Lipjan

Paisje per sport në shitje në Lipjan

 • 0 foto
  Nakamura 26
  Paisje per sport

  Nakamura 26

  Shes bicikleten e tipit Nakamura me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Dje, 07:58
  185 €
 • 0 foto
  California 26
  Paisje per sport

  California 26

  Shes bicikleten e tipit California me 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te

  Lipjan Dje, 07:58
  185 €
 • 1 foto
  Bc 26 me dy disqe
  Paisje per sport

  Bc 26 me dy disqe

  Shes bicikleten e tipit BC me dy diska ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te kontaktojne

  Lipjan Dje, 07:58
  220 €
 • 7 foto
  Biciklet 28\"
  Paisje per sport

  Biciklet 28\"

  Shes bicikleten 28\" ne gjendje shum te mire . Alumin komplet, amortizer para

  Lipjan Dje, 07:58
  250 €
 • 2 foto
  Focus 26 me diska me vaj
  Paisje per sport

  Focus 26 me diska me vaj

  Shes bicikleten e tipit Focus 26 me dy diska me vaj ne gjendje te rregullt. te interesuarit mund te

  Lipjan Dje, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BTWIN 26 XL
  Paisje per sport

  BTWIN 26 XL

  Shes bicikleten e tipit BTWIN me dy 24 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te ko

  Lipjan Dje, 07:57
  220 €
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!

  Kocnice su u super stanju. Kocnice imaju nove gurtne. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 00:50
  60 €
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE

  Kocnice su u super stanju. Kocnice su sa novim paknovima. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 00:49
  60 €
 • 6 foto
  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)
  Paisje per sport

  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)

  Biciklo je u super stanju. Biciklo ima blok na zadnjem i prednnjem amortizeru. Kocnice na ulju. Kont

  Lipjan Dje, 00:47
  350 €
 • 6 foto
  CRESCENT 29
  Paisje per sport

  CRESCENT 29

  Biciklo je u super stanju. Kocnice na ulje. Ima blok na amortizeru. Kontakt:049238208 Viber:00383492

  Lipjan Dje, 00:46
  350 €
 • 2 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta

  Lipjan 21 maj 21:59
  500 €
 • 3 foto
  Biciklet me 21 shpejtsi
  Paisje per sport

  Biciklet me 21 shpejtsi

  E Sapo ardhur Prej germanis ne gjendje perfekte

  Lipjan 21 maj 08:51
  120 €
 • 1 foto
  Shes biqikleten
  Paisje per sport

  Shes biqikleten

  Shes biqikleten ne gjendje te rregullt gumat nr.26

  Lipjan 20 maj 14:02
  60 €
 • 3 foto
  Optik per pushk ajrore
  Paisje per sport

  Optik per pushk ajrore

  Shes optiken 4×20 per pushk ajrore 15 euro

  Lipjan 19 maj 16:21
  15 €
 • 4 foto
  Pajisje për ndërtimin e trupit.
  Paisje per sport

  Pajisje për ndërtimin e trupit.

  Unë po shes për zhvendosje. E ruajtur mirë! Funksional dhe praktik.

  Lipjan 19 maj 16:13
  150 €
 • 1 foto
  Biciklet orbitrek
  Paisje per sport

  Biciklet orbitrek

  e re n gjendje te mir

  Lipjan 19 maj 15:33
  80 €
 • 3 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Trek spezializend

  Lipjan 17 maj 03:02
  350 €
 • 4 foto
  Paisje fsportive
  Paisje per sport

  Paisje fsportive

  Shitet dhe ipet me qera

  Lipjan 14 maj 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Life Fitness
  Paisje per sport

  Life Fitness

  Shirit vrapus life finess

  Lipjan 14 maj 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje sportive
  Paisje per sport

  Paisje sportive

  Paisje spotrive

  Lipjan 14 maj 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LifeFitness
  Paisje per sport

  LifeFitness

  LifeFitness 9500HR

  Lipjan 14 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   BICIKLET E ARDHUR NGA JASHT
  Paisje per sport

  BICIKLET E ARDHUR NGA JASHT

  SHITET BICIKLET E RE

  Lipjan 12 maj 23:31
  580 €
 • 7 foto
  Biciklo 26 disc/ulje
  Paisje per sport

  Biciklo 26 disc/ulje

  Biciklo je u super stanju,ima kocnice na ulje. Za vise informacija:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan 10 maj 23:18
  180 €
 • 4 foto
  SPECIALIZED 27,5
  Paisje per sport

  SPECIALIZED 27,5

  Biciklo u super stanju , kocnice na sajlu, 24 brzine

  Lipjan 3 maj 22:05
  200 €
 • 4 foto
  CUBE ROCKSHOX 29
  Paisje per sport

  CUBE ROCKSHOX 29

  Biciklo je u super stanju , kocnice na ulje , blok na amortizeru , 30 brzina

  Lipjan 3 maj 22:04
  380 €
 • 2 foto
  Bicikleta OFFROAD nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta OFFROAD nga Zvicrra

  Bicikleta esht n gjendje t mir me te gjitha pjest shimano Viber +436765809352

  Lipjan 2 maj 12:55
  95 €
 • 2 foto
  Bicikleta GENESIS nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta GENESIS nga Zvicrra

  Bicikleta Genesis te gjitha pjest SHIMANO Ne gjendje t shkelqyshme si e re Viber : +436765809352

  Lipjan 2 maj 12:55
  200 €
 • 4 foto
  Univega 29
  Paisje per sport

  Univega 29

  biciklo je u super stanju. Broj guma 29. Ima 27 brzine. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan 2 maj 12:45
  280 €
 • 2 foto
  Bicikleta Scott nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta Scott nga Zvicrra

  Bicikleta Scott me te gjitha pjest SHIMANO Bicikleta esht e re . Posedon drita automatike para mra

  Lipjan 2 maj 12:43
  320 €
 • 1 foto
  Shitet HowerBoard
  Paisje per sport

  Shitet HowerBoard

  Howerboardi ne gjenje te rregullt me mbushes,baterin e mbane 6ore, ne gjendje perfekte.

