Malisheve

Paisje per sport në shitje në Malisheve

 • 6 foto
  Bicikleta 26
  Paisje per sport

  Bicikleta 26

  Shitet bicikleta 26, TREK Amerikane, ka 21 shpejtësi dhe të gjitha pajisjet Shimano, bicikleta është

  Malisheve Dje, 07:19
  190 €
 • 3 foto
  shitet bicikleta full shimano 26 inc 24 shpejtsi
  Paisje per sport

  shitet bicikleta full shimano 26 inc 24 shpejtsi

  shitet bicikleta full shimano 26 inc 24 shpejtsi esht original nga gjermonia shum praktike e let pe

  Malisheve 31 maj 20:50
  135 €
 • 3 foto
  shitet bicikleta per Femije
  Paisje per sport

  shitet bicikleta per Femije

  shitet bicikleta per femij ... esht ne gjendje super te mir e shtrengune gomat te reja frenat ne kam

  Malisheve 31 maj 20:37
  49 €
 • 2 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Shitet bilardo zeki nr.9

  Malisheve 30 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bicikleta n gjendje te rrgullt dhe punon shum mir
  Paisje per sport

  bicikleta n gjendje te rrgullt dhe punon shum mir

  shes bicikleten nuk nihet ka ti grahsh asht shum e mir model gjerman armatizerat i punojn pra dhe mb

  Malisheve 27 maj 18:11
  110 €
 • 6 foto
  Grep ( Qekërrk ) Peshkimi ?
  Paisje per sport

  Grep ( Qekërrk ) Peshkimi ?

  Qekerrka profesionale per peshkim per peshk deri ne 15 kg 🎣 dhe per peshk deri ne 45 kg 🎣 prodhim an

  Malisheve 7 maj 21:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  grep per peshqi n gjendje shum t mir dhe lir
  Paisje per sport

  grep per peshqi n gjendje shum t mir dhe lir

  shes grepin bashk me mulli najllonin dhe tapat i jap gratis dhe grepin esht n gjendje shum t mir per

  Malisheve 5 maj 03:41
  35 €
 • 2 foto
  Biciklet per ushtrime
  Paisje per sport

  Biciklet per ushtrime

  Biciklet per ushtrime e ardhur nga italia

  Malisheve 2 maj 23:10
  120 €
 • 0 foto
  Biqiklet per ushtrime e ardhur nga italia
  Paisje per sport

  Biqiklet per ushtrime e ardhur nga italia

  Biqiklet per ushtrime E ardhur nga italia

  Malisheve 2 maj 21:28
  120 €
 • 1 foto
  Zgjidhje për problemet tuaja
  Paisje per sport

  Zgjidhje për problemet tuaja

  Ne ju japim mundësinë për të përfituar nga një shërbim financiar me sigurim shumë të besueshëm kredi

  Malisheve 29 prill 05:18
  321 €
 • 2 foto
  Grepa ( qekerrka peshkimi )
  Paisje per sport

  Grepa ( qekerrka peshkimi )

  Shes qekerrka peshkimi te sapo ardhura nga anglia per peshk 🎣 deri 15 kg dhe 45 kg

  Malisheve 28 prill 22:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grepa Peshkimi
  Paisje per sport

  Grepa Peshkimi

  Shes qekerrka peshkimi Profesionale prodhim Angles nga inox dhe plastika originale 1 eshte per peshk

  Malisheve 23 prill 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet e mire
  Paisje per sport

  Biciklet e mire

  shes biciklet BMX ne gjendje perfekte pusudon zingjir original po adhtu edhe goma te reja qmimi sipa

  Malisheve 19 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bicikleta nga zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta nga zvicrra

  Shiten bicikletat te ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullta Qmimi nvaret sipas bicikletes ,

  Malisheve 18 prill 22:58
  1 €
 • 1 foto
  Biçiklet 21
  Paisje per sport

  Biçiklet 21

  Shes biçikleten me 21 shpejtsi Ne gjendje te rregullt

  Malisheve 17 prill 10:26
  110 €
 • 0 foto
  biciklet e ardhur nga Ch
  Paisje per sport

  biciklet e ardhur nga Ch

  shitet bicikleta esht ne gjendje shum te mir dhe shum praktike tel. viber

  Malisheve 23 mars 18:46
  75 €
 • 0 foto
  tega
  Paisje per sport

  tega

  shes tega 80 kg

  Malisheve 13 mars 21:07
  110 €
 • 3 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shiten: Bicikleta dhe Rolerat te ardhura nga Gjermania Bicikleta - 230 €uro Rolerat - 35 €uro

  Malisheve 4 mars 16:59
  265 €
 • 4 foto
  Grepa Peshkimi
  Paisje per sport

  Grepa Peshkimi

  Shes Grepa ( Qekërrka) peshkimi te ardhura nga anglia ne gjendje perfekte

  Malisheve 26 shkurt 17:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuda zajma Vrlo pouzdana
  Paisje per sport

  Ponuda zajma Vrlo pouzdana

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Malisheve 12 korrik 21:26
  973.100 €
 • 6 foto
  Shes 3qekerrka Amerikane per Peshkim
  Paisje per sport

  Shes 3qekerrka Amerikane per Peshkim

  Shes 3 qekerrka amerikane per peshkim profesional prodhim amerikan klasi A , me penjt te holle dhe ,

  Malisheve 23 qershor 17:58
  50 €
 • 1 foto
  Rragadaq pikado
  Paisje per sport

  Rragadaq pikado

  Shitet rragadaq dhe pikado ngjendje trregullt info 049616951 cmimi i diskutushum

  Malisheve 21 qershor 15:12
  270 €