Shkodër

Paisje per sport në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Biqiklet 28 city kros
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 city kros

  Shitet ose nderrohet biqiklet italiane e modifikuar e thjeshte e fort per stervitje raporti zingjiri

  Shkodër Dje, 22:16
  125 €
 • 0 foto
  Biqiklet qe paloset
  Paisje per sport

  Biqiklet qe paloset

  Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort

  Shkodër Dje, 22:16
  100 €
 • 7 foto
  Biqiklet 28 kursi
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 kursi

  Biqiklet kursi franceze ne gjendje te mire

  Shkodër Dje, 22:16
  250 €
 • 7 foto
  Biciklet Hogan
  Paisje per sport

  Biciklet Hogan

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër Dje, 15:32
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Biciklet Coppi

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër Dje, 15:31
  17.000 Lek
 • 9 foto
  biciklet trek s 6000
  Paisje per sport

  biciklet trek s 6000

  Seria 6000 frenat me disk alkol kurest 3x9 piruni me bllokim te gjitha pjest shimano deore

  Shkodër 11 tetor 15:29
  300 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26\" Zhongle
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Zhongle

  Shitet biciklete 26\" Zhongle me marrsha. Cmimi 200 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/Whatsap

  Shkodër 11 tetor 08:12
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet viteve 1913 asht 100% origjinAle ajo shitet per arsyje mos perdorimit te saj

  Shkodër 11 tetor 01:21
  500 €
 • 8 foto
  Shitet biçiklete Peugeot
  Paisje per sport

  Shitet biçiklete Peugeot

  Bicikleta eshte ne gjendje perfekte

  Shkodër 6 tetor 20:01
  150 €
 • 10 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  Cube ne gjendje shum te mir kurset i ka 3x9 piruni asht me bllokim frenat jan disco alkol

  Shkodër 4 tetor 22:57
  280 €
 • 0 foto
  Kellys roadbike OKAZION
  Paisje per sport

  Kellys roadbike OKAZION

  Biciklet kellys ne super gjendje dhe shum e lehte, alumini

  Shkodër 30 shtator 09:29
  260 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 28 shtator 16:32
  180 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 28 shtator 16:31
  550 €
 • 5 foto
  Shitet thike gjuetije
  Paisje per sport

  Shitet thike gjuetije

  Shitet thike gjuetije e pa perdorur amerikane bashke me kllefin e saj origjinal. Cmim i diskutueshem

  Shkodër 28 shtator 16:30
  35 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 28 shtator 16:30
  550 €
 • 1 foto
  Pjese per biçiklete
  Paisje per sport

  Pjese per biçiklete

  Pjese per biçiklete.

  Shkodër 26 shtator 20:30
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër 23 shtator 14:17
  1 €
 • 8 foto
  biciklet 28 xl
  Paisje per sport

  biciklet 28 xl

  bicikleta asht ne super gjendje asht me dinamo ne gom te par frenat jan me alkol disk kurset 3x9

  Shkodër 22 shtator 18:05
  290 €
 • 0 foto
  Biciklet trek
  Paisje per sport

  Biciklet trek

  Te gjitha pjest i ka super cilsi

  Shkodër 22 shtator 17:33
  350 Lek
 • 3 foto
  Ridley ignite C XT CLX
  Paisje per sport

  Ridley ignite C XT CLX

  Biçikletë malore Ridley Ignite C XT- SLX është një biçikletë e fortë, e qëndrueshme dhe e lehtë Cros

  Shkodër 20 shtator 20:24
  1.000 €
 • 5 foto
  Biciklet Btwin
  Paisje per sport

  Biciklet Btwin

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 20 shtator 14:32
  18.000 Lek
 • 1 foto
  IMITUES + HINKE
  Paisje per sport

  IMITUES + HINKE

  Imitues 12V pak i perdorur ne gjendje shum te mir dhe Cileso

  Shkodër 18 shtator 11:57
  69 €
 • 7 foto
  DOREZA BOKSI DHE KOKORE
  Paisje per sport

  DOREZA BOKSI DHE KOKORE

  SHITEN DOREZA BOKSI ORIGJINALE MATERIALI LEKUR TE VESHURA VETEM 2 HER SEPSE KAM TJERA.KOKORE MATERIA

  Shkodër 16 shtator 18:45
  80 €
 • 2 foto
  Biqiklet hollandeze
  Paisje per sport

  Biqiklet hollandeze

  Shitet biqiklet hollandeze e markes gazelle 28 ne gjendje te mire pune

  Shkodër 11 shtator 21:22
  70 €
 • 6 foto
  Biciklet Bulls
  Paisje per sport

  Biciklet Bulls

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër 10 shtator 14:59
  13.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklet 27.5 kret e re
  Paisje per sport

  Biciklet 27.5 kret e re

  Te gjitha pjest i ka shimano

  Shkodër 8 shtator 20:07
  320 Lek
 • 5 foto
  Biciklet per femra
  Paisje per sport

  Biciklet per femra

  Biciklet per femra e ardhun nga gjermania

  Shkodër 8 shtator 14:38
  14.000 Lek
 • 2 foto
  bicikleta
  Paisje per sport

  bicikleta

  biciklet IDEAL super pothuajse e re .te gjitha pjeset origjinale.

