Viti

Paisje per sport në shitje në Viti

 • 4 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  E ardhur nga jasht,boj ndrrim me telefon

  Viti 3 gusht 08:12
  90 €
 • 8 foto
  Capriolo
  Paisje per sport

  Capriolo

  Gomat 26 Ram xl Gjendje perfekte Tag biciklla bicikla bicikell bicikel bicikleta trek speciaize

  Viti 2 gusht 23:29
  220 €
 • 3 foto
  Atlete per futboll
  Paisje per sport

  Atlete per futboll

  Adidasat- 45 Pumat- 44

  Viti 1 gusht 21:01
  40 €
 • 5 foto
  Bicikleta BULLS
  Paisje per sport

  Bicikleta BULLS

  Shitet bicikleta Bulls Bushtail 29” L/XL Frena: Oil Goma: Shwalbe Smart Sam 29” Gjendja super Tag:

  Viti 27 korrik 09:46
  520 €
 • 5 foto
  Treger, mbajtese bicikletash, bagazh
  Paisje per sport

  Treger, mbajtese bicikletash, bagazh

  Shiten mbajtese te bicikletave, bagazh, treger. Te ardhura nga jasht. Çmime te ndryshme Tag: bici

  Viti 26 korrik 19:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis
  Paisje per sport

  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis

  Shitet bicikla e ardhur nga Gjermani me DISKA dhe frenimin me ule(oil) speciale jo me fije(sajlle) M

  Viti 26 korrik 14:56
  160 €
 • 2 foto
  blej foto te patosit
  Paisje per sport

  blej foto te patosit

  foto patos kosova prishting prizreni peja mitrovica gjakova gjilani ferizaji qmimi me marrveshje

  Viti 22 korrik 23:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   blej foton e shperblimit ne patos
  Paisje per sport

  blej foton e shperblimit ne patos

  blej foto te patosit foto kosova prishtina gjilan ferizaj viti prizren pej gjakov mitrovis

  Viti 22 korrik 23:05
  50 €
 • 6 foto
  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis
  Paisje per sport

  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis

  Shitet bicikla e ardhur nga Gjermania me DISKA dhe frenimin me ule(oil) speciale jo me fije(sajlle)

  Viti 21 korrik 15:08
  190 €
 • 7 foto
  Bixs
  Paisje per sport

  Bixs

  Shitet bicikleta Bixs prodhim Zvicran 🇨🇭🇨🇭 Automatin Deore Shpejtesit 3 x 8 Frenat mineral oil Am

  Viti 20 korrik 21:19
  380 €
 • 6 foto
  Biciklet k2
  Paisje per sport

  Biciklet k2

  Biciklet k2 me diska me glicerin amortizer te gjitha pjeset org te vetat

  Viti 17 korrik 20:26
  350 €
 • 6 foto
  Shitet biqikleta
  Paisje per sport

  Shitet biqikleta

  shitet biqikleta skot 26 e ardhun prej ch

  Viti 16 korrik 12:46
  300 €
 • 3 foto
  Nike Mercurial
  Paisje per sport

  Nike Mercurial

  Nike Mercurial Te reja prej Zvicrres

  Viti 16 korrik 12:25
  65 €
 • 3 foto
  kërkoj roller skates
  Paisje per sport

  kërkoj roller skates

  kërkoj roller skates ( patina me rrota) sikur ne foto

  Viti 10 korrik 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta biks
  Paisje per sport

  Bicikleta biks

  Shitet bicikleta BIKS, origjinal zvicerane. Ram: M Rrotat: 26 Frenim: disk oil Ne gjendje super t

  Viti 8 korrik 14:46
  330 €
 • 6 foto
  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis
  Paisje per sport

  Shitet BICIKLA me DISKA prej Gjermanis

  Shitet bicikla e ardhur nga Gjermani me DISKA dhe frenimin me ule(oil) speciale jo me fije(sajlle) M

  Viti 7 korrik 13:47
  250 €
 • 4 foto
  Shiten 2 Biqikleta
  Paisje per sport

  Shiten 2 Biqikleta

  Shiten biqikletat per femij jan dy copa te ardhura nga jasht qmimi perte dyjat eshte 100 euro ndersa

