Tiranë

Paisje per sport në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Biciklet Ideal
  Paisje per sport

  Biciklet Ideal

  Shitet biciklet e ardhur nga Gjermania me pjes orgjinale Ideal ne gjendje shume te mire.24 Cmimi 950

  Tiranë Sot, 00:25
  9.500 Lek
 • 3 foto
  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension
  Paisje per sport

  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension

  Kontakt: SMS / WhatsApp / Viber: 069 3 87 87 87 https://www.giant-bicycles.com/gb/trance-27dot5-2-2

  Tiranë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazionnn!!!! Super Bilardo Garlando italiane ??
  Paisje per sport

  Okazionnn!!!! Super Bilardo Garlando italiane ??

  Shiten 2 cop bilardo Garlando . Te mbajtura ne menyr perfekte . Pllak vullkanike ose ndryshe grafit

  Tiranë Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi fitness center per 300m katror me pajisje me klima me shank me te gjitha gjer

  Tiranë Dje, 22:03
  10.000 €
 • 11 foto
  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014
  Paisje per sport

  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014

  Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elek

  Tiranë Dje, 22:02
  1.100 €
 • 11 foto
  Pinarello Prince
  Paisje per sport

  Pinarello Prince

  Biciklete Pinarello Prince - 2001 - Full Campagolo, Bicikleta eshte ne gjendje perfekte, Limited Ed

  Tiranë Dje, 22:01
  1.500 €
 • 3 foto
  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%
  Paisje per sport

  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%

  Shitet .Alkol per frena bicikletash Magura 100% origjinal i ardhur nga Anglia 1liter. Shitet per ars

  Tiranë Dje, 22:01
  80 €
 • 6 foto
  Shitet mountain bike
  Paisje per sport

  Shitet mountain bike

  Trek Remedy 9 Armortizatorët para fox kashima Armortizatori i pasëm fox drov Frenat shimano Marshet

  Tiranë Dje, 20:45
  1.349 €
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shale bici Atlas Vintage
  Paisje per sport

  Shale bici Atlas Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike si ne foto

  Tiranë Dje, 18:37
  70 €
 • 0 foto
  BICIKLETE MTB 29 ALUMINI PJES SHIMANO VETEM SOT!
  Paisje per sport

  BICIKLETE MTB 29 ALUMINI PJES SHIMANO VETEM SOT!

  Shes Biciklete 29 Alumini te Gjith pjeset Shimano Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren

  Tiranë Dje, 17:59
  170 €
 • 2 foto
  Okazion Biciklete 27 Alumini Vetem 100 Euro
  Paisje per sport

  Okazion Biciklete 27 Alumini Vetem 100 Euro

  Shes Biciklete 27 Alumini Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren para mbrapa me ferrote B

  Tiranë Dje, 17:58
  100 €
 • 4 foto
  Fixie
  Paisje per sport

  Fixie

  Shitet fixie for heroes..thuajse e re

  Tiranë Dje, 16:40
  249 €
 • 4 foto
  Genesis cyclocross
  Paisje per sport

  Genesis cyclocross

  Trupi karbon,full Sram Force, frena hidraulike,1x11 shpejtesi,,gjendja e re

  Tiranë Dje, 16:39
  1.099 €
 • 5 foto
  Cyclecross Haibike 2019
  Paisje per sport

  Cyclecross Haibike 2019

  E re,,super gjendje me pjese cilsore prodhim i 2019

  Tiranë Dje, 16:39
  549 €
 • 5 foto
  City bike
  Paisje per sport

  City bike

  Ne gjendje fabrike 2019 full deore,,xt,slx,dt swiss,pitun karboni drita led..cmimi e re mbi 2000€.

  Tiranë Dje, 16:38
  599 €
 • 2 foto
  Bmc Hybrid urban
  Paisje per sport

  Bmc Hybrid urban

  Super cilsore full shimano,frena hidraulike..goma schwalbe 28er

  Tiranë Dje, 16:38
  349 €
 • 5 foto
  Price swiss
  Paisje per sport

  Price swiss

  Full shimano Slx,Xt,,frena hidraulike,3x10 shpejtesi,piruni karboni.disqe dt swiss,,super e lehte

  Tiranë Dje, 16:38
  499 €
 • 2 foto
  Ibex hybrid urban
  Paisje per sport

  Ibex hybrid urban

  Gjendja thuajse e re,,28er,full shimano deore ,frena hidraulike,gomar schwalbe kojak

