Shkodër

Paisje per sport në shitje në Shkodër

 • 12 foto
  Biciklet sportive DECATHLON
  Paisje per sport

  Biciklet sportive DECATHLON

  E re

  Shkodër Dje, 23:31
  530 €
 • 4 foto
  Biqiklet 28 city kros
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 city kros

  Shitet ose nderrohet biqiklet italiane e modifikuar e thjeshte e fort per stervitje raporti zingjiri

  Shkodër Dje, 19:29
  125 €
 • 0 foto
  Biqiklet qe paloset
  Paisje per sport

  Biqiklet qe paloset

  Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort

  Shkodër Dje, 19:24
  100 €
 • 0 foto
  Biciklete 26\" Zhongle
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Zhongle

  Shitet biciklete 26\" Zhongle me marrsha. Cmimi 200 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/Whatsap

  Shkodër Dje, 10:04
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklete sportive CARRARO
  Paisje per sport

  Biciklete sportive CARRARO

  .....

  Shkodër 31 maj 17:46
  330 €
 • 4 foto
  Motorr Piacio Si i ardhur nga italia
  Paisje per sport

  Motorr Piacio Si i ardhur nga italia

  shitet motorr piacio si ne gjendje shum te mire pune i ardhur nga italija ka 6 muaj per me shum info

  Shkodër 30 maj 19:17
  550 €
 • 2 foto
  okazion shiten atlete per kalqeto
  Paisje per sport

  okazion shiten atlete per kalqeto

  shiten atlete te reja te ardhura nga suedia shiten per arsye se jam nr i vogel 40 50 mije lek pak

  Shkodër 30 maj 09:29
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Kayak... kanoe
  Paisje per sport

  Kayak... kanoe

  kajak kanoe ...e re... shume pak e perdorur... futen brenda ne makin

  Shkodër 29 maj 18:12
  140 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 28 maj 18:25
  550 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 28 maj 18:25
  550 €
 • 5 foto
  Shitet thike gjuetije
  Paisje per sport

  Shitet thike gjuetije

  Shitet thike gjuetije e pa perdorur amerikane bashke me kllefin e saj origjinal. Cmim i diskutueshem

  Shkodër 28 maj 18:24
  35 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 28 maj 18:24
  180 €
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër 26 maj 23:18
  1 €
 • 3 foto
  Monopatine per femije dhe te rritur.
  Paisje per sport

  Monopatine per femije dhe te rritur.

  Monopatine per femije dhe te rritur, zgjatet sipas madhesise se personit, metal dhe pjese plastike,

  Shkodër 26 maj 10:33
  4.500 Lek
 • 4 foto
  Biciklet shitet
  Paisje per sport

  Biciklet shitet

  Shitet biciklet gjermane 26 ne gjendje perfekte.me dopio disk te markes Specialized.goma gjermane te

  Shkodër 25 maj 22:44
  150 €
 • 2 foto
  Biciklete Kineze
  Paisje per sport

  Biciklete Kineze

  Shitet Bicikleta 28 Kineze e Re e pa perdorur kurre Cmimi i diskutushem

  Shkodër 25 maj 21:44
  200 €
 • 1 foto
  Biciklete per femije 1-4 vjec (tricikel)
  Paisje per sport

  Biciklete per femije 1-4 vjec (tricikel)

  Shitet biciklete (tricikel) per femije 1-4 vjec (vajze ose djale) e perdorur. Gjendje perfekte. Me k

  Shkodër 25 maj 15:12
  2.500 Lek
 • 3 foto
   Biciklet ciklizmi torpado 26\n
  Paisje per sport

  Biciklet ciklizmi torpado 26\n

  shitet biciklet ciklistash torpado e blere ne itali vit 2013 perberja e bicikletes alumin. shum pak

  Shkodër 25 maj 11:15
  180 €
 • 4 foto
  Shiten 2 biçikleta ne Shkoder.
  Paisje per sport

  Shiten 2 biçikleta ne Shkoder.

