Kaçanik

Paisje per sport në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS
  Paisje per sport

  3 MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  SE PRODAVAAT VO SET ILI ODELNO 3 REEBOK FITNESS MASHINI ÇMIMI PËR SET 1500ЕUR. ÇMIMI PËR PARK. 700

  Kaçanik 19 nëntor 11:29
  700 €
 • 3 foto
  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS
  Paisje per sport

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS

  Profesional stepper from 400€ TECHNOGYM  EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED PR

  Kaçanik 19 nëntor 11:25
  400 €
 • 0 foto
  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav

  pajisjet janë në një linjë në Shkup dhe mund të shihen çdo ditë pajisja ruhet në mënyrë të përsosur

  Kaçanik 19 nëntor 11:22
  18.400 €
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Paisje per sport

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik 19 nëntor 11:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50
  Paisje per sport

  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50

  Mercenar MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50 NEW MODEL https://world.matrixfitness.com/en

  Kaçanik 19 nëntor 11:20
  6.500 €
 • 7 foto
  Shiten vegla
  Paisje per sport

  Shiten vegla

  Shiten paisjet me marrveshjee

  Kaçanik 17 tetor 12:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet thesi per Boks
  Paisje per sport

  Shitet thesi per Boks

  Shitet thesi per boks 100€ i ardhur prej gjermanis

  Kaçanik 11 tetor 14:31
  100 €
 • 2 foto
  Orbitrek ketler
  Paisje per sport

  Orbitrek ketler

  Shes orbitrekin ketler shum pak i perdort si i ri +38345412030

  Kaçanik 29 shtator 19:33
  165 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Paisje per sport

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Kaçanik 16 shtator 13:15
  125 €
 • 0 foto
  bmx
  Paisje per sport

  bmx

  shitet bmx

  Kaçanik 7 shtator 13:52
  25 €
 • 0 foto
  Shitet bileta Kosove - Çeki
  Paisje per sport

  Shitet bileta Kosove - Çeki

  Shitet bileta per ndeshjen Kosove - Çeki per shkak te mos mundesis per me shku me pa ndeshjen.

  Kaçanik 7 shtator 10:12
  35 €
 • 0 foto
  Life Fitness Signature Series Smith Machine
  Paisje per sport

  Life Fitness Signature Series Smith Machine

  EMI SHITJE SMIT MULTI MASHINA FITNESS JETA MODELI MË I RREGULLT NË PËRBËRJE TRANSFERUESE EKSPOZITË

  Kaçanik 15 gusht 10:49
  2.500 €
 • 0 foto
  Veprimi i biçikletave profesionale
  Paisje per sport

  Veprimi i biçikletave profesionale

  TECTRIX USA 200eur. Sport Arts C53U i C53 R 299eur. PANATTA SPORT ITALIA ADVANCE C 299EUR. PULSE PUR

  Kaçanik 15 gusht 10:48
  200 €
 • 4 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shes keto paisje per fitnes per ma shkum kontaktoni ne viber +38345536547

  Kaçanik 28 qershor 22:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shes keto paisje per fitnes per ma shkum kontaktoni ne viber +38345536547

  Kaçanik 28 qershor 22:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  biciklet cube
  Paisje per sport

  biciklet cube

  shes bicikleten

  Kaçanik 24 maj 18:43
  280 €
 • 2 foto
  Shitet Orbitrek X2 , paisja per ushtrime
  Paisje per sport

  Shitet Orbitrek X2 , paisja per ushtrime

  Shitet bicikleta ose paisja per ushtrime Orbitrek X2 me 2 funksione, funksioni si biciklet dhe funks

  Kaçanik 21 maj 22:42
  250 €
 • 1 foto
  Biçiklete, VIPER XM 26
  Paisje per sport

  Biçiklete, VIPER XM 26

  E perdorur 4 muaj, garancion deri në shkurt 2020.