  Tiranë Dje, 16:37
  349 €
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Paisje per sport

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Biciklete Gjermane
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Gjermane

  Ne gjendje perfekte shume pak e perdorur,prodhuar dhe blere ne Gjermani.Mund te vini ta provoni. Cmi

  Tiranë Dje, 16:13
  250 Lek
 • 1 foto
  SHITET TOTAL CHRUNCH
  Paisje per sport

  SHITET TOTAL CHRUNCH

  SHITET \"TOTAL CRUNCH\" I MONTUAR DHE I PA PERDORUR FARE. TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje veg

  Tiranë Dje, 15:36
  100 €
 • 1 foto
  Biciklete në shitje okazion
  Paisje per sport

  Biciklete në shitje okazion

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Dje, 14:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Scott Scale 27.5\" XT Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe

  Tiranë Dje, 14:09
  429 €
 • 5 foto
  Bergamont Cross Ebike *Bosch*
  Paisje per sport

  Bergamont Cross Ebike *Bosch*

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Me air dhe bllokad ne timon Pjeset

  Tiranë Dje, 14:05
  888 €
 • 5 foto
  Cube Hyde Pro 29\" 2019
  Paisje per sport

  Cube Hyde Pro 29\" 2019

  Cube Hyde Pro 29\" 2019 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Alfine Frenimi

  Tiranë Dje, 14:04
  589 €
 • 5 foto
  Whistle 29\"
  Paisje per sport

  Whistle 29\"

  Whistle 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Tiranë Dje, 14:04
  349 €
 • 4 foto
  KTM 29\" L
  Paisje per sport

  KTM 29\" L

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 14:03
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Tiranë Dje, 14:03
  1 €
 • 4 foto
  Checkerpig 27.5\"
  Paisje per sport

  Checkerpig 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 14:03
  329 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Paisje per sport

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Dje, 14:03
  329 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Paisje per sport

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 14:03
  329 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 14:03
  329 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 14:01
  329 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 14:01
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 14:01
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 14:01
  329 €
 • 3 foto
  chopper bicycle
  Paisje per sport

  chopper bicycle

  Shitet chopper bicycle American Style shume e vecante e vetme ne llojin e vet. Pjeset origjinale sis

  Tiranë Dje, 13:38
  250 €
 • 9 foto
  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike
  Paisje per sport

  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike

  Per arsye mos perdorimi Shes mountain-bike E blere ne zvicer me nje vlere 750 franga Me kontatoni

  Tiranë Dje, 13:24
  175 Lek
 • 3 foto
  Biciklet Okazion i diskutueshem
  Paisje per sport

  Biciklet Okazion i diskutueshem

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Dje, 13:19
  300 €
 • 0 foto
  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE
  Paisje per sport

  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE

  Shiten Komplete te perbera nga 1 tavoline dhe 2 stola , material druri, skelet metalik. te pershtats

  Tiranë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklete TREK 6300
  Paisje per sport

  Biciklete TREK 6300

  Shes biçikletete TREK 6300 (Mountain Bike)ne gjendje shum te mire.Me 10 shpejtesi shimano SLX dhe XT

  Tiranë Dje, 11:48
  390 €
 • 6 foto
  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €
  Paisje per sport

  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €

  Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti Me garanci dhe transport falas ne te gjithe

  Tiranë Dje, 11:26
  650 €
 • 4 foto
  Pajisje Sportive
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive

  Pajisje Sportive

  Tiranë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine
  Paisje per sport

  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine

  Shiten pajisjet e një palestre shumë pak të përdorura. Makinerit qe janë te disponueshëm 1 chest

  Tiranë Dje, 10:29
  9.000 €
 • 1 foto
  paisje fitness
  Paisje per sport

  paisje fitness

  shiten paisjet

  Tiranë Dje, 10:29
  750 €
 • 4 foto
  Biciklete gjermane
  Paisje per sport

  Biciklete gjermane

  Bicikleta e ardh na gjermania shum mire

  Tiranë Dje, 07:38
  110 €
 • 1 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  Biciklet cube .. eshte vjedhur te shtune me dt 13 ne rr peter bogdani.. kush e ka ose ka informacion

  Tiranë 11 dhjetor 23:21
  100 €
 • 5 foto
  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4
  Paisje per sport

  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4

  OKM Bionic X4 long range gold detector. Okazion ne gjendje perfekte, ne valixhen origjinale me te g

  Tiranë 11 dhjetor 20:43
  6.990 €