  Shiten 2 bicikleta ne gjendja te mire ne Shkoder. Cmimi i diskutueshem.

  Shkodër 25 maj 00:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
   VEGLA PALESTRE
  Paisje per sport

  VEGLA PALESTRE

  Shiten vegla palestre .

  Shkodër 23 maj 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUPER OKAZION! Stepa AEROBIE!
  Paisje per sport

  SUPER OKAZION! Stepa AEROBIE!

  Shiten stepa aerobie. Gjendje teper te mire. Gjithsej 15 cope. Kontakto per me teper informacion!

  Shkodër 23 maj 12:47
  1 Lek
 • 1 foto
  Biçiklete Dyshe
  Paisje per sport

  Biçiklete Dyshe

  Gjendje shume e mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Çmimi 10 mije lek.

  Shkodër 21 maj 12:08
  85 €
 • 5 foto
  Stevens 2017 + kapertona + komordare Continental
  Paisje per sport

  Stevens 2017 + kapertona + komordare Continental

  Xt, Slx, Deore

  Shkodër 16 maj 17:58
  520 €
 • 1 foto
  Shitet biciklete alumini B-twin 6061
  Paisje per sport

  Shitet biciklete alumini B-twin 6061

  Shitet biciklete alumini B-twin 6061, prodhim i 2017, gjendje perfekte

  Shkodër 15 maj 00:22
  450 €
 • 9 foto
  Bicikete ORBEA 29\'
  Paisje per sport

  Bicikete ORBEA 29\'

  Shitet bicikleta Orbea 29\'. Trup Alumini masa M, marshet 3x8 Shimano Altus. Sistemi i frenimit disk

  Shkodër 14 maj 21:41
  320 €
 • 0 foto
  blej gira
  Paisje per sport

  blej gira

  kerkoj gira të cmontueshme 2×15kg deri në 60 mij lekë nr cel.0693440368

  Shkodër 14 maj 19:49
  6.000 Lek
 • 6 foto
  Biciklete Atala vit 2019 model city Bateri Bosch
  Paisje per sport

  Biciklete Atala vit 2019 model city Bateri Bosch

  bicikleta e ardhur mga gjermania gjendja perfekt pothujse e re gjdo gje funksionale bateri dhe mekan

  Shkodër 14 maj 19:43
  650 €
 • 3 foto
  Bicikleta Alfa
  Paisje per sport

  Bicikleta Alfa

  Bicikleta me karrige per femije --> 14.000 leke Bicikleta --> 10.000

  Shkodër 11 maj 16:29
  14.000 Lek
 • 2 foto
  Bicikleta Lombardo origjinale
  Paisje per sport

  Bicikleta Lombardo origjinale

  Orgjinale Lombardo shume mire

  Shkodër 11 maj 16:21
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet bicikle 28
  Paisje per sport

  Shitet bicikle 28

  180Euro

  Shkodër 11 maj 14:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklete Frera Italy model city 28 gjendja perfek
  Paisje per sport

  Biciklete Frera Italy model city 28 gjendja perfek

  shitet biqikleta e ardhur nga italia ne gjendje krejt te re gjdo gje funsionale frena shimano kompan

  Shkodër 11 maj 12:47
  220 €
 • 3 foto
  Biciklet 26 masa xl
  Paisje per sport

  Biciklet 26 masa xl

  Biciklete e ardhur nga italia 26 xl dopiodisk marsha 3x7 cmimi 160 eu!

