Kosovë

Paisje per sport në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 14:33
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Fliperi (raketaqke)
  Paisje per sport

  Shitet Fliperi (raketaqke)

  Shitet Fliperi (raketaqke), eshte ne gjendje te rregull, eshte me zhitona (100copa) Cmimi 430€ i di

  Prishtinë Sot, 14:25
  430 €
 • 1 foto
  Ulese(shale) per biciklete
  Paisje per sport

  Ulese(shale) per biciklete

  ulese-shale per biciklete. kontakti i pare nepermjet e-mailit

  Mitrovicë Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra
  Paisje per sport

  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra

  Shes Bicikleten 26 importuar nga zvicrra ne gjendje te rregullt gjithqka amortizer para , me goma te

  Vushtrri Sot, 14:05
  65 €
 • 7 foto
  Scott 29
  Paisje per sport

  Scott 29

  Scott 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset

  Gjilan Sot, 14:03
  400 €
 • 6 foto
  Radiolidhje
  Paisje per sport

  Radiolidhje

  Shiten radiolidhjet te pa perdorura

  Prishtinë Sot, 14:02
  50 €
 • 1 foto
  Shes Bicikleten Cube Ally
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Cube Ally

  Shes bicikleten Cube ne gjendje shum te mir. Tel: +38349606007

  Pejë Sot, 13:58
  230 €
 • 8 foto
  qante per biciklete
  Paisje per sport

  qante per biciklete

  qanta per biciklete qanta WHEEL UP me 2 xhepa anash per shishe te ujit qmimi 20 euro qante ROCKBROS

  Mitrovicë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  timon-a,vollan-a per biciklete
  Paisje per sport

  timon-a,vollan-a per biciklete

  vollan per biciklete. madhesia 720mm x 31.8mm qmimi 15 euro. qafa-llulla qmimi 12 euro numrin e tele

  Mitrovicë Sot, 13:58
  12 €
 • 3 foto
  drite MEILAN per biciklete
  Paisje per sport

  drite MEILAN per biciklete

  drite-llampe per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. drite Meilan e kuqe 7 opcione. mbushet me

  Mitrovicë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive
  Paisje per sport

  Drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive

  drita per biciklete dhe aktivitete tjera sportive. jan te firmes GACIRON dhe WHEEL UP. drita mbushet

  Mitrovicë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Haverbordi
  Paisje per sport

  Shitet Haverbordi

  Shes Haverbordin shume pak te perdorur ne gjendje shume te mire.Haverbordi po ashtu ka edhe dritar p

  Prishtinë Sot, 13:54
  80 €
 • 10 foto
  pjese per biciklete
  Paisje per sport

  pjese per biciklete

  vollan SYNTACE 620mm x 31.8mm 16 euro vollan WAKE 680mm x 31.8mm 16 euro vollan FELT 590mm x 25.4mm

  Mitrovicë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Flow Flite - Markera - Bindings
  Paisje per sport

  Flow Flite - Markera - Bindings

  Tung jam duke i Shitur lidhse/markerat Flow Flite, Madhesia M. Jan shum te mira dhe shum pak te p

  Prishtinë Sot, 13:51
  98 €
 • 6 foto
  Flow Flite - Markera - Bindings
  Paisje per sport

  Flow Flite - Markera - Bindings

  Tung jam duke i Shitur lidhse/markerat Flow Flite, Madhesia M. Jan shum te mira dhe shum pak te per

  Prishtinë Sot, 13:48
  98 €
 • 2 foto
  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i
  Paisje per sport

  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

  Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.

  Prishtinë Sot, 13:47
  243 €
 • 0 foto
  Shes Qizme per Skija
  Paisje per sport

  Shes Qizme per Skija

  Shes Qizme per Skija Viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 13:45
  25 €
 • 11 foto
  pajisje per qante
  Paisje per sport

  pajisje per qante

  pajisje per qante. montohen ne rrypa te qantes. sherbejn per qanta biciklizem,hiking,kamping,etj. ko

  Mitrovicë Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mbrojtese shiu,balte per biciklete
  Paisje per sport

  Mbrojtese shiu,balte per biciklete

  mbrojtese shiu,balte per biciklete. qmimi 8 euro. krahe-mbrojtese te zeza per biciklete per uje dhe

  Mitrovicë Sot, 13:42
  8 €
 • 0 foto
  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit
  Paisje per sport

  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit

  Kodi 0379 Shiten komplet pajisjet e Fitnesit. Per informata më të hollsishme kontaktoni në numrin 3

  Prishtinë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj
  Paisje per sport

  Maska per hiking,biciklizem,skijim,etj

  maska per motociklizem, biciklizem,skijim,hiking etj. qmimi 15 euro. email adresen e shkruani te sa

  Mitrovicë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fanelle-dres per biciklizem
  Paisje per sport

  fanelle-dres per biciklizem

  dres per biciklizem CRIVIT madhesia XL e re pa perdore qmimi 10 euro ma kan pru nga jasht por me bje

  Mitrovicë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ping Pong
  Paisje per sport

  Ping Pong

  Ping Pong Profesional,,Sponeta’’ I Ri Paket Prodhim Gjermania Palohent .Per ma shum mund te na k

  Prishtinë Sot, 13:28
  260 €
 • 5 foto
  Specialized 26\"
  Paisje per sport

  Specialized 26\"

  Specialized 26\"

