Paisje per sport në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  SHITET IDEAL NERGETIC 28"
  Paisje per sport

  SHITET IDEAL NERGETIC 28"

  SHITET IDEAL NERGETIC 28" Biciklete shume e shpejte Biciklete shume e paster Bicikleta ka 21 marsha

  Tiranë Dje, 23:16
  200 €
 • 2 foto
  ? Super Oferte Biciklete MTB Alumini 27 100 Euro
  Paisje per sport

  ? Super Oferte Biciklete MTB Alumini 27 100 Euro

  Shes Biciklete 27 Alumini Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren para mbrapa me ferrote

  Tiranë Dje, 23:15
  100 €
 • 3 foto
  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE
  Paisje per sport

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE MARKE ,shume praktike dhe e forte,

  Tiranë Dje, 23:09
  7.000 Lek
 • 6 foto
  Biciklet Specialized
  Paisje per sport

  Biciklet Specialized

  Ne gjendje shum të mire, ndrim nuk bejm. 044415767

  Prizren Dje, 23:08
  480 €
 • 2 foto
  Specialized
  Paisje per sport

  Specialized

  Bicijleta eshte thuajse e re me te gjitha pjeset shimano ultegra Disqet jan Mavic Aksium Gomat Miche

  Tiranë Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i
  Paisje per sport

  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

  Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.

  Prishtinë Dje, 23:06
  243 €
 • 1 foto
  Biciklet me 3 rrota
  Paisje per sport

  Biciklet me 3 rrota

  Biciklet me 3 rrota e ardhur mga gjermania me diska drita e gjitha funksionale Tip i ri Viber : +3

  Prishtinë Dje, 22:52
  480 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent bickleta Cube 29, model vitit 2019
  Paisje per sport

  Shitet urgjent bickleta Cube 29, model vitit 2019

  Shitet urgjent bicikleta Cube 29 ne gjendje perfekte (pothuajse e re), model i vitit 2019. Bej ndrr

  Prishtinë Dje, 22:43
  399 €
 • 3 foto
  Bluze SCOTT per biciklete
  Paisje per sport

  Bluze SCOTT per biciklete

  Shitet bluze scott per ciklizem masa M-L Bluzja esht e re origjinale nga scott 100% polyster cmimi

  Tiranë Dje, 22:42
  10 €
 • 2 foto
  Cante alpine okazion
  Paisje per sport

  Cante alpine okazion

  Cant alpinizmi e ardhur nga gjermania e pershtatshme per kamping peshkim udhetime etj ...Material te

  Tiranë Dje, 22:41
  15 €
 • 0 foto
  Bicikleta FORCE 10
  Paisje per sport

  Bicikleta FORCE 10

  Shitet bicikleta FORCE 10 ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele. E preferuar per femra.

  Gjilan Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta MGI 26”
  Paisje per sport

  Bicikleta MGI 26”

  Shitet bicikleta ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele.

  Gjilan Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KTM BIONX ELEKTRIKE
  Paisje per sport

  KTM BIONX ELEKTRIKE

  ne gjendje shume te mire TAG pro kamera audi bmw golf mercedes skia fellne shtepi banes qira audi.

  Prishtinë Dje, 22:41
  444 €
 • 5 foto
  Adriatica 26
  Paisje per sport

  Adriatica 26

  Shitet biciklete italiane adriatica 26 e perkryer sidomos per femra.per me shume kontaktoni 06827309

  Durrës Dje, 22:33
  100 €
 • 8 foto
  Hard rock 26
  Paisje per sport

  Hard rock 26

  Shitet biciklete montain bike 26 e markes specialized .bicikleta eshte ne gjendje shume te mirecdo p

  Durrës Dje, 22:33
  100 €
 • 3 foto
  SAB FULL CARBON
  Paisje per sport

  SAB FULL CARBON

  Shitet biciklete SAB full carbon ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:32
  950 €
 • 2 foto
  ?PAISJE FITNESS TE REJA SHITEN BASHKE!!!!
  Paisje per sport

  ?PAISJE FITNESS TE REJA SHITEN BASHKE!!!!

