550€ gjendje shume te mir pune 0675419468

  Shkodër 10 shtator 20:01
  550 €
 • 11 foto
  Shesim motorcikleta
  Motore (mbi 50 cc)

  Shesim motorcikleta

  Fejziu Shkoder afron motorcikleta INFINITY JAPAN 2019. Motorcikletat jan me kilometra 0 . Fejziu Shk

  Shkodër 8 shtator 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj letra per yamaha majesty 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj letra per yamaha majesty 125

  Kerkoj letra per yamaha majesty 125

  Shkodër 3 shtator 08:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vepsa 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Vepsa 125cc

  Shes vespa me grup 125cc,ne gjendje te mire,ndezje me buton,bateri e re goma te reja.

  Shkodër 2 shtator 20:37
  40.000 Lek
 • 12 foto
  Mini skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Mini skuter

  I sapo ardhur nga gjermanija . Motorri eshte pa letra dhe pa dogan . 49 kubiksh . Motorri eshte

  Shkodër 30 gusht 18:41
  350 €
 • 3 foto
  Malaguti madison
  Motore (mbi 50 cc)

  Malaguti madison

  Shes motor Malaguti madison 250c RS viti 2005 ,ne gjendje super e mbajtur me merakli ,me te gjitha s

  Shkodër 29 gusht 21:56
  1.100 €
 • 3 foto
  Super motor me dokumenta
  Motore (mbi 50 cc)

  Super motor me dokumenta

  Super gjendje

  Shkodër 29 gusht 15:28
  1.900 €
 • 3 foto
  Malaguti madizon viti2007
  Motore (mbi 50 cc)

  Malaguti madizon viti2007

  Shitet Malaguti Madizon 250cc viti 2007 ne gjendje shum te mir pune .me letra te paguara per nje vit

  Shkodër 29 gusht 13:36
  1.800 €
 • 4 foto
  400 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  400 cc

  Shes Motorr Burgman 400 cc ne gjendje te mire me Letra, arsyeja nga qe kam ble nji 900 cc. Motorri a

  Shkodër 29 gusht 00:04
  1.250 €
 • 3 foto
  Ndrrohet burgman 150 super gjendje pa letra
  Motore (mbi 50 cc)

  Ndrrohet burgman 150 super gjendje pa letra

  Ndrrohet burgman 150 super gjendje pa letra

  Shkodër 28 gusht 13:29
  123 €
 • 0 foto
  Shitet honda 79 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet honda 79 cc

  Shitet motorri honada 79 cc ne gjendje te mir punet Qmimi 35000 i pa deskutushum 0676911499

  Shkodër 26 gusht 21:31
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Yamaha Cungus 4kohesh
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Cungus 4kohesh

  Shitet motorri i sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar dhe me letra shqipetare te prera per nje

  Shkodër 26 gusht 09:52
  850.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet motorri i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar dhe me letra shqipetare te prepa per nje

  Shkodër 26 gusht 09:32
  850.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Marka 👉Honda Cbr Forca mottorrike👉1000cc Lloji i kambjos👉manual Karburanti 👉benxin Viti i prodhimit

  Shkodër 25 gusht 22:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda RR
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda RR

  Motorri esht ne gjendje shum te mir sherbimet i ka te bera ka 15.000 km eshte me dokumenta te rregul

  Shkodër 24 gusht 13:34
  3.000 €
 • 0 foto
  ROKRU
  Motore (mbi 50 cc)

  ROKRU

  OKUROS

  Shkodër 24 gusht 12:29
  2.500 €
 • 0 foto
  yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha

  shitet r6 super super gjendje me letra te prera deri ne MAJ 2020

  Shkodër 22 gusht 02:30
  2.300 €
 • 8 foto
  Okazion ninja kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion ninja kawasaki

  Shitet Ninja Kawasaki , me letra Italiane 60.000-70.000 km Zinxhir , koron , pinjon te sapo nderru

  Shkodër 20 gusht 22:12
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet Suzuki 800cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Suzuki 800cc

  Shitet suzuki 800cc me letra italjane.mundesi nderrimi me makin te vogel.

  Shkodër 18 gusht 11:33
  2.000 €
 • 4 foto
  Kawasaki Z-750
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki Z-750

  Kawasaki z750 spr gjendje me 18.000 km i mbajtur ne garazhd, dogana e sapo prer, shitet per arsye mo

  Shkodër 16 gusht 22:44
  6.700 €
 • 4 foto
  suzuki boulevard
  Motore (mbi 50 cc)

  suzuki boulevard

  suzuki boulevard c50 11000 milje. goma te reja

  Shkodër 14 gusht 21:17
  5.500 €
 • 2 foto
  Shitet Malaguti crosser
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Malaguti crosser

  Shitet malaguti crosser 50 kubik

  Shkodër 10 gusht 20:29
  200 €
 • 1 foto
  Shitet motorr Suzuki
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr Suzuki

  Shitet motorr Suzuki 600 kubik. Cmimi 2.700 Euro me letra

  Shkodër 7 gusht 20:09
  2.700 €
 • 6 foto
  Biqiklet per femra
  Motore (mbi 50 cc)

  Biqiklet per femra

  E sapo ardhur nga gjermania.ne gjendje perfekte.q

  Shkodër 7 gusht 20:01
  150 €
 • 3 foto
  X -max
  Motore (mbi 50 cc)

  X -max

  Shitet yamaha xmax 250 cc me te gjitha sherbimet e bera me dogane te paguar i sapo ardhur nga zvicra

  Shkodër 6 gusht 12:39
  1.800 €
 • 2 foto
  shitet per arsye emigrimi
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet per arsye emigrimi

  letra te rregullta por ka 1 vit qe i kan mbaru

  Shkodër 5 gusht 17:51
  300 €
 • 4 foto
  Yamaha Skyliner 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Skyliner 125

  Motorri eshte ne gjendje te mir , 4 kohesh hargjim pak per ma shum mund ta provoni vet ...

  Shkodër 1 gusht 23:27
  600 Lek
 • 5 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet motorr viti i prodhimit 2008 me letra te paguar deri ne 28 gush 2019.Ne gjëndje shum te mir

  Shkodër 29 korrik 21:57
  600.000 Lek
 • 5 foto
  kawasaki Zx636
  Motore (mbi 50 cc)

  kawasaki Zx636

  shitet kawasaki Zx636 vit 2006 Disponon letra shqiptare te sapo prera kandela , voj te sapo nderruar

  Shkodër 28 korrik 17:59
  3.500 €
 • 0 foto
  Burgman 400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Burgman 400cc

  Shitet Burgman 400cc, 360 mije leke te vjetra, ka pak zhurme ne ecje, pa letra, nderrohet dhe me mot

  Shkodër 20 korrik 13:11
  360 Lek