  Lipjan 28 prill 17:06
  75 €
 • 0 foto
  Wheleer 28
  Paisje per sport

  Wheleer 28

  Shes bicikleten e tipit Wheleer 28 ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te kontaktojne ne n

  Lipjan 28 prill 14:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Thes boksi
  Paisje per sport

  Thes boksi

  Shitet thesi per boks oshtë shumë i rujtur nuk osht i qkym thesi posedon 50kg

  Lipjan 28 prill 13:33
  120 €
 • 5 foto
  BULLS 29
  Paisje per sport

  BULLS 29

  Prodajem biciklo marke bulls u super stanju. Ima nove gume. Ima 30 brzina Blok na amortizeru Kocnice

  Lipjan 25 prill 00:25
  330 €
 • 7 foto
  Univega 29
  Paisje per sport

  Univega 29

  Prodajem biciklo u super stanju Ima blok na amortizeru,nove gume,27 brzine,kocnice na ulje. Kontakt:

  Lipjan 25 prill 00:25
  340 €
 • 2 foto
  Leutrim
  Paisje per sport

  Leutrim

  Shes bicikleten 28-she . Eshte ne gjendje perfekte dhe eshte e gjitha Alumin Bejm qmim 045 627 493

  Lipjan 20 prill 19:32
  120 €
 • 4 foto
  Scott 26 NOVO
  Paisje per sport

  Scott 26 NOVO

  Biciklo je novo.Ima nove gume sve novo. broj guma 26 Ima 21 brzinu. Kontakt:049238208 Viber:00383492

  Lipjan 19 prill 18:18
  130 €
 • 7 foto
  Biciklo 29
  Paisje per sport

  Biciklo 29

  Biciklo je u super stanju. Kontakt :049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan 16 prill 22:03
  230 €
 • 7 foto
  BULLS 29 KARBON  (VAZDUSNA VILJUSKA)
  Paisje per sport

  BULLS 29 KARBON (VAZDUSNA VILJUSKA)

  Prodajem karbonsko biciklo. Broj guma 29 Kocnice na ulje Blok na amortizeru ima Ima 30 brzina. Konta

  Lipjan 16 prill 16:36
  450 €
 • 7 foto
  SCOTT 29
  Paisje per sport

  SCOTT 29

  Prodajem biciklu: Broj guma 29 Blok na amortizeru ima Kocnice na ulje. Kontakt:049238208 Viber:00383

  Lipjan 16 prill 16:36
  450 €
 • 5 foto
  Shes dy bicikleta 26-she dhe BMX
  Paisje per sport

  Shes dy bicikleta 26-she dhe BMX

  Shes dy bicikleta Bicikleta e kuqe 26-she Eshte shum e mire e ruajtne gjithqka ne rregull kete e ka

  Lipjan 15 prill 17:44
  250 €
 • 3 foto
  Trimi
  Paisje per sport

  Trimi

  Shes dy bicikla te ardhura prej jashtit , gjithqka jane ne rregull Qmimi me marrveshje 045/627/49

  Lipjan 14 prill 16:39
  250 €
 • 4 foto
  U R G J E N T !
  Paisje per sport

  U R G J E N T !

  Shitet bicikleta per ma shum info; Viber: +38649111307 Bulls Goma; 29 E ardhur nga DE🇩🇪

  Lipjan 14 prill 15:02
  275 €
 • 3 foto
  Rraketaqke apo Filiper
  Paisje per sport

  Rraketaqke apo Filiper

  Shitet rraketaqke apo filiperi, ne gjendje shume te mire, per me shume info ne numrin e lartecekur

  Lipjan 13 prill 17:13
  350 €
 • 2 foto
  Biqiklet sportive
  Paisje per sport

  Biqiklet sportive

  Ne gjendje te rregullt me armotizera boj ndrrim me nje dhi

  Lipjan 13 prill 15:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vig per tesha
  Paisje per sport

  vig per tesha

  shes vigin per tesha me 4 rena dhe sillen me llager osht qmimi 65 ero ndrrim i mundshm

  Lipjan 12 prill 23:28
  1 €
 • 7 foto
  Biciklo 26
  Paisje per sport

  Biciklo 26

  Prodajem biciklo,broj guma 26. Ima diskove i kocnice na ulje. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan 10 prill 17:26
  170 €
 • 1 foto
  BILARDO 8.5 RRAKITAQKI FABI
  Paisje per sport

  BILARDO 8.5 RRAKITAQKI FABI

  Shitet Bilardo 8.5 me 4 shtega , me topa gratis 600euro ,, Rrakitaqki Fabi 350euro por nese merren

  Lipjan 9 prill 16:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet biciklet Harley
  Paisje per sport

  Shitet biciklet Harley

  Shitet bicikleta harley ne gjendje te rregullt per mashum info viber +38345847072

  Lipjan 9 prill 07:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Leopard me disqe me vaj
  Paisje per sport

  Leopard me disqe me vaj

  Shes bicikleten e tipit Leopard me disqe me vaj bllok amortizer para dhe mrapa me 24 shpejtesi ne gj

  Lipjan 8 prill 21:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten biçikletat te ardhura nga zvicrra
  Paisje per sport

  Shiten biçikletat te ardhura nga zvicrra

  numri telefonit 044 284904 dhe viber +38345623972

  Lipjan 7 prill 22:42
  Me Marrveshje