  Shkodër 7 shtator 11:03
  210 €
 • 2 foto
  Pompe per biciklete marka Prophete
  Paisje per sport

  Pompe per biciklete marka Prophete

  Vendoset ne trupin e bicikletes te vendi mbajteses se shishes se ujit pra poshte saj dhe nuk e pengo

  Shkodër 7 shtator 09:59
  20 Lek
 • 3 foto
  Shitet biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Shitet biciklet Coppi

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 4 shtator 15:26
  17.000 Lek
 • 2 foto
  biqiklete per palester
  Paisje per sport

  biqiklete per palester

  mark gjermane ketler

  Shkodër 3 shtator 20:46
  220 €
 • 5 foto
  Biciklet Btwin me palosje
  Paisje per sport

  Biciklet Btwin me palosje

  Biciklet Btwin me palosje e ardhun nga gjermania

  Shkodër 3 shtator 18:12
  11.000 Lek
 • 7 foto
  Biçiklete me palosje
  Paisje per sport

  Biçiklete me palosje

  Biçiklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër 29 gusht 18:01
  11.000 Lek
 • 7 foto
  Biciklet me palosje
  Paisje per sport

  Biciklet me palosje

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër 28 gusht 19:13
  11.000 Lek
 • 9 foto
  Biçiklet me palosje
  Paisje per sport

  Biçiklet me palosje

  Biçiklet me palosje e sapo ardhur nga gjermania, super gjendje si e re, eshte model i veçante dhe sh

  Shkodër 27 gusht 16:33
  200 €
 • 6 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Bicikleta e ardhur nga gjermania

  Shkodër 24 gusht 16:34
  18.000 Lek
 • 9 foto
  Kayak double sit on top
  Paisje per sport

  Kayak double sit on top

  Shitet Kayak Oqeanik double sit on top 4,2m gjatesia, 0,8m gjeresia Kayaku eshte dy vendesh, shum i

  Shkodër 18 gusht 17:51
  250 €
 • 0 foto
  Moution bike
  Paisje per sport

  Moution bike

  Moution bike profesonal Eshte ne gjendje 10/10 Eshte blere 750 euro Cmimi i diskutushem 069305245

  Shkodër 17 gusht 22:47
  250 €
 • 0 foto
  Biciklet e ardhur nga Italia
  Paisje per sport

  Biciklet e ardhur nga Italia

  biciklet e ardhur nga italia ka kushtu 450euro shitet 80 euro pa diskutshem

  Shkodër 17 gusht 18:17
  80 €
 • 3 foto
  biciklet
  Paisje per sport

  biciklet

  78 mij lek lek bicikleta per meshkuj me automizatora 90 mij lek bicikleta me kosh 35 mij lek bicik

  Shkodër 14 gusht 21:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biciklet Btwin
  Paisje per sport

  Biciklet Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 14 gusht 10:48
  6.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 14 gusht 10:48
  8.000 Lek
 • 0 foto
  pranga
  Paisje per sport

  pranga

  pranga

  Shkodër 13 gusht 19:57
  40 €
 • 4 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermani

  Shkodër 7 gusht 22:01
  14.000 Lek
 • 0 foto
  biçiklet biachi 28
  Paisje per sport

  biçiklet biachi 28

  biçiklet bianchi origjinal

  Shkodër 7 gusht 13:33
  60 €
 • 2 foto
  Biciklete Sector
  Paisje per sport

  Biciklete Sector

  Shitet biciklet Sector 27.5 me trup L ne gjendje super te mire,sherbime te sapo bera.Trupi 99% i pas

  Shkodër 7 gusht 11:51
  260 Lek
 • 0 foto
  Sector Pulse
  Paisje per sport

  Sector Pulse

  Shitet biciklet Sector 27.5. Ne gjendje shume te mire 99% e paster.

  Shkodër 6 gusht 20:00
  260 Lek
 • 6 foto
  Btwin per femije
  Paisje per sport

  Btwin per femije

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 3 gusht 16:16
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Esperia 29 e re
  Paisje per sport

  Esperia 29 e re

  29 super gjendje

  Shkodër 2 gusht 11:53
  310 €
 • 1 foto
  shitet stol per palester
  Paisje per sport

  shitet stol per palester

  shitet stol per palester

  Shkodër 29 korrik 12:18
  180 Lek