  Prishtinë Sot, 13:28
  450 €
 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Sot, 13:28
  300 €
 • 4 foto
  HS 9 STANDARD 9×19
  Paisje per sport

  HS 9 STANDARD 9×19

  SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD KALIBRI 9MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR

  Prishtinë Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SCOTT Genius scr mc 30
  Paisje per sport

  SCOTT Genius scr mc 30

  Shitet bicikleta SCOTT Genius e ardhur nga jasht Bicikleta ka amortizra para dhe prapa çmimi i dis

  Prishtinë Sot, 13:13
  330 €
 • 1 foto
  Merida 26', rock shox
  Paisje per sport

  Merida 26', rock shox

  Merida 26', rock shox E rujtne shume, gumat Bontrager, amortizerin rock shox me bllokad ne vollant,

  Ferizaj Sot, 13:11
  375 €
 • 2 foto
  Vela për ski në ujë
  Paisje per sport

  Vela për ski në ujë

  Paisja perdoret për mes erës për ski në ujë. Posedon te gjitha paisjeto

  Gjilan Sot, 13:10
  250 €
 • 3 foto
  Biçiklet 29 nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Biçiklet 29 nga Zvicrra

  Shes Biçikilet 29 me diska me glicerin e mir nga zvicrra te intersuarit mund te kontoktojn ne numri

  Ferizaj Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Paisje per sport

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Deqan Sot, 12:40
  5.000.000 €
 • 5 foto
  Barcelona ndres origjinal nike nr:XL , 25€
  Paisje per sport

  Barcelona ndres origjinal nike nr:XL , 25€

  Barcelona ndres origjinal nike e ardhur nga jashte , madhesia numer XL . Viber +38344878772 .

  Prishtinë Sot, 12:38
  25 €
 • 0 foto
  SCOTT CITY BIKE , 280€
  Paisje per sport

  SCOTT CITY BIKE , 280€

  Scott city bike sportster ne gjendje te rregullt e ardhur nga jashte , 24 shpejtesi Acera Frenimi V

  Prishtinë Sot, 12:37
  280 €
 • 0 foto
  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€
  Paisje per sport

  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€

  Shitet biçiklet klasike e viteve te 70-ta oldtimer e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte cdo pjes

  Prishtinë Sot, 12:37
  290 €
 • 2 foto
  Jelek sport per bicikleta fitnes etj ,15€
  Paisje per sport

  Jelek sport per bicikleta fitnes etj ,15€

  Jelek sport per bicikleta fitnes etj i ardhur nga jashte , madhesia numer L . CMIMI FIX , Viber +383

  Prishtinë Sot, 12:37
  15 €
 • 3 foto
  Shitet Bicikleta CUBE
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta CUBE

  Shitet Bicikleta CUBE - Bicikleta ka 24 shpejtesi shimano, frenimin shimano(me vaj). Masa e ramit os

  Prishtinë Sot, 12:19
  220 €
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Red Bull Multitrack CARBON City 28 XT SLX
  Paisje per sport

  Red Bull Multitrack CARBON City 28 XT SLX

  Red Bull Multitrack CARBON City 28 XT SLX +38344483283

  Prishtinë Sot, 11:40
  744 €
 • 7 foto
  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!
  Paisje per sport

  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!

  Shes Bicikleten \"Bocas/Shimano\" originale, Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 1

  Pejë Sot, 11:36
  320 €
 • 6 foto
  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!
  Paisje per sport

  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!

  Shes bicikleten SCOTT-MTB-SHIMANO, origjinale 26she, Shiko fotot... INFO: +38349184333.

  Pejë Sot, 11:33
  130 €
 • 2 foto
  Shes bicikleten per vajza
  Paisje per sport

  Shes bicikleten per vajza

  Shitet bicikleta per vajza deri ne moshen 13 vjeqare ne gjendje te rregullte i posedon edhe rotat nd

  Prishtinë Sot, 11:26
  60 €
 • 1 foto
  Shes bicikleten per fëmijë
  Paisje per sport

  Shes bicikleten per fëmijë

  Shitet bicikleta per femije te vegjel deri moshe 8-9 vjeqare. Ne gjendje te rregullte pa asnje defek

  Prishtinë Sot, 11:25
  25 €
 • 4 foto
  Topa per fitnes
  Paisje per sport

  Topa per fitnes

  Shes topa fitnesi te firmes se njohur ''BODY DOME''PRODUKT GJERMAN Është i pershtatshem per femra d

  Prishtinë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pikado elektronike
  Paisje per sport

  pikado elektronike

  shes pikado elektronike,pikadot jan te ardhura nga gjermania,ne paket vjen pikado,adapter. shigjetat

  Prishtinë Sot, 11:16
  50 €
 • 0 foto
  Qendra e dobësimit Ferizaj
  Paisje per sport

  Qendra e dobësimit Ferizaj

  Shitet Qendra e Dobësimi XBODY Ferizaj e kompletuar Shitet komplet me Lokal dhe vetem Mjetet Pres

  Ferizaj Sot, 11:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FITNESI MODERN NE SHITJE
  Paisje per sport

  FITNESI MODERN NE SHITJE

  Shitet Qendra e Dobësimit XBODY e vetmja e keti lloji ne Kosovë Qendra shitet e kompletuar

  Ferizaj Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bilardo te reja,nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja,nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bilardo te reja nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes paisje sportive te ardhura nga gjermonija ka bicikleta per info mate hollsishme kontaktoni n

  Vushtrri Sot, 11:05
  Me Marrveshje