  Kaçanik 20 maj 14:22
  159 €
 • 3 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Shitet biçikleta e tipit bergamont 26 alumin janë dy lloje të alumit T4 dhe T6 timoni dhe shala jan

  Kaçanik 4 prill 17:45
  130 €
 • 2 foto
   NAUTULIS SMITH MACHINE F3SM MADE IN USA
  Paisje per sport

  NAUTULIS SMITH MACHINE F3SM MADE IN USA

  Një buzëqeshje multifunksionale profesionale në të djathtë për stërvitje shitet. E drejta është si

  Kaçanik 4 prill 11:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TECHNOGYM ELEMENT SET MACHINE
  Paisje per sport

  TECHNOGYM ELEMENT SET MACHINE

  Lat mashine Chest press Leg Curl Leg Extension Abductor Adductor Back Extension Abdominal NË NJË S

  Kaçanik 4 prill 11:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  shitet fitnesii ka te gjitha paisjet per mashum kontaktoni ne viber +37745536547

  Kaçanik 4 prill 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tabela ping-pongi
  Paisje per sport

  Tabela ping-pongi

  3 tabela ping-pongi nga 220 euro, çmimu i negocushëm

  Kaçanik 3 prill 14:37
  220 €
 • 4 foto
  3 X STEPPER LIFE FITNESS 9500HR PROFESSIONAL
  Paisje per sport

  3 X STEPPER LIFE FITNESS 9500HR PROFESSIONAL

  LIFE FITNESS model 9500HR Proizvedeni vo USA Stepperite se vo odlicna sostojba  FIRMA ALPE SPORT

  Kaçanik 2 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kopaqka
  Paisje per sport

  Kopaqka

  Shiten kopaqkat jan origjinal te ardhura nga jashti jan vetem pak te perdorura jam duke i shitu per

  Kaçanik 2 prill 02:21
  50 €
 • 4 foto
  TECHNOGYN EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900
  Paisje per sport

  TECHNOGYN EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Kaçanik 31 mars 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bicikletën krejt n rregull
  Paisje per sport

  Shes bicikletën krejt n rregull

  Shitet bicikleta ktejt nrregull goma 26

  Kaçanik 18 mars 16:18
  50 €
 • 2 foto
  POWRX PRO EVOLUTION 3.5 SET VIBRATION MASHINE
  Paisje per sport

  POWRX PRO EVOLUTION 3.5 SET VIBRATION MASHINE

  Technische Daten Allgemeines Art: Vertikal vibrierend Farbe: Silber oder Schwarz Material: Fibergla

  Kaçanik 6 mars 14:49
  1.500 €
 • 1 foto
   Precor Icarian Series 610 Power Cage
  Paisje per sport

  Precor Icarian Series 610 Power Cage

  Shumëfunksionale profesionale në të djathtë për stërvitje shitet. PRECOR ICARIAN LINE SKU: PW610CN

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,
  Paisje per sport

  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

  Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€ Biciklete PRECOR 846i 600€ Orbitrek eliptik PRECOR EFX 5

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY
  Paisje per sport

  PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  ekspozita të përdorura 1 x 1300€ 2 × 2500€ Machina br. 1 Shoulder Press L*W*H): 980*1600*1483

  Kaçanik 6 mars 14:49
  999 €
 • 10 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër

  TË NDERUAR, Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija Nas: AERODROM TE RI stacioni

  Kaçanik 6 mars 14:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT
  Paisje per sport

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL SPORTEC GJERMANI PËRKUFIZIMI PËR GOMAT: 06 M.M. I 0.8 M.M. S

  Kaçanik 6 mars 14:48
  8 €
 • 11 foto
  MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim
  Paisje per sport

  MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim

  MATRIX G3 SERIE AURA 14 TË SHFRYTËZUAR NGA GJENDJA E ZBATUESHME ME 6 MUAJ GARANCIA Ata janë SHITJA P

  Kaçanik 6 mars 14:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet rrakitaqki - fliper
  Paisje per sport

  Shitet rrakitaqki - fliper

  Shitet rrakiqtaqki ne gjendje te rregullt. Me cmim te volitshem 130 Euro.

  Kaçanik 26 janar 21:48
  130 €
 • 11 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shitet Komplet Fitnesii per ma shum kontaktoni ne numer 045 693 953

  Kaçanik 23 janar 17:48
  2.300 €
 • 0 foto
  Fitnes
  Paisje per sport

  Fitnes

  Shitet Komplet Fitnessii per ma shum kontaktoni ne numer

  Kaçanik 23 janar 16:19
  2.300 €
 • 2 foto
  Kopaqkat
  Paisje per sport

  Kopaqkat

  Kopaqkat te sa po te ardhura nga zvicrra te pa pordora

  Kaçanik 9 janar 15:48
  150 €