Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  SHITET BANESA NE QENDER TE GRANDI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER TE GRANDI

  Shitet banesa ne Qender te GRANDI i pershtashem edhe per lokal,banesa gjindet ne katin e pare dhe po

  Prishtinë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën Mati I, Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre, dhe

  Prishtinë Sot, 16:12
  800 €
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania

  Ofrojm Banesën në Shitje në Dardani afër Postës së Madhe Struktura e Banesës * Siperfaqe 90m2, kati

  Prishtinë Sot, 16:12
  150.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 69m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 69m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 69m2 kati 2 ne Veternik Afer Hotel International⭕ Banesa posedon: Sallon Kuzhine

  Prishtinë Sot, 16:12
  800 €
 • 7 foto
  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.

  Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri në kompleksin “Tregtia”. Banesa ndodhet në katin e 6-të, p

  Prishtinë Sot, 16:12
  55.000 €
 • 3 foto
  Banesë PentHouse 126+91m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë PentHouse 126+91m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, rruga C në objektin e ndërtuar nga kompania Arseko. Banesa ndodhet në kati

  Prishtinë Sot, 16:12
  130.000 €
 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Sot, 16:12
  87.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 350m2 në shitje në Matiqan.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 350m2 në shitje në Matiqan.

  Shtëpia gjendet në Matiqan, ndodhet në 5 ari truall dhe ka gjithsej 2 kate plus bodrumin dhe terasë

  Prishtinë Sot, 16:12
  195.000 €
 • 10 foto
  Ringa(Shitet Shtepia me 8.5 Hektar Toke)278/19
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia me 8.5 Hektar Toke)278/19

  Shitet Shtepia me 8.5 Hektar Toke ne Babush: Shtepia ka-Rezevuar te ujit per vaditjen e pemve,Depo

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Qender, Rruga e Barrikadave, tek 9 kateshet, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, kati 4 me ashens

  Tiranë Sot, 16:11
  87.100 €
 • 10 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesen në shitje në Bregun e Diellit kati përdhes 59.60 m2 Banesa është komplet e mobiluar d

  Prishtinë Sot, 16:11
  73.000 €
 • 0 foto
  Shiten 3 Banesa te Gzimi Afer tregut gjelbert
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Banesa te Gzimi Afer tregut gjelbert

  3 Banesa 84m2 Pres Blers Serioz Viber:+38344506058 Whatsapp:+37744506058 Nr:044506058

  Gjilan Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana

  Ofrojm Banesen Super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana Banesa është super e mobiluar me të gjitha

  Prishtinë Sot, 16:11
  300.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 90m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posedon

  Prishtinë Sot, 16:11
  950 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 89.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 89.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 89.3m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posedo

  Prishtinë Sot, 16:11
  950 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 90m2 kati 3 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 16:11
  800 €
 • 9 foto
  Shtepi Pushimi ?
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ?

  Shtepi pushimi me kushte shume te mira 1+1 kati 9 ku do te shijoni nje pamje fantastike te liqenit.

  Pogradec Sot, 16:11
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Objekti ne Shterpce-Brezovice)143/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Objekti ne Shterpce-Brezovice)143/19

  Shitet Objelti ne Shterpce-Brezovice. Objekti Posedon Pompen e Derivateve dhe ka Afersisht rreth 18

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.Vllezrit Gervalla)122/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.Vllezrit Gervalla)122/17

  Shitet Lokali ne Rr.Vellezrit Gervalla ne kompleksin banesor Idea Invest. Lokali ka 60m2 dhe eshte n

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves ne Vellezerit Gervalla. Shtepia ka 9 ari oborr dhe eshte 2 Katshe. Mund

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352
  Apartment / Banesa

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352

  Shiten banesat dhe lokalet ne Rr.Vellezrit Gervalla-FIN INVEST. Banesat gjinden afer Fin Center. Ban

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat te Vizioni-S)303/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat te Vizioni-S)303/17

  Shiten Banesat me nga 98--88 m2 te Vizioni-S Obj--8 me pamje shume te mire dhe me dokumentacion te r

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Banesa

  Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banesa gjendet te Prishtina e Re në kompleksin “Hill Residence”. Kompleksi “Hill Residence”

  Prishtinë Sot, 16:11
  115.000 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.
  Apartment / Banesa

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS. Banesa gjendet afër Hotel Sirius, te objekti ku gje

  Prishtinë Sot, 16:11
  80.000 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 16:10
  849 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90.7m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 90.7m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 90.7m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 16:10
  950 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 76m2 kati 7 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 16:10
  800 €
 • 7 foto
  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.

