Kategoria

Çmimi

Vendi

 • nike mercurial

  nike mercurial

  nike mercurial numri 38.5 jan shum te mira

  20 €
  Klinë
  Dje, 23:48
 • shitet bicikleta me tri rrota

  shitet bicikleta me tri rrota

  shitet bicikleta me tri rrota nuk eshte pun dore por eshte e ndertuar nga fabrika e ka edhe vilushken e vet fabrikisht por kta ne foto ja kum ngjit.Bicikleta shitet 250€

  250 €
  Shtime
  Dje, 23:18
 • Bicikleta

  Bicikleta

  Shitet bicikleta 26 sportive e re e sapo blere me 7 shpejtesi tel ne viber .

  150 €
  Tiranë
  Dje, 22:58
 • bicikleta

  bicikleta

  bicikleta beneton

  110 €
  Prishtinë
  Dje, 22:48
 • Ofert

  Ofert

  Ofert biciklet

  21.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 21:58
 • Biciklet

  Biciklet

  Shes biciklet 26 gomat shpejtsit 3x9 shimano deore pjest bicikleta esht ne gjendje te rregullt per me shum +37744847557. 049311014

  330 €
  Prishtinë
  Dje, 21:48
 • shitet maqina per rroba eshte pa rrym

  shitet maqina per rroba eshte pa rrym

  shitet maqina e rrobave eshte pa rrym punon perfekt

  210 €
  Kamenicë
  Dje, 21:48
 • Biciklete BMX

  Biciklete BMX

  Shitet biciklete BMX e ardhur ng a Greqia me gjendje super te mire .Bicikleta shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi I diskutueshem

  130 €
  Tiranë
  Dje, 21:28
 • Scott 27.5 *SLX - XL -

  Scott 27.5 *SLX - XL -

  Scott 27.5 *SLX - XL - Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri 100mm Me bllokad ne timon Pjeset Shimano Deore - SLX Frenimi me vaj Shimano Shpejtesi 30 Cmimi 379 Viber +37744316775

  379 €
  Prishtinë
  Dje, 21:18
 • Shes bicikel e ardha nga gjermania me diska

  Shes bicikel e ardha nga gjermania me diska

  Shes bicikel e ardha nga gjermania me diska osht shum e mir 26 punon shum mir pres blers serioz mundi me thirr edhe ne viber +38649324343

  110 €
  Prishtinë
  Dje, 20:49
 • Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Shtime
  Dje, 19:48
 • Biciklet

  Biciklet

  Bicikleta asht ne gjendje te rregullt baj ndrrim me qa tum konvenon pres blers serioz

  115 €
  Gllogoc
  Dje, 19:48
 • Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Suharekë
  Dje, 19:48
 • Maqina per fitnes

  Maqina per fitnes

  Paisje per fitnes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 19:48
 • Krilla

  Krilla

  Krilla per bicikleta kunder shiut dhe baltes viber +37745277199

  4 €
  Gjakovë
  Dje, 19:48
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Novoberdë
  Dje, 19:20
 • Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355 ter

  Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355 ter

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Istog
  Dje, 19:20
 • .SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  .SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:20
 • Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Deqan
  Dje, 19:19
 • Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Gllogoc
  Dje, 19:19
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Gllogoc
  Dje, 19:19
 • Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Gjakovë
  Dje, 19:19
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Klinë
  Dje, 19:19
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Lipjan
  Dje, 19:18
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Malisheve
  Dje, 19:18
 • biciklet mtb 26 militare

  biciklet mtb 26 militare

  Shes bicikleten mtb 26 militare e ardhun nga italia,ngjyr e ushtrise ( militare )origjinale nga fabrika,e perdorur pak dhe e ruajtur ne garazh. - Nderrues Shimano 18 shpejtsi. - Komanda ne doreza Shim

  150 €
  Pejë
  Dje, 19:18
 • Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Prizren
  Dje, 19:18
 • Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Rahovec
  Dje, 19:18
 • Paisje per fitnes per Bark&Kemb

  Paisje per fitnes per Bark&Kemb

  Shitet Paisja per Fitnes siq shihet nfoto.

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 18:48
 • Busull Silva

  Busull Silva

  Busull(Compass) Silva Field origjinal e re e paperdorur.

  20 €
  Prishtinë
  Dje, 18:48
 • Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Porosit Online Ne +377 45 511 355

  Power Magnetic Posture Support apo Jeleku ortopedik. Për vetëm 14.99 Specifikat: Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës. Unisex - Për burra dhe për gra dhe fëmijët gjithashtu

  15 €
  Kaçanik
  Dje, 18:48
 • Biciklet

  Biciklet

  Shitet bicikleta shum e rujshme e ardhur nga zvicrra hec let e pershtatshme

  80 €
  Gjilan
  Dje, 18:18
 • Biciklet Giant

  Biciklet Giant

  Bicikleta esht e ardhur nga gjermania.Bicikleta eshte ne gjendje te mire para nja nje jave i bera sherbimet

  8.500 Lek
  Fier
  Dje, 17:28
 • Biciklete 26

  Biciklete 26

  Shitet biciklete 26 Genesis v2100. goma te reja.dopio amortizator.frena para me disk.cmimi I diskutueshem

