Tiranë

Paisje per sport në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  SAB FULL CARBON
  Paisje per sport

  SAB FULL CARBON

  Shitet biciklete SAB full carbon ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 23:42
  950 €
 • 1 foto
  Pllake Bilardo Garilando Origjinale Grafit e zeze
  Paisje per sport

  Pllake Bilardo Garilando Origjinale Grafit e zeze

  Prsh shes nje pllake origjinale Gafit ngjyre e zeze per Bilardo Garilando italiane

  Tiranë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Paisje per sport

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Paisje per sport

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Dje, 22:02
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Conway “28”
  Paisje per sport

  Conway “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Conway “28” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 21:55
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Giant “28”
  Paisje per sport

  Giant “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Giant “28” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 21:55
  14.000 Lek
 • 6 foto
  Shale Ergon sm 30
  Paisje per sport

  Shale Ergon sm 30

  Shitet shale + tub (bashke ose veç) e markes Ergon sm 30 ne super gjendje si e re. 4000 leke shale+t

  Tiranë Dje, 21:55
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Katarga “26”
  Paisje per sport

  Katarga “26”

  Shitet nje biçiklete e markes Katarga “26” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 21:55
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Biçiklete “28”
  Paisje per sport

  Biçiklete “28”

  Shitet nje biçiklete “28” ne gjendje te mire.

  Tiranë Dje, 21:55
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Bicycle
  Paisje per sport

  Bicycle

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 19:56
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Biciklete në shitje okazion
  Paisje per sport

  Biciklete në shitje okazion

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro
  Paisje per sport

  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  çiklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  Tiranë Dje, 19:56
  750 €
 • 2 foto
  Biçikletë në shitje
  Paisje per sport

  Biçikletë në shitje

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 19:56
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklet Okazion i diskutueshem
  Paisje per sport

  Biciklet Okazion i diskutueshem

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 19:56
  300 €
 • 4 foto
  Shale bici Atlas Vintage
  Paisje per sport

  Shale bici Atlas Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike si ne foto

  Tiranë Dje, 19:48
  70 €
 • 4 foto
  Origjinale
  Paisje per sport

  Origjinale

  E ardh nga gjermania ,ngjendje 9/10....ngjyr blu me.luspa sh e paster asnje gervishtje,frenat dritat

  Tiranë Dje, 17:15
  100 Lek
 • 1 foto
  Bardh
  Paisje per sport

  Bardh

  Super gjendje

  Tiranë Dje, 16:55
  5.000 €
 • 0 foto
  Biciklete 20\" me palosje.
  Paisje per sport

  Biciklete 20\" me palosje.

  Shitet biciklete me palosje me goma 20\". Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. Shume praktike p

  Tiranë Dje, 16:36
  17.000 Lek
 • 7 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Scott Scale 27.5\" XT Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe

  Tiranë Dje, 16:12
  429 €
 • 5 foto
  Cube Hyde Pro 29\" 2019
  Paisje per sport

  Cube Hyde Pro 29\" 2019

  Cube Hyde Pro 29\" 2019 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Alfine Frenimi

  Tiranë Dje, 16:11
  589 €
 • 5 foto
  Whistle 29\"
  Paisje per sport

  Whistle 29\"

  Whistle 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Tiranë Dje, 16:11
  349 €
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Paisje per sport

  Canyon 29\" XS

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano D

  Tiranë Dje, 16:11
  439 €
 • 6 foto
  Trek Ebike *Bosch* XT
  Paisje per sport

  Trek Ebike *Bosch* XT

  Trek Ebike *Bosch* XT Madhesia e rrotave 29 Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Reeba me air dh

  Tiranë Dje, 16:11
  1.199 €
 • 4 foto
  KTM 29\" L
  Paisje per sport

  KTM 29\" L

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 16:09
  329 €
 • 3 foto
  Pegasus Solero CityBike 28\"
  Paisje per sport

  Pegasus Solero CityBike 28\"

  Pegasus Solero CityBike 28\" Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset Shimano - Deore

  Tiranë Dje, 16:09
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Tiranë Dje, 16:09
  1 €
 • 4 foto
  Checkerpig 27.5\"
  Paisje per sport

  Checkerpig 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 16:08
  329 €
 • 3 foto
  Cube 29\" 2018
  Paisje per sport

  Cube 29\" 2018

  Cube 29\" 2018 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 16:08
  319 €
 • 4 foto
  Giant 27.5\"
  Paisje per sport

  Giant 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shiman

  Tiranë Dje, 16:07
  349 €
 • 4 foto
  Cube Cross
  Paisje per sport

  Cube Cross

  Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Frenimi

  Tiranë Dje, 16:07
  319 €
 • 3 foto
  Triumph Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Triumph Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Sistem

  Tiranë Dje, 16:07
  739 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Paisje per sport

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë Dje, 16:07
  839 €
 • 4 foto
  Bulls  29\"  XL
  Paisje per sport

  Bulls 29\" XL

  Bulls 29\" XL Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit 56cm XL Amortizeri SrSuntour me bllokad

  Tiranë Dje, 16:07
  399 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Paisje per sport

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 16:07
  329 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Paisje per sport

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Dje, 16:06
  329 €
 • 8 foto
  Merida FoX 29\"
  Paisje per sport

  Merida FoX 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri Fox evolution me air dhe bllokad ne timon Pj

  Tiranë Dje, 16:06
  579 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 16:06
  329 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-XT Frenimi me vaj

  Tiranë Dje, 16:05
  379 €
 • 5 foto
  Cube 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Cube 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Pjeset Shimano Deore-XT Frenimi me

  Tiranë Dje, 16:05
  379 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 16:04
  329 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Dje, 16:04
  429 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 16:04
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 16:04
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 16:04
  329 €
 • 3 foto
  Vegla Palestre
  Paisje per sport

  Vegla Palestre

  Shiten paisje per stervitje pist vrapi , paralele , step , dy stola 600€ te gjitha

  Tiranë Dje, 16:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)
  Paisje per sport

  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)

  Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose rere. Mese praktike dhe te rehatshme per ambient shtepie

  Tiranë Dje, 15:42
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Shkop hekur per fiskulture
  Paisje per sport

  Shkop hekur per fiskulture

  Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave. 1.000 lekë -> Whats’app, Viber, SMS , TEL,

  Tiranë Dje, 15:42
  1.000 Lek
 • 11 foto
  Pajisje gjimnastike komplet
  Paisje per sport

  Pajisje gjimnastike komplet

  1. Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave 2. Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose

  Tiranë Dje, 15:42
  4.500 Lek