  Viti 5 korrik 17:38
  100 €
 • 1 foto
  shes bicikllen ne gjendje te rregullt
  Paisje per sport

  shes bicikllen ne gjendje te rregullt

  Shes bicikllen e ardhur nga austrija

  Viti 3 korrik 12:28
  350 €
 • 2 foto
  shes bicikllen ne gjendje te rregullt
  Paisje per sport

  shes bicikllen ne gjendje te rregullt

  shes bicikllen e ardhur nga austrija

  Viti 3 korrik 12:28
  380 €
 • 2 foto
  Shes biciklen e fitnesit per ushtrime
  Paisje per sport

  Shes biciklen e fitnesit per ushtrime

  shes bicikllen per fitnes asht ne gjendje te rregullt

  Viti 3 korrik 12:28
  120 €
 • 4 foto
  Shes paisjet per fitnes
  Paisje per sport

  Shes paisjet per fitnes

  Shes paisjet per fitnes per me shum info.Nr.+410762402105

  Viti 2 korrik 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bicikla me disk 26
  Paisje per sport

  Bicikla me disk 26

  Shitet bicikla nr 26 Marka Swift eshte me.pjes shimano nga zvicrra. Ne gjendje te mire Per qmim mo

  Viti 27 qershor 11:26
  130 €
 • 4 foto
  Contact Marathon Clothes For Bulk Ordering Trendy
  Paisje per sport

  Contact Marathon Clothes For Bulk Ordering Trendy

  Marathon Clothes has come up with best running singlet\'s marathon outfits that you can have a look

  Viti 18 qershor 12:47
  10 €
 • 2 foto
  Biciklet 20 per femij
  Paisje per sport

  Biciklet 20 per femij

  Gjendje shume te mire

  Viti 18 qershor 11:35
  70 €
 • 1 foto
  Bicikel Ghost
  Paisje per sport

  Bicikel Ghost

  bicikel Ghost 200ero 044481271 viti

  Viti 17 qershor 17:34
  200 €
 • 5 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  Shum pak e Perdorur ne gjendje te rregullt rrotat 20 Me 21 shpejtsi Pjest shimano Me diska . Nr ko

  Viti 10 qershor 12:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biçikleta per shitje
  Paisje per sport

  Biçikleta per shitje

  Shitet Biçikleta 30 euro me 5 shpejtesi

  Viti 8 qershor 15:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EuroBike Carbon 29 L
  Paisje per sport

  EuroBike Carbon 29 L

  Bicikleta EuroBike full Carbon 29 L

  Viti 5 qershor 09:38
  920 €
 • 2 foto
  Shitet biciklla URGJEND
  Paisje per sport

  Shitet biciklla URGJEND

  Shitet biciklla 24 urgjend per ma shum mundeni me kontaktu dhe ne viber +38344854479

  Viti 4 qershor 09:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet biciklla 24 URGJEND
  Paisje per sport

  Shitet biciklla 24 URGJEND

  Shitet biciklla 24 urgjend per ma shum mundeni me kontaktu dhe ne viber +38344854479

  Viti 2 qershor 23:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fliper (rraketaqk)
  Paisje per sport

  fliper (rraketaqk)

  shitet fliperi i perdorur por ne gjendje perfekte . fliperi starton lojen me monedhen 0.10 cent . 04

  Viti 2 qershor 15:32
  180 €
 • 0 foto
  Focus 29L shimano
  Paisje per sport

  Focus 29L shimano

  Focus 29 L bicikel bicikleta bicikell focus trekt specialized scott

  Viti 31 maj 18:22
  430 €
 • 6 foto
  Downhill 26\"
  Paisje per sport

  Downhill 26\"

  Shitet bicikleta downhill 26 ne gjendje t mir Tag biciklla scott biciklet bicikla specialized b

  Viti 29 maj 14:13
  550 €
 • 1 foto
  Info per ket bici...
  Paisje per sport

  Info per ket bici...