  150.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 16:28
 • Biciklet Genesis v2100

  Biciklet Genesis v2100

  Shitet biciklete 26 Genesis v2100 goma te reja.Dopio amortizator.Frena para me disk.Cmimi 150000L I diskutueshem

  150.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 16:28
 • Shes BMX

  Shes BMX

  shes BMX ne gjendje shume te rregullte pa asnje defekt,punon shume mire i posa ardhur nga Gjermania per me shume kontaktoni ne 044-746-230 mundeni edhe me viber+37744746230

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 15:48
 • **Kreidler-SixFify**

  **Kreidler-SixFify** "Full-Shimano-Alivio" 27.5"

  Bicikleta eshte e sapoardhur nga Gjermania , Te Gjitha Pjeset Origjinale Shimano , Amortizimi SrSuntour me Bllokim , Sistem Frenimi me Alkol , goma te reja , Gjendja 10/10 , Ne Gjendje Shume Te Mire ,

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 15:28
 • **Ghost-Tacana-4**

  **Ghost-Tacana-4** "Full-Shimano-Deore&XT" 29"

  Bicikleta eshte e Sapoardhur Nga Gjermania , Te Gjitha Pjeset Shimano Deore Dhe XT , Sistem Frenimi me Alkol , Amortizimi RockShox Me Bllokim Nga Timoni , Goma Michelin 100% , Gjenja 10/10 , Ne Super

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 15:28
 • Biciklet BMX

  Biciklet BMX

  Shes bicikleten BMX shumë e mir nga Gjermania.

  40 €
  Gjakovë
  Dje, 14:18
 • **Ghost-Tacana-1-2016**

  **Ghost-Tacana-1-2016** "Full-Shimano-Altus" 29"

  Bicikleta eshte e Sapoardhur nga Gjermania , Te gjitha pjeset shimano Altus , Amortizimi RST me Bllokim , Goma michelin te reja fare , Disqe Ghost , Sistem frenimi me alkol , Gjendja 11/10 , Cmimi i D

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 13:58
 • **Bergamont-Roxtar-4.0**

  **Bergamont-Roxtar-4.0** "Ful-Shimano-Deore" 27.5"

  Bicikleta eshte e Sapoardhur nga Gjermania , Te Gjitha Pjeset Shimano Deore , 9s , Sistem Frenimi me Alkol , Gjendja 10/10 , Amortizimi SrSuntour Me Bllokim , Goma Schwalbe Te Reja Fare , Cmimi i Disk

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 13:58
 • Kopaqka (Patika me thumba) Nike Mercurial

  Kopaqka (Patika me thumba) Nike Mercurial

  Kopaqka me thumba nga Gjermania Dora e parë siq shihet dhe ne foto "ACC" Qmimi shume i lire dhe padyshim i padiskutueshem Na kontaktoni ne Viber +37745646212 Dhe ne Tel 045646212

  23 €
  Prishtinë
  Dje, 13:48
 • MTB 26 er

  MTB 26 er

  Bicikleta nuk ka nevoje per asnje sherbim..

  1 €
  Tiranë
  Dje, 13:28
 • Bicikleta

  Bicikleta

  She's bicikleta 28 edhe 24 jan ne gjendje te rregullt dyat kan 3 Shpejtci dhe me kushnic ne kam pres blers serioZ Riparoj edhe bicikleta gjindemi ne rrugen Ademi jashari perball market noli

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 12:49
 • adidas

  adidas

  Jan te posa ardhura nga gjermani jan vetem 2 her te perdorura numer 44. Arsya pse po i heki sepse nuk me duhen

  55 €
  Mitrovicë
  Dje, 12:48
 • SHESS APORATIN E HEQ LAGESHTIN .VLLAGEN..MYKUN,..

  SHESS APORATIN E HEQ LAGESHTIN .VLLAGEN..MYKUN,..

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 12:19
 • biciklet

  biciklet

  Shes bicikleten

  320 €
  Prizren
  Dje, 12:18
 • 👉OFERTE PAISJE PËR PALESTER BARKUN/ SHPINEN✔

  👉OFERTE PAISJE PËR PALESTER BARKUN/ SHPINEN✔

  PAISJE PROFESIONAL PËR PALESTER DY FUNKSIONE , MUSKUJT E BARKUT ✔FUNDIN E SHPINES. SHUME CILESORE...

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 11:58
 • Scott Aspect me te gjitha pjeset e reja

  Scott Aspect me te gjitha pjeset e reja

  Shitet Scott Aspect Amortizatoret rst 150mm Kampanjoli i ri Shimano Acera Kampanjoli perpara i ri Shimano Tourney Komerdarja e re Kenda made in vietnam Sistemi frenimit diskofren shimano Cmimi 250eu

  250 €
  Tiranë
  Dje, 10:58
 • Shitet drite per biciklet dhe baltpritese

  Shitet drite per biciklet dhe baltpritese

  SHITET DRITE PER BICIKLET ME 5 LLOJE TE NDRYSHME NDRICIMESH DHE DY LLOJE TE NDRYSHME NDRICIMESH ME LASER CMIMI 15MIJ LEK Shitet baltpritese SXS MUDX CMIMI 15mij lek

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 09:58