  SHITEN PAISJE FITNESS TE REJA.. NJE STOL PER SHUME USHTRIME.. NJE PALE GILA 10KG.. NJE SHTANGE 70KG

  Durrës Dje, 22:31
  350 €
 • 7 foto
  Cambrium CX HardRock Shimano 105
  Paisje per sport

  Cambrium CX HardRock Shimano 105

  Shitet Bicikleta Cambrium CX HardRock Shimano 105 2x10 Frenimi me Disc Shimano 105 Madhsia e

  Prishtinë Dje, 22:30
  419 €
 • 3 foto
   THULE Bagazh Mbajtes Per 3 Bicikleta
  Paisje per sport

  THULE Bagazh Mbajtes Per 3 Bicikleta

  Shitet Bagazhi THULE per 3 Bicikleta po thuajse i ri i sapo ardhur nga Zvicrra qmimi 269 euro vibe

  Prishtinë Dje, 22:30
  269 €
 • 1 foto
  THULE bagazh per dy bicikleta
  Paisje per sport

  THULE bagazh per dy bicikleta

  Shitet Bagazhi THULE per dy bicikleta i sapo ardhur nga Zvicrra qmimi 110 euro viber +383 49 333 4

  Prishtinë Dje, 22:30
  110 €
 • 5 foto
  ?OKAZION!!!! DY PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!
  Paisje per sport

  ?OKAZION!!!! DY PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!

  SHITEN DY PAISJE PALESTRE PROFESSIONALE TE REJA.. NJE ROWER- VOGATORE TUNTURI VITI 2019.. PESHA E PE

  Durrës Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bike Manufaktur 28er Shimano Deore
  Paisje per sport

  Bike Manufaktur 28er Shimano Deore

  Shitet Bike Manufaktur 28er Amortizer Perpara Shpejtesi Shimano Deore Frenimin me vaje Mineral

  Prishtinë Dje, 22:29
  299 €
 • 10 foto
  Focus Road Bike Shimano Ultegra
  Paisje per sport

  Focus Road Bike Shimano Ultegra

  Shitet Bicikleta Focus Road Bike Shimano Ultegra 2x10 Frenimi Shimano Ultegra Madhsia e Ramit 54

  Prishtinë Dje, 22:29
  499 €
 • 11 foto
  CUBE 2018 Carbon FOX Shimano Deore XT
  Paisje per sport

  CUBE 2018 Carbon FOX Shimano Deore XT

  Shitet Bicikleta CUBE 2018 Carbon Full Suspension FOX Amortizer Para Fox 34 Rhythm 150mm Me Ai

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bergamont E Bike BOSCH Active Line
  Paisje per sport

  Bergamont E Bike BOSCH Active Line

  Shitet Bicikleta Bergamont E Bike Motorr BOSCH Active Line Bateria POWERPACK 400 Mbushsi Bosch

  Prishtinë Dje, 22:29
  849 €
 • 4 foto
  SCOTT 27.5
  Paisje per sport

  SCOTT 27.5

  Shitet Bicikleta SCOTT 27.5 Amortizer Perpara me Bllokad Shpejtesi Shimano 3x8 Frenimin me vaje

  Prishtinë Dje, 22:28
  289 €
 • 5 foto
  GIANT 27.5 Shimano Deore XT
  Paisje per sport

  GIANT 27.5 Shimano Deore XT

  Shitet Bicikleta GIANT 27.5 Amortizer Perpara me Bllokad ne Timon Shpejtesi Shimano Deore XT Fre

  Prishtinë Dje, 22:28
  369 €
 • 5 foto
  Cannondale 27.5
  Paisje per sport

  Cannondale 27.5

  Shitet Bicikleta Cannondale 27.5 Amortizer Perpara me Bllokad Shpejtesi Shimano 2x9 Frenimin me

  Prishtinë Dje, 22:28
  329 €
 • 1 foto
  Mtb Daytona
  Paisje per sport

  Mtb Daytona

  Mtb Daytona .full al Shume e lehte dhe e mirembajtur..Origjinale Italiane.Marshat 7×3.Cdo pjese ori