  Banes gjendet në Dragodan në kompleksin e Tregtisë. Banesa shiten të dyja bashkë, ndodhen në katin e

  Prishtinë Sot, 16:10
  140.000 €
 • 7 foto
  Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.

  Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri. Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëri në kompleksi

  Prishtinë Sot, 16:10
  220.000 €
 • 5 foto
  Banesë 67m2 (2+1) në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 67m2 (2+1) në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë te rrethi, afër TEB Bank. Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon

  Prishtinë Sot, 16:10
  33.500 €
 • 10 foto
  Shtepi me nje cmim te volitshem
  Shtepi / Vila

  Shtepi me nje cmim te volitshem

  Shitet shtepia ne Ferizaj ne Rrugen Emin Durak Shtepia ka 2 kate e gjysem ka 4 dhoma 2 banjo ,sallo

  Ferizaj Sot, 16:10
  108.000 €
 • 0 foto
  Apartament prj 124m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prj 124m2 ne Tirane

  Mbi shkollen e mesme Petro Nini, perballe me liqenin artificial, shitet apartament 124 m2,teresisht

  Tiranë Sot, 16:10
  160.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabri/Emshir, Banesa ndodhet në katin e dytë 90m2 Banesa është

  Prishtinë Sot, 16:09
  69.000 €
 • 11 foto
  Filloj Shitja e Banesave në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Filloj Shitja e Banesave në lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjen e Spitalit Rr. Muharrem Fejza Banesat janë në ndërtim e sipër Pos

  Prishtinë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, afër shkolles \"Mihal Grameno\" Banesat janë në

  Prishtinë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕ Shitet villa 198 m² dhe 2.7 ari oborr. ⭕Villa ka kete ren

  Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)

  KODI-512/19 Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine.. Banesat ne Ferizaj Jane: B1.128 m2 K,5 Te U

  Ferizaj Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan në kompleksin “Tregtia C3”. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe shitet

  Prishtinë Sot, 16:09
  87.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit(te posta evogel)
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit(te posta evogel)

  Banesa ka 90m2 (neto) ne lagjen Bregu i Diellit (te posta e vogel). Banesa eshte e organizuar ne: 1

  Prishtinë Sot, 16:09
  93.000 €
 • 7 foto
  Banesë 120m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri, afër ambasadës amerikane në objektin e ndërtuar nga kompania â€

  Prishtinë Sot, 16:08
  108.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa komode ne Veternik kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne Veternik kati 2

  Shitet Banesa komode ne Veternik, Prishtine. Kati i 2, siperfaqja 108.74m2. Sallon me kuzhine, 3 dho

  Prishtinë Sot, 16:08
  97.866 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon Kati 4 Me ashensore

  Tiranë Sot, 16:08
  65.000 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender

  Shitet Banesa ne qender ne rrugen Bajram Kelmendi, Prishtine. Kati i 6, siperfaqja 76m2. Sallon me k

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve afer Hotel AFA. Kati i 10, siperfaqja 87.3m2. Sallon me

  Prishtinë Sot, 16:08
  82.935 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa komode ne lagjen e spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne lagjen e spitalit

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza, Konstandin Kristoforidhi. Kati i 7,

  Prishtinë Sot, 16:08
  43.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa komode ne Veternik
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne Veternik

  Shitet Banesa komode ne Veternik, Prishtine. Kati i 5, siperfaqja 116.68m2. Sallon, kuzhine, 3 dhoma

  Prishtinë Sot, 16:08
  113.102 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa Penthouse ne lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Penthouse ne lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa Penthouse ne lagjen e Spitalit, prishtina e re, afer Spitaleve. Kati i 6, siperfaqja 6

  Prishtinë Sot, 16:08
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit, prishtina e re, afer Spitaleve. Kati i katert, siperfaqja

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1 Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mati 1 Prishtine

  Shitet Banesa Komode ne lagjen Mati 1 rruga Ndue Perlleshi. Kati i 9, siperfaqja 90.m2. Sallon me ku

  Prishtinë Sot, 16:08
  58.500 €