  Kush e ka ne shitje qet bicik... ne qytetin e VITIS me emrin BEKA mirpo nr kontakti ska hiq

  Viti 29 maj 00:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trampolin 490 cm ( 4.90 Metra)
  Paisje per sport

  Trampolin 490 cm ( 4.90 Metra)

  shes Trampolinin 4.90 Metra radiusin i cili eshte ne gjendje perfekte . Trampolini ka qen Gjermani

  Viti 28 maj 17:54
  435 €
 • 1 foto
  Kosha te basketbollit
  Paisje per sport

  Kosha te basketbollit

  Shes kosha te basketbollit 3X te pa pa perdorur ne gjendje perfekte.

  Viti 27 maj 19:32
  65 €
 • 7 foto
  BMX Biciklet
  Paisje per sport

  BMX Biciklet

  Bmx biciklet origjinal.

  Viti 27 maj 14:53
  200 €
 • 5 foto
  Bicikleta Gt 29\" rami S
  Paisje per sport

  Bicikleta Gt 29\" rami S

  Shitet bicikleta Gt 29 s ne gjendje shum t mir me pjeset Shimano Deore Tag scott bulls cube gh

  Viti 23 maj 00:35
  500 €
 • 10 foto
  Shiten skija per powder LINE
  Paisje per sport

  Shiten skija per powder LINE

  Line Skis , modeli Mr. Pollard\'s Opus powder

  Viti 20 maj 18:13
  300 €
 • 4 foto
  Shitet biicikleta 24
  Paisje per sport

  Shitet biicikleta 24

  Shitet bicikleta 24 asht ne gjendje te rregullt ska as ni defekt +38344492671

  Viti 11 maj 07:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Scott aspect 29\" L
  Paisje per sport

  Scott aspect 29\" L

  Shitet bicikleta scott 29 l ne gjendje shum t mir. Sikur e re. Me pjeset shimano Slx dhe shimano deo

  Viti 10 maj 17:54
  550 €
 • 0 foto
  SHES BICIKLLEN
  Paisje per sport

  SHES BICIKLLEN

  SHITET BICIKLETA NE GJENDJE TE RREGULLT ME FRENA ME TE GJITHA NE RREGULL E ARDHUR NGA ZVICRA🇨🇭🇨🇭 PE

  Viti 7 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklet ZED 26”
  Paisje per sport

  Biciklet ZED 26”

  Shitet Bicikleta Zed Prodhim Zvicerran ne gjendje perfekte Karakteristikat: Rrotat: 26\" Ndrrusi shp

  Viti 5 maj 20:02
  220 €
 • 3 foto
  Shitet biciklla per femije URGJENT boj ndrrim
  Paisje per sport

  Shitet biciklla per femije URGJENT boj ndrrim

  Shitet biciklla per femije ose boj ndrrim me naj biciklet ma t madhe per ma shum mundeni te kontakto

  Viti 5 maj 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikll
  Paisje per sport

  Bicikll

  Shes biciklen ne xhendje te regull per fmij eshe e ardhur nga jasht eshte ne rregull numri i gomav e

  Viti 5 maj 03:40
  66 €
 • 2 foto
  Bicikell prej Gjermanie
  Paisje per sport

  Bicikell prej Gjermanie

  biciklla ne gjendje rregullt te gjitha opsionet i bajn

  Viti 29 prill 23:50
  80 €
 • 2 foto
  Biciklla gjendje rregullt
  Paisje per sport

  Biciklla gjendje rregullt

  Ne gjendje Rregullt

  Viti 25 prill 11:52
  100 €
 • 8 foto
  Mounten Bike Fuji
  Paisje per sport

  Mounten Bike Fuji

  Shes Biçikleten Mounten Bike Fuji- 29 Zoll e ardhur nga Gjermania, e perdorun shum pak, ne gjendje s

  Viti 19 prill 13:51
  399 €
 • 2 foto
  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm
  Paisje per sport

  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm

  Shitet bicikleta n gjendje perfekte 2q shpejtsi madhsia e bicikletes 26 per ma shum info kontakto n

  Viti 17 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 upgraded carbon 29 trail bike mtb
  Paisje per sport

  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 upgraded carbon 29 trail bike mtb

  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 azhurnuar karboni 29 shteg biçikletë mtb Pricemimi im: 3,750

  Viti 17 prill 15:11
  3.422 €