  Fier Dje, 22:07
  240 Lek
 • 2 foto
  Biciklet Sport (me rrota t\'holla)
  Paisje per sport

  Biciklet Sport (me rrota t\'holla)

  Biciklete sportive me rrota t\'holla (me te mbrendshme). Bicikleta eshte kjo ne foto. Gjithcka funks

  Gjilan Dje, 21:51
  85 €
 • 11 foto
  Shes paisjet per fitness
  Paisje per sport

  Shes paisjet per fitness

  Shes te gjitha paisjet per Fitness, jan te importuara nga Gjermanija jan gjithsej 33 paisje Nr.kont

  Prishtinë Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Bicikleten Mountainbike Demon RX Dual Suspens
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Mountainbike Demon RX Dual Suspens

  Shes bicikleten Mountainbike Demon RX Dual Suspension e importuar nga Gjermania me amortizera perpar

  Prishtinë Dje, 21:39
  230 €
 • 8 foto
  Paisje per fitness
  Paisje per sport

  Paisje per fitness

  Shes paisje per fitness te firmes se njohur Nautilus jan gjithsej 9 paisje Nr.kontaktues: 049 537 5

  Prishtinë Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Patika (kopaqka) brendi Puma nga USA
  Paisje per sport

  Patika (kopaqka) brendi Puma nga USA

  Shitet patikat (kopaqkat), brendi Puma, origjinale nga USA, numer 38, pak te perdorura, ne gjendje s

  Podujevë Dje, 21:32
  25 €
 • 4 foto
  SERIOUS 27.5er shimano XT
  Paisje per sport

  SERIOUS 27.5er shimano XT

  Shes biçikleten 27.5er SERIOUS Prodhim gjerman Shimano XT Frenat me vaj 3 X 10 shpejtesi

  Prishtinë Dje, 21:28
  410 €
 • 8 foto
  Shiten biqikletat
  Paisje per sport

  Shiten biqikletat

  Shes biçikletat

  Prishtinë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HT 29\" XT
  Paisje per sport

  HT 29\" XT

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Shimano D

  Tiranë Dje, 21:26
  379 €
 • 3 foto
  Super Bilardo Garlando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo Garlando Italiane

  Bilardo eshte ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. Pllaka orig

  Tiranë Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!
  Paisje per sport

  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!

  Bejm ndrrim cope bilardoje brenda dhe jasht rretheve.Per klientet riparimi i xhetoniereve falas. Sh

  Tiranë Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BICIKLETA
  Paisje per sport

  BICIKLETA

  SHITEN BICIKLETA NGA ZVICRA NDODHEN NE POGRADEC. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL 069

  Pogradec Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikleta kursi
  Paisje per sport

  Bicikleta kursi

  Shiten bicikleta kursi me pirun karboni. Masa 52 54. Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Dje, 21:18
  250 €
 • 0 foto
  Biciklet malore
  Paisje per sport

  Biciklet malore

  Rrotat 26 inch Frenat me vaj Amortizerin me bllokad TE GJITHA PJESTE SHIMANO

  Prishtinë Dje, 21:02
  320 €
 • 5 foto
  Shitet bicikleta peugeot
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta peugeot

  Shitet bicikleta peugeot ne gjendje te rregullt eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 21:02
  80 €
 • 5 foto
  Karroc per biciklet per dy fmi
  Paisje per sport

  Karroc per biciklet per dy fmi

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklet biciklete

  Skënderaj Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta CANYON full deore LX
  Paisje per sport

  Bicikleta CANYON full deore LX

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklete

  Skënderaj Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE; Posedon: Goma 26x2.0 firmes MICHELIN ; Bandasha 2 Palsh te zi f

  Skënderaj Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Genesis 26\'
  Paisje per sport

  Genesis 26\'

  BICIKLETE GENESIS 26\', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system grou

  Tiranë Dje, 20:52
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Cube
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes Cube

  Shes bicikleten cube 26 Posedon: Goma te reja ; Bandashat aluminit ; Alumin ; Pjest shimano deore ;

  Skënderaj Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e firmes CENTURION e posardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me goma te reja

  Skënderaj Dje, 20:51
  Me Marrveshje