  Shkodër 10 maj 22:10
  160 €
 • 7 foto
  Biqiklet 28 kursi
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 kursi

  Biqiklet kursi franceze ne gjendje te mire

  Shkodër 8 maj 18:13
  250 €
 • 3 foto
  Pajisje per muskujt e barkut
  Paisje per sport

  Pajisje per muskujt e barkut

  Shitet ose nderrohet pajisje per mskujt e barkut pothuajse e re

  Shkodër 5 maj 18:30
  110 €
 • 5 foto
  Bicikleta te ndryshme te sapoardhura nga Gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta te ndryshme te sapoardhura nga Gjermania

  Biçikleta te sapoardhura nga Gjermania ne gjendje perfekte dhe te kolauduara gati per rruge. Kontakt

  Shkodër 4 maj 21:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biçikilete
  Paisje per sport

  Biçikilete

  Motion bike 26 eshte profesionale e ardhur nga gjermania frena me alkol edhe amortizatoret me ajer s

  Shkodër 1 maj 15:34
  170 €
 • 0 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Biciklete BTWIN viti 2017 Shitet per arsye mos perdorimi. Bicikleta ka ardhur nga Italia para nje vi

  Shkodër 30 prill 23:51
  450 €
 • 1 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shitet Piaggio Ciao ne super gjendje dhe shume i veqante.Cmimi 250 euro

  Shkodër 30 prill 20:55
  220 €
 • 11 foto
  Bicikleta Gunsrose fatbike 26.4 me rryme
  Paisje per sport

  Bicikleta Gunsrose fatbike 26.4 me rryme

  VETEM PER MERAKLI....shitet bicikleta elektrike fat-bike 26\"...me alarm... me motor 3 shpejtesi + 7

  Shkodër 29 prill 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet viteve 1913 asht 100% origjinAle ajo shitet per arsyje mos perdorimit te saj

  Shkodër 29 prill 01:21
  500 €
 • 0 foto
  Paisje per fitnes
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes

  Paisje për Fitnes, Body Rocker Çmimi: 21.50€ transporti kosove falas shqiperi e maqedoni 3 euro

  Shkodër 24 prill 15:08
  22 €
 • 5 foto
  Shiten 2 bicikleta antike
  Paisje per sport

  Shiten 2 bicikleta antike

  Shes bicikletet e kuqja shite 450 € jeshilja 350 € te dyja bashk 700 € shiten nga kola 0693118571

  Shkodër 21 prill 19:46
  700 €
 • 11 foto
  Biciklete MTB 26\'
  Paisje per sport

  Biciklete MTB 26\'

  Shitet bicikleta MTB masa 26\'\' e kuqe matt. Marshet 3x7, frena V. dopio disqe alumini dhe amortizi

  Shkodër 20 prill 14:45
  70 €
 • 11 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Shitet biciklete e ardhur nga Gjermania. Gjendja eshte perfekt shume pak e perdorur. Per me shum na

  Shkodër 12 prill 17:27
  250 €
 • 3 foto
  Thik me teh gome per stervitje
  Paisje per sport

  Thik me teh gome per stervitje

  thik

  Shkodër 12 prill 01:05
  10 €
 • 0 foto
  biçiklet biachi 28
  Paisje per sport

  biçiklet biachi 28

  biçiklet bianchi origjinal

  Shkodër 12 prill 01:04
  60 €
 • 3 foto
  Knife Hunting
  Paisje per sport

  Knife Hunting

  Knife Hunting Aplikimi: Thikë e fiksuar me teh Gjatësia e plotë: 25.5 cm Trashësia e tehut: 0.3cm Gj

  Shkodër 30 mars 19:58
  40 €
 • 0 foto
  Biciklete 20
  Paisje per sport

  Biciklete 20

  shitet biciklet 20 për arsye mospërdorimi

  Shkodër 6 mars 20:40
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Biçikletë palestre
  Paisje per sport

  Biçikletë palestre

  Biçikletë palestre në gjendje shumë të mirë e ardhur nga Gjermania dhe shumë pak e përdorur .

  Shkodër 2 mars 23:06
  150 €
 • 9 foto
  Bicikleta ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje

  Bicikleta eshte po thuaj si e re, eshte mbajtur shume mir, gomat sapo jane nderruar jane 100% te rej

  Shkodër 2 mars 19:00
  170 Lek